Antiteroristička skupina Lučko

poruka: 31
|
čitano: 30.630
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
RE: Antiteroristička skupina Lučko

mozda sam krivo informiran
ali kaj nisu u legiji stranaca oni najgori,najveći šljam koji nemaju nikog i idu za pare ubijat druge
ja sam cul da tam regrutiraju kriminalce , ubojice... da ih nemoraju slat u zatvor jer se zna da ce poginut
nadam se da sam u krivu
molim da me ispravite ako jesamSramim se
 Jesi krivo informiran.

Većina legije danas sjedi u Francuskoj češući dupe.A to da primaju tvrdokorne kriminalce i najgori ljudski otpad je stvar prošlosti, danas su im kriteriji dosta visoki.Možeš biti neki sitniji kriminalac, ali ubojice, silovatelje i slično ne primaju, nakon 6 mjeseci osnovne obuke putpisuješ ugovor na 1,3 ili 5 godina.Za penziju ti treba 15 godina službe.Početna plaća je oko 1000-1500 eura.Naravno kad sjediš na dupetu, na terenu je veća.

Glavna baza im je bio Marseille, možda je još uvijek ali nisam siguran.Najbolja stvar mi je kod legije što ne dopuštaju zapošljavanje žena u svoje redove, čak ni kao čistaćice, a kamo li nešto bolje.

A ne kao kod nas gdje primaju ženske, a to što one kao ne mogu biti na straži zbog čega naši dečki gule samo stražu jer ih nema dosta (zbog žena) ko ih hebe ne? bitno je da smo mi politički ispravni, a vojnike ko šljivi.A ako se ko pita zašto žene nisu na straži, to je zato što kao nema odvojenih prostorija u stražarsku svrhu, glupost, pa ne bi ih trebalo mješati sa muškima na straži, skupio bih ja kompletno žensku postavu pa ih poslo na stražu, pa ako hoće dokazati da mogu sve što možemo mi muškarci neka onda i rade najteže poslove i u vojsci.Žene su ovako jako pametne, stalno viču da mogu sve što mogu i muškarci, ali u stvari žele biti ravnopravne samo u stvarima koje su njima zanimljive, dok sve ono što je sranje za koje stvarno moraš biti psihofizički izdržljiv i snažan, to ne, to je ipak samo za muške, one će pobrati vrhnje a muški neka jedu fekalije.

Naša vojska treba se ugledati na Izraelsku, tamo je stvarno ravnopravno, svi su na straži, nema ko ima penis a ko vaginu, svima je isto nitko za nikog ne vuče.A ako se našim ženama (koje uglavnom u vojsci metu krug) to ne sviđa nemoraju ić u vojsku, primilo bi s više muškaraca, tak da nebi uvijek isti jadnici bili na straži dok koke metu krug.
Odgovori na privatne poruke nisu privatni, upite šaljite na baotica@gmail.com
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice