Kolko VA UPS trebam?

poruka: 6
|
čitano: 556
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Kolko VA UPS trebam?

oj, 

 

koji ups trebam da mi izdrzi 12 min max kod nestanka struje slijedecih 4-5 godina

 

moraju biti spojena 2 monitora 43 i 24 incha i ovaj desktop

 

https://www.hp.com/us-en/shop/pdp/hp-pavilion-gaming-desktop-tg01-2176z-bundle-pc

 

 

moe i preporuka 

Poruka je uređivana zadnji put jučer u 3:12 (P12p).
 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Kolko VA UPS trebam?

Prouči malo što ti treba

 

Obični UPS kod nestanka struje ima mali brejk, pa recimo kod ažuriranja Biosa matične možeš imati sranje, dok on prebaci na bateriju..

 

Online UPS funkcionira potpuno drukčije.

Piše u članku, da ne objašnjavam.

合氣道
 
1 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: Kolko VA UPS trebam?

Treba mi za online gaming, konkretnije poker, jer sam se prebacio na desktop i sad svaki put kad nes zeznu u susjedstvu na gradilistima ili hep nes prcka nestane struje i vec me kostalo valjda 3 upsa, zato trebam sam da izdrzi neko vrijeme kakvih 10 min do kad ja ne odradom svoje. 

Pa sad preporuka ili savjet je dobridosao, procital sam ovo s linka i opet ne znam koji mi treba

14 godina
offline
Kolko VA UPS trebam?

Deset minuta sa PC-jem u full loadu i ogromnim monitorom? 

Tebi treba nešto ovakvo:
https://www.senetic.hr/product/SMX2200HVNC

S time da ne zaboraviš da UPS treba održavati i kontrolirati. Povremeno zamijeniti akumulatore...

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
Moj PC  
0 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: Kolko VA UPS trebam?

Ufff, sokiran sam cijenom, ja sam ocekival do nekih 500 da dobim zvijer, sam da napomenem da se grafa ne pali i da drugi monitor mogu ugasiti pa ak je to neki faktor da ide na manje

3 godine
offline
Kolko VA UPS trebam?

Nepotrebno je to čudovište za tebe 

 

Realno 25% W više od sveukupne potrošnje.

 

Imao sam OVO

 

Možeš kupiti i obično s 1200 W i ne znam što bi ti više trebalo.

 

 

Računalo s napajanjem Corsair RM750e 750 W PSU 80+ Gold, RTX 3060TI, AOC 32"monitor, OLED tv, router

 

Računalo u full loadu troši nekih 500 W, monitor 50W, OLEd tv do 200W i taj UPS od 1,999 kVA/900W je bez problema sve to tjeralo.

 

Problem mi je bila buka, jer sam se potrudio kupiti kvalitetno PC kućište, ventilatore kako bih smanji buku kompjutera. odn nema je, ne čuje se i onda me to govno od UPS-a ubije glasnoćom..

 

Moram i ja otvoriti temu jer bih kupio neki UPs koji je tih, abr s većim ventilatorom, ako to uopće postoji.

 

Evo ti za 500€ 1800 W/2 kilovata

 

Pripazit samo ako npr imaš laserski printer da ti nije sve na full, jer ono samo povuče do 300W.

 

Samo, treba provjeriti razinu buke, jer tu mnoga UPS napajanja padaju na testu.

Evo, možeš naručiti kao i ja

 

Jeftino, a dovoljno.

合氣道
Poruka je uređivana zadnji put jučer u 20:19 (Zaporožac).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice