Neugodno iskustvo s Protisom!

poruka: 183
|
čitano: 33.243
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Neugodno iskustvo s Protisom!
JoshTurner kaže...

Brzim googlanjem "Protis" dobit ćete masu žalbi ,primjedbi i postova o prijevari ,neprofesionalnom i neljubaznom odnosu Protisa prema svojim kupcima. Da nema ni jednog takvog posta na internetu ,možda bi i povjerovao u onaj gore post pa rekao da je momak nešto upropastio pa vama prebacuje vrući ugljen.No nije on jedini koji se žali,a vi ste gospodo iz Protisa davno izgubili status ozbiljne trgovine.

kaj da ti velim, promijeni trgovinu.. još jednom cu napomenut nikad nikakvih problema. A fala bogu kupovao sam jako puno, usudio bih se reci da se Vas 10 može skupit u jednoj godini i nebi promijenili tolko hw kolko sam ja... Ali zanimljivo da nisam imao problema, zapravo fascinantno.. Osoblje u protisu je jednako ljubazno kao i u linsku..

 

Odite kurit grafičke

 

 

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila
11 godina
neaktivan
offline
Re: Neugodno iskustvo s Protisom!
Danny_HR kaže...
Bernard Huky Hux kaže...

Također i ja imam negativnih iskustva sa reklamacijom matične u ADM-u, kao i kolega gore.

Interesantno, ali mom su frendu u ADM-u zamijenili matičnu unatoč iskrivljenom pinu. Bio sam s njim kad je reklamirao.

Valjda ovisi na koga naletiš i koliko je tip spreman izaći u susret.

 

Ja primjerice kupujem gotovo isključivo u Linksu i imao sam izrazito ugodna ali i vrlo neugodna iskustva (puno manje), ovisi o djelatniku i tome na koju je nogu ustao.

Također ,imao sam dva slična iskustva sa ADM-om. Prije godinu i pol dana sam kupio matičnu ploču (AsRock ,nesjećam se modela) u Vukovaru,primopredaja bila i ja sam mislio da će sve bit ok,garancija i sve...

Došao doma ,matična ne radi ,pali se i resetira se nakon 5 sekundi,detaljno pregledao i vidim slomljen pin na njoj.Jedina svijetla točka je bila ta garancija od ADM-a. Momka koji mi je prodao nisam uspio nać ,mobitel ne radi itd ,standardna priča ...

Odlučim isprobat sreću sa ADM-om. Iako se na računu vidjelo da ja nisam prvi vlasnik ,i matična je sigurno bila pokidana nestručnim rukovanjem poslao sam ,pa šta bude bude. U roku 3 dana ,dobio sam ganc novu istu takvu matičnu ploču.

Odtada ,vjerni sam kupac ADM-a mada mi ni Portio nije stran ,oba su webshopa zbilja profesionalna i osobno sam tamo potrošio preko 5000 kuna u zadnjih 1,5 god.

Hrvatska Republika Herceg-Bosna ! SINN FEIN !
11 godina
neaktivan
offline
Re: Neugodno iskustvo s Protisom!
toxic kaže...
JoshTurner kaže...

Brzim googlanjem "Protis" dobit ćete masu žalbi ,primjedbi i postova o prijevari ,neprofesionalnom i neljubaznom odnosu Protisa prema svojim kupcima. Da nema ni jednog takvog posta na internetu ,možda bi i povjerovao u onaj gore post pa rekao da je momak nešto upropastio pa vama prebacuje vrući ugljen.No nije on jedini koji se žali,a vi ste gospodo iz Protisa davno izgubili status ozbiljne trgovine.

kaj da ti velim, promijeni trgovinu.. još jednom cu napomenut nikad nikakvih problema. A fala bogu kupovao sam jako puno, usudio bih se reci da se Vas 10 može skupit u jednoj godini i nebi promijenili tolko hw kolko sam ja... Ali zanimljivo da nisam imao problema, zapravo fascinantno.. Osoblje u protisu je jednako ljubazno kao i u linsku..

 

Odite kurit grafičke

 

 

Vrlo glupo od tebe ako misliš da kurim/o grafičke pa zbog tog ne priznaju gare u Protisu.Stvar je u neprofesionalnom odnosu i neljubaznošću. Neznam koliko si potrošio na Hardware,no ja osobno preko 5000kn ua zadnjih 1,5. 

Vjerni sam kupac ADM-a i Portia,no sigurno da bi bio i Protisa da su na dobrom glasu. No ako se 50-ak ljudi žalilo na njih po forumima,tu nešto nije u redu .

Hrvatska Republika Herceg-Bosna ! SINN FEIN !
15 godina
offline
Re: Neugodno iskustvo s Protisom!
JoshTurner kaže...
toxic kaže...
JoshTurner kaže...

Brzim googlanjem "Protis" dobit ćete masu žalbi ,primjedbi i postova o prijevari ,neprofesionalnom i neljubaznom odnosu Protisa prema svojim kupcima. Da nema ni jednog takvog posta na internetu ,možda bi i povjerovao u onaj gore post pa rekao da je momak nešto upropastio pa vama prebacuje vrući ugljen.No nije on jedini koji se žali,a vi ste gospodo iz Protisa davno izgubili status ozbiljne trgovine.

kaj da ti velim, promijeni trgovinu.. još jednom cu napomenut nikad nikakvih problema. A fala bogu kupovao sam jako puno, usudio bih se reci da se Vas 10 može skupit u jednoj godini i nebi promijenili tolko hw kolko sam ja... Ali zanimljivo da nisam imao problema, zapravo fascinantno.. Osoblje u protisu je jednako ljubazno kao i u linsku..

 

Odite kurit grafičke

 

 

Vrlo glupo od tebe ako misliš da kurim/o grafičke pa zbog tog ne priznaju gare u Protisu.Stvar je u neprofesionalnom odnosu i neljubaznošću. Neznam koliko si potrošio na Hardware,no ja osobno preko 5000kn ua zadnjih 1,5. 

Vjerni sam kupac ADM-a i Portia,no sigurno da bi bio i Protisa da su na dobrom glasu. No ako se 50-ak ljudi žalilo na njih po forumima,tu nešto nije u redu .

ne da mislim nego znam, pa ovaj forum ti je pun toga(ne kažem da je to razlog ne primanja garancije kod Protisa, to je smao primjer što su ljudi kadri napraviti) ..... fala bogu ja nikom nebi priznao ništa.. kod mene bi svaka stvar prošla debelu provjeru i osobno bih bio puno stroži od trenutnih servisa.

 

Ti također nebi priznao savinut pin i to je tako.. Ti kao kupac imaš pravo provjerit robu prilikom preuzimanja, kako to nikad nikom ne padne na pamet??

 

Ja sam u Linksu tražio milijon puta da otvore ispred mene i to je to.. nema tu krivo ne krivo..

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.2.2013 12:12 (toxic).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Neugodno iskustvo s Protisom!
toxic kaže...

ne da mislim nego znam, pa ovaj forum ti je pun toga ... malo pogledaj što ljudi rade.. fala bogu ja nikom nebi priznao ništa.. kod mene bi svaka stvar prošla debelu provjeru i osobno bih bio puno stroži od trenutnih servisa.

 

Ti također nebi priznao savinut pin i to je tako.. Ti kao kupac imaš pravo provjerit robu prilikom preuzimanja, kako to nikad nikom ne padne na pamet??

 

Ja sam u Linksu tražio milijon puta da otvore ispred mene i to je to.. nema tu krivo ne krivo..

Ja neznam da li je uopće moguće provjerit da li je grafa skurena namjerno ili je jednostavno crkla sama od sebe. Koliko sam ja upućen ,nema načina za provjerit. 

Malo si promašio stvar ,ovdje je riječ o webshopu a ne direktnom preuzimanju u trgovini. Kako god okreneš ,ti nisi objasnio kako to da se tolika hrpa ljudi žali na njih ? 

Tu nešto dakle nevalja,nešto je trulo.Ebemu miša ,pa nismo se mi urotili protiv njih.

Hrvatska Republika Herceg-Bosna ! SINN FEIN !
15 godina
offline
Re: Neugodno iskustvo s Protisom!
JoshTurner kaže...

Ja neznam da li je uopće moguće provjerit da li je grafa skurena namjerno ili je jednostavno crkla sama od sebe. Koliko sam ja upućen ,nema načina za provjerit. 

Malo si promašio stvar ,ovdje je riječ o webshopu a ne direktnom preuzimanju u trgovini. Kako god okreneš ,ti nisi objasnio kako to da se tolika hrpa ljudi žali na njih ? 

Tu nešto dakle nevalja,nešto je trulo.Ebemu miša ,pa nismo se mi urotili protiv njih.

Poanta nije toga niti je poanta Protisa nego što su ljudi kadri radit..i da ne može se provjerit zato to i rade.. nije bitno.

 

Ljudi su neobrazovani i neiskusni, misle da sve mogu sami i tako se dogodi pogreška..

 

Možda začentik ove teme nije takav profil osobe, ali čisto mislim da je nemoguće da iz dučana dobiš ploću sa savijenim pinom.. Možda on misli da ga on nije savinuo ali vrlo vjernovatno je prilikom umetanja procesora ne namjerno naravno.

 

E tek poslije kad je skužio da mu ne radi kako treba vidio je da je savinut i pin i odmah puf na Protis.. ma da nije Protis da je bilo koji drugi shop napisao bi isto i opet bi se povukla teza nikad više Links, nikad više ADM, nikad više diskon 24 itd...

 

Mislim. ako su u Protisu poslikali i snimili kada su zaprimili ploću i vidli da je savinut pin da li dalje ima smisla raspravljat??

 

A začetnik teme je vidio da je paket "zgužvan" kako on kaže i preuzeo je paket . ma daj jbte ko tu koga?? pa da mi dođe sheban paket nebih ga preuzao za ništa..

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila
12 godina
neaktivan
offline
Re: Neugodno iskustvo s Protisom!
Ja sam kupio kod njih asrock plocu ... krepala... nisam njih ni kontaktiro....poslo ju direktno u mr servis... dali mi novu asus plocu koja radi vec duze vrijeme. Nevalja reklamirat kod prodavaca vec drito kod uvoznika il ovlasteni servis... isto ko sto mi ht nije prizno ostecrn ekran na sgs 2 poslo u europatrade promjenili i valja.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
13 godina
neaktivan
offline
Neugodno iskustvo s Protisom!

Pa protis je web trgovina i mislim da bi vam bilo u interesu da vam je web shop AŽURAN i TOČAN!!

Isto tako ste se jako fino ogradili oko ovog slučaja ,niti ste htjeli poslušati argumente kolege koji se žali na Vas te isto tako mu niste na praktički ništa direktno odgovorili nego ponavljam fino se ogradili.dok god cete postupati "ovako" prema svojim kupcima iliti mušterijama budite sigurni da ja neću kod vas potrošit ne kunu nego niti sekundu svoga dragocjenog vremena.

Battlelog CRO_ZeNGe
13 godina
offline
Neugodno iskustvo s Protisom!

Ja osobno nikad nisam kupovao u Protisu pa ne bih niti želio stajati na ničiju stranu u ovom slučaju, ali žalosna istina je da se po netu može pročitati nebrojeno loših iskustava velikog broja ljudi koji su trgovali s njima i o njihovom bahatom i bezobraznom odnosu prema samom kupcu. 

Pa sad, nije baš vrag da su se svi oni urotili protiv Protisa i da im pokušaju ocrniti obraz? Mora da u svemu tome ima bar malo istine

 

Samo šta mi nije jasno to njihovo olako shaćanje opisa proizvoda i toga da je bilo krivo napisano šta se točno prodaje. Pa zar se u narudžbi  ne vidi šta je čovik platio a šta mu se šalje prilikom pakiranja? Sve i da dođe do pogreške kupca se triba kontaktirati i objasniti mu o čemu se radi prije same isporuke. 

Ako ćemo tako gledati onda se kupcu može doslovno poslati i go.vno u škartocu i reći kako prodavač ne može jamčiti za točnost opisa proizvoda 

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.2.2013 13:08 (Volume).
16 godina
online
Re: Neugodno iskustvo s Protisom!
Eyekool kaže...

Ako su pošiljke osigurane od oštećenja koji je smisao navoda da se roba šalje na rizik kupca?

(nije mi baš logično pa samo pitam) (:

To bi i ja volio znati. {#}

Na stranu što bi se svaka ozbiljna firma na ovo ozbiljno zamislila...

15 godina
neaktivan
offline
Re: Neugodno iskustvo s Protisom!
Evo moje teorije i kladim se da je točna.

Na Protis ima puno pritužbi zbog toga što posluju s izrazito malom maržom, pa imaju nekoliko desetaka puta veći protok robe i kao posljedicu toga osjetno veći broj različitih kupaca.

Možda griješim, ali gotovo sam siguran da zec leži upravo u tom grmu, čak mi se čini da vidim kako mu uši malo vire van.
Bare: Huljićeva glazba spušta ljude na razinu australopiteka
13 godina
offline
Re: Neugodno iskustvo s Protisom!
The Man kaže...
Evo moje teorije i kladim se da je točna.

Na Protis ima puno pritužbi zbog toga što posluju s izrazito malom maržom, pa imaju nekoliko desetaka puta veći protok robe i kao posljedicu toga osjetno veći broj različitih kupaca.

Možda griješim, ali gotovo sam siguran da zec leži upravo u tom grmu, čak mi se čini da vidim kako mu uši malo vire van.

ADM? 

13 godina
offline
Re: Neugodno iskustvo s Protisom!
The Man kaže...
Evo moje teorije i kladim se da je točna.
Na Protis ima puno pritužbi zbog toga što posluju s izrazito malom maržom, pa imaju nekoliko desetaka puta veći protok robe i kao posljedicu toga osjetno veći broj različitih kupaca.
Možda griješim, ali gotovo sam siguran da zec leži upravo u tom grmu, čak mi se čini da vidim kako mu uši malo vire van.

Teorija ti ne leži.

Nekako sumnjam da je baš ovaj slučaj te prirode, da je autor teme napisao slučajno da je došlo u Konzum vrećici.
Također, ne znam koliki debil moraš biti da pogrešno ugradiš procesor.
Dobro, čuo sam svašta, od mazanja paste na socket pa umetanja procesora, ali da se Indelov procesor može pogrešno ugraditi, gdje imašvidljive oznake, sumnjam.
A, ako je stvarno ovaj forumaš pogrešno ugradio, ja bih od sramote tražio crni karton!

Ne drži mi vodu da je Protis u pravu. Slušali smo svakakva opravdanja, Ana/Mihaela iz HGSpota, i tako dalje, no uglavnom znamo što je istina.

Keep flashing! || Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. ||
15 godina
offline
Re: Neugodno iskustvo s Protisom!
sudy_freak kaže...
The Man kaže...
Evo moje teorije i kladim se da je točna.
Na Protis ima puno pritužbi zbog toga što posluju s izrazito malom maržom, pa imaju nekoliko desetaka puta veći protok robe i kao posljedicu toga osjetno veći broj različitih kupaca.
Možda griješim, ali gotovo sam siguran da zec leži upravo u tom grmu, čak mi se čini da vidim kako mu uši malo vire van.

Teorija ti ne leži.

Nekako sumnjam da je baš ovaj slučaj te prirode, da je autor teme napisao slučajno da je došlo u Konzum vrećici.
Također, ne znam koliki debil moraš biti da pogrešno ugradiš procesor.
Dobro, čuo sam svašta, od mazanja paste na socket pa umetanja procesora, ali da se Indelov procesor može pogrešno ugraditi, gdje imašvidljive oznake, sumnjam.
A, ako je stvarno ovaj forumaš pogrešno ugradio, ja bih od sramote tražio crni karton!

Ne drži mi vodu da je Protis u pravu. Slušali smo svakakva opravdanja, Ana/Mihaela iz HGSpota, i tako dalje, no uglavnom znamo što je istina.

I još jednom da li bi prihvatili na oko vidljivo loše pakiranje tj. "hw u konzum vrečici" ili ti zgužvanu kutiju?? koliko Vas bi prihvatilo takav paket???

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila
13 godina
offline
Re: Neugodno iskustvo s Protisom!
toxic kaže...

I još jednom da li bi prihvatili na oko vidljivo loše pakiranje tj. "hw u konzum vrečici" ili ti zgužvanu kutiju?? koliko Vas bi prihvatilo takav paket???

To si u pravu.


Otvaranje pred poštarom/dostavljačem da se uvjerim(o) da je sve uredno poslano.
A sada za neka detaljna testiranja nema vremena, no ono ugrubo, fizičko se može provjeriti. 

Keep flashing! || Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. ||
11 godina
neaktivan
offline
Re: Neugodno iskustvo s Protisom!
toxic kaže...

I još jednom da li bi prihvatili na oko vidljivo loše pakiranje tj. "hw u konzum vrečici" ili ti zgužvanu kutiju?? koliko Vas bi prihvatilo takav paket???

Ako sam ja dobro shvatio ,on je dobio tri paketa,u jednom od ta tri paketa je bila loše upakirana matična.

Pa de ti sad meni objasni kako ćeš ti to poštara zadržat dok sva tri paketa otvoriš ,detaljno pregledaš....?

 

Hrvatska Republika Herceg-Bosna ! SINN FEIN !
15 godina
offline
Re: Neugodno iskustvo s Protisom!
sudy_freak kaže...
toxic kaže...

I još jednom da li bi prihvatili na oko vidljivo loše pakiranje tj. "hw u konzum vrečici" ili ti zgužvanu kutiju?? koliko Vas bi prihvatilo takav paket???

To si u pravu.


Otvaranje pred poštarom/dostavljačem da se uvjerim(o) da je sve uredno poslano.
A sada za neka detaljna testiranja nema vremena, no ono ugrubo, fizičko se može provjeriti. 

Pa možeš i to je tvoje pravo jel??

 

Jbga meni je žao kupca ali ako je prihvatio robu onakvu kakvu je on naveo sami si je kriv.

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila
15 godina
offline
Re: Neugodno iskustvo s Protisom!
JoshTurner kaže...
toxic kaže...

I još jednom da li bi prihvatili na oko vidljivo loše pakiranje tj. "hw u konzum vrečici" ili ti zgužvanu kutiju?? koliko Vas bi prihvatilo takav paket???

Ako sam ja dobro shvatio ,on je dobio tri paketa,u jednom od ta tri paketa je bila loše upakirana matična.

Pa de ti sad meni objasni kako ćeš ti to poštara zadržat dok sva tri paketa otvoriš ,detaljno pregledaš....?

 

Tvoje je pravo da otvoriš pakete kapiš?? ako sam ja mogao otvarat pakete onda je mogao i on??

 

citiram prvi post

 

Posiljka je dosla u tri kutije. Jedna kuciste, druga monitor i treca sa komponentama. Prvi problem, niti jedna nema oznaku lomljiv sadrzaj i kutija u kojoj su komponente je vidno zguzvana.

 

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.2.2013 13:25 (toxic).
13 godina
neaktivan
offline
Neugodno iskustvo s Protisom!

@toxic kaj ti imas sa protisom?jel ti daju besplatne komponente?jeste poznanici?kad vidim da ih konstantno branis .

Nemogu vise citat te tvoje gluposti,napisao bi ti ja malo poduzi post ali nemogu jer sam na putu i pisem preko moba.

Samo cu ti rec da im prestanes lizat pakšu jer je preočito.

Battlelog CRO_ZeNGe
16 godina
online
Re: Neugodno iskustvo s Protisom!
toxic kaže...

Tvoje je pravo da otvoriš pakete kapiš?? ako sam ja mogao otvarat pakete onda je mogao i on??

Mogao je paket preuzeti i netko drugi tko bi još manje mogao znati što i kako.

U takvom načinu rada mora postojati i određeno povjerenje i financijska podloga "vjerovanja korisniku". reći "sve je na duši korisnika" je neozbiljno, da ne kažem infatilno.

Druga je stvar što je ovakva situacija pa se svi povode par kn jeftinijim stvarima.

15 godina
offline
Re: Neugodno iskustvo s Protisom!
ZeNGe_CRO-mt kaže...

@toxic kaj ti imas sa protisom?jel ti daju besplatne komponente?jeste poznanici?kad vidim da ih konstantno branis .

Nemogu vise citat te tvoje gluposti,napisao bi ti ja malo poduzi post ali nemogu jer sam na putu i pisem preko moba.

Samo cu ti rec da im prestanes lizat pakšu jer je preočito.

hahaha, jel te boli šta?

 

ne branim apsolutno nikog ali ne vidim razlog zašto se digla tolika hajka oko ovog..

 

Ako je Protis i poslao sheban paket, zašto ga je kupac primio?? jel ti vidiš što je napisano u prvom postu ili ?? 3 kutije jedna vidno zgužvana niti na jednoj kutiji nije stavljeno lomljivo pametnome dosta.

 

Hebe se meni i za Protis i za sve ostale da ti budem iskren.. samo mi to sve ne pije vodu.

 

Neka korisnik pokrene sud za 300kn i neka spuši još hrpu love i nece ništa postic.. Vidim vi ga svi gurate prema tome.

 

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila
15 godina
offline
Re: Neugodno iskustvo s Protisom!
Old Iggy kaže...
toxic kaže...

Tvoje je pravo da otvoriš pakete kapiš?? ako sam ja mogao otvarat pakete onda je mogao i on??

Mogao je paket preuzeti i netko drugi tko bi još manje mogao znati što i kako.

U takvom načinu rada mora postojati i određeno povjerenje i financijska podloga "vjerovanja korisniku". reći "sve je na duši korisnika" je neozbiljno, da ne kažem infatilno.

Druga je stvar što je ovakva situacija pa se svi povode par kn jeftinijim stvarima.

Slažem se sa tobom u vecini.

 

Opet tu stoji pitanje da li paket smije preuzeti neovlaštena osoba? Da li oni tebe nazovu kada se radi dostava i dogovaraju točan termin dostave?

 

 

 

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila
11 godina
neaktivan
offline
Re: Neugodno iskustvo s Protisom!
toxic kaže...
Old Iggy kaže...
toxic kaže...

Tvoje je pravo da otvoriš pakete kapiš?? ako sam ja mogao otvarat pakete onda je mogao i on??

Mogao je paket preuzeti i netko drugi tko bi još manje mogao znati što i kako.

U takvom načinu rada mora postojati i određeno povjerenje i financijska podloga "vjerovanja korisniku". reći "sve je na duši korisnika" je neozbiljno, da ne kažem infatilno.

Druga je stvar što je ovakva situacija pa se svi povode par kn jeftinijim stvarima.

Slažem se sa tobom u vecini.

 

Opet tu stoji pitanje da li paket smije preuzeti neovlaštena osoba? Da li oni tebe nazovu kada se radi dostava i dogovaraju točan termin dostave?

 

 

 

ja preuzimam postu za 2 susjeda koja zive iza mene... i novce i sve..tako da pusti to jel smije.

pero
14 godina
neaktivan
offline
Neugodno iskustvo s Protisom!

Nebi bilo loše otvoriti neku temu tipa "dobra i loša iskustva s informatičkim dućanima" u kojoj bi svi mogli pisati o svojim iskustvima s pojedinim dučanima ako takva več ne postoji.

pero_HR
15 godina
offline
Neugodno iskustvo s Protisom!

A ništa eto vi ste svi u pravu Protis ne valja, tužit ih treba, sve ih treba pozatvarat lopovi jedni prevarantski kako su samo mogli sram ih bilo i stid..

 

Jel sada moje mišljenje odgovara večini??

 

Ako ja imam pozitivna iskustva sa apsolutno svim shopovima imam ih pravo i podjelit tu jel??

 

Ako mi je Protis bio do sada dobar zašto to nebi i tvrdio?? Zašto bih ja kao i večina Vas pljuvao po nečem što meni valja??

 

Nisam jedan od onih koji podliježe večini..

 

 

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila
16 godina
offline
Re: Neugodno iskustvo s Protisom!
Cryogenic kaže...

u protisu sam uzeo prije jedno 2 i pol mjeseca i5 3570k i z77-ds3h matičnu, sve dobio zapakirano kako i treba, za frendove sam znao kupovat tamo i nikad problema, ali dosao je neki novi dućan, extreme digital, zasto i kako je tako jeftin nije mi jasno, možda je neka evropska firma sa malim maržama, nešto ko lidl :), uglavnom bilo koja sljedeća kupnja pravac extreme digital, jer ovi vec postojeci dućani nas deru ko ovce, i5 3570K u extreme digitalu košta 1609 kuna, u protisu 80 kn skuplje a u linksu 400 kn skuplje,1999 kn. {#}

 OT, da, oni su mađarska firma i imaju kod nas stvari koje drugi dućani nemaju, npr. Micro ITX Z77 matične... drago mi je da ponovo ima
malo evropskih zastupnika u IT ponudi, ne zato da netko od domaćih ostane bez posla nego da imamo veći izbor (povoljnih) komponenata.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Neugodno iskustvo s Protisom!
ZeNGe_CRO-mt kaže...

@toxic kaj ti imas sa protisom?jel ti daju besplatne komponente?jeste poznanici?kad vidim da ih konstantno branis .

Nemogu vise citat te tvoje gluposti,napisao bi ti ja malo poduzi post ali nemogu jer sam na putu i pisem preko moba.

Samo cu ti rec da im prestanes lizat pakšu jer je preočito.

Ne znam koje su činjenice, ali izjave zasad imamo slijedeće... Originalni poster: nije poslikao pinove prije slanja ploče nazad (i zasad izbjegava reći zašto), izbjegava reći kako je zapakirao ploču za slanje nazad. Protis: pinovi su zaštićeni dodatnim poklopcem, pošiljka je osigurana, ploču ionako mijenja distributer. {#}

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Neugodno iskustvo s Protisom!
Portio je najjeftiniji a sve stize odlicno zapakirano i odlicna podrska...
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
12 godina
protjeran
offline
Re: Neugodno iskustvo s Protisom!
od milijon tema po "hrvatskom internetu" jos nisam naisao na naslov pozitivna iskustva u protisu...uvijek su bila u negativnom smislu ali uvijek tak da toxic kani se tih prica tebi su super, jer si totalno nevazan u ovoj prici u odnosu na one druge:)LP
Rasturam na Intel Core™ i7-920 @ 3.8Ghz + ArticCooling Freezer 13 + Sapphire Dual-X 7950 with Boost Edition 3GB 1150/1550mhz
12 godina
neaktivan
offline
Neugodno iskustvo s Protisom!

Nakon čitanja većine postova!

 

Čini mi se da je ipak ovdje riječ o nestručnom rukovanju. Ili molim autora da postavi te famozne slike koje spominje.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice