Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika izdvojena tema

poruka: 2.098
|
čitano: 1.237.932
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dobra i loša iskustva iz oglasnika
13 godina
protjeran
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

WTF ce nam iskustva sa likovima koji nisu registrirani? Isto tako i ja mogu navesti za dobra i losa iskustva iz oglasnika "Plavi Oglasnik". Sama tema je onda sama po sebi kontradiktorna.

Bosna u srcu!
15 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Liverpool mogao bi refreshati listu :)

a.k.a. T R 1 P L 3 X
14 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: athlon64

Kupac: hazz

Predmet: Technics Equalizer (Tema: Technicsov equalizer, koliko vrijedi ?)

 

Iskustvo: Kratko i jasno, odličan prodavač, brz dogovor, predmet poslan po dogovoru, ocijena 5/5, preporuka svima, pouzdan prodavač :D


[URL=http://www.speedtest.net][IMG]http://www.speedtest.net/result/1225775843.png[/IMG][/URL]
13 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Bosna je Sila kaže...

WTF ce nam iskustva sa likovima koji nisu registrirani? Isto tako i ja mogu navesti za dobra i losa iskustva iz oglasnika "Plavi Oglasnik". Sama tema je onda sama po sebi kontradiktorna.

Slažem se s tobom, još je ovo mlada tema i treba uvesti reda {#}

 

Recimo, ja sam za to da se "reklamira" samo dobrog/lošeg prodavača, a ne kupca.

Znači:

 

Prodavač: ......

Kupac: ja (npr)

Predmet: .....

 

Ocjena: ./.

 

 

A ne:

Prodavač: ja (npr)

Kupac: .....

Prdmet: .....

 

Ocjena: ./.

 

Razumijete?!

** Live 4 Music **
13 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Bosna je Sila kaže...

WTF ce nam iskustva sa likovima koji nisu registrirani? Isto tako i ja mogu navesti za dobra i losa iskustva iz oglasnika "Plavi Oglasnik". Sama tema je onda sama po sebi kontradiktorna.

Pa u čemu je problem? Moj oglas je prvo našao na Bug forumu, a ne na njuškalu ili ti oglasniku.  
Mogu mu ja reći da se registrira, pa će ostaviti komentar i više nikada neće doći na forum, isto je kako god okreneš. 

Fićo_CoD 5 kaže...

Liverpool mogao bi refreshati listu :)

Liverpool redovito refresha listu!

http://www.njuskalo.hr/korisnik/LivCRO1892
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.5.2011 19:17 (Liverpool1892).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Liverpool1892 kaže...
Liverpool redovito refresha listu!

 Ne bih baš rekao, meni još stoji 5/5 x1 :)

a.k.a. T R 1 P L 3 X
13 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Fićo_CoD 5 kaže...
Liverpool1892 kaže...
Liverpool redovito refresha listu!

 Ne bih baš rekao, meni još stoji 5/5 x1 :)

Lijepo piše:
Liste će se obnavljati svakodnevno ako bude potrebe, inače uglavnom tri puta tjedno. 
Neću dežurati 0-24h čekati da netko nešto stavi i odmah stavljam na listu, pričekam 1-2 dana dok se skupi malo! 

http://www.njuskalo.hr/korisnik/LivCRO1892
15 godina
odjavljen
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: vexx5555

 

Prodavač: Monopol

 

Predmet: http://www.bug.hr/forum/topic/komponente-oprema/prodaja-cpu-kuler-40-kn/100131.aspx 

 

Iskustvo: Pitao, dogovorio se za hladnjak, hladnjak stigao.

 

5/5

 

Kupac: vexx5555

 

Prodavač: Monopol

 

predmet: http://www.bug.hr/forum/topic/komponente-oprema/prodaja-poklanjam-sitnice/100219.aspx

 

Iskustvo: Pročitati iskustvo iznad. {#}

 

5/5

Moj broj mobitela- 091 172 6697 Moja web stranica- http://mobiservis.webs.com/
14 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: xXx lnf3rno xXx

Kupac: sirka666 (ja)

Predmet:Tipkovnica Logitech G15

 

 

Dogovorili se preko par poruka na forumu, na kraju je ispalo da smo ista škola, pa je bilo još jednostavnije za nać se i preuzet. Tipkovnica je stvarno u vrhunskom stanju, jedino šta je bila nečista {#}

 

Ocjena: 5/5

http://about.me/antesirkovic
15 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: AtteroDominatus

Kupac: Fićo_CoD 5

Predmet: FBML kod

 

Iskustvo:

 

 Javio sam mu se neki dan u vezi oglasa nakon čega mi je rekao da je cijena 50 kn. Kupio sam mu T-Mobile bon od 50 kn (kojeg je tražio) i jučer mu poslao kod, nakon čega je on meni preko fejsa poslao FBML kod. Nakon toga je imao strpljenja i objasnio mi je kako to sve funkcionira :-D. Pozitivno iskustvo

 

Ocjena: 5/5

a.k.a. T R 1 P L 3 X
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.5.2011 16:58 (Fićo_CoD 5).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Luxy2501 kaže...

Prodavac: Ja, Luxy2501

Kupac: Izbjeglica_02

Predmet: Minecraft account

Sve je fino proslo, covjek uplatio, novci stigli, sve 5

Ja budala zaboravio xD

 

Isto sve pet uvezi njega :)

 

13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac - elina08

Prodavač- blue#13

Predmet - Apacer DDR2

Poslano isti dan stiglo sutra , 5/5

 

 

Kupac - elina08

Prodavač - sudy_freak

Predmet - HDD

Poslano isti dan stiglo sutra,sve po dogovoru!!!

5/5

13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: Ja

 

Prodavač: Monopol

 

Predmet: kupovina hdd Seagate

 

Iskustvo: Nije bilo previše dogovaranja kako je bilo napisano to je ispoštovao. Poštarinu je riješio i unaprijed sam uplatio i malo strahovo ali bez opravdanog razloga.

Hdd stigao u što kraćem vremenskom roku, sve je uredno bilo zapakirano i hard radi ko slatkiš. Ocjena 5/5 i prvi put sam sa gospodinom trgovao i mogu ga preporučiti svim budućim kupcima.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.5.2011 22:45 (animavass).
13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavac:Hrvojestr

Kupac: Ja

Predmet: Steam account

 

 

Danas sam mu uplatio novac, cim je dosao online mi je proslijedio podatke i jos mi pomogao oko nekih sitnica.

Posteno, brzo i bez komplikacija, preporuka 5/5.

13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

 

Prodavač: Spyware

Kupac: mislavgray

 Predmet[Prodaja] 1055t + 890g

 

Iskustvo: 5/5 zato sto je doslo u vrlo kratkom roku kupljeno po ubojito jeftinih 550 kuna te garancija jos godinu i pol + najbolje od svegga majstor je kupio 1055t te sam imao granciju za procesor za koju sam skuzio tek na dan prodaje! (garancija je ostvariva samo stock kuler se trebao nabaviti).

 

15 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: mislavgray

 

Kupac : rooswelt1991

 

Predmet: disk od 1tb (trenutno ga nema ni na kavkom linku, jer je gospodin prodavao više stvari, pa je često update-ao listu)

 

Iskustvo: Našli se u zg, ja platio on dao disk, sve super!

 

ocijena 5/5

15 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: mislavgray

Kupac: Maus

Predmet: 1055t; 4gb rama, 890 gx, kabuto
Iskustvo: Odlično iskustvo. Dogovorili smo se brzo, našli sljedeći dan i to je to.

PS
Za sada sve radi:)

Ocjena: 5/5

ASUS G1S C2D T7500@2.2; 2GB 667; 8600M GT; Vista Home Premium 32
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.5.2011 15:14 (Maus).
13 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Maus kaže...

Prodavač: mislavgray

Kupac: Maus

Predmet: 1055t; 4gb rama, 890 gx, kabuto
Iskustvo: Odlično iskustvo. Dogovorili smo se brzo, našli sljedeći dan i to je to.

PS
Za sada sve radi:)

Ocjena: 5/5

LINK do predmeta!!{#}

http://www.njuskalo.hr/korisnik/LivCRO1892
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač:mislavgray

Kupac: ja

Predmet:Corsair H50

Primopredaja u Zagrebu idući dan sve mi je objasnio kako složiti ja mu platio pozdravio se i otišao doma namontirati i sve radi i javio mi je i sve pet.

Ocjena: 5/5

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.5.2011 16:09 (Ivanjino96).
14 godina
protjeran
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: Ja

Prodavač: crni pauk

Predmet: DVD-RW pržilica

 

Opis: Poduža priča koju ću maksimalno skratit. Javio sam se na oglas misleći da je riječ o SATA prži. Dogovorili se sve, pržilica došla uredno zapakirana i nakon otvaranja vidio sam da je riječ o ATA sučelju. Pošto imam samo P67 konfu na kojoj nema ATA konektora tako ju nisam mogao niti isprobati. Ok rekoh, prodat ću je i nać si drugu. Prža je tako stala 10ak dana na stolu, raspakirana i čekala da se na oglas javi netko. Nakon javljanja jednog člana, dogovorimo "poso" i ja mu jučer pošaljem te mu danas stigne i javi mi lik da je neispravna odnosno da ne očitava CDove. Javim se ja fino crnom pauku sa istim tim objašnjenjem a on meni 'ladnokrvno da njega boli kita za to što ne radi jer je njemu radila te mene osudi da sam ja nešto smrdao. Pa sad se ja pitam jel imam neke telepatske negativne energije u sebi da shebem pržilicu koja mi je 10 dana čučala na stolu ili lik kenja?

Žalosno je kako netko mora na crnu listu zbog 50kn jer meni je najmanje do tih 50kn a i tom liku kojemu sam prodao samo je totalno djetinjasto i neogovorno od crnog pauka uvalit takvu pržilicu. Mogu ja preć i preko toga što je uvalio, nije problem, al način na koji komunicira je sve samo ne ugodan. Ako treba, napravim i c/p privatnih poruka.

 

Ocjena: Nažalost, 1/5.

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.5.2011 18:39 (Bullet).
16 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Bullet kaže...

Kupac: Ja

Prodavač: crni pauk

Predmet: DVD-RW pržilica

 

Opis: Poduža priča koju ću maksimalno skratit. Javio sam se na oglas misleći da je riječ o SATA prži. Dogovorili se sve, pržilica došla uredno zapakirana i nakon otvaranja vidio sam da je riječ o ATA sučelju. Pošto imam samo P67 konfu na kojoj nema ATA konektora tako ju nisam mogao niti isprobati. Ok rekoh, prodat ću je i nać si drugu. Prža je tako stala 10ak dana na stolu, raspakirana i čekala da se na oglas javi netko. Nakon javljanja jednog člana, dogovorimo "poso" i ja mu jučer pošaljem te mu danas stigne i javi mi lik da je neispravna odnosno da ne očitava CDove. Javim se ja fino crnom pauku sa istim tim objašnjenjem a on meni 'ladnokrvno da njega boli kita za to što ne radi jer je njemu radila te mene osudi da sam ja nešto smrdao. Pa sad se ja pitam jel imam neke telepatske negativne energije u sebi da shebem pržilicu koja mi je 10 dana čučala na stolu ili lik kenja?

Žalosno je kako netko mora na crnu listu zbog 50kn jer meni je najmanje do tih 50kn a i tom liku kojemu sam prodao samo je totalno djetinjasto i neogovorno od crnog pauka uvalit takvu pržilicu. Mogu ja preć i preko toga što je uvalio, nije problem, al način na koji komunicira je sve samo ne ugodan. Ako treba, napravim i c/p privatnih poruka.

 

Ocjena: Nažalost, 1/5.

pročitaj pravila ove teme pa onda ispravi poruku (hint - nedostaju ti linkovi)

13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Nije mi jasno kako ne postate po pravilima...
Čist račun duga ljubav!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Maus kaže...

Prodavač: mislavgray

Kupac: Maus

Predmet: 1055t; 4gb rama, 890 gx, kabuto
Iskustvo: Odlično iskustvo. Dogovorili smo se brzo, našli sljedeći dan i to je to.

PS
Za sada sve radi:)

Ocjena: 5/5

 Drago mi je :D rekoh ako ikad bude ikakav problem javis.

14 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Bullet kaže...

Kupac: Ja

Prodavač: crni pauk

Predmet: DVD-RW pržilica

 

Opis: Poduža priča koju ću maksimalno skratit. Javio sam se na oglas misleći da je riječ o SATA prži. Dogovorili se sve, pržilica došla uredno zapakirana i nakon otvaranja vidio sam da je riječ o ATA sučelju. Pošto imam samo P67 konfu na kojoj nema ATA konektora tako ju nisam mogao niti isprobati. Ok rekoh, prodat ću je i nać si drugu. Prža je tako stala 10ak dana na stolu, raspakirana i čekala da se na oglas javi netko. Nakon javljanja jednog člana, dogovorimo "poso" i ja mu jučer pošaljem te mu danas stigne i javi mi lik da je neispravna odnosno da ne očitava CDove. Javim se ja fino crnom pauku sa istim tim objašnjenjem a on meni 'ladnokrvno da njega boli kita za to što ne radi jer je njemu radila te mene osudi da sam ja nešto smrdao. Pa sad se ja pitam jel imam neke telepatske negativne energije u sebi da shebem pržilicu koja mi je 10 dana čučala na stolu ili lik kenja?

Žalosno je kako netko mora na crnu listu zbog 50kn jer meni je najmanje do tih 50kn a i tom liku kojemu sam prodao samo je totalno djetinjasto i neogovorno od crnog pauka uvalit takvu pržilicu. Mogu ja preć i preko toga što je uvalio, nije problem, al način na koji komunicira je sve samo ne ugodan. Ako treba, napravim i c/p privatnih poruka.

 

Ocjena: Nažalost, 1/5.

  Ti si mislio! da je sata nisi me pitao kao prvo.stajala je deset dana na stolu nakon deset dana kaj ja znam kaj si ti radio s njom? Ja znam da sam ja pržilicu imao ispravnu doma i radila je i prije nego što sam slao sam ju uzeo van iz računala.... tako da ne postoji mogučnost da pržilica nije radila. Ovako ja sam bio slao mobove preko njuškala i djelove i sve je bilo ok a sad da vam se čovjek javi nakon deset dana da je on pržilicu prodao i da tome kome je prodao pržilicu da taj vam šalje na adresu jer pržilica nevalja kaj bi pomislili? ali stvarno? sad se bude moja slika stvorila da sam neko zaj* a nisam ja samo neču da itko radi budalu s mene jer nemam 18 ali tako glup nisam...

http://balcanclubsoundno1.tk/ besplatno skidanje rmx-a,mixeva :)) dj darac (ja) i dj knezo admini :)
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.5.2011 18:43 (crni pauk).
15 godina
odjavljen
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prijedlog za svu "testljivu" elektroniku - obavezan link na CPU-Z, GPU-Z, memtest86+ za ram (slika jednog prolaza), nerov DriveSpeed za optiku, hdtune za diskove sa vidljivim imenom komponente. Dio problema bi bio riješen ekspresno. Doduše, bilo bi bisera koji bi se igrali photoshopa al eto.

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
14 godina
protjeran
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

@denix hvala, zaboravio sam.

 

@crni pauk:

Pa i rekao sam da je moja greška što nisam pitao odnosno što sam mislio da je SATA. To niti ne prebacujem tebi. Da sam pitao, dobio bi odgovor da je ATA, u to ne sumnjam. Mislim da nemamo o čemu ovdje previše pričat? Nisam ti ovdje čak dao negativnu ocjenu zbog zaheba od 50kn već zbog načina komunikacije koja je sve samo ne pristojna i razumna. Sry al mislim da ni sam ne želiš da netko vidi tvoje PMove.

 

NHF stari, rekoh ti. Čovjek kojemu sam prodao je također razuman i ponudio sam ti da mu daš svoj broj moba pa se čujete jer ja ne želim ispast negativac u cijeloj priči ako to već nisam. Ja da sam čačkao po prži, nebi ti se ni javio jer bi odgovornost ja preuzeo za sve što sam radio kao što to uvijek biva al na tvoju žalost, pržilicu sam izvadio iz "kuverte" i nakon 10 dana ju strpao u tu istu kuvertu i poslao drugom čovjeku. Inače se prže pokvare ako se 10ak dana ne upotrebljavaju? :)

14 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Bullet kaže...

@denix hvala, zaboravio sam.

 

@crni pauk:

Pa i rekao sam da je moja greška što nisam pitao odnosno što sam mislio da je SATA. To niti ne prebacujem tebi. Da sam pitao, dobio bi odgovor da je ATA, u to ne sumnjam. Mislim da nemamo o čemu ovdje previše pričat? Nisam ti ovdje čak dao negativnu ocjenu zbog zaheba od 50kn već zbog načina komunikacije koja je sve samo ne pristojna i razumna. Sry al mislim da ni sam ne želiš da netko vidi tvoje PMove.

 

NHF stari, rekoh ti. Čovjek kojemu sam prodao je također razuman i ponudio sam ti da mu daš svoj broj moba pa se čujete jer ja ne želim ispast negativac u cijeloj priči ako to već nisam. Ja da sam čačkao po prži, nebi ti se ni javio jer bi odgovornost ja preuzeo za sve što sam radio kao što to uvijek biva al na tvoju žalost, pržilicu sam izvadio iz "kuverte" i nakon 10 dana ju strpao u tu istu kuvertu i poslao drugom čovjeku. Inače se prže pokvare ako se 10ak dana ne upotrebljavaju? :)

  Gledaj care : ja znam da sam bio malo prost u porukama ali cura me odj* i zbog toga mi je dan sje* no dobro vratimo se na temu.... ti si prodao čovjeku dakle nisam ja,tvoja odgovornost je da predmet koji primiš i probaš negdje da si mi javio drugi dan da je neispravna ja bi ti poslo novce ti meni pržilicu i sve ok,al ja tebe ne poznajem uživo i neznam dali si ti čačko ili nisi ili je čačko onaj koji je dobio od tebe pržilicu :) mene to ne zanima mogo si reči ja bih ti poslao video di pržim s tom pržilicom i vidio bi da je ispravna jer nisam ja lud.... ujutro sam ti poslo pržilicu u 10 sati u 5.40 pržilicu sam izvadio iz kompa pržilica je radila sve ok. poslje kaj se događalo s pržilicom to neznam sory ali tako je ja svaku stvar koju dobim isprobam? je tako? to je logički,mogo si odfurati k nekom frendu i isprobati ja bi bez problema poslo novce i sve al ovako ja ispadam izigran... i sad ak budem na black listi ko če kupiti od mene? A JA ZNAM da nikoga nisam izigro jer mi to nije bila namjera nebih ja svoj status ( 14 mjeseci ili kolko imam ,žrtvovao zbog 50 kn :S )

http://balcanclubsoundno1.tk/ besplatno skidanje rmx-a,mixeva :)) dj darac (ja) i dj knezo admini :)
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.5.2011 19:05 (crni pauk).
14 godina
protjeran
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Pročitavši prvu rečenicu, ovdje stajem s raspravom. Ako si pošten čovjek, lik će te nazvat i to njemu objasni. Njemu isto nije do 50kn tako da se ne trebaš bojat da ćeš morat mamu pitat 50kn da vratiš nekom čiki kojeg si prevario. Sve 5 s moje strane, ako bude nekih drugih trgovina s tobom a sumnjam da bude, ja ću uvijek dat realnu ocjenu. Ova je bila 1, možda sljedeća bude 5.

 

Samo opušteno, dam ti još 50kn ako ćeš tad biti sretan i prestat pričat gluposti.

 

Ispričavam se ovgašnjim moderatorima na malom "mess-u" u temi. Keep trading guys ;)

14 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Bullet kaže...

Pročitavši prvu rečenicu, ovdje stajem s raspravom. Ako si pošten čovjek, lik će te nazvat i to njemu objasni. Njemu isto nije do 50kn tako da se ne trebaš bojat da ćeš morat mamu pitat 50kn da vratiš nekom čiki kojeg si prevario. Sve 5 s moje strane, ako bude nekih drugih trgovina s tobom a sumnjam da bude, ja ću uvijek dat realnu ocjenu. Ova je bila 1, možda sljedeća bude 5.

 

Samo opušteno, dam ti još 50kn ako ćeš tad biti sretan i prestat pričat gluposti.

 

Ispričavam se ovgašnjim moderatorima na malom "mess-u" u temi. Keep trading guys ;)

  HAHAHAH sry al smijem se na glas. opet si počeo pričati o meni kako da idem u vrtić? ček malo ja oču samo ISPASTI POŠTEN kao što i jesam.. vjeruj mi bilo je trgovina i bude jer ja nisam nikoga zaj* prodavao sam sony w580i. mini iphone, ddr rame i sve je ispalo dobro samo ovo nije i ovo me muči kad znam znam nisam glup da sam poslao pržilicu koja JE ISPRAVNA  {#}

13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: BMK ( http://www.bug.hr/forum/user/bmk/32703.aspx )

Kupac: Ja-Monopol ( http://www.bug.hr/forum/user/monopol/39033.aspx )

 

Predmet: SSD ( http://www.bug.hr/forum/topic/komponente-oprema/prodaja-ssd-corsair-nova-64gbjamstvo/100506.aspx )

 

Iskustvo: 5/5 Gospodin mi je spustio cijenu i htio platiti poštarinu, stvarno legenda pslao po dogovoru sve u paketu ko iz dučana! {#}

Čist račun duga ljubav!
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dobra i loša iskustva iz oglasnika
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice