Patološki lažljivci

poruka: 21
|
čitano: 6.443
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Patološki lažljivci

Riječ je o patološkim lažovima koji imaju potrebu da lažu i izmišljaju i najbanalnije stvari.U osnovi psihopatologije laži uvjek leži narcizam, odnosno potreba da se bude bolji, značajniji, veći, ljepši, uspješniji. Reč je o osobama zaljubljenim u same sebe, a istovremeno prilično nesigurnim. One pokušavaju da steknu sigurnost i da lažima poprave mišljenje drugih o sebi. S druge strane, postoje i laži koje su često na ivici kriminalnog kada se ljudi bave intrigama, spletkama, upotrebljavaju sva sredstva želeći da dođu do nekakve koristi.Šta vi mislite o takvim ljudima?

Prof. dr. sc. torrentologije
15 godina
offline
Patološki lažljivci

Svi politicari su patoloski lazljivci, govore da zele uciniti nama bolje a za to vrijeme grade sebi vikendicu na Ciriskom jezeru. . . Smijeh

Dumb ppl rush smart ppl camp.
16 godina
neaktivan
offline
Patološki lažljivci

Ništa nego ljudi koji trbaju psihijatrijsku pomoć i maknuti se od njih jer s njima neće nitko, a ni oni sami, na zelenu granu.

14 godina
neaktivan
offline
Patološki lažljivci

Imao sam jednog takvog prijatelja koji je imao potrebu da laže zbog razloga da se pokaže boljim od svih.Što god bi netko rekao,ovaj bi odmah rekao nešto da bude bolji od ovog prvog.To me tako živcira i odbojno je.

oko za oko,pasta za zube
15 godina
neaktivan
offline
Patološki lažljivci

Ja sam patoloski lazljivac. Ovo... patoloski je umanjenica od onog sto sam ja. I da,o sebi mislim sve najbolje.

 

Kaj ne?

15 godina
protjeran
offline
RE: Patološki lažljivci
dncrmt kaže...

Imao sam jednog takvog prijatelja koji je imao potrebu da laže zbog razloga da se pokaže boljim od svih.Što god bi netko rekao,ovaj bi odmah rekao nešto da bude bolji od ovog prvog.To me tako živcira i odbojno je.

Ja također, onda kad mu dokažem da laže, on tvrdi da nije to ni rekao... BOLEST

Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Patološki lažljivci
APazinjan kaže...
dncrmt kaže...

Imao sam jednog takvog prijatelja koji je imao potrebu da laže zbog razloga da se pokaže boljim od svih.Što god bi netko rekao,ovaj bi odmah rekao nešto da bude bolji od ovog prvog.To me tako živcira i odbojno je.

Ja također, onda kad mu dokažem da laže, on tvrdi da nije to ni rekao... BOLEST

Tako je,sad si me sjetio.Uvijek kad bi mu nekaku dokazali da laže,ukazali na neku manu u laži ili pak počeli ispitivati on bi ili rekao da se ne sjeća kad je to rekao ili se počeo izvačiti.Ogavno...

oko za oko,pasta za zube
15 godina
neaktivan
offline
Patološki lažljivci

Bolest kao i svaka druga. Naravno,za ovu ima lijeka.

15 godina
offline
RE: Patološki lažljivci
VirtUoso kaže...

Bolest kao i svaka druga. Naravno,za ovu ima lijeka.

Koji je lijek? Govnjivom motikom preko ledja mozda? Smijeh

Dumb ppl rush smart ppl camp.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Patološki lažljivci
D3ViL kaže...
VirtUoso kaže...

Bolest kao i svaka druga. Naravno,za ovu ima lijeka.

Koji je lijek? Govnjivom motikom preko ledja mozda? Smijeh

Pa lijepo. Psihologija. Promatranje;utvrdjivanje;izljecenje(u vecini slucajeva).

16 godina
offline
Patološki lažljivci

Patološki lažljivci... hm T-Com

 

Susjed mi je naručio MaxTv preko one akcije u kojoj dobiješ kameru, nije ju dobio jer se prijavio pola sata ranije - to je bilo opravdanje T-Coma, pa prosudite sami.

Dočekali smo 10.11.2009. što sada?
15 godina
odjavljen
offline
Patološki lažljivci

wow, pa pun forum ih je!

JESUS SAVES!!!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Patološki lažljivci
Brzi97 kaže...

Riječ je o patološkim lažovima koji imaju potrebu da lažu i izmišljaju i najbanalnije stvari...

Znas kako kazu: svaka budala ima svoje veselje. Lazu sami sebe samo sto to preraste u opsesiju i onda je to bolest.

World championships: 7, GP started: 250, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,369
15 godina
neaktivan
offline
Patološki lažljivci

...pa imao sam na žalost takvog prijatelja i tko zna zbog čega, više se ne družim sa njim...Osmijeh

...kaos...
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.11.2009 17:18 (Jurra).
16 godina
neaktivan
offline
Patološki lažljivci

Također poznajem jednog takvog. Samo što on kad laže, govori takve gluposti da se svi trgamo.

Npr, ja u Crikvenici na moru, vidim Rihannu, dođe ona meni: Kako si, šta ima, i odemo na kavu..looom .

Kažu da imamo dva uha i samo jedna usta, kako bi pričali samo pola onoga što čujemo....
15 godina
neaktivan
offline
Patološki lažljivci

Ma, boli mene sta oni lazu, nego jedan zna i mene dovest u neugodnu situaciju.

Prof. dr. sc. torrentologije
15 godina
neaktivan
offline
Patološki lažljivci

uhhhhh, imo sam jednog takvog frenda- imao je problematično djetinjstvo( starci rastavljeni, stari ovisnik) pa mislim da je zato počeo izmišljati sve to.

čim otvori usta već laže. npr. stari mu je bježo od murije, i da su mu pucali u gume ( ROFMAO), da je vidio starce kako se seksaju, da je vidio strica kako baca majmuna i da je na jednom koncertu vidio kako žena u kutu zadovoljava oralno nekog lika. što je najbolje, uvijek bi se kunuo majkom da je istina. da, dobro vam se čini. opsjednut je seksom.

When i get sad, i stop being sad and be awesome instead. True story.
16 godina
online
Patološki lažljivci

Pa ovo gore i nije nešto nevjerovatno....

Potpis :P
15 godina
offline
Patološki lažljivci

imam ja jednog takvog kolegu. taj laže čim zine. laže i kad želi lagat i kad ne želi. nesvjesno laže. i kad mu neko kaže da laže, nema šanse da bi on to opovrgnuo. čvrsto stoji do svoje riječi čak i kad zna da je neistina...

mene samo zanima kako će takvi ljudi uspjeti u životu???

Atomska bubamara. | http://www.erepublik.com/en/referrer/Neil+Armstrong
15 godina
neaktivan
offline
RE: Patološki lažljivci
jurluk kaže...

...mene samo zanima kako će takvi ljudi uspjeti u životu???

Hm... samo pogledaj oko sebe. Smijeh Takvi najbolje uspjevaju.

Kako da skinem hrpu filmova, programa i super ekstra igricu sa torrenta? Skinuo bi GTA IV, Windows Vista Enterprise Edition, AutoCAD 2009, neki program za uber modeliranje i pravljenje igara!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Patološki lažljivci

Slažem se. Nakupe sebi para i onda uteku.

Prof. dr. sc. torrentologije
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice