Žene na BUG forumu?

poruka: 171
|
čitano: 21.750
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Žene na BUG forumu?

Sviram flautu i klavir... {#}

 

Ljudovi, ja vas pozdravljam i želim vam svima laku noć - sutra ujutro me čeka sjednica u školi i moram biti donekle naspavana za okršaj s ravnateljicom... {#}

 

Čujemo se za 12-estak sati... {#}

 

Laku noć! {#}

Garfield - Život je kao Ferrari, prolazi prebrzo... Ali to je u redu, jer ionako nemaš dovoljno novaca za njega...
15 godina
neaktivan
offline
Re: Žene na BUG forumu?
Zeppe kaže...

Ja sam više ovako više psiho rock centriran.. :)

 

Ja sam više progresivac i neoklasičar.

 

Koja http://www.18plusnightclubs.com/homepage/bostonssexiestbartenders_1.jpg Warhammer 40k Colonel Miles Quaritch is my hero
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.6.2011 0:52 (I.Kk).
14 godina
protjeran
offline
Re: Žene na BUG forumu?

Gn i nemoj me previše sanjati.. {#}

 

Pazi nase i podase... Neka ti interneta i el.en. nikada ne zafali... o7

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
13 godina
neaktivan
offline
Re: Žene na BUG forumu?
Don Kihoty kaže...

To je gay glas i gotovo...

 

Ovako zvuče muškarci:

Al je u*ra ovu predivan uvod gitara glasom..

Evo jedna prava.. :)

 

 

Zeppe :D
14 godina
protjeran
offline
Re: Žene na BUG forumu?

 

 

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
16 godina
neaktivan
offline
Re: Žene na BUG forumu?
MusicWoman kaže...
...

 

Laku noć! {#}

Noć i tebi. Lijepo sanjaj. Heh, a mene čeka ispit sutra -.-.

 

Te naravno, nakon njega APP-ovi (ako padnem pijem, ako prođem pijem).

 

@Don Kihoty

Ma mučko ... to je moja fora sa "nemoj me sanjati", ma otkud ti samo?! {#}{#}

Some people say that if you play a Windows install CD backwards you will hear demon voices commanding you to worship Satan. But that's nothing. If you play it forward it will install Windows.
15 godina
offline
Žene na BUG forumu?

Jbt imate slušaonu tamo pucajte linkove, ovdje ostavite mjesto za ono za što je ova tema namjenjena (šta god to bilo{#})

Sve ima svoju cijenu! Pa tako i stvari pod "moj PC". volim često mjenjati stvari pa imajte i to na umu xĐ
13 godina
neaktivan
offline
Žene na BUG forumu?

Neobičan glas, nekako mi se sviđa..

Al ovo je neosporivo genijalna pjesma.. :)

 

 

Edit:

Evo neću više.. :)

 

Zeppe :D
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.6.2011 0:58 (Zeppe).
15 godina
offline
Re: Žene na BUG forumu?
rooswelt1991 kaže...

Jbt imate slušaonu tamo pucajte linkove, ovdje ostavite mjesto za ono za što je ova tema namjenjena (šta god to bilo{#})

istina najbolje da pomecu tu linkove na last.fm profile pa skojim bu imala najbolji compatibility nek radi kaj oce s njom {#}

Marilyn Manson
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.6.2011 1:01 (R4zOR229).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Žene na BUG forumu?
R4zOR229 kaže...

istina najbolje da pomecu tu linkove na last.fm profile pa skojim bu imala najbolji compatibility nek radi kaj oce s njom {#}

Muahahahha, ovo je genijalno :D

Some people say that if you play a Windows install CD backwards you will hear demon voices commanding you to worship Satan. But that's nothing. If you play it forward it will install Windows.
13 godina
offline
Re: Žene na BUG forumu?
1domagoj1 kaže...
 Heh, a mene čeka ispit sutra -.-.

 

Te naravno, nakon njega APP-ovi (ako padnem pijem, ako prođem pijem).

 

I, jesi li položio? {#}

Garfield - Život je kao Ferrari, prolazi prebrzo... Ali to je u redu, jer ionako nemaš dovoljno novaca za njega...
16 godina
neaktivan
offline
Re: Žene na BUG forumu?
MusicWoman kaže...

I, jesi li položio? {#}

APP je u svakom slučaju. Ako padnem pijem. {#}

Some people say that if you play a Windows install CD backwards you will hear demon voices commanding you to worship Satan. But that's nothing. If you play it forward it will install Windows.
13 godina
offline
Re: Žene na BUG forumu?
1domagoj1 kaže...

APP je u svakom slučaju. Ako padnem pijem. {#}

Ajde, barem imaš utješnu nagradu... {#}

Garfield - Život je kao Ferrari, prolazi prebrzo... Ali to je u redu, jer ionako nemaš dovoljno novaca za njega...
16 godina
neaktivan
offline
Re: Žene na BUG forumu?
MusicWoman kaže...

Ajde, barem imaš utješnu nagradu... {#}

Haha, je... Još uvijek se oporavljam {#}... od pada naravno, ne od pijače :D. Sva sreća pa je sestra donesla sangrie s maturalca {#}.

 

A mogel bi se počet i prežderavat... Pustil sam si lampe da se zagriju, al mi se neda ni svirat -.-.

 

Ma bu me prošlo brzo, čim počnem nekaj korisno delat... Možda koji projektić...{#}

Some people say that if you play a Windows install CD backwards you will hear demon voices commanding you to worship Satan. But that's nothing. If you play it forward it will install Windows.
13 godina
offline
Re: Žene na BUG forumu?
1domagoj1 kaže...

Haha, je... Još uvijek se oporavljam {#}... od pada naravno, ne od pijače :D. Sva sreća pa je sestra donesla sangrie s maturalca {#}.

 

A mogel bi se počet i prežderavat... Pustil sam si lampe da se zagriju, al mi se neda ni svirat -.-.

 

Ma bu me prošlo brzo, čim počnem nekaj korisno delat... Možda koji projektić...{#}

Ma bu bolje drugi put... {#}

 

Nemoj se počet prežderavat, nije dobro po ovoj vrućini... {#}

 

A da? Koji projektić? {#} Ja ću počet s jednim slijedeći tjedan... {#}

Garfield - Život je kao Ferrari, prolazi prebrzo... Ali to je u redu, jer ionako nemaš dovoljno novaca za njega...
15 godina
neaktivan
offline
Žene na BUG forumu?

O boze....

Usetah radoznalo u ovu temu kao noj u talionicu zeljeza, i gledam sto to pljacka dok hodam - kad li ono, testosteron do gleznjeva, curi svima na usi.

 

Domagojcek - ne smeta ako malo u tisini drzim svijecu, bas me zabavlja vasa konverzacija :-D

Nemoj da si nervozan, samo se pravi kao da nisam ovdje i da ne citam tvoje upucavanj :-D :-D :-D

 

Evo i prigodne pjesmice za mood....

I know I can't hold the hate inside Jack's mind, 'cause what consumes his thoughts controls my life...
14 godina
offline
Re: Žene na BUG forumu?
Deus ex machina kaže...

O boze....

Usetah radoznalo u ovu temu kao noj u talionicu zeljeza, i gledam sto to pljacka dok hodam - kad li ono, testosteron do gleznjeva, curi svima na usi.

 

Domagojcek - ne smeta ako malo u tisini drzim svijecu, bas me zabavlja vasa konverzacija :-D

Nemoj da si nervozan, samo se pravi kao da nisam ovdje i da ne citam tvoje upucavanj :-D :-D :-D

 

Evo i prigodne pjesmice za mood....

a jesi zakazao u stvaranju mooda. svjetska glazbena korporacija je protiv ove ljubavi i ne da hrvatskoj mladezi da se vole uz pjesmu.

ontopic: sluze li zene na bug forumu vjezbanju upucavanja?

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.6.2011 22:08 (Ezio).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Žene na BUG forumu?
MusicWoman kaže...

Ma bu bolje drugi put... {#}

 

Nemoj se počet prežderavat, nije dobro po ovoj vrućini... {#}

 

A da? Koji projektić? {#} Ja ću počet s jednim slijedeći tjedan... {#}

Bude, to sigurno.

Mah, svejedno mi je baš, tu je malo kiša padala pa nije tolko vruće :D

Pospremanje sobe! :D Ma ipak ne, iako bi i to trebalo napraviti... -.-.  Ma sad preko ljeta idem radit jednu aplikaciju, koja možda nađe primjenu, al uglavnom je to da malo naberem iskustva, da isprobam par tehnologija i tak...

Deus ex machina kaže...

O boze....

Usetah radoznalo u ovu temu kao noj u talionicu zeljeza, i gledam sto to pljacka dok hodam - kad li ono, testosteron do gleznjeva, curi svima na usi.

 

Domagojcek - ne smeta ako malo u tisini drzim svijecu, bas me zabavlja vasa konverzacija :-D

Nemoj da si nervozan, samo se pravi kao da nisam ovdje i da ne citam tvoje upucavanj :-D :-D :-D

 

Evo i prigodne pjesmice za mood....

{#} Pa kaj ulaziš ko muha bez glave {#}?

 

Samo ti stalkaj... :P

 

E neće ti se link prikazat, blokiran je tu, zbog copyrighta -.-.

 

Eeeee upravo sam skinul intro iz ove stvari, tak mi je preeekul, mogel bi ga cijeli dan svirat (dobro ne baš cijeli {#}).

Some people say that if you play a Windows install CD backwards you will hear demon voices commanding you to worship Satan. But that's nothing. If you play it forward it will install Windows.
14 godina
protjeran
offline
Re: Žene na BUG forumu?

Eh, da je bar MusicTreba "Open Source" a ne "Read Only"... {#}

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
13 godina
offline
Re: Žene na BUG forumu?
MusicWoman kaže...
1domagoj1 kaže...
MusicWoman kaže...

{#}{#}{#}

Znači moram sam čupati info? {#} A dobro...

 

Dakle, što cijenjena kolegica forumašica misli o Bucketheadu?

Buckethead? Eh, nisam u tim vodama... {#} Više Queen, Metallica, Marilyn Manson, ACDC... {#}

Samo da pohvalim ukus u muzici, velikom većinom slušam isto, osim Marilyna, on mi je prenovi, ali ostatak je za čistu 5, ustvari 5+ {#}!

Malo i radoznalosti, kakvi smo sa klapskom muzikom recimo, Maslina, Cambi, Intrade, Tramuntana, ....  {#}??

A možda malo slavonskog štiha sa Slavonskim Lolama, Škorom, Garavušama, ....  {#}??  

ATJ Lučko
13 godina
offline
Re: Žene na BUG forumu?
Don Kihoty kaže...

Eh, da je bar MusicTreba "Open Source" a ne "Read Only"... {#}

 Convert?{#}

- {CRO}IvanoiLe http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/%7BCRO%7D%20IvanoiLe/
14 godina
protjeran
offline
Re: Žene na BUG forumu?
ivanoile kaže...
Don Kihoty kaže...

Eh, da je bar MusicTreba "Open Source" a ne "Read Only"... {#}

 Convert?{#}

Uninstall boyfriend?

 

http://www.divinecaroline.com/22090/109880-uninstalling-husband-v1-0-boyfriend-v5-0

 

{#}

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
16 godina
neaktivan
offline
Re: Žene na BUG forumu?
Don Kihoty kaže...

Eh, da je bar MusicTreba "Open Source" a ne "Read Only"... {#}

chmod 447 MusicWoman

 

{#}

Some people say that if you play a Windows install CD backwards you will hear demon voices commanding you to worship Satan. But that's nothing. If you play it forward it will install Windows.
15 godina
protjeran
offline
Žene na BUG forumu?

Pozabili ste na jednu!

 

Al to je moje!!!

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
15 godina
neaktivan
offline
Žene na BUG forumu?

Le dovraga...

 

Jel radi ovaj?

 

Ako ne radi, search for "Candy Dulfer - Lily was here"

 

 

@domagoj

chmod -R .. (-R kao za "zaRazno")!

Mozda ima prijateljice... (doduse, ovo zvuci skoro kao uvreda :-D)

I know I can't hold the hate inside Jack's mind, 'cause what consumes his thoughts controls my life...
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.6.2011 22:24 (Deus ex machina).
14 godina
protjeran
offline
Re: Žene na BUG forumu?
doxy kaže...

Pozabili ste na jednu!

 

Al to je moje!!!

Preblond i "premilo lice" za moj tajp...

 

Me likes only Hardcore Bitches! :D

 

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
13 godina
offline
Re: Žene na BUG forumu?
ATJLučko kaže...
MusicWoman kaže...
1domagoj1 kaže...
MusicWoman kaže...

{#}{#}{#}

Znači moram sam čupati info? {#} A dobro...

 

Dakle, što cijenjena kolegica forumašica misli o Bucketheadu?

Buckethead? Eh, nisam u tim vodama... {#} Više Queen, Metallica, Marilyn Manson, ACDC... {#}

Samo da pohvalim ukus u muzici, velikom većinom slušam isto, osim Marilyna, on mi je prenovi, ali ostatak je za čistu 5, ustvari 5+ {#}!

Malo i radoznalosti, kakvi smo sa klapskom muzikom recimo, Maslina, Cambi, Intrade, Tramuntana, .... {#}??

A možda malo slavonskog štiha sa Slavonskim Lolama, Škorom, Garavušama, .... {#}??  

Hvala... {#}

 

Eh, klape još nekako, ali slavonske mi ne idu... {#}

 

Najviše slušam, uz klasiku, filmsku glazbu i soundtrack iz Metal Gear Solida - Snake Eater... Ta glazba mi je predobra... {#}

 

 

 

@1domagoj1

 

Joj, ne spominji mi sobe, to mi je noćna mora... {#}

Garfield - Život je kao Ferrari, prolazi prebrzo... Ali to je u redu, jer ionako nemaš dovoljno novaca za njega...
15 godina
protjeran
offline
Žene na BUG forumu?

Nije blondi više. Sad je prirodno smeđa.

Ove tvoje su brutalno blijede :D.

Voliš cure s pocepanim venama xD.

 

EDIT:

Zašto svi pričaju o glazbi? Nisam primijetio da je ovo glazbena tema, ili se varam možda?

Vivere militare est
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.6.2011 22:29 (doxy).
13 godina
offline
Re: Žene na BUG forumu?
Don Kihoty kaže...
ivanoile kaže...
Don Kihoty kaže...

Eh, da je bar MusicTreba "Open Source" a ne "Read Only"... {#}

 Convert?{#}

Uninstall boyfriend?

 

http://www.divinecaroline.com/22090/109880-uninstalling-husband-v1-0-boyfriend-v5-0

 

{#}

 Haha,ma imas tamo odmah u control panel,ali moras bit pazljiv jer moze proci jako lose,pogotovo ako ne uninstallas cijeli programcic.

- {CRO}IvanoiLe http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/%7BCRO%7D%20IvanoiLe/
16 godina
neaktivan
offline
Re: Žene na BUG forumu?
Deus ex machina kaže...
@domagoj

chmod -R .. (-R kao za "zaRazno")!

Mozda ima prijateljice... (doduse, ovo zvuci skoro kao uvreda :-D)

Uuu, ti bi ih odma sve riješil :P, e jesi vragolasti Deus {#}

Some people say that if you play a Windows install CD backwards you will hear demon voices commanding you to worship Satan. But that's nothing. If you play it forward it will install Windows.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice