Crash Bandicoot™ N. Sane Trilogy

poruka: 26
|
čitano: 9.146
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Crash Bandicoot™ N. Sane Trilogy dolazi na PC

Crash Bandicoot™ N. Sane Trilogy izlazi za PC 10.srpnja. do tada je moguće napravit pre-purchase na Steamu: http://store.steampowered.com/app/731490/Crash_Bandicoot_N_Sane_Trilogy/?newsId=38030

Moj PC  
2 0 hvala 1
7 godina
offline
Re: Crash Bandicoot™ N. Sane Trilogy dolazi na PC

Konačno nekaj dobro i za pc 😁

 

(šalim se; pc master race 👍)

 

 

 

 

Kruha i igala...
10 godina
offline
Crash Bandicoot™ N. Sane Trilogy dolazi na PC

Odlicno, sad više nema ni trunke kajanja što sam prodao PS4

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Crash Bandicoot™ N. Sane Trilogy dolazi na PC

Izašla je igra danas na Steamu, već je izašla i Codex verzija ako koga zanima.

Tako da će biti puno korisnika vjerujem.

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
15 godina
offline
Crash Bandicoot™ N. Sane Trilogy

Trenutno ga instaliravam. Jedva čekam isprobati. Jedan od najdražih serijala sa plejke 1. Po komentarima na steamu izgleda da smo dobili vrlo kvalitetan port. Prošli tjedan uzeo Xbox one controller za PC tak da će uživanje bit maksimalno. 

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Crash Bandicoot™ N. Sane Trilogy

Odigral sam jedno sat i pol, sta se tice izgleda ok, kontrolere takoder vise manje. Al mi igra izgleda dosta lakse od orginala(probal sam samo bandicoota(1)), i cini mi se da ima gemova kojih nije bilo u orignalu??!

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ][EUW:exzzy]
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Crash Bandicoot™ N. Sane Trilogy
R4zOR229 kaže...

Al mi igra izgleda dosta lakse od orginala(probal sam samo bandicoota(1)), 

 možda je samo pitanje toga da si 20 godina stariji i iskusniji pa ti se čini lakše

15 godina
offline
Re: Crash Bandicoot™ N. Sane Trilogy

Pa nebi bas reko pogotovo zato sta sam igro onu PSN verziju prije jedno godinu dana opet. Inace naletil sam na prvi ozbiljniji bug, na drugom levelu sa mostom, mislim da je higer ground se nece uvijek pokazat dvije daske vec samo jedna na pocetku kad se treba unazad vratit.

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ][EUW:exzzy]
13 godina
offline
Crash Bandicoot™ N. Sane Trilogy

Nema bugova u igri, sve je stvar timinga više manje :)

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Crash Bandicoot™ N. Sane Trilogy

Ima gore sam ti napiso ovaj sta sam naso. Jucer sam preso i Stormy ascent, tak da mi sad fali jos par dijamanta do 100%, al me uzasno zivcira sta nisu stavili opciju restart levela, pogotova zato sto postoji kad se igra time trial lol!? Nego se mora izlazit iz levela i opet ulazit kad se umre.

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ][EUW:exzzy]
13 godina
offline
Crash Bandicoot™ N. Sane Trilogy

predem most i sve, idem gasit i reko idem save ono iz navike
odem load jer je x il a load

loadam, i odigram opet neki nivo, gledam da mi je pozant geldam wtf.
izađem, igra lijepo autosavea, i sad sam opet na trećem levelu

dakle kakav sam ja jebeni debil to nisu jebene istine

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Crash Bandicoot™ N. Sane Trilogy

Ja jucer dovrsio jedinicu na 102% , tak ce izgleda i ostati jel mislim da je 3% relic ili mozda cak platinum relic na stormy ascentu a tolki mazohist bas nisam. Poceo dvojku i odma me sjetilo zasto je to jedini kojeg nisam preso, po meni najlosiji od sva tri.

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ][EUW:exzzy]
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Crash Bandicoot™ N. Sane Trilogy

 

što je stormy ascent?

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.7.2018 12:57 (fila2208).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Crash Bandicoot™ N. Sane Trilogy
fila2208 kaže...

 

što je stormy ascent?

 To ti je najtezi level u igrici koji se dodatno placa(ako se ne varam).

15 godina
offline
Crash Bandicoot™ N. Sane Trilogy

U trojci došao do levela Future Tense i gledam kako preskočit tri nitro kutije naslagane, vidim nema šanse... bezveze se živciram, odem na YT vidim koriste bazuku za te dijelove. Otkud ju nabavit ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Crash Bandicoot™ N. Sane Trilogy

zar to ne dobiješ kasnije, te bazuke, ono puzanje, viši skok duže vrtenje itd...dal se to ne dobiva kasnije?

pričam iz sjećanja

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Crash Bandicoot™ N. Sane Trilogy

Prošao sam prvih 5 levela, u svakom dobio po kristal i dalje mi ništa nije otključano osim toga. A bez bazuke čini se nemoguće je preći ovaj level.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Crash Bandicoot™ N. Sane Trilogy

prešao jedinicu, neki leveli su bezobzirno teški moram priznat, na drugima amassam po 30 života, ali me iscjede neki od ovih

 

inače, nisam completionist, pa idem dalje, dvica mi je bolja, ima više trikova crash

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Crash Bandicoot™ N. Sane Trilogy
luckyluke kaže...

U trojci došao do levela Future Tense i gledam kako preskočit tri nitro kutije naslagane, vidim nema šanse... bezveze se živciram, odem na YT vidim koriste bazuku za te dijelove. Otkud ju nabavit ?

 Kolko ja znam future tense je novi lvl i to najtezi tak da je moguce da to od pocetka otkljucano. Nisam jos odigro na remaku al kolko se sjecam iz orginala na trojci em imas duble jump em mozes radit one endless spinove u zraku i preletit pola levela. Makar se mozda i to otkljucava ko bazuka, speed bost itd. A to se kolko se sjcam otkljucavalo nakon dobivenog svakog bossa.

fila2208 kaže...

prešao jedinicu, neki leveli su bezobzirno teški moram priznat, na drugima amassam po 30 života, ali me iscjede neki od ovih

 

inače, nisam completionist, pa idem dalje, dvica mi je bolja, ima više trikova crash

 Ja osobno ne vidim svrhu bas igrat crasha a da se ne prede barem 105%, ovak je igra uzasno prelagana. Ni ja na drugim igrama nikad ne igram na 100%, al na crashu bas treba. Inace preso sam i dvicu sve levele jedino mi sad fali jos jedan obojani gem i jedno 6-7 kristala, al stvarno mi je losa igra, 1&3 su buno bolje.

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ][EUW:exzzy]
12 godina
offline
Crash Bandicoot™ N. Sane Trilogy

Bazuka se dobije nakon sta pobjedis bossa N-ginea. Samo trebas pogledat koju mobinaciju tipki stisnut da bi ju koristio. Bar je tako bila u origigi trojci na ps1. 

Ako sam ti pomogao opali TD!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Crash Bandicoot™ N. Sane Trilogy

A jesam budaletina, trebao sam se samo vratiti natrag i rješiti Tiny Tigera da bi otključao sljedeća vrata.  Ovaj ću level onda ostaviti za kraj. 

 

Inače kaj se tiče težine, prešao sam jedinicu i neki leveli su me izludili doslovno, posebito onaj s mostom. Izgubio bi sve živote i po nekoliko puta sve isponova igrao. Danas odigrao taj level ponovno da vidim kakav sam sad i samo jednom izgubio život. Prošao ga ko od šale. Valjda je sve stvar vježbe, koncentracije i timinga. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Crash Bandicoot™ N. Sane Trilogy
R4zOR229 kaže...

 Ja osobno ne vidim svrhu bas igrat crasha a da se ne prede barem 105%, ovak je igra uzasno prelagana. Ni ja na drugim igrama nikad ne igram na 100%, al na crashu bas treba. Inace preso sam i dvicu sve levele jedino mi sad fali jos jedan obojani gem i jedno 6-7 kristala, al stvarno mi je losa igra, 1&3 su buno bolje.

 Neam vremena a ni volje, izdržim pola sata pa ugasim, nije ko prije da mogu cijeli dan halat.

Prelagana, svaka čast ako se nisi pomučio s nekim od ovih levela i samo ih izrugao, ali na legit način, ne preko užeta na mostu itd.

 

u svakom slučaju, zabvno za malo odmorit od neke ozbiljnije igre

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
9 godina
online
Crash Bandicoot™ N. Sane Trilogy

Ja sam završio prije 5 dana, ovo su vam maksimalni postoci koliko ide iz svake igre... Prvi i drugi dio ne morate prelaziti na vrijeme, ne utječe na završeni postotak!

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Crash Bandicoot™ N. Sane Trilogy

Nope, jedinica ti ide do 105%, vec sam napiso trebas relic na stormy ascent. Samo nisam ziher jel dosta bilo kakav ili mora bitit platinum Iso sam sad pogledat i netreba relic na stormy ascentu za 105%, nego na svima ostalima(gold ili bolje) za 105%

 

E da, i dvica ti ide do 102%

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ][EUW:exzzy]
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.7.2018 11:57 (R4zOR229).
13 godina
offline
Crash Bandicoot™ N. Sane Trilogy

Koliko je već dvica bolja od jedinice, jedinica je baš nekako dosadna, dvica je puno zanimljivija, barem zasad.Ko klinac sam igrao dvicu i tricu, jedinicu nisam, ali nije mi ni žao, tek se sad polako prisjećam dvice.

 

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Crash Bandicoot™ N. Sane Trilogy
R4zOR229 kaže...

Nope, jedinica ti ide do 105%, vec sam napiso trebas relic na stormy ascent. Samo nisam ziher jel dosta bilo kakav ili mora bitit platinum Iso sam sad pogledat i netreba relic na stormy ascentu za 105%, nego na svima ostalima(gold ili bolje) za 105%

 

E da, i dvica ti ide do 102%

 

Znači dobiješ još po 2% na 1 i 2 djelu za glupe relice a napatiš se ko majmun jer za gold na nekim lvlima stvarno treba volje i živaca. High Road, Slipery Climb, Lumping in the dark itd. Neka hvala :D

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice