Diablo 4

poruka: 1.987
|
čitano: 526.418
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
offline
Re: Diablo 4
TomoR kaže...
Minneyar kaže...
TomoR kaže...

@Apocalypso722 Ako je tvoj PC pod "MOJ PC" točno naveden, kažu da igra neće raditi sa Ultra teksturama ako se nema 32GB RAM-a i 12+ GB RAM na grafičkoj.

 

 BS. S konfiguracijom pod Moj PC - dakle 16 GB RAM i 10 GB VRAM, 1440p, sve na ultra, uredno vrlo blizu capu cijelo vrijeme (164 fps)

 Ko što rekoh, igrao sam i ja na Ultra, ali neminovno dođe do Memory Leaka - meni je bio nakon što je igra bila upaljena 8+ sati u komadu. U kraćim sesijama se to očito ne primijeti.

 bezveze skroz s obzirom koliko vidimo screena i stvari na njemu to nebi trebalo gutati 15mb

12 godina
offline
Diablo 4

Ima li netko dojam da character kojeg se igra nije dovoljno istaknut medju gomilom? Takodjer, tesko mi je skuzit koji monster je elite u hrpi miniona.. Sanse su da je vjerojatno samo do mene, a mozda i nije

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 4

Meni je igra super, koliko sam 1-2 + WB odigrao ovaj vikend sa sorcom.

Igrao sam sorc da si ne spoilam barbariana.

Nisam sve čitao detaljno u questovima i animacije da si ne spoilam igru.

 

U kratko, igrao sam radi trofeja.

 

E, sad... u gradu je zoom grozan, van grada nešto bolji. Nema map overlay, puno toga se slažem sa vama, konzolitis neki pretjerani... a tu je, ako ništa, opet smo limitirani na 6 skilova, makar se sad kunu da je to stvar balansa, pa ok.

 

Što mene više zanima, su klase. Čitam komentare ljudi, čitam neke reviewere koji imaju navodno i više uvida u end game, dvojaka su tumačenja, ali većina kaže slijedeće:

viable classes: rogue, sorc, necro

useless classes: druid i barbarian

 

Ovo kažu na različite načine, ovo je presjek puno toga.

Ima puno ljudi koji se i dalje kunu u barbara, ima 4 oružja, bonus od pasiva, bla bla, ali... činjenica je da je tenk, super, al opet i necro ima odličan survivability, sorc ne zaostaje puno, a imaju veći ili puno veći dps. Rogue nema survivability, squishy je, ali ima izuzetno veći dps, u solo playu se da kompenzirati, u grupi je apsolutni kralj jer squishynes nema toliko veze, a dps potencijal je ogroman.

Necro je solo kralj, u grupi manje dps od sorc i rogue i survivability koji je bolji od obje klase pada u drugi, treći, peti plan, ali i dalje viable

Barbarian solo super, nešto sporiji, manje dps, ali apsolutno kralj survivabilitya, jedino kaže problem kod buildova je solo target vs group, build se bazira na jedan pristup i to mu je mana, uz činjeniu da dosta toga mora ciljati, te da je dps manji.

 

 

Druid svi kažu da je apsolutno underwhelming i onda nit trandformacija nije ok, ni summon, da je najkorisniji kad casta, a da tu nije bolji od konkurencije, da je u zbroju katastrofa.

Neki idu toliko daleko da kažu da to ni rebelans neće pomoći.

 

 

 

 

Ja sam iskreno htio igrati barba, po svemu to zvuči ko manje optimalno.

Druga ideja mi je bila druid ili rogue.

Druid po svemu otpada ko prvi lik.

 

Kakva su vaša opažanja?

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Diablo 4
BorgMater kaže...

Ima li netko dojam da character kojeg se igra nije dovoljno istaknut medju gomilom? Takodjer, tesko mi je skuzit koji monster je elite u hrpi miniona.. Sanse su da je vjerojatno samo do mene, a mozda i nije

  U opcijama mozes ukljuciti da ti char svijetli  plavo, crveno il zeleno. Sto se tice elite-a , oni se bar isticu iz gomile. 

Eire
16 godina
offline
Re: Diablo 4
TomoR kaže...
Minneyar kaže...
TomoR kaže...

@Apocalypso722 Ako je tvoj PC pod "MOJ PC" točno naveden, kažu da igra neće raditi sa Ultra teksturama ako se nema 32GB RAM-a i 12+ GB RAM na grafičkoj.

 

 BS. S konfiguracijom pod Moj PC - dakle 16 GB RAM i 10 GB VRAM, 1440p, sve na ultra, uredno vrlo blizu capu cijelo vrijeme (164 fps)

 Ko što rekoh, igrao sam i ja na Ultra, ali neminovno dođe do Memory Leaka - meni je bio nakon što je igra bila upaljena 8+ sati u komadu. U kraćim sesijama se to očito ne primijeti.

 Nisam ovo skuzio...

Doduše, ja sam igrao na passive modu :) obožavam igrati a da se mašina ne cuje, dakle napravio sam si cap na 120 fpsa, undervolto sam graficku na maksimum, underclockao sam je na 1700mhz :) upalio FSR i grafa na 45-50 stupnjeva 120 fix :) Potrošnja grafve cca 130w max

 

Nego di je DLSS, ako me pamcenje dobro sluzi DLSS je bio dostupan u prvoj beti, sada je bila samo FSR opcija.

Bnet: mNik987#2148
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.5.2023 9:50 (toxic).
16 godina
offline
Re: Diablo 4
Rhodin kaže...

 

 

Ja sam iskreno htio igrati barba, po svemu to zvuči ko manje optimalno.

Druga ideja mi je bila druid ili rogue.

Druid po svemu otpada ko prvi lik.

 

Kakva su vaša opažanja?

Ja sam igrao Druida u beti i sada kod sever slama..

Da, hebeno tezak lik za igrat, da bi zaista uzivao u njemu moras dobiti neki legendary item koji ga totalno mjenja ali... mi smo igrali do lvla 25 tj sada do lvl 20, druid ima dodatni buff kod ACT-a 2 dakle gdje mozes masivno poboljsati Companione.

 

Recimo ti za Wiza ovdje dobijes buff za poboljsanje skilla kojeg god ti odabereš, kod Necroa dobiješ odmah Skeletone od pocetka i kasnije Golema kroz Questove...

Ja sam poprilicno siguran da ce Barbar i Druid biti odlicni u  late gameu...

 

Ali za uzivanciju ja trenutno vidim samo Necroa, dakle to je lik koji ide kroz mapu da ga boli kifla i citas Story... trenutno do levela 25 ne vidim niti jednog drugo lika kao Necro, u prošloj beti je to bio i Wiz ali u ovoj gdje je drop Legendary itema bio nikakv ipak mi se Wiz cinio dosta losiji od Necroa...

 

 

Bnet: mNik987#2148
3 godine
offline
Re: Diablo 4
BorgMater kaže...

Ima li netko dojam da character kojeg se igra nije dovoljno istaknut medju gomilom? Takodjer, tesko mi je skuzit koji monster je elite u hrpi miniona.. Sanse su da je vjerojatno samo do mene, a mozda i nije

 Istina nekuzi se nista, boje su minimalne razlike

16 godina
offline
Re: Diablo 4
Boris grozni kaže...
BorgMater kaže...

Ima li netko dojam da character kojeg se igra nije dovoljno istaknut medju gomilom? Takodjer, tesko mi je skuzit koji monster je elite u hrpi miniona.. Sanse su da je vjerojatno samo do mene, a mozda i nije

 Istina nekuzi se nista, boje su minimalne razlike

 + na ovo, imao sam problem kod Ashave sa time.

Bnet: mNik987#2148
3 godine
offline
Diablo 4

Igra je prepuna gluposti i propusta!

Moj PC  
0 3 hvala 0
14 godina
offline
Re: Diablo 4
Rhodin kaže...

 

Ja sam iskreno htio igrati barba, po svemu to zvuči ko manje optimalno.

Druga ideja mi je bila druid ili rogue.

Druid po svemu otpada ko prvi lik.

 

Kakva su vaša opažanja?

 Pa igraj sta zelis .. Ja na pocetku skilove, build  gradim u ovisnosti koji mi legendary dio opreme padne, nebitno koja sam klasa.

Kasnije sve dode na svoje , kad postane lagano  dignes tezinu.

S obzirom da barb ima 4 weapon slota lako je moguce da u endgameu postane op naspram drugih klasa.

 

Eire
14 godina
offline
Re: Diablo 4
Boris grozni kaže...

Igra je prepuna gluposti i propusta!

 De ne trolaj samo. Odkotrljaj se mjesto da zagadujes zrak drugima.

Eire
12 godina
offline
Re: Diablo 4
vrx kaže...
Rocinante2112 kaže...

probao, obriso.
konzolasko smece prokleto. to s diablom veze nema

 

nas 6 rokalo pola dana jučer, gušt laganini i solidno overall.

drž se ti Fife, nije diablo za tebe, pa čak i ova "konzolaška" verzija.

 kakva fifa. nemaš pojma

12 godina
offline
Re: Diablo 4
SimeKZ kaže...
vrx kaže...
Rocinante2112 kaže...

probao, obriso.
konzolasko smece prokleto. to s diablom veze nema

 

nas 6 rokalo pola dana jučer, gušt laganini i solidno overall.

drž se ti Fife, nije diablo za tebe, pa čak i ova "konzolaška" verzija.

 Njega jebu konzole i kad stvari nemaju veze sa konzolama. Ne znam po cemu tocno je ovo konzolasko smece. Ako ista steti danasnjem gamingu je mobile gaming. 

 vi ste tolko indoktrinirani i viri vam blizz batina iz dupeta da ni neznate da je to tak. ha štaš. bitno da mene jebu konzole,jebu nas sve. losije kvalitete igre dobivamo zbog konzola, od nacina na koji se igra dizajnira do toga kako se ona igra. Al neka,u meni je problem.
Podrzavajte još te loše konzolitis igre.

14 godina
offline
Re: Diablo 4
Rocinante2112 kaže...
vrx kaže...
Rocinante2112 kaže...

probao, obriso.
konzolasko smece prokleto. to s diablom veze nema

 

nas 6 rokalo pola dana jučer, gušt laganini i solidno overall.

drž se ti Fife, nije diablo za tebe, pa čak i ova "konzolaška" verzija.

 kakva fifa. nemaš pojma

 dobro, nije fifa nego PES 2022 sa smokepatchom. Uzivaš 5x više igrajuć PES neg fifu pod zadnje.

pardon, mea culpa.

I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
3 godine
offline
Re: Diablo 4
Rocinante2112 kaže...
SimeKZ kaže...
vrx kaže...
Rocinante2112 kaže...

probao, obriso.
konzolasko smece prokleto. to s diablom veze nema

 

nas 6 rokalo pola dana jučer, gušt laganini i solidno overall.

drž se ti Fife, nije diablo za tebe, pa čak i ova "konzolaška" verzija.

 Njega jebu konzole i kad stvari nemaju veze sa konzolama. Ne znam po cemu tocno je ovo konzolasko smece. Ako ista steti danasnjem gamingu je mobile gaming. 

 vi ste tolko indoktrinirani i viri vam blizz batina iz dupeta da ni neznate da je to tak. ha štaš. bitno da mene jebu konzole,jebu nas sve. losije kvalitete igre dobivamo zbog konzola, od nacina na koji se igra dizajnira do toga kako se ona igra. Al neka,u meni je problem.
Podrzavajte još te loše konzolitis igre.

 Likovi ocigledno nekuze e i jos da napomenenm mapu da je takoder lose napravljena, nekuzis kurca

14 godina
offline
Re: Diablo 4
Rocinante2112 kaže...

 vi ste tolko indoktrinirani i viri vam blizz batina iz dupeta da ni neznate da je to tak. ha štaš. bitno da mene jebu konzole,jebu nas sve. losije kvalitete igre dobivamo zbog konzola, od nacina na koji se igra dizajnira do toga kako se ona igra. Al neka,u meni je problem.
Podrzavajte još te loše konzolitis igre.

doduše, tebi je tako svejedno kako ispao D4 (konzolitis ili ne) kad ga ti niti nećeš igrati jer je MULTYPLAYER i ONLINE ONLY, što su dvije stvari koje ti ne voliš.
 prestar si i nije D4 za tebe.
da, da, sad ćeš ti opet prozirno poklopiti s nekim "argumentom" da je netko fanboy, liže pakšu blizz-u, i tome slično.


I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.5.2023 11:38 (vrx).
15 godina
offline
Re: Diablo 4
DukeOs kaže...
Rhodin kaže...

 

Ja sam iskreno htio igrati barba, po svemu to zvuči ko manje optimalno.

Druga ideja mi je bila druid ili rogue.

Druid po svemu otpada ko prvi lik.

 

Kakva su vaša opažanja?

 Pa igraj sta zelis .. Ja na pocetku skilove, build  gradim u ovisnosti koji mi legendary dio opreme padne, nebitno koja sam klasa.

Kasnije sve dode na svoje , kad postane lagano  dignes tezinu.

S obzirom da barb ima 4 weapon slota lako je moguce da u endgameu postane op naspram drugih klasa.

 

 Pa dobro, u D4 legendary nije problem, odradiš dungeon i napraviš legendary koji ti treba.

Ja sam 95% i dalje da će prvi lik biti barbarian, ovdje samo pričamo o dojmu. Ja sam apsolutno siguran da i druig da je apsolutni fail od lika kako pričaju, može cijelu igru preći i sav sadržaj odraditi.

 

Druga stvar, štogod radili na releaseu, mjesec dana kasnije kreće sezona i kreće se levelati od 0, tako da ovaj period od release do sezone nekako gledam kao "early access" i sve se stigne u tih mjesec dana 6 puta pogledat, provjerit, odvagnut i slično.

Pitam samo kakav dojam imaju ljudi koji su igrali, ja sam samo sorc i to minimum za trofej iz server slama. Dakle 1-20 i world boss. Igrao sam 4+h u ove dvije bete.

14 godina
offline
Re: Diablo 4
Boris grozni kaže...

Igra je prepuna gluposti i propusta!

 da ti nisi slučajno istalirao D3 beta/ptr?

I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
16 godina
offline
Re: Diablo 4
Ma jasno mi je to, ali mi se čini da Blizzard nije dobro odradio melee klase, u biti imamo dvije klase koje ne regeneriraju resurse pasivno - Druid i Barb i to mi je velik problem.
U svakom boss fightu kiting je must i tada ne možeš napadati, što znači da nemas resursa za skillove.

Ali vidjeti ćemo, za sada me Druid privlači jako, ali sam se sa njim u onoj prvoj beti opako namučio, prespor je i prestane biti zabavan nakon nekog vremena, nadam se da nakon levela 22, gdje mu se otvaraju dodatne opcije bude to dosta bolje.
15 godina
online
Diablo 4

Ja ću prvo početi s Druidom, a onda dok krene sezona ćemo vidjeti koja klasa će ispasti "bolja".

 

Rogue bi mogao biti "ukupni pobjednik" općenito.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 4
HAL kaže...
Ma jasno mi je to, ali mi se čini da Blizzard nije dobro odradio melee klase, u biti imamo dvije klase koje ne regeneriraju resurse pasivno - Druid i Barb i to mi je velik problem.
U svakom boss fightu kiting je must i tada ne možeš napadati, što znači da nemas resursa za skillove.

Ali vidjeti ćemo, za sada me Druid privlači jako, ali sam se sa njim u onoj prvoj beti opako namučio, prespor je i prestane biti zabavan nakon nekog vremena, nadam se da nakon levela 22, gdje mu se otvaraju dodatne opcije bude to dosta bolje.

 Pa to i je zamjerka. Kao dobri su, fora izgledaju, ali dps im je koma i sve što rade je izuzetno sporo i djeluje loše naspram ostale 3 klase, koje su ili dobre u survivabilityu, ili u slučaju rogua nisu, ali se može kompenzirati sa malo opreznijom igrom, a sav DPS im je o-ho-ho bolji i u konačnici je elegantnije igrati sa njima.

Barb upravo zamjerke ima na resurse koji se ne obnavljaju bez borbe. U Borbi imaju ili rend-bleed koji je dobar za grupe, nešto lošiji na bossu, ako sam dobro shvatio ima max DoT koji se applia, a malen je za ukupni HP, ili drugi build koji je čisti dmg, ali je orjentiran na single target i onda je teško "sve ostalo" igrati sa njim. Dodatno da se mora dosta skilova ciljati, paziti kako si okrenut, svašta ljudi pišu, dok recimo, ja sam igrao sorc, pukneš chain lightning koji bounca svuda, staviš hydru, imaš shield, teleport, maltene nisam ni razmišljao, samo letio kroz content.

Ubio me samo butcher u dungeonu kad se random spawnao, u cijelom vikendu, kome god sam spomenuo, komentar je bio "da, on je gadan, zabio je i mene".

 

 EDIT: da, dodatno, što sam rekao, svi kažu "to je dio mehanike, na žalost čisti buff tu neće pomoći, dio toga može riješiti samo rebuild klase i mehanika"

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.5.2023 11:35 (Rhodin).
14 godina
offline
Diablo 4

Ja pocinjem sa sorceressom, iako su ga nerfali prosao sam Ashavu lagano jer sam prethodno imao srece da mi dropaju 3 odlicna legendarya.

Prije open bete prosao sam sve klase do 25 levela.Igrivost , animacije skilova , fizika su brutalno odradeni.

Sad lagano udaram po The Legend of Zelda - TotK preko emulatora na pc-u dok ne pocne early access od 12am 02.06. po UK vremenu. 

 

Eire
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 4
Ovo i je najveći problem, nema tu buffa za te klase koje “ne valjaju”. Napravljene su za totalno drugi tip igre, tj. za starije Diablo naslove i jednostavno u ovakvoj igri, koja ima te MMO Lite dijelove, nemaju niti smisla, niti mjesta.

I iskreno nije mi čak ni toliki problem to kaj su te klase sporije ili nemaju efikasnost za grind ili nešto treće, problem je što barem meni nisu zabavne.
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.5.2023 12:53 (HAL).
12 godina
offline
Re: Diablo 4
Rocinante2112 kaže...
SimeKZ kaže...
vrx kaže...
Rocinante2112 kaže...

probao, obriso.
konzolasko smece prokleto. to s diablom veze nema

 

nas 6 rokalo pola dana jučer, gušt laganini i solidno overall.

drž se ti Fife, nije diablo za tebe, pa čak i ova "konzolaška" verzija.

 Njega jebu konzole i kad stvari nemaju veze sa konzolama. Ne znam po cemu tocno je ovo konzolasko smece. Ako ista steti danasnjem gamingu je mobile gaming. 

 vi ste tolko indoktrinirani i viri vam blizz batina iz dupeta da ni neznate da je to tak. ha štaš. bitno da mene jebu konzole,jebu nas sve. losije kvalitete igre dobivamo zbog konzola, od nacina na koji se igra dizajnira do toga kako se ona igra. Al neka,u meni je problem.
Podrzavajte još te loše konzolitis igre.

Je, imam 10g i fanboy sam jedne kompanije od koje nemam nikakve koristi. True that. 

 

Konzola te jebe? Ne znam po cemu tocno. Losije kvalitete igre? GoW, HZ, GT7... sve lose igre majke ti. Kako je to igra drugacije dizajnirana za PC? 

 

 

Konzolitis je vjerovatno najgluplji izraz koji postoji. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
Diablo 4

A vidis ja sam vidio misljenja - konkretno wudijo koji je jedan od HC min maxera u D3 - da ce Druid po trenutnom stanju biti najjaci u end game. Ovo je vrlo nezahvalno raditi procjene po stanju na lvl 20, pogotovo posto Druid jos u beti ni ne otkljuca svoj identity skill dok ga sve druge klase dobiju. Pa Sorka je isto teski drek do lvl 15 kad stavis Fireball enchantment i odjednom si godly... Tako da moja preporuka svima, igrajte sta vam se svida a ne sta je bilo jako u beti, balans ce se ionako puno i stalno mijenjati - i poznajuci blizzard, ono sto je bilo preslabo ce postat prejako, a ono sto je bilo prejako ce nerfat to the ground :P

 

 

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 4
Ja startam sa Druidom.
I samo neka poprave taj zoom i user interface na PC-u
Intel 80286
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Diablo 4

dobar server slam, nisam imao niti jedan DC te je Q bio nepostojeći.

popravili dosta buguva osim onog kad ideš u novu zonu pa naletiš na nevidljivi zid.

 

što se igre tiče nismo vidjeli ništa; ne znam čiji mozak je smatrao odličnom idejom da nas sa lvl 25 u dosadašnjim betama spuste na lvl 20, umjesto da su dignuli lvl cap na 30 ili 35. 

kod ashave je bilo fascinantno koliko lvl 10 likova pokušava ubit a moraju bit lvl 20 da bi dobili achivment i loot :D

[url=https://valid.x86.fr/2kezbs][img]https://valid.x86.fr/cache/banner/2kezbs-6.png[/img][/url]
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Diablo 4
SimeKZ kaže...
Rocinante2112 kaže...
SimeKZ kaže...
vrx kaže...
Rocinante2112 kaže...

probao, obriso.
konzolasko smece prokleto. to s diablom veze nema

 

nas 6 rokalo pola dana jučer, gušt laganini i solidno overall.

drž se ti Fife, nije diablo za tebe, pa čak i ova "konzolaška" verzija.

 Njega jebu konzole i kad stvari nemaju veze sa konzolama. Ne znam po cemu tocno je ovo konzolasko smece. Ako ista steti danasnjem gamingu je mobile gaming. 

 vi ste tolko indoktrinirani i viri vam blizz batina iz dupeta da ni neznate da je to tak. ha štaš. bitno da mene jebu konzole,jebu nas sve. losije kvalitete igre dobivamo zbog konzola, od nacina na koji se igra dizajnira do toga kako se ona igra. Al neka,u meni je problem.
Podrzavajte još te loše konzolitis igre.

Je, imam 10g i fanboy sam jedne kompanije od koje nemam nikakve koristi. True that. 

 

Konzola te jebe? Ne znam po cemu tocno. Losije kvalitete igre? GoW, HZ, GT7... sve lose igre majke ti. Kako je to igra drugacije dizajnirana za PC? 

 

 

Konzolitis je vjerovatno najgluplji izraz koji postoji. 

 ti ako ne vidis utjecaj game designa, i nekuzis da postoje odredjene restrikcije sto se ticu kontrola i sve mora bit dizajnirano oko toga ( primjer, igra ima na isti key bindan cesto vault i jump ili tako nešto). I na kompu recimo isto ima zalockanu tu kontrolu na 1 keybind a ja bi htio na 2). To ti je samo jedan primjer kako konzole utjecu, sve se vrti oko trendova. GoW mi nije dobra igra,zasto ,ovo sad nije vrijeme i mjesto za to ali ajmo reć da je ista ko svaka Third person konzol igra ,sa istim napornim mehanikama itd samo u drukcijem settingu. Isto vrijedi za HZ, i ostale inačice tipa Jedi survivor,fallen order kurac palac.
Konzole imaju odredjene restrikcije,oces od toga što se jos uvijek rade igre za LAST GEN koji je 10 godina star, pa kako ce igra napravljena za to smeće biti dobra na PC-u? Mora negdje patit, jer em nema ni hardwarea za nešto spektakularno (primjeti kako je A.I glup ko 3 srednjoškolke u zadnjih 10 godina u bilo kojoj SP igri.) Sori ali ako ne vidis utjecaj konzoli i njihovog casual pristupa na razvoj igara en masse onda neznam kak se obuces samostalno ujutro...

16 godina
offline
Re: Diablo 4

odigrao server slam, ubio ashavu 4 puta na T1, dva puta na T2. istina da je bilo retardiranih ljudi koji su isli na lvl 25 bosa ispod lvl 20 (kazem, debil si jer ne mozes percipirat da pise Crucible lvl 25+), al to je realnost. bit ce takvih situacija koliko hoces, al mi smo u klanu uspjeli izvesti mini trik, a to je da se na 4 u partiju portamo nazad u town pa udemo nazad u podrucje kroz portal i tako zamijenimo instancu i nije bilo nikakvih problema. u svakom slucaju, ashava je piss easy boss, samo treba imat mozga a to je u danasnjoj realnosti pomalo rijedak slucaj.

sami server slam mi je bio ok. nekoliko puta sam imao rubber banding, nesto buggova ali nista game breaking.

ponovno sam igrao kao necro jer je to moja klasa. kukanje o minionima ne razumijem. je da su ih nerfali, ali boze moj, imas minion talente, ubacis u njih 3 pointa za warriore, 3 za mages i idemo. jos u odradili hotfix tako da su im digli hp/survivalbility/damage reduction boost/whatever pa je minion build bio itekako viable. kazem, ne razumijem kukanje jel nije poanta usporedivati buildove na lvl 20 nego na lvl 70-80. tek tada se moze ozbiljno pricati o nekakvim losim buildovima. uz to, ako je vjerovat developerima, ima puno legendary itema koji nismo vidjeli (van codexa) pa zivi bili pa vidjeli. primjerice, volio bih vidjeti nesto za hemorrhage ko necra jer konstruiram blood build sa minionima i po mogucnosti thorns. a ako bude problem izbacim thorns i adio. u svakom slucaju vrlo dobro iskustvo. 

minus koji se vuce iz bete tice se occultista gdje ne vidim sta rerollam na itemu (kao sto je slucaj u d3, dakle svi moguci affixi koje item moze imati)  

 

vidim ljudi pricaju o utjecaju konzola na pc igre. kad malo bolje pogledate u zadnjih 5-10 godina, nema te igra koja nije pod utjecajem konzola (bolje receno controllera). prema tome, skoro vecinu igara "pati" zbog toga. to je nazalost realnost jer ljudima je puno lakse ubacit igru u konzolu, zavalit se u kauc i igrati. i to je ok. ako ti se ne svida, trazi ono sta ti vise odgovara ili prihvati cinjenicno stanje.

It is not who you are, it is who you know.
12 godina
offline
Diablo 4

Probao na plejci i nemam neke strasne zamjerke, pogotovo jer mi je jasno da necu moc imati kontrolu kao sto to imam s mis tipkovnica kombom. Ono sto bih volio vidjet (na konzolama) jest da mi se selektira zadnji skupljeni item, legit tlaka je skrolat svaki put s pocetka na sredinu, nesti sto s misem traje ravno 13 ms

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice