Šta vas nervira u zivotu? zaključana tema

poruka: 1.552
|
čitano: 185.837
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
RE: Sta vas nervira u zivotu?
Ige kaže...
robson kaže...

najvise me nervira - PDV od 22%

                              - pohlepa i gledanje na vlastiti dzep

                              - jos uvijek prisutna ne tolerantnost prema rasama/religijama

                              - feminizam

Za prva 3 se ne slažem, ali ovo zadnje nadoknađuje sve.Općenito me živciraju takve pojave tipa pederi pride i feminizam. I da, živciraju me ljudi koje živcira - jos uvijek prisutna ne tolerantnost prema rasama/religijama, čisto zato što se forsaju i prave liberalni. Jbg, da si ti direktor neke avio kompanije, bi li uzeo pilota iz Afganistana? Ili da si vlasnik nekog malo boljeg restorana, bi li zaposlio cigana? Bi li zaposlio pedera u nekom poslu gdje je potrebna interakcija s ljudima?

 

ybg sad, ne vrijedi vise..

Made in: Neverland ﺖﺐﮨﺾﻃﮜ
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sta vas nervira u zivotu?
robson kaže...
Ige kaže...
robson kaže...

najvise me nervira - PDV od 22%

                              - pohlepa i gledanje na vlastiti dzep

                              - jos uvijek prisutna ne tolerantnost prema rasama/religijama

                              - feminizam

Za prva 3 se ne slažem, ali ovo zadnje nadoknađuje sve.Općenito me živciraju takve pojave tipa pederi pride i feminizam. I da, živciraju me ljudi koje živcira - jos uvijek prisutna ne tolerantnost prema rasama/religijama, čisto zato što se forsaju i prave liberalni. Jbg, da si ti direktor neke avio kompanije, bi li uzeo pilota iz Afganistana? Ili da si vlasnik nekog malo boljeg restorana, bi li zaposlio cigana? Bi li zaposlio pedera u nekom poslu gdje je potrebna interakcija s ljudima?

 

ybg sad, ne vrijedi vise..

Heh, pomiješao si egoizam i feminizam, svaka čast, mislim da si zaslužio keks.

15 godina
neaktivan
offline
Sta vas nervira u zivotu?

Ja sam kao benzin, svaka iskra me zapali, ali znam prikriti te emocije bijesa, pa me zato ljudi smatraju mirnim iako bi najrađe sve porazbacao kada me nešto iznervira.

 

Ja najviše volim raditi poslove individualno i smeta mi kada se netko upliće u moj posao, naprosto nisam timski igrač. Jako me ljute napuhani ljudi, egoisti jer se smatraju vrijednijima od drugih ljudi. Ljute/nerviraju me svakakve stvari još, kao i bahatost ljudi.

fotoforum.forumotion.net
15 godina
neaktivan
offline
RE: Sta vas nervira u zivotu?
Ige kaže...
robson kaže...
Ige kaže...
robson kaže...

najvise me nervira - PDV od 22%

                              - pohlepa i gledanje na vlastiti dzep

                              - jos uvijek prisutna ne tolerantnost prema rasama/religijama

                              - feminizam

Za prva 3 se ne slažem, ali ovo zadnje nadoknađuje sve.Općenito me živciraju takve pojave tipa pederi pride i feminizam. I da, živciraju me ljudi koje živcira - jos uvijek prisutna ne tolerantnost prema rasama/religijama, čisto zato što se forsaju i prave liberalni. Jbg, da si ti direktor neke avio kompanije, bi li uzeo pilota iz Afganistana? Ili da si vlasnik nekog malo boljeg restorana, bi li zaposlio cigana? Bi li zaposlio pedera u nekom poslu gdje je potrebna interakcija s ljudima?

 

ybg sad, ne vrijedi vise..

Heh, pomiješao si egoizam i feminizam, svaka čast, mislim da si zaslužio keks.

da sam savrsen, nebi uopce "pricao" s vama Osmijeh

Made in: Neverland ﺖﺐﮨﺾﻃﮜ
14 godina
neaktivan
offline
Sta vas nervira u zivotu?

Bravo momci,pravilno ste shvatili temu,ima i dosta poucnih komentara  Namigiva

 

A kad ja malo bolje razmislim, mislim da me najvise nervira kad naidjem(slucajno ili namerno)  na  vesti iz crne hronike   Mršti se  U stvari u tom trenutku mi se pomesaju razliciti osecaji,kao bes,strah,zalost,bespomocnost,kada pogledam na tv-u ili procitam u dnevnim novinama kakve sve grozote ljudi cine.

 

Imate svirepa ubistva,brutalna razbojnistva,tuce,drogiranja,silovanja....a sve se to desava tu u mojoj okolini(drzavi).Onda shvatim koliko nam se srozao sistem vrednosti,koliko nam je nizak prag tolerancije,koliko malo cenimo ljude oko sebe i,ono sto ste rekli,koliko smo ustvari nemocni da nesto promenimo. Mršti se

 

 

 

 

15 godina
neaktivan
offline
RE: Sta vas nervira u zivotu?
murasaki kaže...

 

A kad ja malo bolje razmislim, mislim da me najvise nervira kad naidjem(slucajno ili namerno)  na  vesti iz crne hronike   Mršti se  U stvari u tom trenutku mi se pomesaju razliciti osecaji,kao bes,strah,zalost,bespomocnost,kada pogledam na tv-u ili procitam u dnevnim novinama kakve sve grozote ljudi cine.

 

Imate svirepa ubistva,brutalna razbojnistva,tuce,drogiranja,silovanja....a sve se to desava tu u mojoj okolini(drzavi).Onda shvatim koliko nam se srozao sistem vrednosti,koliko nam je nizak prag tolerancije,koliko malo cenimo ljude oko sebe i,ono sto ste rekli,koliko smo ustvari nemocni da nesto promenimo. Mršti se

 

 

 

 

crnu kroniku ne treba uopće čitat,a TV gledati selektivno(pogotovo vijesti)-samo truju čovjeka i deprimiraju..iskusio na "vlastitoj koži"

moljac
15 godina
neaktivan
offline
RE: Sta vas nervira u zivotu?
boxer kaže...
Hyperion kaže...

 

 

Da dodam još : babe koje se prave da su vjernice i idu stalno u crkvu(ima i iznimaka), krenule su u crkvu tek kada osjećaju da su pred krajem života

He, he, ja mislim da ipak nikad nije kasno da se netko pokaje pred Bogom kao i pred ljudima, koliko god to izgledalo licemjerno.

 

Sto se tice nerviranja u zivotu bi samo spomenuo (zasada) tri  stvari koje su me danas dovele u stanje smanjene uracunljivosti:

1. Sistem (ne)vrijednosti - glorificiraju se neke ljudske "vrline" koje ne spadaju u vrline....

2. Nezahvalnost djeteta prema roditelju - ovo me je danas izbacilo iz cipela...

3. Narkomani - ne zna covjek  bili se smijao ili plakao njihovoj gluposti.

...heh sjećam se jedne pjesme od Azre odnosno stihova..."slabo igraš bakice zar su tvoji poroci

strah od smrti i loše sječanje, kao da se ništa nije dogodilo, hvala bogu krivi su oni drugi"...

 

A što reči na "2. Nezahvalnost djeteta prema roditelju - ovo me je danas izbacilo iz cipela..."

kad sam bio djete ove riječi su me najviše nervirale...i možeš mi malo bolje definirati šta

pod tim smatraš...po logici stvari svatko dobiva prema zaslugi...

...ako tebe dijete izbacuje iz cipela budi siguran da si prvi počeo...

najveći neprijatelj slobode je zadovoljan rob
14 godina
neaktivan
offline
RE: Sta vas nervira u zivotu?
seneka kaže...
murasaki kaže...

 

A kad ja malo bolje razmislim, mislim da me najvise nervira kad naidjem(slucajno ili namerno)  na  vesti iz crne hronike   Mršti se  U stvari u tom trenutku mi se pomesaju razliciti osecaji,kao bes,strah,zalost,bespomocnost,kada pogledam na tv-u ili procitam u dnevnim novinama kakve sve grozote ljudi cine.

 

Imate svirepa ubistva,brutalna razbojnistva,tuce,drogiranja,silovanja....a sve se to desava tu u mojoj okolini(drzavi).Onda shvatim koliko nam se srozao sistem vrednosti,koliko nam je nizak prag tolerancije,koliko malo cenimo ljude oko sebe i,ono sto ste rekli,koliko smo ustvari nemocni da nesto promenimo. Mršti se

 

 

 

 

crnu kroniku ne treba uopće čitat,a TV gledati selektivno(pogotovo vijesti)-samo truju čovjeka i deprimiraju..iskusio na "vlastitoj koži"

 Pa jeste,vazno je zbog sopstvene psihe i stresa....

 

Ali sta raditi  kad ti  stalno neko dolazi(porodica,prijatelji,rodbina) i kazu ono cuveno:"hej,jesi cuo sta se desilo"? Kako se odbraniti od toga,jer ti ,hteo ne hteo, bices upucen u zbivanja posto uvek neko prati,a ne pita te da li si ti zainteresovan.... Mršti se

 

A to se odnosi i na vesti iz sou-biznisa (ko je s kim,kako,zasto?).Ajde da zivimo svoj zivot,pustimo  taj lazni glamur i cistimo ispred svog dvorista....

15 godina
offline
Sta vas nervira u zivotu?

Sad kad si spomenuo lažni glamur - gade mi se više ti silni selebritiji koji bi prodali vlastitu majku za 5 min slave. Žalosno je to sve skupa. Neki dan berem u vrtu višnje i slušam djecu kod susjede u dvorištu kako pjevaju "Meni treba lova, do krova", pa red "Aspirina" od neke cajke pa se onda opet vrate na ovu. A klinci nisu još u pučku školu krenuli...

They took our jobs!
16 godina
neaktivan
offline
Sta vas nervira u zivotu?

Mene živcira vremenska prognoza na TV-u. Pogotovo kada čujem nešto tipa: "Ni naši najstariji ne pamte ovakvo nevrijeme...", a prošle godine je još veće bilo.

I btw, normalno da ne pamte kad su stari.Smijeh

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.6.2009 23:43 (zoran010).
14 godina
neaktivan
offline
Sta vas nervira u zivotu?

Mene zivcira dosta toga kao - penzici sta se vucaraju po autobusima jer neznaju kud ce sa sobom

                                             - previsoki prag tolerancije kad je u pitanje kaznjavanje ubojica ili serijskih ubojica (25god.- pa sta ce mu 25 god. psihopatu jednomu pa da izadje iz zatvora i opet ubije nekog)

                                             - vijesti- pola vijesti je crna kronika

                                             - pederi - ako si peder ne moras to pokazivati u javnosti i zvaliti se okolo, ali tu ne pricam o pravima nego o izdrzljivosti moga zeluca dok ne povratim (oprostite na izrazima)

 

A najvise me zivcira kad me neko ostavi bez teksta. To se dogadja rijetko, ali kad nemam repliku ljutim se sam na sebe...

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Sta vas nervira u zivotu?
murasaki kaže..
Ali sta raditi  kad ti  stalno neko dolazi(porodica,prijatelji,rodbina) i kazu ono cuveno:"hej,jesi cuo sta se desilo"? Kako se odbraniti od toga,jer ti ,hteo ne hteo, bices upucen u zbivanja posto uvek neko prati,a ne pita te da li si ti zainteresovan.... Mršti se

 

A to se odnosi i na vesti iz sou-biznisa (ko je s kim,kako,zasto?).Ajde da zivimo svoj zivot,pustimo  taj lazni glamur i cistimo ispred svog dvorista....

kad gledaš te komprimirane vijesti na tv-u imaš dojam da je sve crno,da je politika najbitnija stvar na svijetu i stvaran život prolazi mimo tebe..
niti je sve tako crno,niti je sve što nam serviraju mediji istina..

što se tiče celebritiya i emisija-vijesti o njima one frustriraju jer ih gledamo u lažnom sjaju i zavidimo im,nekritički..
treba stvoriti vlastite vrijednosti,jasno po moralnim i civilizacijskim kriterijima Osmijeh

moljac
15 godina
offline
RE: Sta vas nervira u zivotu?
Jurra kaže...

...heh sjećam se jedne pjesme od Azre odnosno stihova..."slabo igraš bakice zar su tvoji poroci

strah od smrti i loše sječanje, kao da se ništa nije dogodilo, hvala bogu krivi su oni drugi"...

 

A što reči na "2. Nezahvalnost djeteta prema roditelju - ovo me je danas izbacilo iz cipela..."

kad sam bio djete ove riječi su me najviše nervirale...i možeš mi malo bolje definirati šta

pod tim smatraš...po logici stvari svatko dobiva prema zaslugi...

...ako tebe dijete izbacuje iz cipela budi siguran da si prvi počeo...

Welcome back Jurra...

Nije mi bilo jasno zasto si bio suspendiran, ali kao sto ti kazes "po logici stvari svatko dobiva prema zaslugi..." Namigiva

 

Nezahvalnost djeteta prema roditelju - ovo me je danas izbacilo iz cipela... se ne odnosi na mene, jer ja jos nemam djece.

 

Radi se o jednoj starijoj, cestitoj i vrijednoj zeni i majci, koju je najblaze receno osramotio njen sin koji ima skoro 30 godina u guzici.

Uradio nesto lose, natovario probleme majci, izvukao svoju guzicu, a majka ostala razocarana i devera sa posljedicama....objasnjeno u kratkim crtama...

 

Eh, kad bi bilo "svatko dobiva prema zasluzi" - sto bi ja bio sretan...

 

 

 

 

 

 

Silence is golden when you can't think of a good answer. Muhammad Ali
16 godina
neaktivan
offline
Sta vas nervira u zivotu?

Nesposobnost naše države, slovenska politika, HDZ, SDP, vrtičko prepucavanje i niski udarci HDZ-a za vrijeme svakih lokalnih i parlamentarnih izbora, majmunsko hukanje HDZ-ovaca dok SDP-ovci govore u saboru protiv HDZ-a, povodljvost moje generacije (najviše muzika), pohlepnost, nesolidarnost, feministkinje, teen-filmovi, Jonas Bros, Miley Cyrus, svi američki bendovi poslije 80-ih (najviše nu-metalci), gangsta-reperi, Paris Hilton, Gotovčevi, hrvatski jet-set, svjetski jet-set, crnačka osjetljivost na rasizam, sportski štreberi (oni koji igraju nogas, govore kako ništa ne uče, ali svejedno prolaze s 5), diskači, to što Mađari znaju govoriti jedino mađarski, neki profesori, FIA, FOTA, preplaćenost menadžera i direktora, američki sitcomi, američki šouovi (reality, talk, sport), USF1, Nascar, NFL, NBA, Sjeverna Koreja, Izrael, osjetljivost židova na holokaust, ljudi koji puše samo zato da budu cool, otvaranje glupih tema na forumu.

 

Ima vjerojatno još mnogo toga, al mi se ne da razmišljati...

 

Za kraj prigodna pjesma

Loo-loo-loo I got some apples loo-loo-loo you got some too loo-loo-loo let’s get together have ourselves a loo-loo-loo!
15 godina
neaktivan
offline
Sta vas nervira u zivotu?

Uff,zasto osjetljivost crnaca na razisam i zidova na halokaust?

15 godina
offline
RE: Sta vas nervira u zivotu?
i_rambo_plache kaže...

Za kraj prigodna pjesma

I sam sam razmišljao staviti ovu pjesmu. Bravo Rambo!

 

Dosta ti tog nosiš na duši... al ovo zadnje e zbilja ima glupih tema na forumu - za neke se nasmijat a za ostale pa...

They took our jobs!
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.6.2009 0:16 (Stimulans).
16 godina
offline
RE: Sta vas nervira u zivotu?
i_rambo_plache kaže...

Za kraj prigodna pjesma

People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Sta vas nervira u zivotu?
i_rambo_plache kaže...

Nesposobnost naše države, slovenska politika, HDZ, SDP, vrtičko prepucavanje i niski udarci HDZ-a za vrijeme svakih lokalnih i parlamentarnih izbora, majmunsko hukanje HDZ-ovaca dok SDP-ovci govore u saboru protiv HDZ-a, povodljvost moje generacije (najviše muzika), pohlepnost, nesolidarnost, feministkinje, teen-filmovi, Jonas Bros, Miley Cyrus, svi američki bendovi poslije 80-ih (najviše nu-metalci), gangsta-reperi, Paris Hilton, Gotovčevi, hrvatski jet-set, svjetski jet-set, crnačka osjetljivost na rasizam, sportski štreberi (oni koji igraju nogas, govore kako ništa ne uče, ali svejedno prolaze s 5), diskači, to što Mađari znaju govoriti jedino mađarski, neki profesori, FIA, FOTA, preplaćenost menadžera i direktora, američki sitcomi, američki šouovi (reality, talk, sport), USF1, Nascar, NFL, NBA, Sjeverna Koreja, Izrael, osjetljivost židova na holokaust, ljudi koji puše samo zato da budu cool, otvaranje glupih tema na forumu.

 

Ima vjerojatno još mnogo toga, al mi se ne da razmišljati...

 

Za kraj prigodna pjesma

HAHAHAHAHHAHA... omg jesam se nasmijao čitajući ovaj post :P

Najjače ovo sportski štreberi :D

Music is my life :)
15 godina
offline
Sta vas nervira u zivotu?

najviše me nervira kad odem u WC i onda kasnije skužim kako nema papira Smijeh

knowledge is power hide it well
14 godina
neaktivan
offline
RE: Sta vas nervira u zivotu?
i_rambo_plache kaže...

Nesposobnost naše države, slovenska politika, HDZ, SDP, vrtičko prepucavanje i niski udarci HDZ-a za vrijeme svakih lokalnih i parlamentarnih izbora, majmunsko hukanje HDZ-ovaca dok SDP-ovci govore u saboru protiv HDZ-a, povodljvost moje generacije (najviše muzika), pohlepnost, nesolidarnost, feministkinje, teen-filmovi, Jonas Bros, Miley Cyrus, svi američki bendovi poslije 80-ih (najviše nu-metalci), gangsta-reperi, Paris Hilton, Gotovčevi, hrvatski jet-set, svjetski jet-set, crnačka osjetljivost na rasizam, sportski štreberi (oni koji igraju nogas, govore kako ništa ne uče, ali svejedno prolaze s 5), diskači, to što Mađari znaju govoriti jedino mađarski, neki profesori, FIA, FOTA, preplaćenost menadžera i direktora, američki sitcomi, američki šouovi (reality, talk, sport), USF1, Nascar, NFL, NBA, Sjeverna Koreja, Izrael, osjetljivost židova na holokaust, ljudi koji puše samo zato da budu cool, otvaranje glupih tema na forumu.

 

Ima vjerojatno još mnogo toga, al mi se ne da razmišljati...

 

Za kraj prigodna pjesma

 Uhhhh,pa i ovo je previse  Poljubac   Sad videh da mogu svoju listu jos da prosirim nekim od ovih primera  Osmijeh

 

Pokusaj se sto manje nervirati,jer pored ovoliko negativnosti koje te bombarduju svaki dan, rakija ce ti postati najbolji drug  Namigiva

 

Jednostavno,prihvati to kao realnost i radi na licnoj sreci,pa ce te nabrojane nepravde manje doticati ....

 

 

16 godina
neaktivan
offline
RE: Sta vas nervira u zivotu?
VirtUoso kaže...

Uff,zasto osjetljivost crnaca na razisam i zidova na halokaust?

Pa crnci su jaaako osjetljivi na rasizam. Ali nigdje ne vidim da se Meksikanci ili Kinezi žale... Naravno, nisam za extremni rasizam (mržnja crnaca), ali zar je tako loše našaliti se na crnački račun?

 

A Židovi i holokaust... To sam malo krivo rekao, nisu oni osjetljivi na holokaust, nego, stvorili su sliku o sebi kao narodu koji je mnogo pretrpio i želi rješavati probleme mirovnim putem, a s druge strane napadaju Palestinu...

 

@ murasaki - ne nerviraju me toliko te stvari, samo sam napisao ono što mi je prvo palo na um, a ne sviđa mi se...

Loo-loo-loo I got some apples loo-loo-loo you got some too loo-loo-loo let’s get together have ourselves a loo-loo-loo!
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.6.2009 0:40 (i_rambo_plache).
14 godina
offline
Sta vas nervira u zivotu?

mene zivciraju brđani koji su preuzeli hrvatsku a polako ce i cijeli svijet,ima ih ko rusa,kineza i cigana zajedno...

 

opis doticnih-vozi crni pasat,mobitel mu je valjda zaljepljen za uho,sve ceste su njegove,za njega nema znakova,semafora i ostalog,parkiranje nasred ceste,debel je,celav il procelav,mozda i nije al je debel u kariranij sulji,muca i glasa se ko tuljan,nema postovanja prema nikom

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.6.2009 0:50 (danexxx).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Sta vas nervira u zivotu?
i_rambo_plache kaže...
VirtUoso kaže...

Uff,zasto osjetljivost crnaca na razisam i zidova na halokaust?

Pa crnci su jaaako osjetljivi na rasizam. Ali nigdje ne vidim da se Meksikanci ili Kinezi žale... Naravno, nisam za extremni rasizam (mržnja crnaca), ali zar je tako loše našaliti se na crnački račun?

 

A Židovi i holokaust... To sam malo krivo rekao, nisu oni osjetljivi na holokaust, nego, stvorili su sliku o sebi kao narodu koji je mnogo pretrpio i želi rješavati probleme mirovnim putem, a s druge strane napadaju Palestinu...

 

@ murasaki - ne nerviraju me toliko te stvari, samo sam napisao ono što mi je prvo palo na um, a ne sviđa mi se...

Ali samo za rasizam jesi(?)

16 godina
neaktivan
offline
RE: Sta vas nervira u zivotu?
VirtUoso kaže...
i_rambo_plache kaže...
VirtUoso kaže...

Uff,zasto osjetljivost crnaca na razisam i zidova na halokaust?

Pa crnci su jaaako osjetljivi na rasizam. Ali nigdje ne vidim da se Meksikanci ili Kinezi žale... Naravno, nisam za extremni rasizam (mržnja crnaca), ali zar je tako loše našaliti se na crnački račun?

 

A Židovi i holokaust... To sam malo krivo rekao, nisu oni osjetljivi na holokaust, nego, stvorili su sliku o sebi kao narodu koji je mnogo pretrpio i želi rješavati probleme mirovnim putem, a s druge strane napadaju Palestinu...

 

@ murasaki - ne nerviraju me toliko te stvari, samo sam napisao ono što mi je prvo palo na um, a ne sviđa mi se...

Ali samo za rasizam jesi(?)

Ako šale na račun crnaca spadaju pod rasizam, onda da. Strogo osuđujem mržnju i netoleranciju, ali takvo je vrijeme da moram stalno paziti da ne bi 'uvrijedio' crnce bezazlenim šalama...

 

Zbog sveg ovoga što sam rekao sad ispada da sam rasist, jel da? Neodlučan

Loo-loo-loo I got some apples loo-loo-loo you got some too loo-loo-loo let’s get together have ourselves a loo-loo-loo!
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.6.2009 1:07 (i_rambo_plache).
14 godina
neaktivan
offline
Sta vas nervira u zivotu?

Komarac.Tako mali ,a ima hrabrosti zajebavat sa covjekom.

Ne moze to bez kabla
15 godina
neaktivan
offline
Sta vas nervira u zivotu?

Ljudi koji ništa ne rade i primaju velike ratne mirovine a da nisu ni bili u ratu. Nezaposleni lijeni ljudi koji bez obzira na vlastito siromaštvo prave djecu u velikim količinama i prazne državni proračun porodiljnim naknadama i socijalnim pomoćima. Zemlje u kojima ne postoji demokracija ni sada u 21. stoljeću, gdje su zakoni prilagođeni religiji, tamo svaki pošteni čovjek zbog gluposti može nepravedno završiti doživotno u zatvoru (čak i turisti). Općenito me nervira bilo koji oblik mržnje, nepravde, sebičnosti i netolerancije. Nacionalisti, rasisti, homofobi, vjerski fanatici, zadrti ljudi sa predrasudama... Našaliti se na nečiji račun nije rasizam, rasizam je mržnja. Svi su ljudi isti ali opet različiti i to treba znati cijeniti. Ne moram se družiti sa ljudima koji se po nečemu razlikuju od mene ali ih trebam poštivati kao i oni mene. Svatko ima pravo birati svoj put, taj put je opravdan dok god se ne čini nikome ništa loše. Nerviraju me ljudi koji mrze, pljuju po nečemu samo zbog razlika u ukusima bez obzira radi li se o filmu, emisiji, glumici, pjesmi, pjevačici ili nečemu desetom. Za svaki rat treba osuđivati vođe a ne narod. Zašto se masovno ubijati zbog nekakvih linija na karti? Svejedno je gdje je granica i kojim se jezikom govori, samo da je što bolji životni standard. Sve narode treba jednako cijeniti kao i svoj. Zašto ljudi imaju predrasude da su Amerikanci glupi? Možda neki Amerikanac ne zna koji je glavni grad neke mikro europske zemlje ali je možda zato odličan kirurg ili znanstvenik. Puno je dobroga i naprednoga poteklo iz Amerike. Bolje je biti vrhunski stručnjak u svom području da bi bilo napretka nego imati pun mozak nepotrebnih informacija iz svih područja. Amerikanci sami prave ta istraživanja u kojima se prikazuju negativno jer su svjesni svojih mana za razliku od nekih drugih naroda koji sebe smatraju višim bićima. Pa i mi Hrvati se nezdravo hranimo i debeli smo, ne znamo nabrojati 50 američkih država i njihove glavne gradove. Sjetite se vox populi iz po ure torture, Hrvati bi ispali bi najgluplji narod na svijetu da se to negdje prikaže (samo želim reći da u svakoj zemlji ima i glupih i pametnih).

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.6.2009 1:54 (DragonShit).
15 godina
protjeran
offline
Sta vas nervira u zivotu?

Nerviraju me ulicni trkaci u golfovima oznake 2

Nerviraju me klosari

Nerviraju me lopovi

Nerviraju me politicari

Nerviraju me oni sto piju skupe koktele samo da bi bili vidjeni

Nerviraju me snobovi

Nerviraju me pederi i lezbace

Nerviraju me vegeterijanci

Nerviraju me oni sto tuku zene

Nerviraju me zene sto tuku muskarce

Onda me nerviraju i ti muskarci sto ih tuku zene Smijeh

Nerviraju me Nijagarini vodopadi samo zato sto nisu u Bosni Smijeh

Nervira me onaj Rejs Ceric

Nerviraju me oni sto misle da bi dvije atomske bacene isti sat unistile svijet

Nerviraju me one budale sto me zovu na fixni telefon i seru o nekim promocijama

Nervira me sto nikad nisam dobio petnaesterac na bingu

Nervira me Lolek i Bolek

Nervira me mrtvi pixel na sred ekrana (je*em ga)

Nervira me sto mi nece da zapamti lozinku na Bug forumu

Nerviraju me Gavrilo Princip i onaj papak sto ga je rokn'o pa se cijeli svijet poroka zbog njih

Nerviraju me  Patak Daco i Dusko Dugousko zato sto ni jednom ni drugom to nije pravo ime

Nervira me onaj ciko sto radi u jednom fast food-u tamo blizu Ferhadije koji se pocese po guzici i istom rukom mi upakuje pljeskavicu

Nerviraju me padobranci zato sto tvrde da imaju mu*a za skok iz aviona hmm kad bolje razmislim imam i ja mu*a ali mi nije jasno zasto ne smijem da skocim

Nervira me sto cu sam sebi kliknuti ovo dugme da mi je post dobar

Nervira me to sto forum ne reaguje na ovo sto sam napisao iznad

Nervira me sto me sve ovo gore nervira i to sto moram misem kliknuti ovo dugme POSALJI

www.birtija.co.ba
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.6.2009 3:00 (luxman).
16 godina
neaktivan
moderator
offline
Sta vas nervira u zivotu?

Ne volem nikog,

takva mi je narav

ko' odazak stari garav

puno dima je kroz mene proslo

 

Ne volem semenkare,cigose,trubace

burek,ulicne pisace nek mi moju lepu varos vrate!

 

Ne volem,dzipadzije,dizel,butikase,restoteke,tamburase

svaku pesmu bar za strofu skrate ....mater im!

 

Jaooo,ne-volem..kad mi gace udu di vec udu

te sto brinu brigu tudu

kosticu u strudli od visanja

 

Ne volem,zatucane,gratis kravatase

hipohondre sto se plase da dobiju rak od razmisljanja.

Onda,ne volem,krvolocne pse i gospodare

nadubrene trotoare,maskirne karnevale na pender

 

Ne volem,one lopuze sto voze tuda kola

znaju azbuku do pola,micu usnama dok sricu pager

 

Ne volem,dakle,uzdrzane,trezvene pa joging

njih najpre trefi sloging

al ni krkanje mi nije blisko

 

Ne-vo-lem strebercine i vecne odlikase

crne rolke i sektase,ne padam na Tibet ili Burmu

 

Napuklo srce na dve pole

ljubav je teret pregolem

bas ni to sto te tolko volem

NE VOLEM

 

 

 

(Pesma je Balaseviceva i zove se Namcor..i slazem se Smijeh)

A competent and self-confident person is incapable of jealousy in anything. Jealousy is invariably a symptom of neurotic insecurity Lazarus Long
16 godina
neaktivan
offline
Sta vas nervira u zivotu?

- glupost, idiotizam - najviše ljudi

- celebovi- idioti

- facebook - zato jer je "IN" ^^

- ETovski lowbirdi

- Izrael - najvećim dijelom jer se prave kao miroljubiv narod, a stalno ubijaju palestince. Takvo ponašanje spada pod prvu stavku

- nepravda prema palestincima

- kurčenje

- ove bube šta mi letaju oko glave

- ljudi koji misle da su uvijek u pravu

- crvkutanje ptica

- ameri - tu spadaju svi koji su izveli invaziju na ameriku i otjerali prave amerikance

- Hrvatska poslije 1999.

- najvjerojatnija Kanaderova kandidatura za predsjednika

- echo cancellation neradi s dvije zvučne korištenjem speexa

 

A najviše ovo:

HEBENI audio sistem na Linuxu. Evo kako to ide: Prvo ide zvučna. Nakon zvučne ide ALSA ili OSS(koji je deprecated, ali se još uvijek koristi u starim aplikacijama). Nakon toga ide PulseAudio koji se kači na ALSAu i prenosi zvuk dalje. Isto tako PulseAudio ponekad emulira OSS i ALSAu ali to nije uvijek. Zatim ide jedan od multimedija enginea npr, xine, gstreamer... I preko toga svega na KDE ide i Phonon. Hebote jesu ga zakomplicirali pa to nije za vjerovati. A neradi mi mikrofon kako spada. Eee, a ja trebam naći koji od ovih zajebava.

 

 

Tak' nešt'.

Kamo loš Linuxaš ide nakon smrti? /dev/null
15 godina
neaktivan
offline
Sta vas nervira u zivotu?

Nerviraju me patenti jer koče i usporavaju svaki napredak, podižu cijene proizvoda i omogućuju pojedincima da se obogate samo jer su se prvi sjetili nešto patentirati. Nervira me pohlepa velikih i nezaustavljivih kompanija čiji je jedini cilj što veći profit i stalna zarada bez obzira na posljedice. Farmaceutske kompanije troše puno više novaca na promociju i oglašavanje nego na istraživanja i razvoj. Ako se u nekom veleučilištu radi na lijeku protiv raka ili druge "neizlječive" bolesti, farmaceutska kompanija će bogato financirati to istraživanje i pobrinuti se da taj lijek nikada ne zaživi. Jedna tableta čija proizvodnja vrijedi 7 lipa se može prodavati za 700 kuna jer je zaštićena patentima pa nema konkurenciju. Potreban im je stalni izvor zarade a ne mir u svijetu. Sve velike kompanije se pobrinu da proizvodi tipa "jednom kupiš i riješiš problem za cijeli život" nikada ne zažive (to može biti bilo što, lijek, gume koje se ne troše, pasta za zube). Česta je pojava da velike kompanije međusobno surađuju i namještaju cijene. Zašto se često današnji elektronički uređaji pokvare nakon što im istekne garancija bez obzira na napredak u tehnologiji kao da imaju ugrađeni tajmer?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice