Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika izdvojena tema

poruka: 2.097
|
čitano: 1.226.094
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dobra i loša iskustva iz oglasnika
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavac: darkgrowler

Kupac: Ja

Predmet: XBOX 360 Igre

 

Opis: Vidio sam njegov oglas i kontaktirao ga putem PP ... sve smo se dogovorili u par PP-a.

Igre su mi stigle, ali ne u onakvom stanju koje je on opisao (8/10) ... već je jedna igra u stanju 6/10 ... a druga jedva 5/10 ...

Čak je i cjena bila veća ....

 

Ocjena:2/5

Hasta La Victoria Siempre
16 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

prodavač: vlado051

kupac: ja

predmet: s.754 procesor

 

opis: čovjek se javio na moj oglas da tražim procesor. Ja uplatio, on poslao brzinski. Stiglo predobro zapakirano. Preporuke za trgovinu s ovim članom!

 

ocjena: 5/5

WaterCooled
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

 

Prodavac:SebaOS

 

Kupac:HTML5

 

Predmet:Steam igra

Iskustvo:Sve je prošlo bez ikakvih problema,preporučujem. 5/5

 

 

Edit:Add+

 

 

Prodavac:zelenbic

 

Kupac:HTML5

 

Predmet:Razmijena (STEAM) Train Sim. za COD BO

Iskustvo:Razmijena prošla bez ikakvih problema. 5/5

 

<HTML>5</HTML>
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.12.2011 23:40 (HTML5).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavac: Null

Kupac: Ja

Predmet: Steam igra

 

Iskustvo: Vrlo zadovoljna komunikacijom, sve je bilo kako je dogovoreno!

Preporuka svima!

 

5/5

[M|C] ex_Co7 /// I LIKE YOU, when the world is mine, you're death will be quick and painless!
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.12.2011 21:06 (Co7).
15 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: Ja

Prodavač: Co7

Predmet: Kupnja igre za Steam

Iskustva:

Kupio igru i uz to dobio još nekoliko manjih igara tako da sam prezadovoljan. Dobio sam i više od dogovorenog. Sve pohvale.

5/5

 

 

Edit: Sorry za početnu pogrešku koja je ispravljena. Nisam detaljno pročitao pravila u 1. postu.

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.12.2011 22:57 (Micek).
13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

 

Kupac: mislavgray

Prodavač: longlive775

Predmet: Corsair H50 (nema teme!)

Iskustva:

Nasli se na svetom dugu, zaboravio mi dat bracket za amd al bio sam zaokupljen gtx 570 koja je bila kod mene tako da mi je i drago da ga je bio zaboravio jer bi se onda z**ebavao s h50 umjesto 570 :D, nasli se poslije bozica dao backplat, i beba hladi .... hladno mi je u sobi uzasno

5/5

 

 

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavac: Diplomat

Kupac: eplati.com

Predmet:  Logitech G930 (oglas je iz nekog razloga obrisan i više ga uopče nemogu nači)

 

Opis:  Dogovoreno prije nove godine,i poslano po dogovoru poslije nove godine pošto sam bio u Češkoj,slušalice danas dignute na pošti i samo mogu reči da ovako niti dučani ne pakiraju pakete,atomski zapakirano,predmet sam otpakiravao oko 5 minuta,i kada sam došao do njega imao sam osječaj kao da sam prvi vlasnik,uopče nema tragova korištenja jedino što je na računu drugo ime i prezime,stvarno imam samo riječi pohvale i preporuke za Diplomata,siguran sam da čemo još u budućnosti trgovati

 

 

Ocjena:  5/5

14 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: OriginalEXE

Kupac: antimadridista

Predmet: GTA Complete Pack(igre na Steamu) - nije bilo oglasa

 

Opis:

Znači,GTA Complete Pack je bio na akciji na Steamu i mislio sam si uzeti,ali nažalost nemam PayPal. Kako je bio već zadnji dan ponude,tražio sam po forumu po temama vezane uz Steam prodaje li možda netko,i naišao na njegov post da ima viška i da prodaje. Posalo mu PP u subotu i u kratkom roku mi je odgovorio da je igra rezervirana,ali da još nije sigurno hoće li ju taj kupac uzeti. Ja sam mu odgovorio da mi pošalje PP ako ne proda igru,i jučer navečer mi je poslao.

Odmah me dodao na Steamu i poslao mi igre prije nego li sam uplatio novac na njegov tekući račun.

 

Ocjena 5+/5

Svaka čast,malo je ovakvih prodavača koji će poslati neku stvar prije nego li stigne novac na račun,sve preporuke za ovog prodavača {#}

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.1.2012 10:01 (antimadridista).
15 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: karlek10

Kupac:       AcEo

 

Predmet: AMD Athlon 64 X2 s.AM2 5600+

 

Opis: Dogovorio sam sa prodavačem kupovinu u par poruka, korektno i pošteno.

preporučujem kolegu, paket fino zapakovan, roba u top stanju.

od postavljanja oglasa do plaćanja i isporuke paketa prošlo jedva 3 dana.

 

Ocijena: 5/5

 

 

 

 

 

 

:: I got you in my sight
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.1.2012 11:13 (Aceo).
16 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Mario_ZGB

Kupac: Zvona

Predmet: Corsair_CX400

Iskustvo: Sve prošlo brzo i bez ikakvih zamjerki, napajanje u odličnom stanju kao što je i rečeno, trgovac susretljiv.

Ocjena: 5/5


Prodavač: Asta
Kupac:  Zvona

Predmet: Xigmatek_Loki

Iskustvo: Hladnjak je skoro nov i sve je super s njim kao što je rečeno. Sam dogovor se malo odužio, ali ne mogu ni očekivati da će čovjek biti stalno za kompom, tak da je sve ok.

Ocjena: 5/5

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.1.2012 15:42 (Zvona).
12 godina
protjeran
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac - Ja

Prodavač - F10EXX

 

Predmet - Nokia 5230

 

Riješili sve u par poruka, a ne kad sa nekim rastežemo 3 godine ...

 

Ocjena 5/5

 

 

12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac:    phantomlord04

Prodavač: explorer 4

Predmet: M Audio AV 40

 

Iskustvo: Dogovorili se sve u par poruka, opis proizvoda je bio besprijekoran, pakiranje također, od trenutka dogovora do primitka paketa je prošlo nepuna 3 dana, sve pohvale i preporuke za dotočnog prodavača. Još jednom mu hvala na svemu!

 

ocijena: 5/5

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.1.2012 21:10 (phantomlord04).
12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac : ja

prodavac : http://www.bug.hr/forum/user/ibmlenovo/50636.aspx

 

predmet : 570gtx grafa

 

iskustvo : znaci hvala dragom bogu da je u igri bilo samo 200kn, ja sam otvorio temu da kupujem graficku od 1000 do 1500kn, on mi je reko da mu trebaju hitno pare i javio mi se da mi oce prodat GTX570 za 1000kn, još mi je ovaj decko koji je prodavo reko da je to nemoguce, a LIK je tako UVJERLJIVO pricao preko mobitela, nevjerovatno, znaci dao mi je ime i prezime reko skenirat cu osobnu, navuko me da mu vjerujem i pito me jos kao da mu ostalo 8gb corsair rama kao da mi to za 200kn, i ja ono ok nema problema, kaze lik da mu trebaju pare i da mu uplatim na racun, ja reko nema sanse prvo posalji broj posiljke da ja provjerim jel to poslano i kolko to teži, naravno nisma provjerio, lik mi poslo broj i sve ja kreten nisam iso provjerit, i ja reko stavi otkupninu 200kn, ja cu ti uplatit kad posaljes broj, i ja namjerno nisam htio uplatit da vidim dal ce bit nervozan, i kad sam mu rekao, tj. lagao da ne radi PBZ vamo tamo, jer mu nisam htio uplatit sve dok mi ne dođe grafa i tek onda kao pošten covijek da mu uplatim, i dode meni danas postar, ja primim paket kad ono paket lagan nesto, ja reko valjda nije kutiju poslo s grafom, a reko da ima garanciju u linksu itd, on meni poslo neku agp grafu i 256mb sdr ram hahhahah, ajd 200kn vise manje, odu i ovako i onako, ali hocu da mi admini daju ako moze ime i prezime i odakle se je spajao na internet, eto ja vas samo to molim nije mi problem potrosit 200-300kn za gorivo do slavonskog broda, inace sam iz bjelovara, ali samo znam da mi je dao broj racuna i ime Mario Petrovic.. znam da sam u krivu kategoriju temu poslo, ali osjecam se uzasno prevareno i dobro da mu nisam uplatio, bio sam malo pametniji od njega, ali tako je uvjerljivo pričao kao da je vec nekog zajebo, eto jos jednom molim admine da saznaju nekakve podatke ako mogu.. bio bih veoma zahvalan..

 

vjerovatno i vi znate kako je to biti prevaren, ali ako je jos netko iz sl. broda da mi pomogne nac tog maria petrovica jer oprostite na izrazu, nazalost toliko cu ga nalemat da cu se sam ic policiji prijavit

 

ocjena 0/5

14 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: Ja

Prodavač: Phantom_RI

Predmet: Nokia 5800 XM


Uplatio sam na račun, mobitel stigao poštom nakon par dana. Sve po dogovoru, mobitel i oprema kako je i opisano.


5/5

13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavac: Bulldozer


Kupac: Rimmer1



Predmet:freezer 13


Dojam: Sve se brzo dogovorili, paket stigao zapakiran kako spada. Vrlo pozitivno iskustvo.

Ocjena: 5/5

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.1.2012 13:38 (rimmer1).
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavac: vekyyy


Kupac: 1987veki


Predmet: Router Thompson


Dojam: Dogovorili se brzo i jednostvno.Poslao mi poštom,sve prošlo u najboljem redu.

Ocjena: 5/5

12 godina
odjavljen
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Pa možeš po broju računa saznati ime i prezime.

13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

OMFG Mislave!


Pa zar ne vidis po fotkama da NEMA PCB-a unutar ovog oklopa od hladenja?

NEMA 6+6pin konektora,iza se vidi vapor komora te nema bracketa za pricvrstit karticu.

 

 

 

Ljudi malo bolje gledajte kad je takva situacija.

Sva sreca da mu nisi nista uplatio. 

12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: tonco

Kupac: ja

Iskustvo: Kupio sam od ovog prodavača iPhone 4 koji je prodavao. LINK
Našli se, iPhone je bio novi, sa garancijom i svime.
Preporučam

Ocjena: 5/5

Rest In Peace Steve Jobs, YOU CHANGED EVERYTHING
14 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: kFlo

Kupac: Svrzic

Predmet: Matična i procesor

Opis: Dogovorili smo se da mi sacuva maticnu i procesor nekoliko dana dok neskupim novce, covjek je pristao, ja sam prijatelju u vukovaru dao novce, on se nasao sa covjekom u vukovaru, kaze da je covjek normalan, sve je dobro proslo.

Prijatelj je dosao iz Vukovara, dao mi, ja sve stavio, i sve radi.

Preporucam covjeka!

Ocjena: 5/5

 

P.S. Happy now?!?!

Autoclimb kills more people than AIDS
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.1.2012 11:26 (Svrzic).
16 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

A jeste dostadni, pa linkajte oglas preko kojeg ste kupili nešto {#}

 

Sry za off, ali nitko više ne linka oglas...

Novac ne može kupiti sreću, ali je ugodnije plakati u Ferrariju nego na biciklu...
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: gb.packers

 

Kupac:1987veki

 

Predmet: DVD player

 

Iskustvo: Evo prijavljujem dotičnog člana što me prevario.Dogovorili smo se da ja kupim taj DVD player,a način plačanja je bio da kupim bon od 100 kn u HL za klađenje i pošaljem mu kod,što sam naravno napravio i poslao mu kod,ali ja DVD player nisam još dobio.

Prvo sam ga čekao skoro tjedan dana da odgovori na prvu PP kad sam ga pitao u kakvom je stanju player i da bih ga kupio.Poslije toga 19.12. ja kupujem bon i šaljem mu kod,on kaže da će poslati 20.12. i nakon sri 21.12.2011 23:43 više ne dolazi na forum.

Ovo mi je sigurno škola jer ga nisam pitao podatke,a on nek se usreći s tih 100 kn,nadam se da će njega netko zavaljat za sto puta više.

Eto,ne kupujete od ovog,a i vjerujem da više neće dolazit na forum pa nećete ni moći.Ako je tko imao deal s njim slobodno pošaljite podatke na moj PP.

 

Ocjena: 0/5

 

EDIT:

Čovjek se javio,ispričao,i sve mu je oprošteno. 5/5 ocjena

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.3.2012 20:59 (1987veki).
15 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: ahven

 

Kupac: ja (skyreeper)

 

Predmet: DDR2 na 800mhz 2x2gb

 

Iskustvo: Naišao sam na oglas navedenog kolege forumaša za ram memoriju koju je prodavao za 200 kuna,kontaktirao sam ga na PM i nakon par poruka dogovorili smo se da mi memoriju pošalje poštom i da plaćam pozećem.Memoriju je poslao jučer 10.01.2012. poštom,danas 11.01.2012. u 9:20 sati memorija je sigurno stigla do mene,ugodno sam ostao iznenađen pakiranjem koje je bilo original i jako sigurno,platio sam otkupninu kao što je dogovoreno,memorija je i odličnom stanju i ispravna.

Svaka preporuka kolega forumaš se pokazao pouzdanim.

 

Ocjena: 5/5

So say We All
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.1.2012 12:00 (skyreeper).
15 godina
moderator
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Postoji tema za komentiranje,ovdje idu samo iskustva prilikom kupnje/prodaje.

 

http://www.bug.hr/forum/topic/ostalo/komentari-diskusije-iskustva-iz-oglasnika/88472.aspx

 

I linkajte prodavača i oglas,u suprotnom ćemo izbrisati vaš post jer nije po pravilima teme.

سمندری ڈاکو
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.1.2012 12:34 (pirat).
15 godina
moderator
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
domba3 kaže...

PREVARA "ZAC2"

Pogledaj post koji sam gore napisao.

 

Napiši prodavač,kupac,predmet i ocjenu,i ako želiš napiši mali opis kako te prevario.

سمندری ڈاکو
13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavac: redline

Kupac: Ja

Predmet: Zamjena Samsung Galaxy Ace za Laptop IBM Thinkpad Lenovo R60

 

Iskustvo: Kratko i jasno dogovoreno, poslano autobusom u oba smjera sve ok!

      Preporuka!

 

5/5

13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Nacki

 

Kupac:J3ckYyY

 

Predmet: HDD Maxtor 40gb PATA

 

Iskustvo: Otišao mi je HDD na staroj konfiguraciji, trebao sam hitno novi HDD, javio sam se forumašu koji mi je sinoć poslao hard disk i danas oko 12 sati je došao. Ozbiljan prodavač, predmet je došao vrlo brzo..

 

Ocjena: 5/5

Win Osama in hide and seek
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika



Prodavač: DarthMarkus



Kupac: moja malenkost



Predmet: Corsair TX 550W



ocjena: 5/5

 

Čuli se preko PP izmjenili mobitele. Našli se i obavili razmjenu. Napajanje ispravno i sve na broju.

 

Moja preporuka

16 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

 

Prodavač: BMK

 

Kupac: Seth

 

Predmet: ssd ocz 60gb agility

 

Iskustvo:trgovali xy puta,sve 5,čovjek od riječi...da bi reč rekel :D

 

Ocjena: 5/5

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.1.2012 9:41 (seth).
12 godina
protjeran
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Perkan777

Kupac: HR-brid

Predmet: BF3 LE Key

 

Opis: Brzo obavljena kupnja, key sam čekao jer je imao problema sa dostavom, ali sam ga na kraju dobio, i valjan je. Sad se skida igra

4.5/5  {#}

Službeni propagandist BSD sustava =|= Trollbuster šegrt
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.1.2012 12:05 (HR-brid).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dobra i loša iskustva iz oglasnika
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice