Call of Duty: Black Ops

poruka: 10.187
|
čitano: 1.817.153
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
RE: Call of Duty: Vietnam
pirat kaže...
luckyluke kaže...

Ako naprave prosjecnu igru kao sto je bio WaW+ubace sustav kao IWNet odziv ce biti veoma malen,tako da preporucam Treyarchu da ne napravi

pogresku kao sto je Infinity Ward napravio.

Ali iw-ov IW.NET nije bio neuspijeh,kupilo je više ljudi nego cod 4.

MW2 je najbrze prodavana igra u povijesti.

Znas zasto,zbog hypea.

15 godina
moderator
offline
RE: Call of Duty: Vietnam
hrvatskafarkasevec kaže...
pirat kaže...

Ali iw-ov IW.NET nije bio neuspijeh,kupilo je više ljudi nego cod 4.

vjeruj mi call of duty 4 na pc ima vise igraca nego mw2 na pc i duze ce se igrat od mw2 

jer on ima jedan balans koji mw2 nikad nece imat

Daj pročitaj još jedamput što sam ja napisao...ja znam da cod 4 ima više igrača,ali zato jer je 80% je pirata.

Zato jer su nam dali cod 4 mp "besplatno".

15 godina
protjeran
offline
RE: Call of Duty: Vietnam
pirat kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...
pirat kaže...

Ali iw-ov IW.NET nije bio neuspijeh,kupilo je više ljudi nego cod 4.

vjeruj mi call of duty 4 na pc ima vise igraca nego mw2 na pc i duze ce se igrat od mw2 

jer on ima jedan balans koji mw2 nikad nece imat

Daj pročitaj još jedamput što sam ja napisao...ja znam da cod 4 ima više igrača,ali zato jer je 80% je pirata.

Zato jer su nam dali cod 4 mp "besplatno".

a nije bas ja znam vise ljudi koji imaju orginal cod4 neg ljudi koji imaju mw2 i dosta igraca sa orginalom sa keyem igra na krekiranim serverima kao Gamezone

BUCKETHEAD /// http://companyofheroesonline.tumblr.com/
15 godina
moderator
offline
RE: Call of Duty: Vietnam
hrvatskafarkasevec kaže...

a nije bas ja znam vise ljudi koji imaju orginal cod4 neg ljudi koji imaju mw2 i dosta igraca sa orginalom sa keyem igra na krekiranim serverima kao Gamezone

Al više ljudi je kupilo mw2,znači nije "fail" po tom pitanju.I valjda neče Activision opet izbacit DS s treyarch-ovim codom.

15 godina
protjeran
offline
RE: Call of Duty: Vietnam
pirat kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...

a nije bas ja znam vise ljudi koji imaju orginal cod4 neg ljudi koji imaju mw2 i dosta igraca sa orginalom sa keyem igra na krekiranim serverima kao Gamezone

Al više ljudi je kupilo mw2,znači nije "fail" po tom pitanju.I valjda neče Activision opet izbacit DS s treyarch-ovim codom.

ne vise ljudi je kupilo mw2 na konzoli a ne na pc ..konzole nemaju veze sa iw.net i po meni je to fail ako ce se on ponovit sada kad ljudi usitinu znaju s cim imaju posla neznam bas da ce se prodajna brojka ponovit

BUCKETHEAD /// http://companyofheroesonline.tumblr.com/
15 godina
moderator
offline
RE: Call of Duty: Vietnam
hrvatskafarkasevec kaže...

ne vise ljudi je kupilo mw2 na konzoli a ne na pc ..konzole nemaju veze sa iw.net i po meni je to fail ako ce se on ponovit sada kad ljudi usitinu znaju s cim imaju posla neznam bas da ce se prodajna brojka ponovit

Ne,i na PC-ju se prodao u više primjeraka nego cod4.LINK

 

 

EDIT Frle1 pogledaj OVDJE kako otvoriti temu

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.2.2010 11:33 (pirat).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty: Vietnam
hrvatskafarkasevec kaže...
pirat kaže...
luckyluke kaže...

Ako naprave prosjecnu igru kao sto je bio WaW+ubace sustav kao IWNet odziv ce biti veoma malen,tako da preporucam Treyarchu da ne napravi

pogresku kao sto je Infinity Ward napravio.

Ali iw-ov IW.NET nije bio neuspijeh,kupilo je više ljudi nego cod 4.

vjeruj mi call of duty 4 na pc ima vise igraca nego mw2 na pc i duze ce se igrat od mw2 

jer on ima jedan balans koji mw2 nikad nece imat

pa da igra vise igraca kad postoje piratski serveri Belji se

Moja graficka je 100% pamuk!!
14 godina
protjeran
offline
RE: Call of Duty: Vietnam

E sry sta dolazim u ovu ttemu al kako da nacinim novu temu xD Nevinašce

15 godina
offline
RE: Call of Duty: Vietnam
Frle1 kaže...

E sry sta dolazim u ovu ttemu al kako da nacinim novu temu xD Nevinašce

Odes u neki Pod Forum, recimo PC igre, i gore ti ima Pokreni Novu Temu, mozda ima neko ograničenje za korisnike koji su se tek registrirali.

Without signature
15 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Vietnam

Evo nekih neslužbenih informacija o novom Call of Duty nastavku:

With a scheduled release date of November 2010 the game is still in full development but undisclosed sources over at Activision have stated that "Call of Duty 7 will be set in recent history, between WWII and present day". Besides this information the sources have also confirmed that some missions will take us to Cuba and South America, hinting again in the direction of a Cold War / Vietnam based game.

Also revealed was that in certain missions the players are able to play as a member of SAS (the Special Air Service), the principle special forces unit of the British Army. One of these SAS missions pitches you in close combat during a mission in the Iranian embassy in London during the 1980's.

It has also been confirmed that Call of Duty 7: Black Ops will feature the popular zombie mode, in which players get to shoot down hordes of zombies, a feature that could not be seen in the Infinity Ward produced Call of Duty: Modern Warfare 2.

And last but not least, dedicated servers will also be part of the new Call of Duty game, much to the delight of PC gamers across the world. After Activision fired Vince Zampella and Jason West from Infinity Ward, it seems like they are taking yet another step back from the direction they had taken with Modern Warfare 2 by re-adding dedicated servers.

Izvor


Dali su dvojac iz Activisiona stvarno bili ti koji su tražili uvođenje dedicated servera u MW2 ili to samo Activision koristi priliku da počisti svoje dvorište sigurno je teško saznat ali moram reć da me je zaintrigirao novi nastavak, izgleda da neće biti samo rovovske borbe nego će malo uzeti inspiracije iz MW.



Ako pustiš Windows instalacijski cd unatrag, Satanistički glas će ti narediti da siluješ device. Nije to ništa, ako ga pustiš normalno instaliraće Windows.
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.3.2010 17:53 (Quark).
Moj PC  
2 0 hvala 2
16 godina
offline
Call of Duty: Black Ops

Budući da je sada poznat i stvarni naziv novog nastavka preimenovao sam temu.

When i get sad i stop being sad, and be awesome instead... TRUE STORY!
 
6 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Call of Duty: Black Ops
Danny_HR kaže...

Budući da je sada poznat i stvarni naziv novog nastavka preimenovao sam temu.

Kakav je osjecaj imat dodatni gumb za preimenovat temuSmijeh

 

 

Nego evo malkice vise infoa o gameu

I kak ti autori kazu da budu stavili dedikejted servereCool

 

Vise cemo znat kad game izade pa cemo uzivat u novom serialu moguce igrivom đabaCool

Self Scientific Love Allah Feat Krondon Chase Infinite DJ Khalil Rap West HipHop The Self Science
14 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops

drago mi je sto se odvija u vijetnamu

nema nijedne prave pucacine iz tog doba

valjda jer su ameri izgubili taj rat Neodlučan

 

 

e da a sad ono bitno morat cu izabrat izmedu medal of honor 2010 i ovog coda sta cu kupit

jedva cekam da vidim sta ce igre ponuditi u mp Smijeh

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.3.2010 15:01 (TopForumaš).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops

@Top Forumas ima puno pucacina iz tog rata npr:Battlefield Vietnam,Vietcong,Vietcong 2

Moja graficka je 100% pamuk!!
Moj PC  
4 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty: Black Ops
Jebasu123 kaže...

@Top Forumas ima puno pucacina iz tog rata npr:Battlefield Vietnam,Vietcong,Vietcong 2

da se ispravim nema niti jedne prave pucacine

sve su dosta lose barem po mom ukusu a igrao sam te koje si nabrojio sve osim bf a on nije sp

15 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty: Black Ops
TopForumaš kaže...
Jebasu123 kaže...

@Top Forumas ima puno pucacina iz tog rata npr:Battlefield Vietnam,Vietcong,Vietcong 2

da se ispravim nema niti jedne prave pucacine

sve su dosta lose barem po mom ukusu a igrao sam te koje si nabrojio sve osim bf a on nije sp

Vietcong - solidna pucačina sa dosta dobrom pričom

Vietcong 2 - lošije izvedena od originala upravo zbog plitke priče

Men of Valor - solidna igra sa dobrom pričom

Battlefield Vietnam - u klasičnom bf stilu, postoji singleplayer samo sa botovima

Line of Sight - loša igra sa naglaskom na snajpere

 

Mislim da će novi COD imati dobru pozadinu i izvedbu sa obzirom da je visokobudžetni projekt.

Cloud computing vesti i recenzije: http://www.ictcloud.wordpress.com
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.3.2010 15:18 (Quark).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty: Black Ops
Quark kaže...
TopForumaš kaže...
Jebasu123 kaže...

@Top Forumas ima puno pucacina iz tog rata npr:Battlefield Vietnam,Vietcong,Vietcong 2

da se ispravim nema niti jedne prave pucacine

sve su dosta lose barem po mom ukusu a igrao sam te koje si nabrojio sve osim bf a on nije sp

Vietcong - solidna pucačina sa dosta dobrom pričom

Vietcong 2 - lošije izvedena od originala upravo zbog plitke priče

Men of Valor - solidna igra sa dobrom pričom

Battlefield Vietnam - u klasičnom bf stilu, postoji singleplayer samo sa botovima

Line of Sight - loša igra sa naglaskom na snajpere

 

Mislim da će novi COD imati dobru pozadinu i izvedbu sa obzirom da je visokobudžetni projekt.

eto ocekujem HIT igru iz vijetnama a ne sve same prosječne i ispodprosječne igre

tako da CoD ima tu priliku da to ostvari

 

15 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops

Isto mišljenje imam i sam, ali sumnjam da bi ovako mislio, bilo ja bilo većina, da se ne radi o COD-u koji je donekle postao standard igraće industrije na koji se mnoge igre ugledaju ili barem pokušavaju da skinu sa trona, tako ti je to kad si na vrhu...

Cloud computing vesti i recenzije: http://www.ictcloud.wordpress.com
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Call of Duty: Black Ops
TopForumaš kaže...

valjda jer su ameri izgubili taj rat Neodlučan

 

Malo je teško definirati... izgubili su jer nisu uspjeli ostvariti ciljeve, ali vojno su pobijedili valjda u svakoj bitci, ako ne već i u svakom okršaju.

 

BTW, što se igara tiče, Vietcong... nije baš najsvježija, istina :D http://en.wikipedia.org/wiki/Vietcong_%28video_game%29

I'm a lumberjack and I'm OK
15 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty: Black Ops
dumba kaže...

 

BTW, što se igara tiče, Vietcong... nije baš najsvježija, istina :D http://en.wikipedia.org/wiki/Vietcong_%28video_game%29

Što ovim želiš reć?

Cloud computing vesti i recenzije: http://www.ictcloud.wordpress.com
16 godina
offline
RE: Call of Duty: Black Ops
Quark kaže...
dumba kaže...

 

BTW, što se igara tiče, Vietcong... nije baš najsvježija, istina :D http://en.wikipedia.org/wiki/Vietcong_%28video_game%29

Što ovim želiš reć?

 

Netko je napisao da ne postoje (dobre) igre o vijetnamu... ali sam ja nekako preskočio sve odgovore vezane uz to :) sorry.

I'm a lumberjack and I'm OK
14 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops

http://www.codvietnamnews.com/2010/04/03/call-of-duty-7-according-to-dev/
nece bit nukice,commanda ,shotgunova,machine pistola,novi sistem killstreakova(ne pribraja se u killstreak killovi od ks rewarda),knife mozda postane secondary weapon-cod7-savrsenija verzija mw2 :)


 
0 0 hvala 8
14 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops

bome su dosta odlučili promjenit, vidjet ćemo kak će se ljudima svidjet al meni je ok

uskoro na sedmici...
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Call of Duty: Black Ops
Timon kaže...

http://www.codvietnamnews.com/2010/04/03/call-of-duty-7-according-to-dev/
nece bit nukice,commanda ,shotgunova,machine pistola,novi sistem killstreakova(ne pribraja se u killstreak killovi od ks rewarda),knife mozda postane secondary weapon-cod7-savrsenija verzija mw2 :)


Meni se samo podcrtano ne sviđa,ipak je nož bio osnova svakog CoD-a krenuvši od CoD-a 4.

Ostale promjene toplo pozdravljam.Osmijeh

Keep this topic alive!
14 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops

dobro je to za killstreak, po meni je od kad se pojavio u cetvorci killstreak samo jedan dodatan razlog za kampanje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops


Teaser-cekam IGN da dešifrira.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty: Black Ops
Timon kaže...


Teaser-cekam IGN da dešifrira.

si siguran da je to pravi teaser

meni lici na fake napravljen od fanova

15 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty: Black Ops
Timon kaže...


Teaser-cekam IGN da dešifrira.

Ovo mi više liči na nešto od Fallouta nego COD-a. Sigurno fake.

Cloud computing vesti i recenzije: http://www.ictcloud.wordpress.com
16 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops

U idućem broju službenog playstation časopisa će eksluzivno najaviti novi CoD.

 

http://systemlink.gamersguidetolife.com/2010/04/new-call-of-duty-revealed-next-month.html

 

 

 
2 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops

fali nam igara iz vijetnama, ova če dobro doć

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice