Bulletstorm

poruka: 350
|
čitano: 61.298
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Bulletstorm iz Epica, Bulletstorm - Walkthrough Demo, Metak po metak, Multiplayer Bulletstorma
15 godina
offline
Bulletstorm

Jel se može ikako promijeniti aspect ratio, pošto imam 5:4 monitor pola ekrana je "neiskorišteno", u opcijama nema. Jel netko možda švrljao po ini fajlovima ili je igra stvarno lockana samo na 16:9!?

Pozz

Sajko
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Bulletstorm

imam problem kada ocu redem code..odem i nemre nac stranicu

THIS WEB PAGE CANNOT BE FOUND!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Bulletstorm
Igra jos nije vani za EU tak da se strpi do petka.
BTW jel to radis na webu ili u GFWL klijentu?
Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Bulletstorm
Danny_HR kaže...
Igra jos nije vani za EU tak da se strpi do petka.
BTW jel to radis na webu ili u GFWL klijentu?

  ma gfwl klijentu odem na reedem ode i to mi izbaci..:SS..

16 godina
offline
Re: Bulletstorm
Probaj na webu, klijent mozda radi probleme.
Ak ni to ne radi onda cekaj do izlaska.
Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Bulletstorm
Danny_HR kaže...
Probaj na webu, klijent mozda radi probleme.
Ak ni to ne radi onda cekaj do izlaska.

  kada ocu reede code kad mi ulazi pše ovo?

 

  1. The webpage cannot be found   HTTP 400   Most likely causes:
  2. There might be a typing error in the address.
  3. If you clicked on a link, it may be out of date.

  What you can try:     Retype the address.     Go back to the previous page.     Go to   and look for the information you want.

 

 

16 godina
offline
Re: Bulletstorm
Rekao bih da je to ipak zato kaj igra nije vani.
Ak ce ti to isto javit u petak kontaktiraj support.
Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Bulletstorm
Danny_HR kaže...
Rekao bih da je to ipak zato kaj igra nije vani.
Ak ce ti to isto javit u petak kontaktiraj support.

  MA to mi kaže odmah kada uđem nema t oveze s Bulletstormom odem na opiju reedem code i to mi bai van svaki put..

16 godina
offline
Re: Bulletstorm
Meni normalno radi, sad sam provjerio.

https://www.gamesforwindows.com/en-GB/Checkout/Redeem-Code/
Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Bulletstorm
Danny_HR kaže...

  jel moguce da sam šta pogriješio tijekom registracije?

16 godina
offline
Re: Bulletstorm
Zbilja nemam pojma.
Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Bulletstorm
Danny_HR kaže...
Zbilja nemam pojma.

Stigao key..samo cekam da se igra pojavi na GFWL

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.2.2011 20:31 (Tommy_123).
16 godina
offline
Bulletstorm

http://forums.steampowered.com/forums/forumdisplay.php?f=1089&order=desc

 

Mahom negativne reakcije na PC verziju, dok s druge strane čitam puno pozitivnih za konzolašku. Sad već razmišljam da uzmem za Xbox... :-/

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Bulletstorm

Da, izgleda da moramo čekati petak. Kad se igra pojavi u UK dućanu, klik na nju i onda redeem code. 

Ovo mi je prvi put da regam key preko GFWL-a, valjda će sve dobro proći.

 

Kad je danas key stigao, već sam se poveselio da ću isprobati kad ono kajla. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bulletstorm
Danny_HR kaže...

http://forums.steampowered.com/forums/forumdisplay.php?f=1089&order=desc

 

Mahom negativne reakcije na PC verziju, dok s druge strane čitam puno pozitivnih za konzolašku. Sad već razmišljam da uzmem za Xbox... :-/

Igra je stvarno loše optimizirana..

 

Na mojoj konfi žešćih frame droppova ima čak i na low postavkama, dok na high bez AA imam fps lock na 30.. ali to nije onih "Crysisovskih" 30fps..neigrivo, bar meni.

 

 

He sees like he's never seen before.. He is light in water..
13 godina
neaktivan
offline
Re: Bulletstorm

Sad znamo zasto nije izasao PC Demo {#}

 

Meni ne ucita teksture uopce na nekim likovima i frame mi stalno opada, AA uopce nema. 

15 godina
neaktivan
offline
Bulletstorm

Znači, stara priča. Čekamo patch. Ili više njih. GTA IV, anyone?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bulletstorm
Tvrdy kaže...

Znači, stara priča. Čekamo patch. Ili više njih. GTA IV, anyone?

 Da izgleda stara "dobra" port sa konzole koji ne radi priča. A tako sam si guštao kupiti ju jer mi je dosta "realističnih" .

 

 Ali opet, bilo je i gore sa CoD BO, sa MoH 2010 koji jesu / nisu ispravljeni problemi u patchevima DLC ovima, ALI ako ništa drugo ova 2 nabrojana naslova su me naučila da ne preorderam NIŠTA i rađe ću malo "slušati" forum (ovaj , nekako mu najviše sada vjerujem i već znam koje ljude da uzmem za "ok" recezente) i neću propast ako ga ubodem za 10-15 dana ako budu dobre, tj, bolje kritike.

 

 

15 godina
odjavljen
offline
Bulletstorm

lolcina na igru... sinoc je upogonio i gledam koji k ovako trza... upalim fraps kad ono min 19 fps max21 - LOL ... steta prometa na slovencu - pih.. sreca bog da je nije bilo na steamu za kupit jer bi poludio!  a demo dolazi nakon kompletne igre ------  ok, tko tu unistava pc gaming, pirati ili ove kutije... sranje

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Bulletstorm

Ovo je konzolaski shooter, igra nema jump vec pred-određena mjesta koja mozes preskocit i to je kao trebao biti old-school FPS? 'Nuff said. 

15 godina
odjavljen
offline
Re: Bulletstorm
Ylem kaže...

Ovo je konzolaski shooter, igra nema jump vec pred-određena mjesta koja mozes preskocit i to je kao trebao biti old-school FPS? 'Nuff said. 

da, fakat nema skakanja... ni ne znas koliko sam sretan sto sam prvo pirata malo odigrao... jos mi je zao sto moram seedat pa ce jos neki jadnik izgubit vrijeme na ovom mega shitu

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
16 godina
offline
Bulletstorm

http://www.metacritic.com/game/pc/bulletstorm/critic-reviews

 

Svi dosadašnji osvrti su mega pozitivni...

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Bulletstorm
skank666 kaže...
Ylem kaže...

Ovo je konzolaski shooter, igra nema jump vec pred-određena mjesta koja mozes preskocit i to je kao trebao biti old-school FPS? 'Nuff said. 

da, fakat nema skakanja... ni ne znas koliko sam sretan sto sam prvo pirata malo odigrao... jos mi je zao sto moram seedat pa ce jos neki jadnik izgubit vrijeme na ovom mega shitu

LOL isti slucaj i kod mene, u neku ruku i podrzavam piratstvo kada mogu prvo isprobat ovakvo smece i onda tek odlucit jel cu kupit ili ne. Zao mi je ljudi koji su stavili pre-order i sada dobili ovaj konzolitis za 60$. Epic Games mi je nekada bio najdrazi developer, izdavali su dobre igre Unreal, Unreal Tournament serijal i imali su dobar engine koji je izgledao predivno cak i na slabijim strojevima, sto se kvragu dogodilo, zbog ovakvih igra sam i prestao igrati FPS igre... I steta People Can Fly studia koji je kako mi se cini Epic Games unistio, nakon (s obzirom na to da im je prvi naslov) veoma dobrog Painkiller-a, mislio sam da ce osvijeziti FPS zanr sa Bulletstorm-om.  Dosta mi je losih portova sa konzola, Duke Nukem mi jedina nada sada da cu odigrati pravi cistokrvni FPS.

15 godina
neaktivan
offline
Bulletstorm

Ima i na Steam forumu koji si linkao pozitivnih recenzija. Mnogima se igra sviđa, mnogi je gade -  izgleda da nikog neće ostaviti ravnodušnim. 

Ako poprave bugove brže nego što je fiksan GTA IV, onda sve 5. Preživjet ćemo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Bulletstorm

I ja sam imao lock na 30 FPS,bezobzira stavio na 2x ili 8x.Onda sam u Catalystu uključio 2x i AA i 2xAF i Fraps pokazuje od 35 do 45 FPS-a.

Zasad mi se čini sasvim uredu igra.Jedino što ju razlikuje od drugih pucačina su ti maštoviti načini ubijanja.Ništa revolucionarno ali zabavno.

GET TO DA CHOPPAAA!!!!!!!!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Bulletstorm

preko tog sto nema skakanja jos i mogu nekako prec..  iako mi nikako nije jasno ali nema veze... ali moj fps u toj igri je pravo fenomenalan! lol pa crysis leti a ovo steka...  samo da podsjetim znaci min 19 a max 21 i to kad gledam u nebo. LOL

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.2.2011 11:04 (skank666).
15 godina
moderator
offline
Re: Bulletstorm
skank666 kaže...

preko tog sto nema skakanja jos i mogu nekako prec..  iako mi nikako nije jasno ali nema veze... ali moj fps u toj igri je pravo fenomenalan! lol pa crysis leti a ovo steka...  samo da podsjetim znaci min 19 a max 21 i to kad gledam u nebo. LOL

Hmmmm zanimljivo....a meni 30fpsa...

Neki gay slovenac te zajebo..

سمندری ڈاکو
15 godina
odjavljen
offline
Re: Bulletstorm

crni neki jos...

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
16 godina
offline
Bulletstorm

"Developed by People Can Fly (and published by Epic), this game is one of the most perfect personifications of the internet penis we've ever seen. The sheer depth of the Skill Shot system, the way you need to plan who you kill, how you kill them, in what order you kill them... this game could quite possibly take over your life, to the point where you're just about to drift off to sleep before crying out to the night "That's it! I need to shoot him in the balls THEN pull him into the spikes"... and it's debatable whether this is the main point to the game."

 

LOL
Zakon!

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
 
0 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
Re: Bulletstorm
Danny_HR kaže...

"Developed by People Can Fly (and published by Epic), this game is one of the most perfect personifications of the internet penis we've ever seen. The sheer depth of the Skill Shot system, the way you need to plan who you kill, how you kill them, in what order you kill them... this game could quite possibly take over your life, to the point where you're just about to drift off to sleep before crying out to the night "That's it! I need to shoot him in the balls THEN pull him into the spikes"... and it's debatable whether this is the main point to the game."

E ovo je preseravanje već..

 

Bez obzira jel ga ja po cuceku il po glavi on me samo gleda...

Ajd da nebudem peder do sad se jedamput primio za jaje al ono...

سمندری ڈاکو
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Bulletstorm iz Epica, Bulletstorm - Walkthrough Demo, Metak po metak, Multiplayer Bulletstorma
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice