Battlefield 1

poruka: 13.932
|
čitano: 1.090.133
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF1 nickovi - da se ekipa lakše skupi
5 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1
ficosime kaže...

Ima još netko problem s užasno sporim ulaskom u game? Od kada sam kupio igru na popustu prije mjesec dana svaki game mi ulazi sto godina, prvo sam mislio da je do mog harda/rama, ali eto od kako igram s frendovima koji imaju starije kompove i komponente i dalje kasnim za njima, oni udu vec debelo u operations, meni vrti black screen jos barem 20-30 sekundi prije nego ude?

 uzmi ssd, jeftini su sad

16 godina
offline
Re: Battlefield 1
ficosime kaže...

Ima još netko problem s užasno sporim ulaskom u game? Od kada sam kupio igru na popustu prije mjesec dana svaki game mi ulazi sto godina, prvo sam mislio da je do mog harda/rama, ali eto od kako igram s frendovima koji imaju starije kompove i komponente i dalje kasnim za njima, oni udu vec debelo u operations, meni vrti black screen jos barem 20-30 sekundi prije nego ude?

 Stavi ju na SSD. Svi drže battlefield na SSD-u još od doba BF4 a neki i od prije.

Twitter: @191x7
11 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1
191x7 kaže...
 Svi drže battlefield na SSD-u...

 

nop, ja ne. niti mi ne loada nesto dugo tako da mi je ok

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1

trenutno imam ovaj procesor otkljucan na 6 jezgri (phenom 2 960t), igra radi solidno ali samo na 32 slotnim serverima. jel bi mi se isplatilo uzimat neki bolji hladnjak i mozda ssd? bi mi ista znacilo?

trenutno imam ssd, al ne stane mi na njega bf posto su mi tu windowsi

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1
SuperDox kaže...

trenutno imam ovaj procesor otkljucan na 6 jezgri (phenom 2 960t), igra radi solidno ali samo na 32 slotnim serverima. jel bi mi se isplatilo uzimat neki bolji hladnjak i mozda ssd? bi mi ista znacilo?

trenutno imam ssd, al ne stane mi na njega bf posto su mi tu windowsi

 Jesi li probao overclockati taj procesor? Ako se da dici na neki 3.5 malo bi povecao fps

12 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1

a nebi ga bas dizo.. temperatura mu je oko 50-60 kada ne igram

zato bi uzeo neki boljoi cooler pa ga digo na maksimum dokle radi stabilno jer trenutno je stock cooleru

 

EDIT: trenutno je 65

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.10.2018 20:31 (SuperDox).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1
SuperDox kaže...

a nebi ga bas dizo.. temperatura mu je oko 50-60 kada ne igram

zato bi uzeo neki boljoi cooler pa ga digo na maksimum dokle radi stabilno jer trenutno je stock cooleru

 

EDIT: trenutno je 65

 A gle to ti je investicija cca 200kn, probaj, sad sve ovisi koliko je dobar primjerak procesora, ali 3.5 mislim da bi mogao izvuci

12 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1

Zašto su mi tako loše performanse u battelfieldu 1 ? 

Kad je igra tek izašla bile su mi puno bolje performanse nego sada. GPU mi stalno radi na 50-60 % dok je prije bio zakucan na 99 % .

Im BATMAN !!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 1
cika batmen kaže...

Zašto su mi tako loše performanse u battelfieldu 1 ? 

Kad je igra tek izašla bile su mi puno bolje performanse nego sada. GPU mi stalno radi na 50-60 % dok je prije bio zakucan na 99 % .

 navodno je dice radio na nekom anti cheat softveru koji je promjenio kako rade cpu i gpu u igri i povećao potrošnju istih.

Probaj izguglati takvo šta, negdje sam davno to pročitao.

 

https://forums.battlefield.com/en-us/discussion/141438/what-is-causing-big-bottlenecks-dice-can-anyone-respond-stutter-and-lags-solved/p2

 

evo tu pa vidi jel ima kakvih rješenja. 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
5 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1

Ja sam u driverima stavio frame limiter posto igram na 60ghz sa vsync, tako da mi gpu uvijek radi na nekih 60-70 %, nit ga cujem nit ista

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield 1

Trenutno je BF1+Premium pass na originu 5 eura.

Možda je već netko napisao u temi prije mene ali ne pratim temu pa neznam.

Za dom - vjera, ljubav i domovina
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield 1
ficosime kaže...

Ima još netko problem s užasno sporim ulaskom u game? Od kada sam kupio igru na popustu prije mjesec dana svaki game mi ulazi sto godina, prvo sam mislio da je do mog harda/rama, ali eto od kako igram s frendovima koji imaju starije kompove i komponente i dalje kasnim za njima, oni udu vec debelo u operations, meni vrti black screen jos barem 20-30 sekundi prije nego ude?

 Spominjes hard, traje to stvarno dosta, minuta-minuta i po prodje bez greske dok ne ucita mapu... ssd jedino rjesenje

6 godina
offline
Battlefield 1

Odlucio skinuti opet BF1 nakon duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugo vremena, odigrao malo sam, malo sa frendom, cini se bolja nego se sjecam i ubacili su neke skroz fora mape ali je vecina Vanilla mapa i dalje tesko smece.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Battlefield 1
Vakaka kaže...

Trenutno je BF1+Premium pass na originu 5 eura.

 Mislim da je 9.99€ Igra+premium a 4.99 samo igra.

Twitter: @191x7
9 godina
offline
Re: Battlefield 1

Igra je 4.99 evra, a Premium Pass je FREE

 

https://www.origin.com/irl/en-us/store/deals/scarysavingssale

15 godina
offline
Re: Battlefield 1
191x7 kaže...
Vakaka kaže...

Trenutno je BF1+Premium pass na originu 5 eura.

 Mislim da je 9.99€ Igra+premium a 4.99 samo igra.

 premium je free, dakle ne mora kupovi igru i premium, nego samo igru, a premium preuzme besplatno

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.10.2018 18:29 (Jack Sparrow).
13 godina
offline
Battlefield 1

Sve je to super, ali ja odem ads i pucam a meci lete na sve strane i lik me ladno anihilatorom s pola mape...rage quit.

 

ne mogu progutat gunplay mehanike...jendostavno ne

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1

Prije mjesec dana upalio bf1 na 4k philips pus 6262 telci i locka mi na 30 fps.

 

Narucio hdmi 2.0 4K 60HZ kabel i opet ista stvar.

 

Moze neko pomoc?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Battlefield 1
karlo125 kaže...

Prije mjesec dana upalio bf1 na 4k philips pus 6262 telci i locka mi na 30 fps.

 

Narucio hdmi 2.0 4K 60HZ kabel i opet ista stvar.

 

Moze neko pomoc?

 Pogledaj da li ti tv ima game mod pa uključi za taj HDMI input. Možda je do toga???

12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1
cika batmen kaže...

Zašto su mi tako loše performanse u battelfieldu 1 ? 

Kad je igra tek izašla bile su mi puno bolje performanse nego sada. GPU mi stalno radi na 50-60 % dok je prije bio zakucan na 99 % .

 ma ja se borio sa low gpu usageom jos od BF3 pa nadalje

 

problem bio moj i7 2600K kojeg sam i clockao na 4.5GHz ali sve dzaba

sad uzeo ryzen 5 2600 sa 16 giga rama i konacno usage odlican cak i kad stavim mix medium high detalji grafa gotovo stalno 99% zakucana

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield 1
mersimh kaže...

 ma ja se borio sa low gpu usageom jos od BF3 pa nadalje

 

problem bio moj i7 2600K kojeg sam i clockao na 4.5GHz ali sve dzaba

sad uzeo ryzen 5 2600 sa 16 giga rama i konacno usage odlican cak i kad stavim mix medium high detalji grafa gotovo stalno 99% zakucana

 

Vidiš, kod mene je upravo suprotna situacija. S Ryzenom mi je GPU usage pao.

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.11.2018 22:45 (NiramX).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1
ja sam 4 dana ryzen korisitio sa samo 8GB rama jer druga plocica bila pokvarena,usage ke bio užasan,tek kad sam dobio 2 nove plocice na 3200MHZ konacno sve leti,gpu usage odlican.na single channelu sam bas bio razocaran performansama
BiH__Snowflake BF4,CS:GO
10 godina
offline
Re: Battlefield 1
mersimh kaže...
ja sam 4 dana ryzen korisitio sa samo 8GB rama jer druga plocica bila pokvarena,usage ke bio užasan,tek kad sam dobio 2 nove plocice na 3200MHZ konacno sve leti,gpu usage odlican.na single channelu sam bas bio razocaran performansama

 Meni sa trenutnom konfom sve leti iako sam na r5 1600 + 8gb rama na 3k mhz, niti jedan lag u bilo kakvoj situaciji bilo na ultra ili low postavkama, gpu usage mi je cijelo vrijeme na 99% dok mi je cpu na nekakvih 40-50%... 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1
hahhaajaads kaže...
mersimh kaže...
ja sam 4 dana ryzen korisitio sa samo 8GB rama jer druga plocica bila pokvarena,usage ke bio užasan,tek kad sam dobio 2 nove plocice na 3200MHZ konacno sve leti,gpu usage odlican.na single channelu sam bas bio razocaran performansama

 Meni sa trenutnom konfom sve leti iako sam na r5 1600 + 8gb rama na 3k mhz, niti jedan lag u bilo kakvoj situaciji bilo na ultra ili low postavkama, gpu usage mi je cijelo vrijeme na 99% dok mi je cpu na nekakvih 40-50%... 

 jbg samo govorim iz iskustva,imao sam taj isti ram ko u tebe Aegis 3000 i u BF1 se bas osjetio lag u multiplayeru naravno

ostale igre kao shadow of war su isle naravno super jer su single player

 

ali poznato je svakako koliko kod ryzena znaci dual channel ram koristiti i koliko su brzina i timinzi bitni

razlika u minimum framerejtu je drasticna izmedju jedne plocice rama i 2

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
10 godina
offline
Re: Battlefield 1
mersimh kaže...
hahhaajaads kaže...
mersimh kaže...
ja sam 4 dana ryzen korisitio sa samo 8GB rama jer druga plocica bila pokvarena,usage ke bio užasan,tek kad sam dobio 2 nove plocice na 3200MHZ konacno sve leti,gpu usage odlican.na single channelu sam bas bio razocaran performansama

 Meni sa trenutnom konfom sve leti iako sam na r5 1600 + 8gb rama na 3k mhz, niti jedan lag u bilo kakvoj situaciji bilo na ultra ili low postavkama, gpu usage mi je cijelo vrijeme na 99% dok mi je cpu na nekakvih 40-50%... 

 jbg samo govorim iz iskustva,imao sam taj isti ram ko u tebe Aegis 3000 i u BF1 se bas osjetio lag u multiplayeru naravno

ostale igre kao shadow of war su isle naravno super jer su single player

 

ali poznato je svakako koliko kod ryzena znaci dual channel ram koristiti i koliko su brzina i timinzi bitni

razlika u minimum framerejtu je drasticna izmedju jedne plocice rama i 2

Moguce da je bilo do rama samo, namjesti se emptystandby i sve ti se rijesi

12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1
ljudi jedno pitanje,sta igrate vi zapravo u ovom BF1 ako uopce jos ko igra.
jaran i ja poceli prije par dana malo opet igrat(prije me procesor zezao oa nisamxnikako igrao)

i sad gledamo gotovo nista se ne igra sem par mapa conquesta.sta je sa ovim frontlinesom nema niti jednog servera,jel trazimo pogresno ili sta se desava?

takodje jaran je tek kupio igru dok cekamo malo BF5 da pojeftini,jel on nema dodatne mape ako je kupio samo base game,zar nisu davali besplatno par expanzija?
BiH__Snowflake BF4,CS:GO
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1
mersimh kaže...
ljudi jedno pitanje,sta igrate vi zapravo u ovom BF1 ako uopce jos ko igra.
jaran i ja poceli prije par dana malo opet igrat(prije me procesor zezao oa nisamxnikako igrao)

i sad gledamo gotovo nista se ne igra sem par mapa conquesta.sta je sa ovim frontlinesom nema niti jednog servera,jel trazimo pogresno ili sta se desava?

takodje jaran je tek kupio igru dok cekamo malo BF5 da pojeftini,jel on nema dodatne mape ako je kupio samo base game,zar nisu davali besplatno par expanzija?

 Nakbolje ti je ici na quick match jer se uvijek neki mod i mape "sponzoriraju" pa vecina igra to a quick match ce te ubacit u to sto je aktltualno

 

Sto se tice mapa davali su ekspanzije ali si morao otici na origin i uzet ih u library

12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1
pacijent007 kaže...
mersimh kaže...
ljudi jedno pitanje,sta igrate vi zapravo u ovom BF1 ako uopce jos ko igra.
jaran i ja poceli prije par dana malo opet igrat(prije me procesor zezao oa nisamxnikako igrao)

i sad gledamo gotovo nista se ne igra sem par mapa conquesta.sta je sa ovim frontlinesom nema niti jednog servera,jel trazimo pogresno ili sta se desava?

takodje jaran je tek kupio igru dok cekamo malo BF5 da pojeftini,jel on nema dodatne mape ako je kupio samo base game,zar nisu davali besplatno par expanzija?

 Nakbolje ti je ici na quick match jer se uvijek neki mod i mape "sponzoriraju" pa vecina igra to a quick match ce te ubacit u to sto je aktltualno

 

Sto se tice mapa davali su ekspanzije ali si morao otici na origin i uzet ih u library

 druze ovaj frontlines npr isao u quickmatch i ubaci mene samog u prazan server xD

ali ajde sta se moze onda,ne igra raja valjda dovoljno 

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
14 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1
mersimh kaže...
pacijent007 kaže...
mersimh kaže...
ljudi jedno pitanje,sta igrate vi zapravo u ovom BF1 ako uopce jos ko igra.
jaran i ja poceli prije par dana malo opet igrat(prije me procesor zezao oa nisamxnikako igrao)

i sad gledamo gotovo nista se ne igra sem par mapa conquesta.sta je sa ovim frontlinesom nema niti jednog servera,jel trazimo pogresno ili sta se desava?

takodje jaran je tek kupio igru dok cekamo malo BF5 da pojeftini,jel on nema dodatne mape ako je kupio samo base game,zar nisu davali besplatno par expanzija?

 Nakbolje ti je ici na quick match jer se uvijek neki mod i mape "sponzoriraju" pa vecina igra to a quick match ce te ubacit u to sto je aktltualno

 

Sto se tice mapa davali su ekspanzije ali si morao otici na origin i uzet ih u library

 druze ovaj frontlines npr isao u quickmatch i ubaci mene samog u prazan server xD

ali ajde sta se moze onda,ne igra raja valjda dovoljno 

 Zna se i to dogodit nekad al izades i sljedecu te stavi u puni, bar meni tako bude..uvijek je tako kad vise nije aktualna igra tj kad izade nova vec

16 godina
offline
Battlefield 1

Igra li se Incursions uopće?

 

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF1 nickovi - da se ekipa lakše skupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice