Battlefield 1

poruka: 13.932
|
čitano: 1.093.705
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF1 nickovi - da se ekipa lakše skupi
11 godina
offline
Re: Battlefield 1
LeftY_CRO kaže...
ibme74 kaže...
Arci5 kaže...

Bas sam danas kupio bf1..valjda se isplatilo...dvoumio sam se izmedu 4 i 1 al nekako kec me vise privuko jer je klasicno sve,a ne ko u cetvorci sve pizde materine na puskama

 

BF3 i BF4 su najbolji FPS tog tipa IKADA!

 ovo je istina. ni sam nisam vjerovao, ali prekjucer sam igrao bf3 i jucer bf4... vidis koliko su te igre ispred svog vremena, nevjerojatno

 

Ja kad sam vidio bf3 trailer mislio sam "evo jos jedan od onih ulickanih trailera a igra na kraju nece izgledati tako" - i kad sam konacno probao bilo je "wow", to je valjda prva i zadnja igra koja ne izgledala kako je i prikazu, a gameplayu da ne pricam, i dan danas bi ta dva bf igra prije nego bilo koji drugi bf ili cod

15 godina
offline
Battlefield 1

Jedno pitanje, prije par dana sam kupio BF1 na popustu. Sve ok, krenuo igrat al od danas mi se pojavljuje problem kad se logiram na Originu je "play" button zasivljen na BF1 i moram po 5 puta radit sign out/sign in da bi eventualno profunkcioniralo. Probao sam ga iz File Explorera upalit, tamo radi normalno, ali se stalno pali BF1 trial koji mi navodno još par sati traje. Počistio sam Originov cache, napravio verification fileova ali i dalje isto. Imao netko sličan problem da pomogne ?

 

EDIT: rješeno. Trebalo je firewall isključit samo.

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.7.2021 22:54 (luckyluke).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Battlefield 1

Evo imam ključ viška pa iskoristite.

E28G-E35M-CDRR-DNHX-BD44

Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Battlefield 1
vulerious kaže...

Evo imam ključ viška pa iskoristite.

E28G-E35M-CDRR-DNHX-BD44

 Hvala. Bas mi je trebao kljuc :)

15 godina
offline
Battlefield 1

Prije 5 godina sam kupio Battlefield 1 za PS4 i igrao sam ga u početku umjereno (recimo to tako). Sjećam se da me je tada igra grafički očarala, a i zabavna je (koliko je moglo biti sa gamepadom). A sada bih je volio kupiti za računalo. Trenutno je na Originu osnovna igra oko 150 kn - koliko je izgledno da za par dana bude na sniženju? I koliko je popularna, tj. koliko ima igrača?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 1

malo manje od 6 Eura na kinguinu-klik

15 godina
offline
Re: Battlefield 1

Hvala, ali sinoć mi se javio jedan forumaš i poslao mi linkove na cdkeys i tu sam uzeo kod za origin za bf1 sa svim dlc-ovima. Manje od 75 kn me je koštalo.

14 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1

Battlefield 1 mi je najdraži Battlefield u zadnjih 10 godina.

 

Baš se mogu uživjeti u Austro-Ugare i napucavat protivnike online, bitke naših djedova sa Talijanima i Rusima, i suprotstavljanje anglo-francuskoj podijeli svijeta.

Velika pobjeda kod Caporetta pod vodstvom feldmaršala Borojevića i požrtvovnost naših u Galiciji.

 

Ritam je nešto sporiji, iako nije bilo toliko automatskog oružja kao u igri, već su to bili rijetki prototipovi koje je malo tko imao, ali dobro to je da igra bude zanimljivija. Uglavnom si imao Steyr ili Mauser karabin ili poluautomatsku pušku s spremnikom od 5 metaka.

Tema i okruženje koje je posebno i zbog toga što je jako malo obrađivanom u računalnim igrama za razliku od hrpe igara na temu WW2. Čak je super igrati i konjicu.

 

Još uvijek je vrlo igrana s velikim brojem igrača i servera, pogotovo za 50-ak kuna za koliko se može kupiti, nudi jako puno sadržaja i veliku vrijednost.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.11.2021 19:21 (dayvee).
 
3 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Battlefield 1
dayvee kaže...

Battlefield 1 mi je najdraži Battlefield u zadnjih 10 godina.

 

Baš se mogu uživjeti u Austro-Ugare i napucavat protivnike online, bitke naših djedova sa Talijanima i Rusima, i suprotstavljanje anglo-francuskoj podijeli svijeta.

Velika pobjeda kod Caporetta pod vodstvom feldmaršala Borojevića i požrtvovnost naših u Galiciji.

 

Ritam je nešto sporiji, iako nije bilo toliko automatskog oružja kao u igri, već su to bili rijetki prototipovi koje je malo tko imao, ali dobro to je da igra bude zanimljivija. Uglavnom si imao Steyr ili Mauser karabin ili poluautomatsku pušku s spremnikom od 5 metaka.

Tema i okruženje koje je posebno i zbog toga što je jako malo obrađivanom u računalnim igrama za razliku od hrpe igara na temu WW2. Čak je super igrati i konjicu.

 

Još uvijek je vrlo igrana s velikim brojem igrača i servera, pogotovo za 50-ak kuna za koliko se može kupiti, nudi jako puno sadržaja i veliku vrijednost.

 

 Baš sam se sa par prijatelja vratio u igru nakon gotovo 3 godine, nisam je igrao otkad je izašao Battlefield V a prve dvije godine Battlefielda 1 skupio sam 600 sati. I ponovno uživam, preko 80% mapa je vrhunski odrađeno, svaka klasa ima izbor oružja more, serveri puni, meni najdraži Battlefield. 

10 godina
offline
Battlefield 1

Eto i ja uzeo, stvarno je dzabe a vjerujem da je jako zanimljiv za igrat, tako da ekipo ko god da se vraca ili zeli igrat, ajde da se dogovorimo pa na discord da se dodamo i zaigramo koju rundu zajedno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Battlefield 1

krenem igrat bf1 nakon 100 godina i izbaci mi ovaj error."DisplayName Field Missing From Registry"

i ne mogu ništa.neće otići online u igri

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
18 mjeseci
protjeran
offline
Re: Battlefield 1
Kill Frenzy kaže...

krenem igrat bf1 nakon 100 godina i izbaci mi ovaj error."DisplayName Field Missing From Registry"

i ne mogu ništa.neće otići online u igri

 https://mp1st.com/news/battlefield-servers-down-for-bf1-bf4-bf3-this-november-9-for-maintenance

 

nije do tebe, serveri su down danas 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF1 nickovi - da se ekipa lakše skupi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice