Šta vas nervira u zivotu? zaključana tema

poruka: 1.552
|
čitano: 185.109
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Šta vas nervira u zivotu?

ljudi koji stisnu TD il TU dok su na zahodu

Work like you don't need money, love like you've never been hurt, dance like no one's watching And SEED LIKE THERE IS NO BANDWIDTH LIMIT
13 godina
neaktivan
offline
Šta vas nervira u zivotu?

Nerviraju me umirovljenici koji se nadignu u 6:45 ić u grad. ZAŠTO? Jel ima nešto tolko važno da zbog toga mora bit u gradu u 7 ujutro? Već drugi put ovaj mjesec vozač nije ni stajao od Petruševca do Savišća jer je bus bio nakrcan da je po petero ljudi bilo na svakim stepenicama kod vrata. U oba slučaja bilo je barem 20 umirovljenika u busu. WTF are you doing here? Vidio sam barem 15 osoba koje vjerovatno pohađaju školu i koje su morale čekati sljedeći bus (vjerovatno su i zakasnili, ja jesam). Zašto? Jer baba mora bit prva u redu za nadoplatu pokaza da je ne bi uhvatila kontola dok se vozi u grad da nadoplati pokaz. Pravo me živcira

16 godina
neaktivan
offline
Šta vas nervira u zivotu?

danas me nervira to što postoje mladići koji misle da znaju sve zato jer doma imaju ultra 

 

gaming konfiguraciju, znaju za termin c++ zato jer imaju taj predmet na faxu,danas me 

 

nervira što je moja generacija(50) zaboravila na audiocasett packman ili beskrajna 


upisivanja sa šalabahtera jedinica i nula...šta će ove mladiće nervirat sutra???

Work like you don't need money, love like you've never been hurt, dance like no one's watching And SEED LIKE THERE IS NO BANDWIDTH LIMIT
12 godina
protjeran
offline
Šta vas nervira u zivotu?

Meni je okej kaj se moja generacija (33) još uvijek sjeća šarafljenja po Commodoreovom kaziću i hvatanja brojača na željenoj igri. Trganja joysticka na Blue Maxu.

 

Živcira me ne davanje žmigavaca. {#}

15 godina
neaktivan
offline
Šta vas nervira u zivotu?

nerviraju me starci koji mi whineaju kako ne učim iako sam učio(svaki dan -.-) i dobio 4.

 

nek se naviknu sad, nije više ovo osnovna(al ipak, ocjena je nerealna, razred se čudio zbog ocjene jer sam realno trebao dobit 5)

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
14 godina
offline
Re: Šta vas nervira u zivotu?

Nerviraju me ljudi koji bulje u mene samo zato jer imam gel ( stariji ljudi )

-Nerviraju me lažni prijatelji

-Nerviraju me osobe koje namjerno zavađaju moju curu pred menom samo da bi me napravili ljubomornim

-Nervira me kad mi neko kaže da se radim pametan kad pokušavam pomoći oko računala

-Nervira me mobitel koji se isključi sam od sebe i onda mama misli da sam ga namjerno isključio kako se njoj nebih javio ,a to je zbog slabijeg udarca u mobitel.

-Nerviraju me zabrane staraca

-Nervira me pucanje veze na netu

-Nervira me kad mi neko neda da povedam po kajkavski sam zato jer je to kak ti "seljački" a čakavski je kao normalan...

itd,,itd.... {#}

Zagorje u srcu
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.10.2011 17:06 (crni pauk).
12 godina
protjeran
offline
Re: Šta vas nervira u zivotu?
Nikola45 kaže...

Nerviraju me umirovljenici koji se nadignu u 6:45 ić u grad. ZAŠTO? Jel ima nešto tolko važno da zbog toga mora bit u gradu u 7 ujutro? .............................................. U oba slučaja bilo je barem 20 umirovljenika u busu. WTF are you doing here? Vidio sam barem 15 osoba koje vjerovatno pohađaju školu i koje su morale čekati sljedeći bus (vjerovatno su i zakasnili, ja jesam). Zašto? Jer baba mora bit prva u redu za nadoplatu pokaza da je ne bi uhvatila kontola dok se vozi u grad da nadoplati pokaz. Pravo me živcira

Been there, done that! I to svako jbno jutro kad navale i ovako nema mjesta u autobusu još se njima moram sklanjat. Pa zašto plaćam jbnu kartu da stojim ili da sjedim ko čovik ?! {#}{#}{#}

˝Writing about music is like dancing about architecture.˝
12 godina
online
Re: Šta vas nervira u zivotu?

Zato ja ne plaćam kartu {#}

http://steam-expo.com/
12 godina
protjeran
offline
Re: Šta vas nervira u zivotu?
OriginalEXE kaže...

Zato ja ne plaćam kartu {#}

A moga sam i ja bez toga i bez autobusa uopće ali starci po svom udarili i tako i ostalo.

˝Writing about music is like dancing about architecture.˝
12 godina
neaktivan
offline
Re: Šta vas nervira u zivotu?
djdomi kaže...

nerviraju me starci koji mi whineaju kako ne učim iako sam učio(svaki dan -.-) i dobio 4.

 

nek se naviknu sad, nije više ovo osnovna(al ipak, ocjena je nerealna, razred se čudio zbog ocjene jer sam realno trebao dobit 5)

 

Što znači whineaju?

 

12 godina
online
Re: Šta vas nervira u zivotu?

Zanovijetaju, prigovaraju...

http://steam-expo.com/
12 godina
protjeran
offline
Šta vas nervira u zivotu?

Zivciraju me bahatost nekih forumasa na ovom forumu

Xbox Live: XxC4R3ONxX
13 godina
neaktivan
offline
Šta vas nervira u zivotu?

Neznam koliko možeš analizirati ovaj forum i njegove korisnike u tjedan dana, ali dobro.

13 godina
neaktivan
offline
Šta vas nervira u zivotu?
Nije mu ovo prvi acc! :)
12 godina
protjeran
offline
Re: Šta vas nervira u zivotu?
Nikola45 kaže...

Neznam koliko možeš analizirati ovaj forum i njegove korisnike u tjedan dana, ali dobro.

ja sam banan s ovog foruma bas zbog toga.Bio sam clan oko goinu i pol a onda me banaju zbog neke totalne gluposti

Xbox Live: XxC4R3ONxX
13 godina
protjeran
offline
Re: Šta vas nervira u zivotu?

jer te netko provocirao cijelo vrijeme i prijavljivao za svaki komentar? znam sve o tome

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. Mahatma Gandhi
12 godina
protjeran
offline
Šta vas nervira u zivotu?
Čudno kako samo po TD-ovima možeš zaključiti što se dogodilo u vezi s 3 predhodna komentara.
˝Writing about music is like dancing about architecture.˝
13 godina
protjeran
offline
Re: Šta vas nervira u zivotu?

opet on haha. šteta što unatoć ignore još uvijek vidim thumb down od njega, trebalo bi sve maknuti jer ignore treba biti upravo to- potpuno ignoriranje komentara, zabrana primanja poruka od te osobe i naravno nemogućnost stavljanja thumb down or up

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. Mahatma Gandhi
16 godina
neaktivan
offline
Re: Šta vas nervira u zivotu?
CARB0N kaže....

ja sam banan s ovog foruma bas zbog toga.Bio sam clan oko goinu i pol a onda me banaju zbog neke totalne gluposti

 Po postovima se vidi da si nagao, netolerantan, i imas manjak kulture. Cak bih rekao da si bahat, upravo ono sto tvrdis da te nervira.

Nemoj se uvrijediti, samo sam iskren.

 

Da se vratimo na temu, zivcira me kad mi je sva dobra odjeca u prljavom vesu.

"Yesterday is a history, tommorow a mistery, but today is a gift. Thats why it's called present"
12 godina
offline
Re: Šta vas nervira u zivotu?

A mene nervira offtopic u temama, te plači-cmizdre koje plaču zbog toga što su dobili karton/popljuvani zbog nezrelih komentara.

13 godina
protjeran
offline
Re: Šta vas nervira u zivotu?
FlyBoy kaže...
Da se vratimo na temu, zivcira me kad mi je sva dobra odjeca u prljavom vesu.

mene živcira suprotno, kad mi je sva dobra odjeća čista a prljava u košari čeka pranje a u tom trenutku moram radit nešto vani i cijeli ću se zamazati. šteta dobre odjeće za to hehe

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. Mahatma Gandhi
16 godina
moderator
offline
Šta vas nervira u zivotu?

Vidim - puno vas toga nervira!

 

Evo jedne stvari koja će vas razveseliti - LOCK na temu, koja vas očito također nervira! {#}

 

Uživajte u - nenerviranju!!!

...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice