Šta vas nervira u zivotu? zaključana tema

poruka: 1.552
|
čitano: 185.320
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Re: Šta vas nervira u zivotu?
loud killer kaže...
cro)kiselo_mlijeko kaže...
Kad vidim kakve argumente koriste za ajmo tak rec "velicanje" narodnjaka nema potrebe ukljucit se u raspravu, sami sebe potkopavaju, kao sto kolega kaze. I za ove tzv hrvate, kad vec slusate "narodno" zasto neslusate hrvatsko narodno, po cemu to hrvatska muzika nevalja? Iako sam metalac, uvijek rado poslusam klapu intrade, slavonske lole... itd itd.

Hahahahahaha !

Šta je tu smješno, to je kvalitetnije i bolje od svih tvojih turbo folka zajedno.

 

Nerviraju me ljudi koji misle da su turbofolk nešto najbolje, a ustvari sama komercijala za male mozgove.

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
13 godina
neaktivan
offline
Šta vas nervira u zivotu?

Selo. {#}

13 godina
protjeran
offline
Re: Šta vas nervira u zivotu?

zbog silnog razglabanja o glazbi natjerali ste me da izvučem prašnjave slušalice i pojačam 

......... sutra imam kuću samo za sebe pa će i susjedi slušati {#}

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. Mahatma Gandhi
12 godina
protjeran
offline
Re: Šta vas nervira u zivotu?
skullscar kaže...

zbog silnog razglabanja o glazbi natjerali ste me da izvučem prašnjave slušalice i pojačam 

......... sutra imam kuću samo za sebe pa će i susjedi slušati {#}

Schwarzeneger u sredini hahahah:)

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
16 godina
offline
Šta vas nervira u zivotu?

osobno slusam svakakve pjesme, pocevsi od najdrazih mi tamburaskih pjesama (jel jesam iz slavonije il ne {#} ), preko domacih, stranih, pa i narodnjaka uz neke pjesme turbofolka.

 

samo je bitno da se narodnjaci i turbofolk razlikuju..

 

narodnjaci su one stare pjesme te ekipe, a turbofolk su ova nova sranja gdje je glas pjevača 10% a ostalo sve studijska obrada. i to nevalja nista

13 godina
neaktivan
offline
Šta vas nervira u zivotu?

Da nebude offtopic: trenutno me nervira sto algebarske razlomke znm rjesit no kad dobijem obicno rastavljanje na faktore neznam nis prepoznat...

skype: jajejaje23 xf: jajenaoko123 LotRO ingame: Crovoid BF:BC2 ingame [cro]MUgLY LoL ingame: croMUgLY
15 godina
neaktivan
offline
Šta vas nervira u zivotu?

kad smo već kod muzike, mrzim turbofolk, pop(komercijala, pitbull i sl., rijetke pjesme su ok), slušam rock, dubstep, dnb i sl. meni čist ok

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
13 godina
neaktivan
offline
Šta vas nervira u zivotu?

Nerviraju me određeni stanovnici susjednog mi naselja, *****. Šupci su si u glavi  zapečatili da samo zato što su ljenčine i nezaposleni imaju pravo krast i uništavat tuđe vlasništvo. Rešetke na šahtovima su sve dignuli i prodali u željezo tako da svako malo se s***e neki auto kad upadne jednim kotačem u šaht. Da bi nešto ostavio u dvorištu, pred kućnim vrstima ili nekad u hodniku nema šanse. Nećeš to nać kasnije. Nedavno je uhićen jedan takav koji je doslovno išao od vrata do vrata, što tiše ulazio u kuću, pokrao šta bi mogao iz hodnika i ako nekiga nije bilo u kući (ili na vidiku) ušetao bi se i mazno šta god izgleda vrijedno. Uhvatili su ga kako otvara čovjeku vrata pred nosom, a nije se ni posramio što čovjeku gleda u facu dok ga pokušava pokrast. Ostale možda vidite kako se žale na državnoj televiziji da vlada zakida njih i njihovo pun k***c djece, a u ruci je kutija Malbora. Imaš 45 godina tko ti takvoj još uvijek pravi djecu. Djeca također gladna, ali svako svoj mobitel ima. Skuteri se također neregistrirani voze. Prije par mjeseci žena pukla autom 2 brata na skuteru, obojicu maloljetne, bez kacige, dozvole ili registracije. Odmah je izletilo 15 članova obitelji prijeteći ženi koja je ni kriva ni dužna vozila se po glavnoj, a oni izletjeli iz sporedne. Ne možeš ni kvartom prošetat sam bez da te zaskoće. Policiju boli k***c i ne dolaze više. Samo socijalna tu i tamo dođe. Ošo kvart totalno. Nekoliko pojedinaca pokvari sve ostalima i baca lošu sliku na njima slične (po izgledu, a ne po ponašanju).

13 godina
neaktivan
offline
Šta vas nervira u zivotu?

Koji je to ludi kvart, da se pazim kako nebi upao u šaht! {#}

13 godina
neaktivan
offline
Re: Šta vas nervira u zivotu?
Monopol kaže...

Koji je to ludi kvart, da se pazim kako nebi upao u šaht! {#}

U području Žitnjaka će biti dovoljno upozorenje nadam se.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Šta vas nervira u zivotu?
Nikola45 kaže...
Monopol kaže...

Koji je to ludi kvart, da se pazim kako nebi upao u šaht! {#}

U području Žitnjaka će biti dovoljno upozorenje nadam se.

Sve mi je jasno! {#}

16 godina
neaktivan
offline
Re: Šta vas nervira u zivotu?
Nikola45 kaže...

U području Žitnjaka će biti dovoljno upozorenje nadam se.

  Pešća?

"Yesterday is a history, tommorow a mistery, but today is a gift. Thats why it's called present"
13 godina
neaktivan
offline
Re: Šta vas nervira u zivotu?
FlyBoy kaže...
Nikola45 kaže...

U području Žitnjaka će biti dovoljno upozorenje nadam se.

  Pešća?

To je općina {#}

15 godina
neaktivan
offline
Re: Šta vas nervira u zivotu?
Nikola45 kaže...
FlyBoy kaže...
Nikola45 kaže...

U području Žitnjaka će biti dovoljno upozorenje nadam se.

  Pešća?

To je općina {#}

republika :D

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
12 godina
offline
Re: Šta vas nervira u zivotu?
loud killer kaže...

Da pojednostavimo turbo folk je muzika za zagrijavanje ali kad se pravo pije pije se uz narodnjake...meni su mnogi DJevi reklida nece da pustaju narodnjake od 9 do 3 jer sve porazbijase sta ima u klubu do nekih 12 se dere uglavnom hause i turbofolk a kasnije narodnjaci...turbo folk nije vodeci zanr na balkanu..

  Djesi druze

 

Trebaš ti doći na kakav metal koncert pa da vidiš kako se ekipa razbaca :D Jedina razlika je što će te na metal koncertu ako ikoga pukneš slučajno u hiru headbanginga i skakanja, ovaj pogledati i nastaviti dalje kao da ništa nije bilo, dok ti kod turbo folka 100% sljedi boca u glavu. :)

12 godina
protjeran
offline
Re: Šta vas nervira u zivotu?
Ranko Kukumar kaže...
loud killer kaže...

Da pojednostavimo turbo folk je muzika za zagrijavanje ali kad se pravo pije pije se uz narodnjake...meni su mnogi DJevi reklida nece da pustaju narodnjake od 9 do 3 jer sve porazbijase sta ima u klubu do nekih 12 se dere uglavnom hause i turbofolk a kasnije narodnjaci...turbo folk nije vodeci zanr na balkanu..

  Djesi druze

 

Trebaš ti doći na kakav metal koncert pa da vidiš kako se ekipa razbaca :D Jedina razlika je što će te na metal koncertu ako ikoga pukneš slučajno u hiru headbanginga i skakanja, ovaj pogledati i nastaviti dalje kao da ništa nije bilo, dok ti kod turbo folka 100% sljedi boca u glavu. :)

Ali Ranko nije to to, kad Mile ili Sinan zaurlaju i počneš rezat žile i pit litre i litre alkohola to je doživljaj, yeah right.{#}

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
12 godina
offline
Re: Šta vas nervira u zivotu?

Ma mene nervira taj ritam (harmonika) i tekst je isto previše plitak. OK, ne kažem da je metal puno napredniji po tekstu (dosta pjesama su anti religijske, o smrti, ratovima, ubojstvo, i sl. - Primjerica Slayer, jedan od najboljih thrash metal bendova), ali me nervira harmonika prokleta, i što je tekst svake pjesme prokleti isti - Neke ljubavne poruke, uglavnom besmislene.

 

Ja neznam kako netko tu harmoniku može slušati, meni je električna gitara bog, klavir je prekrasan isto, i da nervira me harmonika i njen zvuk koji proizvodi.

 

I čujem da je najlakša za naučiti + kada se doda kakav tekst ima turbo folk žanr onda je jasno da je ta glazba uglavnom plitka-plitka.

 

I nerviraju me ovi što pljuju po metalu kao sotonizmu, dok je tomspon bog. I dok metal ima pjesama koje pjevaju iz sotonističke perspektive, zapravo ako tu pjesmu primjeniš na sebe, pouka je jedna: Kod metala je u najgorem slučaju ubojstvo jedno (sam sebe), dok je kod Tomspona tisuće (Zapalit ću 2-3 srpska štaba da ja nisam dolazio đžaba, i sl. stihovi).

 

Iako opet kažem metal na kraju nema blage veze ni sa jednim ni sa drugim, ni sa poukama. Svatko tko pjeva o sotoni vjeruje i obrnuto (u boga), odnosno 99% pjesama o sotoni pjevaju loše, i time daju jasnu pouku vjernicima.

 

Nerviraju me takva razmišljanja. Glazba je jedno, umjetnost. Ako brate ne znaš razumjeti običnu pjesmu, onda nećeš ni razumjeti bilo što više u umjetnosti.

 

EDIT: Evo za shexa kako se ekipa razbaca na metal koncertu :D

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.10.2011 15:16 (Ranko Kukumar).
12 godina
protjeran
offline
Re: Šta vas nervira u zivotu?
Ranko Kukumar kaže...

Ma mene nervira taj ritam (harmonika) i tekst je isto previše plitak. OK, ne kažem da je metal puno napredniji po tekstu (dosta pjesama su anti religijske, o smrti, ratovima, ubojstvo, i sl. - Primjerica Slayer, jedan od najboljih thrash metal bendova), ali me nervira harmonika prokleta, i što je tekst svake pjesme prokleti isti - Neke ljubavne poruke, uglavnom besmislene.

 

Ja neznam kako netko tu harmoniku može slušati, meni je električna gitara bog, klavir je prekrasan isto, i da nervira me harmonika i njen zvuk koji proizvodi.

 

I čujem da je najlakša za naučiti + kada se doda kakav tekst ima turbo folk žanr onda je jasno da je ta glazba uglavnom plitka-plitka.

 

I nerviraju me ovi što pljuju po metalu kao sotonizmu, dok je tomspon bog. I dok metal ima pjesama koje pjevaju iz sotonističke perspektive, zapravo ako tu pjesmu primjeniš na sebe, pouka je jedna: Kod metala je u najgorem slučaju ubojstvo jedno (sam sebe), dok je kod Tomspona tisuće (Zapalit ću 2-3 srpska štaba da ja nisam dolazio đžaba, i sl. stihovi).

 

Iako opet kažem metal na kraju nema blage veze ni sa jednim ni sa drugim, ni sa poukama. Svatko tko pjeva o sotoni vjeruje i obrnuto (u boga), odnosno 99% pjesama o sotoni pjevaju loše, i time daju jasnu pouku vjernicima.

 

Nerviraju me takva razmišljanja. Glazba je jedno, umjetnost. Ako brate ne znaš razumjeti običnu pjesmu, onda nećeš ni razumjeti bilo što više u umjetnosti.

Turbofolk tematike je najčešće: Dođe on sa ekipom u klub, gleda polugole žene, napije se, odvede doma koju, gotova pjesma, odprilike tako, čisti debilizam:) Harmonika je dobar instrument kad ga se zna svirat i kada ga se dobro svira. Ti koji govore za metal kao sotonizmu su blago rečeno retardirani i ne kuže se u to nikako. Thompson je drugačiji, nemožeš ga sudit po jednoj pjesmi, a isto tako nemožeš sve metalce sudit zbog 2-3 grupe koje pjevaju o sotoni ili nešto slično, dok jako puno drugih imaju drugačiju tematiku. Turbo folk je ta ku*ac i po meni za one sa plitkim mozgom.

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
12 godina
neaktivan
offline
Šta vas nervira u zivotu?

Vidim da ste raspravljali o školama. Nama profesorisa iz zemljopisa donese projektor i stavi i samo lista slajdove, mi prepisujemo i ništa ne objasni, samo idemo dalje idemo dalje (neznam ako je za HDZ)....

Tak ja mogu biti   prof.dr.sc.dipl. pješak   kojemu je svo znanje skinuto s CD-a i vrti se na slajdovima.

Ustajte prezreni na svijetu !
12 godina
protjeran
offline
Re: Šta vas nervira u zivotu?
Diplomirani pješak kaže...

Vidim da ste raspravljali o školama. Nama profesorisa iz zemljopisa donese projektor i stavi i samo lista slajdove, mi prepisujemo i ništa ne objasni, samo idemo dalje idemo dalje (neznam ako je za HDZ)....

Tak ja mogu biti   prof.dr.sc.dipl. pješak   kojemu je svo znanje skinuto s CD-a i vrti se na slajdovima.

Nećeš vjerovat ali takva je naša profa iz fizike, pljunuto ista koda govoriš o njoj. 

Nerviraju me ovi forumaši što kad ja iznesem (ili netko drugi) svoje osobno mišljenje citiraju sa: Mora da su ti roditelji ponosni ili nešto tako u tom smislu. Koga boli ku*ac, ili napiši šta je vezano za temu ili voz odavde a nemoj mi pamet solit koda ste svi veći od mene zato što ste ovdje 1god 2 ili 3.

P.S. Znam od koga ću dobit TD.

˝Writing about music is like dancing about architecture.˝
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.10.2011 18:41 (Nem0).
15 godina
neaktivan
offline
Šta vas nervira u zivotu?

Nerviraju, živciraju (ispričavam se) me jazavci s njuškala koji hoće zaje*at neupućen narod.. ima i par pametnjakovića na ovom forumu... 

Može i zamjena za GTX295 Može i zamjena za GTX295
EnlightenedPhoenix R.I.P. 24.06.2011.
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.10.2011 17:58 (Fićo_CoD 5).
13 godina
neaktivan
offline
Šta vas nervira u zivotu?

Ja jednostavno nikad nisam obožavao turbofolk,meni je to totalno bezveze.Nema mi ništa gore kad dođe tamo neki Mile Kita i poćne zavijat ko da ga vuk ugrizo.To mi je katastrofa,volim nekada onu baš prastaru glazbu narodnjaka prije rata,meni je to dobro al shvatite da od turbofolka ima i boljih pjesama.Kad već slušate narodnjake poslušaj te malo strane glazbe.Mene to totalno nervira kada čuju jednu metal pjesmu pa im se ona nesvidi pa onda oni počnu o tome kako je metal bezveze i da je to sotonistička pjesma,šaltaj dalje,traži druge pjesme,stvarno ima dobrih hardrock i metal pjesama.

R.I.P. Steve Jobs 1955 - 2011
14 godina
neaktivan
offline
Šta vas nervira u zivotu?

Živciraju me ljudi koji ne znaju raditi svoj posao:

Blagajnica koja mi vrati krivi novac par puta,

Knjižničarka koja ima nokte od 5cm i jedva tipka na računalu,

Tehnička podrška kojoj ti moraš objašnjavati kako rade stvari.

 

Kad znam toliko sposobnih ljudi koji nemaju posao, kako da ne mislim da jedini što imaju posao su ga dobili preko veze.

 

I posebno me živcira jedna određena profecorica koja na početku godine naglasi kako se poštuje sustav po bolonji, kako se boduju seminar, aktivnost i dolasci na predavanja i onda na kraju daje ocjenu isključivo prema ocjenama kolokvija.

 

 

Xanzzu jer je danas teško biti orginalan.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Šta vas nervira u zivotu?
Xanzzu kaže...

Živciraju me ljudi koji ne znaju raditi svoj posao:

Blagajnica koja mi vrati krivi novac par puta,

Knjižničarka koja ima nokte od 5cm i jedva tipka na računalu,

Tehnička podrška kojoj ti moraš objašnjavati kako rade stvari.

 

Kad znam toliko sposobnih ljudi koji nemaju posao, kako da ne mislim da jedini što imaju posao su ga dobili preko veze.

 

I posebno me živcira jedna određena profecorica koja na početku godine naglasi kako se poštuje sustav po bolonji, kako se boduju seminar, aktivnost i dolasci na predavanja i onda na kraju daje ocjenu isključivo prema ocjenama kolokvija.

 

 

Meni nije jasno kak mogu primati s mitom protiv svoje koristi. Šta će nekoj firmi nesposoban koji će krasti i neće raditi svoj posao...

Ustajte prezreni na svijetu !
12 godina
neaktivan
offline
Šta vas nervira u zivotu?

sta me nervira?
pa uglavnom đikani i brbani u tutama s kadenom i/ili krunicom oko vrata i "tatini sinovi".
i nervira me kad me neko pita koja san skola i ja kazen elektrotehnicka, i odma pomisli da san neki nepismeni idiot zato sta iden u ets.
zivciraju me ljudi s kojima sam iznenada super kad in nesto triba.
zivcira me cekanje za napravit pokaznu kartu za bus u redu od milijun ljudi koji cekaju na dva saltera.
i sta me jos nervira? a naravno Jelena Rozga


e Diplomirani pješak nisi jednini.zivcira me razrednik koji takoder samo vrti slajdove i sebi nesto mrmlja u bradu.

how much wood would a woodchuck chuck if a woodchuck could chuck wood?
12 godina
protjeran
offline
Šta vas nervira u zivotu?
Nervira me to što kod kuće pogledam na sat 15:00 za 5 minuta opet ono 18:30. Odem u školu pogledam na sat 9:00, pogledam za 5 min ono 9:01. Raaagggeeeee!!
˝Writing about music is like dancing about architecture.˝
14 godina
protjeran
offline
Šta vas nervira u zivotu?

Što se sutra opet šišam nakratko.

 

Ali, pomislim, ako volim kosu kolika sam tek tada budala.

 

I leđa koja me upravo nepodnošljivo bole.

And then father, the Rapture dream was over. You taught me that 'evil' is just a word. Under the skin, it's simple pain. We are Utopia, you and I...
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.10.2011 19:54 (Mentalist).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Šta vas nervira u zivotu?
Mentalist kaže...

 

 

I leđa koja me upravo nepodnošljivo bole.

voltaren drhouse chepići 5mg analno oralno su gorki i ne djeluju

Work like you don't need money, love like you've never been hurt, dance like no one's watching And SEED LIKE THERE IS NO BANDWIDTH LIMIT
16 godina
offline
Re: Šta vas nervira u zivotu?
Mentalist kaže...

I leđa koja me upravo nepodnošljivo bole.

ak si ti tak grbav ko na slici nemora znacit da smo svi {#}

15 godina
neaktivan
offline
Šta vas nervira u zivotu?

Izgledas ko integral.

EnlightenedPhoenix R.I.P. 24.06.2011.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice