Battlefield 1

poruka: 13.932
|
čitano: 1.090.887
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF1 nickovi - da se ekipa lakše skupi
13 godina
offline
Battlefield 1

LJudi jel igrate i dalje 
bilo bi lijepo da odigramo jedan party
ko je za moj nick je: GuzonjinS1n

Kada DIRTam ja ne BRIGAm!!:D
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 1
prototype sony kaže...

LJudi jel igrate i dalje 
bilo bi lijepo da odigramo jedan party
ko je za moj nick je: GuzonjinS1n

 Neki dan s moje liste frendova, dvadesetak ljudi je igrali BFV, jedan je igrao BF1.

Koliko vidim, BFV se već može nabaviti za 150 kuna, pa valjda svi prešli na njega.

Ja jesam, mnogo mi je bolji od BF1 kojeg vjerojatno više nikad neću pokrenuti.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
14 godina
offline
Battlefield 1

Ako netko igra na PS4 jos uvijek nek se javi.

“The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge.” – Stephen Hawking
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1

ako itko trazi account za origin, na njemu imam BF1, BF3 Premium Edition, Apex Legends account cca 44lvl rado bih ga se rijesio za neke novce, moze i uplata preko skrilla. Dobijete username password i security question - answer kako bi mogli promijenit sve podatke na accountu tipa e-mai, password, username itd. Saljem i screenshotove ako je neko sumnjicav xD. ponude na PM

lp

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.2.2019 10:55 (d1sturb3d).
 
0 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Battlefield 1

Dobro jutro,

 

Nisam dugo igrao BF1, jučer ga instalirao i igrao ali nakon 2-3 minute u igri, samo mi se zamrzne i izađe van, bez ikakvog errora ili slično i ne znam zašto.

Probao sam reinstalirati igricu ali opet isto, nemam ideje što napraviti.

 

Dali zna netko što da napravim?

 

Hvala!

Battlefield 1: [G]Diretore_BB
12 godina
offline
Re: Battlefield 1

Bok!

Mislim da to nije greška vezana uz BF. Igraš i neke druge GPU/CPU zahtjevne igre? Možda problemi s pregrijavanjem?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
14 godina
offline
Battlefield 1

Skinia sam je da pređem kampanju. Sviđa mi se kako je koncipirana. Nije sad dobra priča da ću je danima vrtit po glavi nakon što je pređen - ali kako dobro izgleda igra! Ako frostbite nije uhvatio cryengine sad. Koja rasvjeta.

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield 1

Na originu trenutno 5 eura ako koga zanima

Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Battlefield 1

BF1 stats stranica više ne radi.

Jel ima još netko instaliran BF1 da mi kaže kakvo je stanje sa serverima? Ima li još aktivnih Operationsa?

Razmišljam uzet sebi i klincu da malo igramo skupa, ali ne bih htio potrošiti novce pa skužiti da nema nikoga online.

Thanks!

PSN - DeniZg80
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 1

Nisam osobno provjerio, ali YouTuberi vele da se vidno povećao broj igrača na BF4 i BF1.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
9 godina
offline
Re: Battlefield 1

Sad sam bacio pogled, ima skoro 10 punih 64/64 operations servera

12 godina
offline
Battlefield 1

Ima dosta servera na BF1 i BF4, svaki dan se igra barem jedna runda na svakom nastavku

 

Xiaomi Mi 10 Pro 5G
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1
Igram i ja,ima igraca. A za 6€ koliko kosta isplati se definitivno
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 1
I ja sam se vratio na jedinicu jer više nemam volje za peticu. Super je malo za promjenu
Ali ni to mi više nije to jer mi već nakon par rundi dopizdi zbog one hit kill snajpera, elite klasa, behemota i naravno spottanja itd
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Battlefield 1

Hvala svima na komentarima.

Uzeo sam 2 Revolution ključa za Origin (8 € komad). Ima dosta punih servera i praktički nema čekanja.

Iako sam odigrao par stotina sati na PS4 (samo vikend betu sam igrao oko 30 sati), pokrenuo sam na PC-u uvodnu sekvencu i krenuli me trnci.

Kakva igretina.

PSN - DeniZg80
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
darkborg kaže...
I ja sam se vratio na jedinicu jer više nemam volje za peticu. Super je malo za promjenu
Ali ni to mi više nije to jer mi već nakon par rundi dopizdi zbog one hit kill snajpera, elite klasa, behemota i naravno spottanja itd

 

Meni to nije neki problem.

 

Ali mortar, grenade, gas, gas, gas, gas, mortar, mortar, grenade .........

 

Jebeni gas da izbace ili ga bar stave kao pickup weapon i nabolja fora je da u CQ i nije neki problem, ali operacije ili frontlines je ajme majko....

11 godina
offline
Re: Battlefield 1

Istina. Baš sam se podsjetio jučer.

Još si zaboravio i bombere koji nadlijeću i snipefest.

Nije problem za mape kao Amiens, ali za većinu ostalih (npr.Fao Fortress) je užas.

Conquest je OK.

PSN - DeniZg80
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
mrfloyd kaže...
darkborg kaže...
I ja sam se vratio na jedinicu jer više nemam volje za peticu. Super je malo za promjenu
Ali ni to mi više nije to jer mi već nakon par rundi dopizdi zbog one hit kill snajpera, elite klasa, behemota i naravno spottanja itd

 

Meni to nije neki problem.

 

Ali mortar, grenade, gas, gas, gas, gas, mortar, mortar, grenade .........

 

Jebeni gas da izbace ili ga bar stave kao pickup weapon i nabolja fora je da u CQ i nije neki problem, ali operacije ili frontlines je ajme majko....

 Iako je iritantno, donosi feelingu rata. Potovo paše u WW1.

7 godina
offline
Battlefield 1

Battlefield 1 mi se u početku činio kao overhyped sranje kada sam vidio trailer. Volim history shootere, ali sam objektivno gledao na cijelu sliku budući da je ekipa masovno po You tubeu pisala za Battlefield hvalospjeve samo kako bi "napakostili" tadašnjem Call of Duty-u Infinite Warfare-u (koji je imao možda najbolju kampanju u cijelom serijalu, uglavnom, da je izašao 3-4 godine prije bio bi revolucija). Tada sam peglao Verdun i svaka pomisao na tip shootera kao Bf1 mi je bila smješna. Onda probao Betu to ljeto i ostao ugodno iznenađen. Sporiji gameplay, dobro balansirana oružja i period za koji se malo tko zanimao su me osvojili. Nabio skoro 700 sati i dalje ga igram jer je čista zabava. Sve ekspanzije izuzev zadnje su bile izvrsne i točno se vidjelo da se DICE trudi prema community-u kada su dali i više contenta nego što je trebalo. Makar su tada srali ljudi da to nije pravi Battlefield i slično, a sada se puno njih vraća i tek sada vide koliko je igra ustvari kvalitetna i miljama ispred. Živio nam Battlefield 1 i daj remaster za jedno 10 godina.

I want to believe
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
Jack Sparrow kaže...
mrfloyd kaže...
darkborg kaže...
I ja sam se vratio na jedinicu jer više nemam volje za peticu. Super je malo za promjenu
Ali ni to mi više nije to jer mi već nakon par rundi dopizdi zbog one hit kill snajpera, elite klasa, behemota i naravno spottanja itd

 

Meni to nije neki problem.

 

Ali mortar, grenade, gas, gas, gas, gas, mortar, mortar, grenade .........

 

Jebeni gas da izbace ili ga bar stave kao pickup weapon i nabolja fora je da u CQ i nije neki problem, ali operacije ili frontlines je ajme majko....

 Iako je iritantno, donosi feelingu rata. Potovo paše u WW1.

 

 

Paše i to brutalno. Al umara brate...Cape Helles ja uzbrdo, a po meni kiša olova, šmug u rov a tamo 4-5 gas grenades..

7 godina
offline
Re: Battlefield 1

Dvije mape koje su usko vezane uz Operations, Galicia i Caporetto su jedine gdje sam psovao sve živo i mrtvo. Kada se scoutovi i tenkici skempaju, nemožeš ih nikako iskopati više.

I want to believe
7 godina
offline
Battlefield 1

Igra još neko možda? Skidam opet igru nakon dvije godine pa reko da probam opet.

Kaj veliš? o.O
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1
Igra je još uvijek aktivna..
12 godina
offline
Battlefield 1

Gori sve 

Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1

Pozz,da li se isplati kupiti bf1 za mp ili bolje bf5? Vecinom bi igro mp

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 1
Arci5 kaže...

Pozz,da li se isplati kupiti bf1 za mp ili bolje bf5? Vecinom bi igro mp

 Koliko vidim među svojim frendovima na listi najviše se igra BFV, pa BF4, a rijeđe BF 1 i 3.

Naravno, ovo ne mora značiti ništa, možda slučajno imam ljude na listi kojima se više sviđaju određene igre....

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
6 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1

Bas sam danas kupio bf1..valjda se isplatilo...dvoumio sam se izmedu 4 i 1 al nekako kec me vise privuko jer je klasicno sve,a ne ko u cetvorci sve pizde materine na puskama

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1

ja još dan danas cca 1 tjedno upalim i odigram i ima aktivnih igraca, nema cekanja, dokle god ne izađe novi bf igrat cu bf1, bf5 mi jednostavno nije sjeo

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Battlefield 1
Arci5 kaže...

Bas sam danas kupio bf1..valjda se isplatilo...dvoumio sam se izmedu 4 i 1 al nekako kec me vise privuko jer je klasicno sve,a ne ko u cetvorci sve pizde materine na puskama

 

BF3 i BF4 su najbolji FPS tog tipa IKADA!

11 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1
ibme74 kaže...
Arci5 kaže...

Bas sam danas kupio bf1..valjda se isplatilo...dvoumio sam se izmedu 4 i 1 al nekako kec me vise privuko jer je klasicno sve,a ne ko u cetvorci sve pizde materine na puskama

 

BF3 i BF4 su najbolji FPS tog tipa IKADA!

 ovo je istina. ni sam nisam vjerovao, ali prekjucer sam igrao bf3 i jucer bf4... vidis koliko su te igre ispred svog vremena, nevjerojatno

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF1 nickovi - da se ekipa lakše skupi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice