Myprotein (suplementi)

poruka: 24
|
čitano: 24.922
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Myprotein (suplementi)

Sad narucujem myprotein proizvode pa ako tko hoće uzeti s menom da nam postarina bude manja ....

Impact Whey Protein 1,2.5,5 kila

Creatine Monohydrate 250,500grama,1 kg

L Glutamine, True Whey,BCAA , Super Multi Vitamin...

 

Pa ako tko hoće neka posta/javi ... 

Suba
13 godina
offline
Myprotein (suplementi)

edit

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.9.2013 23:27 (Volume).
11 godina
neaktivan
offline
Myprotein (suplementi)

Glutamin i BCCA su nepotrebni, a multivitam se lako nađe kod nas.

 

EDIT: http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=155022193&page=1

 

Tri linka u drugomu EDIT2: trećemu postu.

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.9.2013 0:33 (Kramerdida).
13 godina
odjavljen
offline
Myprotein (suplementi)

Zašto je BCAA nepotreban?

11 godina
offline
Myprotein (suplementi)

Protein, BCAA, L-glutamine, Creatine. To je osnovna suplementacija, tako da jesu potrebni i BCAA i glutamin. Naravno prvenstveno mora ishrana da se ispostuje. {#}

15 godina
online
Myprotein (suplementi)

i omegu 3 bi ja ubacio u tu osnovnu suplementaciju.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Myprotein (suplementi)
footballer kaže...

Zašto je BCAA nepotreban?

Zato jer whey i ostali izvori proteina već sadrže BCAA i Glutamin. Trošiš pare na stvar koja ima neznantan benefit. http://examine.com/supplements/Branched+Chain+Amino+Acids/

 

Usto pogledaj ovaj video dolje.

 

 

EDIT:

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.9.2013 1:20 (Kramerdida).
11 godina
offline
Myprotein (suplementi)

Pazi ovako, protein je sastavljen iz lanca aminokiselina, znaci protein cine aminokiseline, ali to ne znaci da dodatni izvor aminokiselina nije potreban. Jer protein sadrzi onoliku dozu aminokiselina kolika mu je potrebna za sam sastav proteina, ali ne i dovoljne da bi skroz hranile misic bez dodatnih BCAA. A dodatne aminokiseline iliti BCAA samo pospesuju i hrane misic jos vise, tako da su potrebne i rade u sinergiji sa proteinom za dodatni efekat.

 

Naravno ne kazem da su neophodne, ali dobro dodju, cisto da se razumemo bitniji je sam protein jer kao sto rekoh ovu su samo bcaa nije kompletan lanac aminokiselina.

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.9.2013 2:21 (animal4444).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Myprotein (suplementi)
animal4444 kaže...

Pazi ovako, protein je sastavljen iz lanca aminokiselina, znaci protein cine aminokiseline, ali to ne znaci da dodatni izvor aminokiselina nije potreban. Jer protein sadrzi onoliku dozu aminokiselina kolika mu je potrebna za sam sastav proteina, ali ne i dovoljne da bi skroz hranile misic bez dodatnih BCAA. A dodatne aminokiseline iliti BCAA samo pospesuju i hrane misic jos vise, tako da su potrebne i rade u sinergiji sa proteinom za dodatni efekat.

 

Naravno ne kazem da su neophodne, ali dobro dodju, cisto da se razumemo bitniji je sam protein jer kao sto rekoh ovu su samo bcaa nije kompletan lanac aminokiselina.

Ako unosiš proteine iz raznolikih izvora unosiš sasvim dovoljno BCAA i sve esencijalne aminokiseline, a nadodavanje BCAA je kao stavljanje još šećera u šećernu vunu, nema smisla jer ioanko si dobio sve BCCA koje trebaš iz hrane. Pojedi npr. jaja i popij mlijeko i unio si sve potrebne aminokiseline tako da nema potrebe za unosom BCAA. Ako gledaš literaturu BCAA imaju malene benefite zbog kojih nisu vrijedne, isto je sa skoro svim dodacima koji su markentiški trik da se zaradi što više. Jedino su whey, kreatin, omega 3 ili riblje ulje i multivitamin vrijedni para. Ovo ostalo je bacanje para. Ako hoćeš ogromne gainove odi u Banja Luku uzeti test-depo od Galenike + plava srca metana (tzv. dianobol).

 

Ja ovo što govorim nisam izmislio, nego je znanost potvrdila. Dozu od 10-20+ g BCAA ionako uneseš tijekom dana jedući izvore proteina.

 

Zaboravio sam napomenuti da je Glutamin neesencijalna aminokiselina koju tijelo može proizvoditi i literatura također pokazuje neznatne benefite pa i njega nije potrebno uzimati, jedino možda ako si bolestan.

 

 

12 godina
neaktivan
offline
Myprotein (suplementi)

Sve vam je to vise manje potrebno ali primjer te lgutamini .... to tek kada ste dosli skoro do maksimuma pa da vam lakse ide ...

Ja kada sam tek pocinja samo sam why i kreatin pija , zatim OMEGA 3 , beta alanin i kofein ... 

Suba
11 godina
neaktivan
offline
Re: Myprotein (suplementi)
Save kaže...

Sve vam je to vise manje potrebno ali primjer te lgutamini .... to tek kada ste dosli skoro do maksimuma pa da vam lakse ide ...

Ja kada sam tek pocinja samo sam why i kreatin pija , zatim OMEGA 3 , beta alanin i kofein ... 

Ako ih voliš pij ih, ali kada si na maksimumu, logično je početi uzimati testosteron i ostalu ekipu ako hoćeš na sljedeću razinu. Ovi ostali supplementi imaju veoma male benefite za 99 % vježbača.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Myprotein (suplementi)

Suplemnti su dodaci prehrane ... niko to nepije da bi posta vece , oni se piju ako nemos unit dovoljno proteina,kreatina , omege , amino ...

 

Suba
11 godina
neaktivan
offline
Re: Myprotein (suplementi)
Save kaže...

Suplemnti su dodaci prehrane ... niko to nepije da bi posta vece , oni se piju ako nemos unit dovoljno proteina,kreatina , omege , amino ...

 

A to je, ali sumnjam da ćeš imati problema unijeti sve ostalo, ali da dobro dođu ako nemaš vremena i moraš unijeti makronutrijente, no to ne bi trebalo biti često jer oni nisu zamjena, samo joker koji ponekad koristiš.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Myprotein (suplementi)

e to da , imas ljudi sta samo jedu piletinu jesu culi tu su proteini , i nista neuzimaju vitamana nista uh nista kalcija ... onda ovo im je idealno

Suba
11 godina
neaktivan
offline
Re: Myprotein (suplementi)
Save kaže...

e to da , imas ljudi sta samo jedu piletinu jesu culi tu su proteini , i nista neuzimaju vitamana nista uh nista kalcija ... onda ovo im je idealno

Ti ljudi imaju psihički poremećaj orthorexia nervosa gdje jedu samo "čistu hranu". Raznolika prehrane bi trebala imati sve navedeno. Njima treba psihijatar.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Myprotein (suplementi)

a znam sve , puna mi ih je teretana

 

Suba
12 godina
odjavljen
offline
Myprotein (suplementi)

save zainteresiran sam da naručim,koja bi cijena bila za 5 kila bezukusnog whey skupa sa poštarinom,bili se moglo plaćati pouzećem?

11 godina
neaktivan
offline
Re: Myprotein (suplementi)
Nitro233 kaže...

save zainteresiran sam da naručim,koja bi cijena bila za 5 kila bezukusnog whey skupa sa poštarinom,bili se moglo plaćati pouzećem?

Oko 500 kuna uključujući poštarinu ako gledaš shipping rates za hrvatsku.

12 godina
odjavljen
offline
Re: Myprotein (suplementi)
Kramerdida kaže...
Nitro233 kaže...

save zainteresiran sam da naručim,koja bi cijena bila za 5 kila bezukusnog whey skupa sa poštarinom,bili se moglo plaćati pouzećem?

Oko 500 kuna uključujući poštarinu ako gledaš shipping rates za hrvatsku.

a kad se naručuje od vani,za oko koliko bi dana došlo,i dostavljaju li svugdje u hrvatsku,uz to bi li bih imao problema sa carinom?Na što trebam paziti?

11 godina
neaktivan
offline
Re: Myprotein (suplementi)
Nitro233 kaže...
Kramerdida kaže...
Nitro233 kaže...

save zainteresiran sam da naručim,koja bi cijena bila za 5 kila bezukusnog whey skupa sa poštarinom,bili se moglo plaćati pouzećem?

Oko 500 kuna uključujući poštarinu ako gledaš shipping rates za hrvatsku.

a kad se naručuje od vani,za oko koliko bi dana došlo,i dostavljaju li svugdje u hrvatsku,uz to bi li bih imao problema sa carinom?Na što trebam paziti?

Mislim da dostavljaju, ne bi imao problema pošto je to iz Velike Britanije, a u EU nema carina.

 

Nemam pojma što se tiče brzine dostavljanja.

12 godina
neaktivan
offline
Myprotein (suplementi)

Planiram kupiti njihov impact whey protein pa me zanima kakve je kvalitete?    i da li je ovo njihov official account na ebayu?  http://stores.ebay.com/Myprotein-outlet

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima
13 godina
odjavljen
offline
Myprotein (suplementi)

http://www.building-body.com/forum/forum.php

 

Pitajte tu, ispitujete za suplemente na informatičkom forumu :P

PS: Optimum Nutrition su jako kvalitetni. 

12 godina
odjavljen
offline
Myprotein (suplementi)

nemam paypal,ali mislim napraviti karticu za online plaćanje,da li netko zna koje kartice myprotein stranica prima?jeli rade one od zagrebačke banke zabe,ili od poštanske banke?

12 godina
neaktivan
offline
Myprotein (suplementi)

Ja vam sve imam ako hocete narucit u PP 

a ako vas zanima informacija onda ode . 

Odgovor na kvalitetu. Kvaliteta je dobra cak je bilo na provjerenom koliko se sicam myprotein , optimum , mvp ... i svi su se testirali da se vide jesu li odstupanja pravilna itd  , i na kraju je myprotein bio najjbolji imao je najvise BCAA na 100 grama  ... + najjeftiniji su i imate razne okuse 

Imam paypal i sve pa me samo kontakritajte

Suba
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice