Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika izdvojena tema

poruka: 2.097
|
čitano: 1.225.827
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dobra i loša iskustva iz oglasnika
13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Ne laži da si pretpostavio neg si napiso da baterija ne valja što si mi i prek telefona govorio ,pošto je on ondah izbriso taj oglas ja sam ga spremio i evo šta je bilo u oglasu,na slici:

16 godina
moderator
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Liverpool - javi mi se na pp...

 

Ova tema je totalno zapuštena, ovakva kakav je sada - nema smisla. Razmisli kako dalje...

 

Privremeno - {#}

 

EDIT:

- tema je opet otključana!

- raščišćeno je zadnjih nekoliko stranica (još će biti brisanja - čeka se Liverpool)

- svik kojim su brisani postovi dobili su za SVAKI post bijeli karton, zato da bi bili svjesni koliko su, vjerojatno i nenamjerno, zaspamali temu!

 

Držite se dalje unosa svojih komentara onako kako je propisano na samom početku teme!

...
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.12.2011 0:03 (Miro).
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: BMK

 

Kupac:1987veki

 

Predmet: 570gtx

 

Imam sve pohvale za navedenog člana,dogovorili smo se o zamjeni grafičkih + moja nadoplata.

Kako smo sve nabrzinu jučer navečer napravili,BMK je uspio poslati grafu HPex-om pred kraj radnog vremena,i došla je već danas prije 11h.

I ja sam poslao svoju grafičku jučer HPex-om,ali eto pošto je Rijeka zaostala u razvoju,ne može mu stići danas,nego tek u ponedeljak,pa mu se ovim putem još jednom ispričavam.

 

Ocjena: 5+/5

 

13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač:vava

Kupac:Ivan_hacker 

Predmet:[Kupovina] Molex to sata 

Iskustvo:Trebao mi je jedan adapter i otvorio sam temu da ga kupujem.Vava se javio isti dan i ponudio ga.Dogovorili smo se u nekoliko poruka.Svakako preporučujem trgovanje sa članom.

Ocjena:5+/5

ako sam ti ikako pomagao,stisni hvala\\\\\\\\\\\\http://life-is-hard.co.cc
16 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

 iskustvo   - mislio sam da ovakav post neću nikad morati pisti ali eto, desilo se i to.

 

kupac: Volume

prodavač: ja naravno

predmet: TR Silver Arrow

 

 

Nakon više pokušaja pisanja posta, isti mi je odbijen zbog vulgarnih riječi kojih zapravo ni nema. Cijeli dokument je na google docsima pa tko želi nek si pročita priču.

 

Neznam što da kažem, nisam cicija nit zlopamtila, al ponašanje člana na kraju ove priče me razočaralo u najmanju ruku recimo to tako, da sad nespominjem neke teže riječi.

 

 

 

Član mi se javio nekidan, i uplatio novac za poštarinu i sve je rješeno. 

 

Ocjena 4/5

WaterCooled
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.2.2012 20:25 (Pupo).
15 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Moram se nadovezati na gornji post.

 

S clanom Volume sam dogovarao prodaju GTX 580 Lightning. Kao treba dobiti novce od banke jer uzima kredit za auto pa zatim neka ovrha banke pa ne moze dobiti novac na jedan racun... Ugl izgubio strpljenje i odustao od prodaje kartice s njim

 

OCJENA: 0/5

13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Slegy97

 

Kupac:Marcoxx

 

Predmet[Razmjena] WoW acc

 Sve dogovorio sa forumasem preko skypea, zamjena mojeg steam accounta za wow, razmjenili podatke i isprva sve bilo u redu....nakon 24h nemogu se vise logirati na wow, nakon toga cuo sam se prvim vlasnikom accounta, njega je doticni prije zeznuo u zamjeni, pa si je on povratio svoj account nazad...nisam gledao prijesnje teme i poruke na fourumu od slegy97 jer je bio na white listi poštenih prodavača, a tek sad vidim da je i prije muljao(link)...zato molikm da se doticni stavi na black listu da ne zezne još nekoga, a ja ću probati nekako povratiti svoj steam.

 

Ocjena: 0/5

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.12.2011 14:27 (MarcoXX).
13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: martanbj

 

Kupac: AbeDomeNuS

 

Predmet: Phenom II X2 555 BE

 

Iskustvo:

 

Dakle počnimo, nađoh oglas na njuškalu, vidim, phenom II X2 555 BE, otključava se, aha, ja to trebam, idem nazvat, 700 kn tražio rekao se javit, ja mu ponudio 500, ok, nakon 4 dana se on ne javlja i zovem ga ja i kažem jel još stoji ponuda on kaže paše, pitam ima li garanciju i stock cooler da ima ovo ono sve 5, Kad ponudim mu nakon toga semprona 140 kojeg sam prodavao ovdje i 400 kn, on pristane, nađemo se danas oko 16:00 kod HG Spota u Splitu, napravimo primopredaju, sve super, na kraju nema garancije, kutije, stock coolera, ništa, gol procesor, idem upalit komp sa njim on NE PALI, gledam da nije do postavki u biosu, mičem bateriju, clr cmos, ne pomaže ništa, mjenjam utore od memorije, mećem na integriranu grafičku, ništa ne pali, ama baš ništa......

Eto, da znate, sa ovim članom nije za trgovati, ime mu je Kristijan, ima 15 godina i nisam nikad smio sa balavcom ići u trgovinu, al eto, kasno sam shvatio........

 

Ocjena: -1/5

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1654425
15 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: sudy_freak

 

Kupac:Kristyans

 

Predmet:HD4850 + napajanje LC Power

 

Poslije par poruka dogovorili slanje artikala. Roba je krenula poštom čak i prije izvršene uplate tako da i za to slijedi svaka pohvala, sve je bilo uredno zapakirano i kako je navedeno u oglasima.

 

Ocjena: 5/5

15 godina
moderator
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
kruskar kaže...

 

eplati.com kaže...

 

zelenbic kaže...

Dečki tema za komentiranje vam je otključana,tako da su ovi vaši postovi u ovoj temi off-tipic.

 

U ovoj temi postajte isključivo vaša iskustva prilikom kupnje/prodaje,a komentirajte u onoj temi.

سمندری ڈاکو
12 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Eto samo da se nadovezem, sve pohvale buldozeru!

dogovor i primopredaja u 2-3 poruke. bilo je malo problema sa zvucnom na maticnoj al smo to rijesili tip top!

 

Prodavač - Bulldozer
Kupac - Ja
Predmet - Komponente sa linka [Prodaja] Gpu,mobo,ram,cpu,dvd rom
5/5

 

sve pohvale i preporuka za trgovinu!

16 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: Najbrži

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Prodavač: idealist

 

Predmet:

 

Opis trgovanja: javio se 23.11 navedenom forumašu da sam zainteresiran za kupnju zvučnika te ako nije problem da ih rezervira za mene do kraja mjeseca. 29.11 sam uplatio novce na bankovni račun. 1.12 su zvučnici poslani, stigli su 5.12. Tek sam ih danas raspakirao i odmah testirao. Rade besprijekorno isto kao i prije koji mjesec dok sam imao iste zvučnike (koje sam nažalost prodao jer sam sestri bio dužan novce). Stanje je odlično premda ima malo poderana mrežica na nekim zvučnicima, ali jedva primjetno. Bitno je da su membrane očuvane. O samom pakiranju vidite i na priloženim slikama.

 

Dojam: preporučam bez ikakvih briga trgovati s dotičnim bug forumašem

 

Ocjena: 5/5

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: nick54312

 

Prodavač: jurica_m

 

Predmet: HTC Desire

 

Opis:

Javio mi se navedeni forumaš na pm i rekao da prodaje navedeni mobitel (odmah sam znao da nije prevarant po stilu kako je sve opisao), pitao sam sve što mi nije bilo jasno i objasnio mi je svaki detaljčić.. Tri puta mi je sigurno ponovio sve što dobivam s mobitelom i u kakvom je stanju. Stvarno svaki detalj, čak mi je stavio android 2.3 gore jer je on imao MIUI a ja sam htio počet s androidom. Prije slanja je provjerio sve da li radi doma, pa čak i s BMK-om koji je preuzeo mob. Nisam još dobio mobitel ali kako mi je BMK preuzeo mob i rekao da je stvarno u top stanju, vjerujem mu.

 

Ocjena: 5/5 [Definitivno najbolji prodavač do sad]

www.key-storm.com
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Plahi

 

Kupac:vlado051

 

Predmet:

ati radeon 3870

lg flatron W2453TQ

 

Dogovorio sam se sa forumašem Plahi za kupnju graficke i monitora u par poruka. Nisam imao novce odmah i rekao je da ce me pricekati dok dobijem novce.  Nakon što sam dobio novce rekao je da mi vjeruje i poslao mi unaprijed monitor i graficku sa hpekspresom o svom trošku.

Jučer predvečer je poslao a paket je dosao danas ujutro oko 10 na moju adresu. Sve je bilo dobro zapakirano tako da se nije moglo ništa loše dogoditi u transportu. Dobio sam takodjer papire i garanciju na monitor jos dvije godine i gratis dvi kabel. Nakon sto sam spojio i uvjerio se da sve radi bio sam prezadovoljan. Graficka je jako tiha a monitor je kao novi iz trgovine i u kombinaciji sa grafickom ima kvalitenu sliku, ostrinu i boje. onaj jedan dead piksel na monitoru sto je spomenut u oglasu ja dosad nisam uspio primjetiti i neznam uopce gdje se nalazi. Kad sam se uvjerio da sve super radi otisao sam do banke i uplatio covjeku novac. Ja sam prezadovaljan sa dobivenim monitorom i grafickom za djelic njihove prave cijene. Ovo je moje najbolje iskustvo sa kupovanjem preko oglasa u hrvatskoj i zato preporucjem svima ovog prodavaca.

 

Ocjena: 5/5

13 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
AbeDomeNuS kaže...

Prodavač: martanbj

 

Kupac: AbeDomeNuS

 

Predmet: Phenom II X2 555 BE

 

Iskustvo:

 

Dakle počnimo, nađoh oglas na njuškalu, vidim, phenom II X2 555 BE, otključava se, aha, ja to trebam, idem nazvat, 700 kn tražio rekao se javit, ja mu ponudio 500, ok, nakon 4 dana se on ne javlja i zovem ga ja i kažem jel još stoji ponuda on kaže paše, pitam ima li garanciju i stock cooler da ima ovo ono sve 5, Kad ponudim mu nakon toga semprona 140 kojeg sam prodavao ovdje i 400 kn, on pristane, nađemo se danas oko 16:00 kod HG Spota u Splitu, napravimo primopredaju, sve super, na kraju nema garancije, kutije, stock coolera, ništa, gol procesor, idem upalit komp sa njim on NE PALI, gledam da nije do postavki u biosu, mičem bateriju, clr cmos, ne pomaže ništa, mjenjam utore od memorije, mećem na integriranu grafičku, ništa ne pali, ama baš ništa......

Eto, da znate, sa ovim članom nije za trgovati, ime mu je Kristijan, ima 15 godina i nisam nikad smio sa balavcom ići u trgovinu, al eto, kasno sam shvatio........

 

Ocjena: -1/5

Slušaj ti,ne želim nikoga vrijeđati,ali sada čitam ovaj post, stvarno si munjen,rekao sam da sam drugi vlasnik,i da mi prvi vlasnik nije dao garanciju ni ništa od papira, 

Druga stvar:tebi procesor ne radi(tako si rekao), možda zato što ti matična ne podržava C3 rev. procesora,meni radi,imaš dokaz (screenshot) u mom threadu gdje prodajem CPU

To što je tebi kompjuter loš,i zato nije radilo,moj ugled na forumu nečes kvarit.Evo sada dok ovo pišem,procesor kod mene radi 100% ispravno

Treča stvar:Kada ti se to ja nisam, molim te reci,javio?

Četvrto:Procesor je kupljen nedavno od korisnika Ivsa na  forumu,i njega si pitao i čuo si šta je rekao,tj. da je njemu radio,na njegovoj ploči bez problema(Batch je 1010FPMW)i na internetu ima korisnika s tim batchom,kazu da se otkljucava

Peto:Kad več lažeš,zažto prvo govoriš da se ne pali,poslje toga kazes da izbacuje BSOD, i onda kažeš da se ne želi ni otključati

Znači 3(tri) različita odgovora (3 drugačije laži)

A i pare imaš, nemaš što sr**!

 

EDIT:molit ču još jednu stvar: Da sam je tebe namjerno htio zahebat,da li bi ti ja rekao svoje ime, prezime i gdje živim tako da poslije imam problema?

SVI KOJI SE SLAŽU SU HVALA VAM PUNO(thumbs up)

 

EDIT:Radi njegovog posta,dva kupca su vec otkazala i više ne odgovaraju na poruke.

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.12.2011 17:15 (martanbj).
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac:Ja :)

Prodavač:http://www.bug.hr/forum/user/zelenbic/38866.aspx Zelenbic    :)

Uplatio sam mu na račun on mi kupio homefront i giftao,frendovi smo na steamu čovjek pouzdan

 

Ocjena:5/5

Lets Rooooooooooooock
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.12.2011 16:19 (Davidl42).
15 godina
odjavljen
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

kupac - ja

prodavac - psycoticbaklava

predmet - joystick

iskustvo - odlicno, uplatio covjeku pare, on jucer poslao, meni danas vec stiglo. oba ostala iznenadjena azurnoscu regularne poste. sve 5

5/5

thank you very many

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
14 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač:razorst3

Kupac:Ja

Predmet: Corsair cx 600

Iskustvo:Dobro zapakirano, brzo poslano(manje od dana), bilo malo prasnjavo ali nema veze

Ocjena:5/5, Preporuka {#}

GAMERS DONT DIE, THEY RESPAWN
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.12.2011 11:34 (MilkMan).
12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Diplomat

Kupac: Ja

Predmet: 2 Cooler master venta (120mm i 140mm)-nema teme

Iskustvo:Uplatio sam mu na račun, on poslao, dobro zapakirano, brzo došlo :))

Ocjena:5+/5

Rest In Peace Steve Jobs, YOU CHANGED EVERYTHING
13 godina
online
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavac:Pupo
Kupac:Ja
Predmet:Thermalright Silver Arrow

Nakon sto je propao deal sa drugim clanom, Pupo se javio meni dali sam jos zainteresiran,ja sam odgovorio potvrdno i tako mi je poslao kuler,kada je stigao ja uplatio sve 5,preporuke za clana,pouzdan i posten

ocjena 10/10

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.12.2011 12:11 (Shaka111).
14 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavac:Shaka111

Kupac:Ja
Predmet:Cyborg RAT 9


Dogovoreno brzinom munje,nasli se,brzinski izmjenili sredstva,miš pravi zverkan,sve bilo onako kao sto prodavač naveo,preporučavam trgovinu.

ocjena 5/5 (napravio sam C/P primjera pa je 10/10 bilo unutra,ali ono,malo ste prezivcani sto se toga tice)

Tko treba info o Željku Bjeliću netka mi se javi na PM ako imate nerjesenih racuna
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.12.2011 19:15 (eplati.com).
15 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Zašto stavljate ocjene 10/10? Ocjene do 5 su sasvim dovoljne, ovako se samo nabija rejting prodavačima.

13 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Kristyans kaže...

Zašto stavljate ocjene 10/10? Ocjene do 5 su sasvim dovoljne, ovako se samo nabija rejting prodavačima.

Bezveze, prave se pametni. 
I evo još jednom ponavljam, ocjena je 5/5, 4/5, 3/5, 2/5, 1/5, 0/5.  NIJE potreban nikakvi predznak +(plus) niti - (minus).
Tko god je stavio ocjenu 10/10 upisano je kao 5/5! 

14 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: justapixel

Kupac: oddball

Predmet: Audigy 2 ZS

 

S čovjekom se sve lijepo dogovorio, uplatio mu pare na račun, za dva dana stigla kartica, odlično zapakirana i ko nova.

 

Ocjena: 5/5

15 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: WithSkill (ja)

Kupac: lilwrba

Predmet: League of Legends account

 

Forumaš je korektno uplatio iznos za koji smo se dogovorili, na vrijeme.

Svake preporuke.

 

Ocjena: 5/5

WithStyle
15 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: puza_vk

Kupac: rooswelt1991

Predmet: seasonic napajanje

 

Ocijena 0/5

 

Opis: 20.11 se javljam u pp dotičnom članu, i pitam ga za napajanje. Nakon par izmjenjenih poruka, procijenjujem mu i ostale komponente, te se dogovaramo za napajanje. Zapravo, on nađe na forumu takvo isto na prodaju, pa prema tome formira cijenu i kaže da će vidjeti sutra hoće li ga prodati posebno.

21.11 čovjek mi šalje da je pogrešno vidio, i kaže mi točan model napajanja i da mi broj računa. Ja u roku 5 minuta, pomoću internet-bankarstva uplačujem novac plus poštarinu.

23.11 čovjek kaže da je na poslu, da je provjerio da je novac uplačen, ali da nema vremena poslati i to će obaviti sutra ujutro.

24.11 dobijam poruku: psu poslan, očekuj pošiljku kroz dan-dva, najkasnije do ponedeljka (28.11)...

28.11 dobijam poruku da mu pošaljem kad mi dođe paket. Paket nije došao, i ja mu to javljam, on mi šalje da ima potvrdu i da se ne sekiram da će doći sigurno ujutro, a ako mu ne vjerujem da će mi vratiti novac i poslati paket besplatno.

30.11 čovjek odlazi u poštu, i kaže da se paket izgubio, ali da će ga naći uskoro. Predlaže mi da mu dam broj računa, da mi vrati novac, i još će mi besplatno poslati isto to napajanje iz drugog računala. Ja mu kažem: Ma netrebaš mi vraćati lovu, neću ja ništa besplatno, samo mi pošalji napajanje.

05.12 Kaže mi da je napajanje poslao, da mi dolazi u srijedu i da mu pošaljem broj računa da mi vrati lovu.

 

Ja sam tad počeo sumnjati da će od toga biti išta, pa sam mu poslao broj računa, i mislio sam kad dobijem napajanje da mu opet uplatim novac natrag, ali evo, sad je 11.12 i mog napajanja još uvijek nema, čovjek se više ne prijavljuje na Forum, mobitel sam zvao 5-6 puta, svaki put nedostupan.

 

Ali eto, imam njegove podatke, pa ako ikad dođem u Vinkovce, otići ću s njim "popiti kavu"{#}

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Liverpool1892
KupacToshiba-Google
PredmetUSB hub - 7 usb ulaza

Iskustvo: Već par puta sam trgovo sa navedenim forumašem. Odlično iskustvo. U utorak sam ga nazvao i rekao da mi rezervira jedan USB hub i da ću sutra uplatiti. Pitao sam dali je u Zagrebu da se nađemo kao zadnji put ali nije bio, dao mi podatke od računa, sutra dan ujutro odmah sam uplatio, on odmah poslao u roku od 1sat kad sam mu javio. 
U Petak došlo. Odlično zapakirano. Odličan i iskren prodavač, sve preporuke.

Ocjena: 5/5 

12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač:igy

Kupac:mikymaus

Predmet: asus xonar ds

 

Iskustvo: U par poruka se dogovorili, nakon uplate, isti dan paket je uredno poslan, sve ispravno

moje preporuke 

Ocjena: 5/5

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.12.2011 22:52 (mikymaus).
12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Laxarus

Kupac: ja

Predmet: AMD Athlon II x2 255 i 2x 2gb ddr3 1333mhz

Opis:

Nakon što je stavio komponente na procjenu, javio sam mu da bih kupio proc i ramove poslije procjena, no odustaje od prodaje. Nakon par dana javlja mi da je sve u prodaji

i nudi mi dotične komponente za super povoljnu cijenu. Čuli se mobom, našli i obavili primopredaju. Komponente u odličnom stanju sa pripadajućom ambalažom i garancijama.

 

Ocjena: 5/5

 

13 godina
online
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač:eplati.com

Kupac:Ja

Predmet:Logitech G5

Opis:dogovorili se u sekundi,kolega ponudio nekoliko miseva,ja odabrao starog ljubimca =) dogovorili se oko cijene,ma sto reci preporuka za navedenog prodavaca

 

Ocjena:5/5

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.12.2011 14:53 (Shaka111).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dobra i loša iskustva iz oglasnika
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice