Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika izdvojena tema

poruka: 2.097
|
čitano: 1.225.937
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dobra i loša iskustva iz oglasnika
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: hazz

Kupac: Sunburn

Artikl: DDR2-800 2 GB Kingmax

 

Iskustvo:

Javljam se 23.11. da bi uzeo RAM, razmjenimo sve podatke i kazem da mu javim kad cu uplatiti pa da gleda, ne zelim da mi salje na slijepo. Uplacujem odmah isti dan i zaboravim javiti, javim u četvrtak (23.11. je srijeda) nakon što on pita. Kaže da će poslati sljedeći dan. Čekam do sljedeće srijede (30.11.) i pitam zašto nije stiglo - kaže da je bolestan, ima gripu i slati će u petak. Ok, nema veze, neka čovjek ozdravi - pristajem na to. 07.12. opet pitam da li je poslao jer još uvijek ništa nije stiglo i sad me pak ponovno pita adresu na koju da šalje!! Gledam ok, katastrofa od iskustva ali daj da dobijem taj RAM, dajem adresu. Još uvijek ništa nije stiglo do 10.12. (subota) pa opet pitam da li je poslao, odgovara 11.12. (nedjelja) da je poslao. Danas je 14.12. i još uvijek ništa, poslao sam mu poruku i jučer popodne, vidio sam da je bio online navečer i danas ponovno ali se nije udostojio odgovoriti. Možda sam uranio s komentarom i ako se situacija promijeni ispričavam se i njemu i svima i sunce pošti usporenoj, ali stvarno sam već sumnjičav u cijelu priču. Za sada ovako pa ćemo vidjeti za dalje.

 

Ocjena: 0/5

 

Edit: Evo novih info: hazz ser ne javlja na pmove vise uopce, iako sam mu ih poslao 4+ i cak i ponudio da kad vec idem u Zg u cetvrtak dodjem po taj prokleti RAM cime je potvrdio da je prevarantsko gjubre od spodobe (jer ocito nije covjek) i zelim mu sve najgore. Definitivno za na crnu listu.{#}

 

Edit edit: Rasplet situacije: Uspio doci do tel. broja korisnika i nazvao. Osoba koju sam dobio na telefon je tvrdila da nista nije prodavala na BOL forumu ali je onda hazz napokon odgovorio na poruku koju sam mu poslao odmah nakon razgovora pa to uzimam sa zrnom soli. Uglavnom ispricao se, poslao jucer i danas je stiglo. S obzirom da je situacija rijesena ocjena bi bila ipak 1/5 ali trgovanje i dalje preporucam na vlastitu odgovornost.

 

Btw, @hazz: Daj to bolje zapakiraj covjece, ja sam zadivljen da se RAM nije prelomio putem. Ne mozes slat tako komponente!!

Vi veri veniversum vivus vici
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.12.2011 17:20 (Sunburn).
15 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavac: Idealist

Kupac: Ja

Predmet: Futrola i folija za Desire HD

 

Opis :

Dogovorili se,ja uplatio novce,on poslao,sve uredno i sve kako je rekao.

Preporuka!

12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: glupavi

Kupac; Ja

Predmet: Transcend StoreJet 25m

 

Opis: Nakon par poziva o realnom stanju diska, na kraju odlučio uzet i platit pouzećem. Jučer poslao i danas podigao, stanje izgleda je ok, radi i bez bad sectora. Jedina iznimka ide na odabiru poštarine koju sam morao izabrat ja (bio bi prošao 40% jeftinije), no prodavatelj  je izabrao skuplje.

 

OCJENA: 4/5 (nije 5 samo zbog izbora poštarine)

095/8033306
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.12.2011 17:49 (walter79).
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač : Doctor Freak

Kupac : Ja

Predmet :Sapphire 6950 1gb

 

Opis: Doctor Freak mi se javio sa ponudom . Ja mu uplatio unaprijed 1400 kn sa dogovorom da je njegova poštarina. Forumaš je susretljiv,ljubazan,odgovara na poruke. Poslao mi je sve kako smo se dogovorili .Danas sam isprobao i sve je ispravno.

Mala zamjerka je ta da je omot paketa bio poderan ,al to je vjerovatno do pošte i poštara. Sve ostalo je odlično i preporučujem ga svakom !

 

Ocjena : 5/5

12 godina
odjavljen
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Ivanjino96

Kupac: Diplomat

Predmet: 3 X 120 mm filteri

 

Ocijena: 5/5 sve je bilo super po dogovoru.

16 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Phantom_RI

Kupac: mladen_87

Artikl: eksterni disk 320gb

 

Iskustvo:

14.12 javljam se clanu u vezi diska, i on kaze da nije prodan da bi slao postom. Malo nakon toga salje mi PM da dolazi u petak 16.12 u zg pa da bi mi disk donjeo.

Ja reko ok jos bolje, razmjenili smo jos par poruka oko diska i dogovora da se nademo. I jutros mi salje sms da cemo se cut oko 13h da se nademo negdje. I onda u 13h mi salje poruku da je disk prodao braticu. Neozbiljno i neodgovorno po meni. Ok da je mi je prije javio, nego ono sat prije primopredaje on proda disk drugom.

 

Ocjena: 0/5

13 godina
protjeran
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: zagy15061984

Kupac: Ja

Artikl: Logitech Z-5500

 

 

Iskustvo: S obzirom da vidim da dotični gospodin i dalje ovdje trguje želim podjeliti jedno neugodno iskustvo s vama. Naime javio sam mu se u vezi njegovog oglasa za z-5500 i ponudio određenu količinu novca plus moja tv kartica za njegove zvučnike. Nakon mnogo natezanja kako mu to ne odg zvala me njegova takozvana "žena" kako je ona te zvučnike platila i da joj se ne isplati dat za tu cifru (htjela je uglavnom više para). No nakon nekog vremena, a zbog njegovog nagovora na ženu da ih proda javlja on meni da može ipak za taj iznos plus tv kartica prodaja. I došao je do Zaboka, platio kavu, pričao s menom ko da se znamo 100 godina i cijelo vrijeme lagao u oči. Naime nit su zvučnici bili očuvani kao što je naveo, jer su imali dosta ogrebotina a niti je kutija bila u nekom stanju, uglavnom ko da je došla iz rata ali sam šutio i prošao preko toga. Mislim si ajd ok došo si do mene,platio si kavu, prešao preko toga da ti dam lovu i tv karticu i nebudem sad đubre i cjepidlačio.

Da bi nakon nekog vremena ja sa ovog foruma "načuo" da ti zvučnici nemaju garanciju već da je ona lažirana. Idem pogledat račun, kad imam što vidjeti, datum kupnje sjeda u nedjelju, što je nemoguće i skužim da je račun lažiran i da zvučnici nemaju garancije.

 

Kad sam došao u kontakt s njim na mobu počeo se izvlačit da kao nije ni on znao, da su to zvučnici od njegovog brata (a pazite ranije me zvala njegova žena da je ona kupila zvučnike). Sad na kraju nitko nezna čiji su to u biti zvučnici i tko je u biti lažirao račun??

 

Kada sam rekao da ču ga prijaviti policiji, rekao je da samo naprijed, da jedva čeka.

 

Tako da je lik na kraju krajeva jako neozbiljan, i ja bi se na vašem mjestu malo pripazio kako i što kupujete od njega, po svemu viđenom veliki muljator.

 

Imam sve PM-ove i sms poruke kao dokaz. PRIPAZITE SE!

 

OCJENA: 1/5

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.12.2011 16:23 (Doctor Freak).
13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: slamka

Kupac: iNCv3

Predmet: BF3 key za CS 1.6 key

 

Ocjena: 0/5

 

Key od BF3 sam dao i CSa nisam vidio i jos me glupim pravio lik. Nemora na listu protiv pravila je al samo neka vidite s kim se NE MIJENJAT...

Posjeti www.e-sport.hr i uživaj u novostima gaming svjeta.
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.12.2011 23:13 (slamka).
14 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Scoot

Kupac: Ja

Artikl: Battlefield 3 cd key

 

Iskustvo: Dogovorili smo se u petak oko kupovine key-a i uplata je izvrsena danas. Ne razumijem se previse u uplacivanje, covjek mi je lijepo objasnio kako to treba napraviti. Sve je proslo u najboljem redu. PREPORUKA!

 

Ocjena 5/5

14 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: skill69

Kupac: 80h3m1r

Artikl: Gamepad

 

Iskustvo: javio sam se korisniku pred tjedan i pol da me zanima gamepad, dogovorili sve u par pp-ova, pričekao me da uplatim te poslao paket sa plaćenom poštarinom unatoč tome što sam rekao da ću ja platiti, svaka pohvala

 

Ocjena 5/5

15 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: studentvz

Kupac: luckyluke

Predmet: Back to Karkand DLC

 

Iskustvo: Uplatio mu novce u 9 h ujutro. Rekao je kad uplata sjedne da šalje key. Bilo je već 7 navečer i ne vjerujem da mu još uplata nije sjela. Šaljem mu poruku što je sa uplatom,  kaže da nije sjela i da u međuvremenu pošaljem kopiju uplatnice kao dokaz. Poslikao uplatnicu i poslao mu je. Nedugo zatim stiže mi key.

 

Ocjena: 4/5

15 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
rooswelt1991 kaže...

Prodavač: puza_vk

Kupac: rooswelt1991

Predmet: seasonic napajanje

 

Ocijena 0/5

 

Opis: 20.11 se javljam u pp dotičnom članu, i pitam ga za napajanje. Nakon par izmjenjenih poruka, procijenjujem mu i ostale komponente, te se dogovaramo za napajanje. Zapravo, on nađe na forumu takvo isto na prodaju, pa prema tome formira cijenu i kaže da će vidjeti sutra hoće li ga prodati posebno.

21.11 čovjek mi šalje da je pogrešno vidio, i kaže mi točan model napajanja i da mi broj računa. Ja u roku 5 minuta, pomoću internet-bankarstva uplačujem novac plus poštarinu.

23.11 čovjek kaže da je na poslu, da je provjerio da je novac uplačen, ali da nema vremena poslati i to će obaviti sutra ujutro.

24.11 dobijam poruku: psu poslan, očekuj pošiljku kroz dan-dva, najkasnije do ponedeljka (28.11)...

28.11 dobijam poruku da mu pošaljem kad mi dođe paket. Paket nije došao, i ja mu to javljam, on mi šalje da ima potvrdu i da se ne sekiram da će doći sigurno ujutro, a ako mu ne vjerujem da će mi vratiti novac i poslati paket besplatno.

30.11 čovjek odlazi u poštu, i kaže da se paket izgubio, ali da će ga naći uskoro. Predlaže mi da mu dam broj računa, da mi vrati novac, i još će mi besplatno poslati isto to napajanje iz drugog računala. Ja mu kažem: Ma netrebaš mi vraćati lovu, neću ja ništa besplatno, samo mi pošalji napajanje.

05.12 Kaže mi da je napajanje poslao, da mi dolazi u srijedu i da mu pošaljem broj računa da mi vrati lovu.

 

Ja sam tad počeo sumnjati da će od toga biti išta, pa sam mu poslao broj računa, i mislio sam kad dobijem napajanje da mu opet uplatim novac natrag, ali evo, sad je 11.12 i mog napajanja još uvijek nema, čovjek se više ne prijavljuje na Forum, mobitel sam zvao 5-6 puta, svaki put nedostupan.

 

Ali eto, imam njegove podatke, pa ako ikad dođem u Vinkovce, otići ću s njim "popiti kavu"{#}

19.12 došao paket iz Vinkovaca koji je poslan 16.12 u 12 sati.

 

Mislim ovo je i dalje krajnje neodgovorno, ali ono, promjenit ću ocijenu u 2/5 jer ipak je stiglo i dobio sam ga relativno jeftino.

Nije mi bilo baš tako hitno jer još nemam matičnu, pa ajde nek nije na crnoj listi.

 

2/5

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
16 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Nathan

Kupac: moja malenkost

Predmet: Zvučna iz teme

 

Iskustvo: Dogovorili se u par poruka, bez nekog natezanja i zavrzlama. Nazvao me kada je došao u HR, čak je dovezao zvučnu meni na posao iako mu nije bilo usput. Jako pozitivno iskustvo, moja preporuka prodavača.

5/5

Novac ne može kupiti sreću, ali je ugodnije plakati u Ferrariju nego na biciklu...
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavac: PCI-E

Kupac: Zoharbizo

Predmet kupnje: Radeon HD 5870

Bio sam malo skeptican jer tek dosao na forum ali sada mogu reci da je super i posten prodavac.Kartica je stigla super zapakirana i u super stanju.Jako sam zadovoljan i preporucujem ga svima.Moja objektivna ocjena je 5/5.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Phantom_RI

Kupac: Ja

Predmet: Logitech RX 1000 + Canyon miš gratis

Opis: Dogovorili se brzo, uplatio mu u srijedu 14.12. 50 kn+poštarinu, on meni u petak poslao. Miševi u odličnom stanju, kao što piše u oglasu.

Ocjena: 5/5

13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: viking.software
Kupac: Ja 
Predmet: LG P350
Opis: Dogovorili se, uplatio mu u ponedjeljak na tekući, u utorak poslan, mobitel stigao u srijedu sve 5 odlično.
Ocjena: 5/5

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.12.2011 20:38 (rinchy).
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: JA

 

Prodavač: 123domi123

 

Predmet: Napajanje LC power 

 

Iskustvo: Našli se upoznali obavili izmjenili i malo popričali o školi i sve super prošlo sve preporuke

 

Ocjena: 5/5

16 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Seller: ZujoVg

Buyer: ja

Item: MTB+RAM

 

Feedback: Dogovorili se ubrzo preko PP-a. Covjek pristao poslat bez placanja dok ne isprobam komponente (to zahtjevam od vecine mladjih clanova na forumu). Danas isprobao komponente, sve sljaka kak je i receno. Definitivno jedan od ugodnijih clanova za trgovat, svakako preporuka !

 

5/5

Truth in engineering.
13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: toni36

Kupac: Xhopeon

Predmet: Moj oglas za potražnjom monitora

Iskustvo: tonči je dao najbolju ponudu, 19" LCD star 3 godine, Asus VW193, no danas sam ga preuzeo i izgleda mi kao nov, nigdje izgreban/mrtvi pixeli/prašina, dobio sam ga u originalnom pakovanju čak i folijom preko ekrana {#} , dogovarali se prvo preko PM, razmjenili brojeve, čuli par puta jer nisam odmah bio siguran da ću moć uzet, i eto, sve savršeno prošlo. Hvala Tonči!!! {#}

Ocjena: 5/5

Ovdje može biti VAŠA reklama!
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.12.2011 16:45 (xhopeon).
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač:123domi123

 

Kupac: Ja

 

Predmet: Scythe Kazemaster

 

Iskustvo: Iskustvo: Našli se, ja mu platio i on pokazao da su sve stvari na broju i pozdravili se i sve super ko i jučer 

 

Ocjena: 5/5

12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Scoot

Kupac: Ja

Predmet: Origin Acc sa 5 igara ...

 

Sve smo se dogovorili priko par PM i Skype-a, dogovorena je zamjena za DDR3 + moja nadoplata ...

Nakon uplate razlike na račun poslao mi podatke za acc + mi dao još jedan acc gratis ... nakon toga sam mu memoriju poslao poštom po dogovoru + poklon gratis :)

 

Ocjena: 5/5

 

PREPORUKA !!!

Hasta La Victoria Siempre
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.12.2011 18:25 (iggy81f).
14 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: mandarinko

Kupac: ja

Item: Driver San Francisco za PS3.

 

Iskustvo:

U 15h sam nazvao covjeka nakon sto sam procitao oglas na oglasniku. buduci da zivimo blizu jedan drugog dogovorili se da se nademo u 16h. Dosao je na vrijeme i donio igricu. Bila je u stanju kako je i opisao, zapakirana u original foliji i neotvarana...

 

Ocjena: 5/5

pwn too much...
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.12.2011 21:24 (agent_00klc).
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: PCI-E


Kupac: snesh

 

Iskustvo: Sve proslo perfektno svi djelovi na broju, sacuvano sve kao novo.preporuka svima odlican prodavač  5/5 definitivno :)

13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: nick54312

 

Kupac:Keops

 

Predmet: Battlefield 3

 

Iskustvo: 5/5. Dečko je full pouzdan. Pitao sam ga za uslugu da mi kupi BF3, pa da mu ja uplatim novce pošto ja nemam karticu. Napravio je to, unatoč tomu što mu ja novce neću uplatiti sve do ponedjeljka pošto su blagdani.

Život je samo smrtonosna spolno prenosiva bolest.
16 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: eplati.com

Kupac : vava

Predmet: Corsair Obsidian 800D

 

Dogovorili se kroz par PM, nisam imao cak ni svu lovu tako da me je pricekao, svaka cast malo je takvih.

Ocjena 5/5

 

 

Prodavač: Quake6

Kupac: vava

Predmet: Sandy bridge g530

 

Dogovorili se brzo,uplatio na tekuci, kolega zapakirao da bi prezivjelo tsunami.

Bilo je vrijeme da osposobim htpc,kad ono nista. ustanovio da je procesor neispravan.

Javio kolegi i reko da ga saljem nazad i vratio pare, svaka cast.

 

Ocjena 5/5

13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavac: robi700

 

Kupac: FiCoO

 

Predmet: skripta za drustvenu mrezu

Opis:

 

 

NE UZIMAJTE OD OVOG KORISNIKA NISTA!!!

 

Pitao sam ga da li bi se mijenjao za 2 minecraft accounta, rekao je moze.

 

Ja sam mu poslao podatke, on ih je uzeo, provjerio dal rade i uvjerio se da rade. Sad je na redu da on posalje tu svoju skriptu i dolazi mi poruka: " Hahaha promjenio sam passworde i nedam ti ni accounte ni skriptu"

 

Odlicno rekoh, mene nije ostetio ali puno ima ovakvih budala nazalost pa UPOZORENJE! {#}

 

Ocijena: 0/5

 

Uvijek radim na nekom projektu, pp ako vas zanima neka suradnja saljite poruku :D ------ Minecraft: ScubaWard -----xf:carlibas
14 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Bernard Huky Hux

 

Kupac: Smrad06

 

Predmet: Igre na steamu(nije bilo oglasa)

 

Iskustvo: Prije nekoliko dana sam tražio nekoga da mi gifta Humble bundle 4, a ja ću naknadno uplatiti novce i javio mi se Hux. Sve smo se dogovorili kroz par poruka i stigao je HB4, te sam mu ja nakon nekoliko dana giftao igru na steamu otprilike u vrijednosti HB4. Ali danas ujutro novo iznenađenje. Javio mi se na steam i pitao dali mi se sviđa Dead Island i dali ga želim kupiti, na što sam mu odgovorio da mi se sviđa i da bi ga uzeo al da nisam baš pri novcima zbog poklona i svega oko božića, i čovjek meni na to kaže da će mi ga poslat kao gift na steam i da mu ja samo kupim igru za 5€. Igru mi je poslao i sada čekam da mi javi koju on igru želi zauzvrat. Stvarno svaka čast Hux-u na ovoj gesti. Dva ugodna iskustva u tjedan dana. I molim vas da mu stavite dva pozitivna iskustva jer smo dvaputa trgovali.

 

Ocjena: 5/5

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.12.2011 12:05 (smrad06).
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Imam prituzbe na mix100!Svi koji njemu pordajte pazite se jer dalje lazne uplatnice... imam dokaze... http://imgur.com/cgZ7w i jos imam jednu pdf koju nemogu nekako uploadati..javio mi se na skype i na mail...i stavio bih ga na black listu... ukrao mi je 2 kljuca preko toga..i 2 kljuca jos prije

Idied
12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavac: Plague

 

Kupac: sLim95

 

Predmet: Gigabyte GTX 260 Super Overclock

 

Iskustvo: Znaci razmjenili par mailova, malo smo imali problema s dogovorom, ali uspjeli smo se dogovoriti. Ja dosao do doticnog isprobao karticu, pogledao i mogu vam reci da je ocuvana kao da je u ducanu kupljena, tiha i stvarno sam se iznenadio, uz to smo malo popricali te zavrsili prodaju. Sve rijece pohvale za ovog korisnika, dobio sam karticu kao novu, i ponudio mi se ako bude problema kakvih da mu se obratim. Preporuka za daljnu trgovovinu s ovim korisnikom!

Ocjena: 5/5!

14 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Scoot

Kupac: iggy81f

Predmet: Origin Acc sa 5 igara

 

Dogovorili smo razmjenu origin acc za ddr3 rame+nadoplata on je odmah uplatio preko internet bankarstva

i isti dan poslo rame i stiglo je danas 27.12. i sve sljaka. Sve preporuke.

 

Ocjena: 5/5

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dobra i loša iskustva iz oglasnika
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice