Gdje se mogu pojesti dobri ćevapi?

poruka: 332
|
čitano: 162.619
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje se mogu pojesti dobri ćevapi?
rebelsy kaže...

Bosanska Gradiška, ispod mosta jedno 200 metara sa desne strane (kod srednje skole)... nisam siguran sad jel se zove Mc Dandy, Dady ili Dany (no nije ni toliko bitno jer cevapi su preodlicni tj. najbolji koje sam do sad jeo) ...

+ Banja Luka, "Kod Muje", malo skuplji, ali isto predobri ćevapi

xFire: rebelsy | steam: rebelsycro | origin: rebelszuka
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.8.2014 1:27 (rebelsy).
12 godina
offline
Re: Gdje se mogu pojesti dobri ćevapi?
rebelsy kaže...
rebelsy kaže...

Bosanska Gradiška, ispod mosta jedno 200 metara sa desne strane (kod srednje skole)... nisam siguran sad jel se zove Mc Dandy, Dady ili Dany (no nije ni toliko bitno jer cevapi su preodlicni tj. najbolji koje sam do sad jeo) ...

+ Banja Luka, "Kod Muje", malo skuplji, ali isto predobri čevapi

To za Muju je nekad bilo danas se spominjalo...ima puno boljih po Bl a Mujo je godinama bio vrh al od 90ih pada...bila je poznata ona Ko nije probao Cevape kod Muje ko da nije bio u Banja Luci {#}

14 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje se mogu pojesti dobri ćevapi?
kaw_liga kaže...

To za Muju je nekad bilo danas se spominjalo...ima puno boljih po Bl a Mujo je godinama bio vrh al od 90ih pada...bila je poznata ona Ko nije probao Cevape kod Muje ko da nije bio u Banja Luci{#}

Pa te sam se i držao... {#}

Nego, reci mi onda gdje ima boljih da znam za sljedeći put? {#}

xFire: rebelsy | steam: rebelsycro | origin: rebelszuka
12 godina
offline
Re: Gdje se mogu pojesti dobri ćevapi?

Navodnu su sad najbolji kod Aljoše i Saše, u Zamoli u centru,rostiljnica Mira kod đackog doma a sto se opcenito cjelog menija hrane tice obavezno restoran Vrbas....porcije pre goleme a ukus no1 na dalje {#}

15 godina
offline
Gdje se mogu pojesti dobri ćevapi?

di su najbolji cevapi u splitu i blizoj okolici?

16 godina
offline
Gdje se mogu pojesti dobri ćevapi?

Da se osvrnem i ja na Čingač. Jeo neki dan tamo...

 

Porcija: mali ćevapi (5 grandiozno velikih ćevapa) + 1 šiš (ogroman, kad sam ga uzeo štap na koji je naboden je puknuo) 35kn.

 

Normalnim osobama jako gladnim preporučujem ili male ćevape za 20kn, ili 1 šiš u lepinji za 15kn. Sve ostalo je jako veliko i samo za jako jako jako gladne ljude koji mogu pojesti jako puno. Svoju porciju sam uspio pojesti 90% (ostao mi jedan ćevap), no bilo mi je mučno cijeli dan jer sam se jednostavno pretrpao kao rijetko kad u životu.

 

Osoblje je jako dobro i uslužno, atmosfera je također OK, na TVu bio prijenos utakmice eng. lige. Kralj Tomislav visi na zidu {#}

 

 

Iskreno, ovo ću prvi put reći o restoranu, no mislim da ćevapi, i šiš ćevapi trebaju biti manji (nisam pobornik malih porcija, ali ova je jednostavno megalomanska). Dobro su pečeni, no mislim da ćevap nebi trebao biti toliko sočan. Jednostavno trebaju biti upola manji, no očito se ovdje ide na količinu naspram kvaliteti. Da su loši, ne mogu reći. Definitivno nisu najbolji koje sam jeo, ali također definitivno nisu ni blizu najgorih. Onak nekakav prosjek, možda malo niže.

 

U svakom slučaju savršen restoran za sve gurmane koji se diče time da mogu puno pojesti, pa ih odvedite tamo ako ih znate, ili ako ste sami takvi {#}

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.11.2014 12:35 (lllnuclearlll).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje se mogu pojesti dobri ćevapi?
lllnuclearlll kaže...

Da se osvrnem i ja na Čingač. Jeo neki dan tamo...

 

Porcija: mali ćevapi (5 grandiozno velikih ćevapa) + 1 šiš (ogroman, kad sam ga uzeo štap na koji je naboden je puknuo) 35kn.

 

Normalnim osobama jako gladnim preporučujem ili male ćevape za 20kn, ili 1 šiš u lepinji za 15kn. Sve ostalo je jako veliko i samo za jako jako jako gladne ljude koji mogu pojesti jako puno. Svoju porciju sam uspio pojesti 90% (ostao mi jedan ćevap), no bilo mi je mučno cijeli dan jer sam se jednostavno pretrpao kao rijetko kad u životu.

 

Osoblje je jako dobro i uslužno, atmosfera je također OK, na TVu bio prijenos utakmice eng. lige. Kralj Tomislav visi na zidu {#}

 

 

Iskreno, ovo ću prvi put reći o restoranu, no mislim da ćevapi, i šiš ćevapi trebaju biti manji. Dobro su pečeni, no mislim da ćevap nebi trebao biti toliko sočan. Jednostavno trebaju biti upola manji, no očito se ovdje ide na količinu. Da su loši, ne mogu reći. Definitivno nisu najbolji koje sam jeo, ali također definitivno nisu ni blizu najgorih. Onak nekakav prosjek, možda malo niže.

 

U svakom slučaju savršen restoran za sve gurmane koji se diče time da mogu puno pojesti, pa ih odvedite tamo ako ih znate {#}

 

Punjeni su sojom

12 godina
offline
Gdje se mogu pojesti dobri ćevapi?

čingač ide samo na kvantitet bez kvalitete. inače meni su ok mrvica - branimirov plac, limenka - ne znam kako se zove, na cvijetnom naselju...

16 godina
offline
Gdje se mogu pojesti dobri ćevapi?

Da, to sam skužio. No i unatoč tome, nisu mi toliko loši (ili sam možda bio previše gladan jer nisam ništa jeo cijeli dan {#}), samo preveliki su i presočni, više volim nešto manje i suše... I još jedan + je što imaju Velebitsko pivo {#} Otišao sam iz čistog razloga jer sam čuo da su stvarno velike porcije, pa sam se morao i uvjeriti... Generalno kad malo razmislim, šiš mi je bio OK jer je nešto ljući što mi odgovara, a ove ostale sam jeo skup s njim onak usput, al nisam bio nešto oduševljen...

 

Jel može info gdje se nalazi ta islamska zajednica i taj restoran njihov? Htio bi idući put kad budem u ZG isprobati tamo... A moram još probati i kod srbina, i one u prečkom ;)

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.11.2014 12:05 (lllnuclearlll).
15 godina
offline
Gdje se mogu pojesti dobri ćevapi?

Kill Grill iza Getroa u Vrbanima i Tvornica cevapa od Koste na krizanju Savske i Zagrebacke avenije....

Bolje je znati malo i temeljito nego mnogo i površno.- I. Kant
12 godina
offline
Gdje se mogu pojesti dobri ćevapi?

mislim da je ta zajednica, tj. restoran u sklopu džamije.....

16 godina
offline
Re: Gdje se mogu pojesti dobri ćevapi?
Checola kaže...

mislim da je ta zajednica, tj. restoran u sklopu džamije.....

A gdje je džamija? Jel pričamo o "džamiji" na trgu žrtava fašizma, ili o nekoj pravoj džamiji, al ne znam gdje je ta...

12 godina
offline
Gdje se mogu pojesti dobri ćevapi?

to je bivša džamija, jelte nema više minareta i niko se ne dere odozgo {#}, folnegovićevo naselje

13 godina
neaktivan
offline
Gdje se mogu pojesti dobri ćevapi?

Kill Grill

Batak

Paulaner

Pecenjara Remetinec

 

Zagreb.

15 godina
offline
Gdje se mogu pojesti dobri ćevapi?

Stari most u Zadru

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them In the Land of Mordor where the Shadows lie.
14 godina
odjavljen
offline
Gdje se mogu pojesti dobri ćevapi?

Ne znam je li spomenuto već, ali glas za Banjalučki ćevap u Rijeci, na Grbcima. Predobri ćevapi, bolesno niske cijene, i super vlasnici!

Svi smo mi Mentalist.
11 godina
offline
Re: Gdje se mogu pojesti dobri ćevapi?
ppetesic kaže...

Stari most u Zadru

uf, bio sam baš prekjučer tamo na ćevapima i mogu potvrditi da su izvrsni

12 godina
offline
Re: Gdje se mogu pojesti dobri ćevapi?
picajzla0707 kaže...
ppetesic kaže...

Stari most u Zadru

uf, bio sam baš prekjučer tamo na ćevapima i mogu potvrditi da su izvrsni

Di? Na branimiru?

15 godina
offline
Gdje se mogu pojesti dobri ćevapi?
One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.11.2014 21:29 (ppetesic).
11 godina
offline
Re: Gdje se mogu pojesti dobri ćevapi?
ppetesic kaže...

baš tamo

16 godina
offline
Gdje se mogu pojesti dobri ćevapi?

Pecenjara Remetinec, mogu rec da me frend nije zaj.ebal :D

Narucio gurmansku pljeskavicu + šopsku salatu = natrpan kak spada :)

 

Mozda malo visoka cijena, al opce nema veze :D

Kad budem u prilici, picim opet tam :)

 

Truth in engineering.
11 godina
neaktivan
offline
Gdje se mogu pojesti dobri ćevapi?

Sofra Zagreb, Green Gold i od nedavno u Pointu na Vrbanima otvorena Sofra, 35kn porcija.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje se mogu pojesti dobri ćevapi?
drahic kaže...

Kill Grill

Batak

Paulaner

Pecenjara Remetinec

 

Zagreb.

 

Batista kaže...

Pecenjara Remetinec, mogu rec da me frend nije zaj.ebal :D

Narucio gurmansku pljeskavicu + šopsku salatu = natrpan kak spada :)

 

Mozda malo visoka cijena, al opce nema veze :D

Kad budem u prilici, picim opet tam :)

 

Meni su tamo odlicni cevapi i pljeskavice. Zadnji put sam se ubio tamo. 

Samo me zivciraju sta naplacuju sve zivo posebno..

12 godina
offline
Gdje se mogu pojesti dobri ćevapi?

A ima koji iskusni jedač ćevapa u Varaždinu pa da i meni (nama?) oda kakvu dobru lokaciju?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
15 godina
odjavljen
offline
Re: Gdje se mogu pojesti dobri ćevapi?
Jakovp kaže...

Ne znam je li spomenuto već, ali glas za Banjalučki ćevap u Rijeci, na Grbcima. Predobri ćevapi, bolesno niske cijene, i super vlasnici!

Bolji su kod Fadila... (Zamet, ulica u smjeru dvorane na Zametu, odmah na samom početku iz smjera centra). Mada nisu ni tamo na tržnici na Zametu loši.

My name is Legion... For we are many!
15 godina
offline
Re: Gdje se mogu pojesti dobri ćevapi?

Zadnje ćevape koje sam demolirao su bili u Urban Grillu pokraj Antunovića i moram priznati da su bili kvalitetni. Istina je da smo prije samog ulaska spušili frulu, ali opet - ćevapi su sjeli ko Čobanković nakon 4 koraka.

16 godina
offline
Re: Gdje se mogu pojesti dobri ćevapi?
CyberDemonVZ kaže...

A ima koji iskusni jedač ćevapa u Varaždinu pa da i meni (nama?) oda kakvu dobru lokaciju?

Ak se hocu najest u Varazdinu, onda skoro uvijek idem k Zvonimiru.

 

Jeo sam ih u Katarzi - srednja zalost...

Billy Kebab je isto tak - mlaka vodica.

 

Zaboravil sam napomenut kak sam se pri Sanjeku znao fino naklopat :)

Truth in engineering.
12 godina
offline
Re: Gdje se mogu pojesti dobri ćevapi?
Batista kaže...
CyberDemonVZ kaže...

A ima koji iskusni jedač ćevapa u Varaždinu pa da i meni (nama?) oda kakvu dobru lokaciju?

Ak se hocu najest u Varazdinu, onda skoro uvijek idem k Zvonimiru.

 

Jeo sam ih u Katarzi - srednja zalost...

Billy Kebab je isto tak - mlaka vodica.

 

Zaboravil sam napomenut kak sam se pri Sanjeku znao fino naklopat :)

Hvala! :D

Jesi usporedio Zvonimir i Cevap? Bas me interesira razlika

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
14 godina
offline
Gdje se mogu pojesti dobri ćevapi?

Stari kotač

 

Odlični ćevapi, ambijent ok, uvijek puno ljudi, wc se ne sjećam kakav je, al mi nije ostao u lošem sjećanju. Sa Kotačem nećete pogriješiti, i jesti ćete super ćevape. Odem tamo kad god se ukaže prilika.

 

Onaj Bistro kod maksimira kojeg zovu Kod Srbina

 

Bio jednom nedavno. Sa klopom nisam ostao razočaran, jedino im zapečeni grah nije baš najbolji. Sve ostalo - katastrofa. Znači, ne može biti gore. Kao prvo lokacija je kraj neke škole, ono jedeš kraj nekakvog igrališta. Stolnjaci, presvlake na stolcima - prljavi (puno masnih fleka, mrvica od prethodnih gostiju...), sve izgleda ko neka najgora menza. Wc - najgore iskustvo u životu. Sve smrdilo po fekalijama, zaštopala se odvodna cijev, fekalne vode izviru iz poda, nikome ništa, ono ko da je sve to normalno. Al najbolja stvar - ljudi kolko oćeš. Ono, valjda je 200 ljudi bilo tamo, ide ko na traci u tvornici u Kini. Gledam oko sebe i ne vjerujem, pitam se odkud su ti ljudi i kako njima stan / kuća izgleda da mogu tam dolazit jest, bez obzira kakva je hrana jer vanzemaljska ipak nije.

 

Korablja u Dubravi

 

Od tamo sam jednom samo naručio Ćevape za doma. Bili su mi fenomenalni. Ono, u lepinji dobio 10 je*enih ćevapa, ukusnih, i lepinja bila tako neko fino puno tijesto, a mekano i tako lijepo zapečena, ma mljac. Jedva čekam da opet tamo jedem.

 

Filip u Importanne  Galleriji

 

Bio par puta i sjećam se da su mi bili super ćevapi, malo ih hrskavo zapeku, al ne da izgore, nego imaju lijepu hrskavu koricu, baš mi je to bilo fino. Mali objekt brze prehrane sa 5-6 stolova, super izbor ak ogladniš u blizini.

 

A1 na Črnomercu

 

Solidno, bio puno puta, al nisam već dugo išao jer mi više nije usput. Jedino se meni osobno ne sviđa ambijent, al ono, ak vam je usput lijepo ćete se najest tamo, mislim da nećete požalit.

16 godina
offline
Re: Gdje se mogu pojesti dobri ćevapi?
CyberDemonVZ kaže...

Hvala! :D

Jesi usporedio Zvonimir i Cevap? Bas me interesira razlika

Noup, nisam bil tamo. Al od sad budem imal na umu da se zaletim i probam :)

Truth in engineering.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice