Zašto ne vidim bug tržnicu na forumu zaključana tema

poruka: 116
|
čitano: 23.547
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Zašto ne vidim bug tržnicu na forumu

?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Zašto ne vidim bug tržnicu na forumu

Ako misliš na oglasnik,oglasnika više nema,izbrisali su ga  {#}

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Zašto ne vidim bug tržnicu na forumu
Kako ga mogu izbrisati bez upozorenja??
Ljubomorne duše mogu da mi puše
Moj PC  
1 8 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Zašto ne vidim bug tržnicu na forumu

da mislim na oglasnik..... neznam zašto su ga pobrisali

 
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Zašto ne vidim bug tržnicu na forumu
Sta baljezgate da je ukinut bez najave, bila je vijest prije par dana.
16 godina
neaktivan
offline
Zašto ne vidim bug tržnicu na forumu

Loš potez koji će više naštetiti bug forumu nego mu pomoći

Core2Duo
Moj PC  
55 4 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Zašto ne vidim bug tržnicu na forumu

Mali oglasi se sada nalaze ovdje: http://www.bug.hr/malioglasi/

 

Vijest u kojoj je sve objašnjeno je ovdje: http://www.bug.hr/vijesti/mali-oglasi-dobili-mogucnost-komentiranja/121428.aspx

 

Ništa nije ukinuto, već je format oglasa prilagođen novim zakonskim propisima (drastično je smanjena mogućnost slanja lažnih oglasa). Na forumu se još uvijek mogu dobiti procjene hardvera.

Selling doors, door to door.
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.1.2013 14:22 (Drago).
13 godina
offline
Re: Zašto ne vidim bug tržnicu na forumu
Davor kaže...

Mali oglasi se sada nalaze ovdje: http://www.bug.hr/malioglasi/

 

Vijest u kojoj je sve objašnjeno je ovdje: http://www.bug.hr/vijesti/mali-oglasi-dobili-mogucnost-komentiranja/121428.aspx

 

Ništa nije ukinuto, već je format oglasa prilagođen novim zakonskim propisima (drastično je smanjena mogućnost slanja lažnih oglasa). Na forumu se još uvijek mogu dobiti procjene hardevara.

Sve bi to bilo 5 da se oglas automatski nakon objavljivanja na Male oglase prebaciva na forum na veze koje su i bile, jer ovak to mi izgleda sve zbrda zdola i skroz je nepregledno...

Maurer
16 godina
moderator
offline
Re: Zašto ne vidim bug tržnicu na forumu
David87 kaže...

Sve bi to bilo 5 da se oglas automatski nakon objavljivanja na Male oglase prebaciva na forum na veze koje su i bile, jer ovak to mi izgleda sve zbrda zdola i skroz je nepregledno...

 

Što je zbrda zdola i nepregledno? Novi oglasi su uvijek na vrhu (osim ako nisi uključio da ih sortiraš po cijeni), a kategorije, tražilica i gumb za unos oglasa su desno. Svaki oglas dolazi s opisom, kućicom u kojoj je navedena cijena i kontaktima. Imaš mogućnost komentiranja na forumu (ako je pošiljatelj tako odlučio), a iole ozbiljniji prodavači također stavljaju sliku. Meni je to puno preglednije od otvaranja manevriranja po podforumima i otvaranja desetaka threadova!

Selling doors, door to door.
15 godina
offline
Re: Zašto ne vidim bug tržnicu na forumu
Davor kaže...
David87 kaže...

Sve bi to bilo 5 da se oglas automatski nakon objavljivanja na Male oglase prebaciva na forum na veze koje su i bile, jer ovak to mi izgleda sve zbrda zdola i skroz je nepregledno...

 

Što je zbrda zdola i nepregledno? Novi oglasi su uvijek na vrhu (osim ako nisi uključio da ih sortiraš po cijeni), a kategorije, tražilica i gumb za unos oglasa su desno. Svaki oglas dolazi s opisom, kućicom u kojoj je navedena cijena i kontaktima. Imaš mogućnost komentiranja na forumu (ako je pošiljatelj tako odlučio), a iole ozbiljniji prodavači također stavljaju sliku. Meni je to puno preglednije od otvaranja manevriranja po podforumima i otvaranja desetaka threadova!

možete npr srediti kada stisnem poredaj po cijeni da imam mogučnost kliknut još jednom pa da poreda obrnutim redosljedom ako me razumijete?

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila
13 godina
offline
Zašto ne vidim bug tržnicu na forumu

Dobro treba se priviknut na to. Ja sam inače stalno na forumu tak da usput škicnem u neki oglas tak da zato. I vidim da neki oglasi nemaju slike, pa bi i to bilo u redu uvest pod obavezno

Maurer
Moj PC  
1 2 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Zašto ne vidim bug tržnicu na forumu

Meni je ovo čak i bolje. Samo neka se makne komentiranje malih oglasa.

 

Jeste kad vidjeli da netko nešto komentira na njuškalu? Ili da netko nešto komentira

na auto-oglasima? Ja ne. A previše trolova jede gofna po oglasima.

From all the things I lost, I miss my mind the most...
16 godina
offline
Zašto ne vidim bug tržnicu na forumu

Ma najbolje što ste izbrisili i pun klinac procjena koje su bile aktivne jer je tako lakše. Mislim ako je već zabranjena prodaja ne vidim razlog brisanja starih procjena a i isto tako ne vidim razlog brisanja starih prodaja, moglo se zaključati i doviđenja. Imalo bi se barem mali uvid s kim ubuduće poslavati 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.1.2013 10:24 (Patrick_cro).
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Zašto ne vidim bug tržnicu na forumu

Pa otkako je tržnica uvedena,previše je ljudi koji se registriraju samo da nešto prodaju/uvale.

 

Ovako će se barem uvesti red u forum.

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win, Enermax
Moj PC  
5 3 hvala 0
13 godina
offline
Zašto ne vidim bug tržnicu na forumu

Sta se nije moglo jednostavno stavit da ako hoces stavit oglas moras prvo unjest sve trazene podatke i to je to. Meni se osobno oglasnik prije puno vise svidio.

Moj PC  
12 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Zašto ne vidim bug tržnicu na forumu
David87 kaže...

Dobro treba se priviknut na to. Ja sam inače stalno na forumu tak da usput škicnem u neki oglas tak da zato. I vidim da neki oglasi nemaju slike, pa bi i to bilo u redu uvest pod obavezno

To je bila jedna od opcija (stavljanje slike pod obavezno), za sada smo ostavili slobodno, s nadom da će svi brzo shvatiti da im je oglas puno atraktivniji ako ima sliku.

Don Kihoty kaže...

Meni je ovo čak i bolje. Samo neka se makne komentiranje malih oglasa.

 

Jeste kad vidjeli da netko nešto komentira na njuškalu? Ili da netko nešto komentira

na auto-oglasima? Ja ne. A previše trolova jede gofna po oglasima.

Mogućnost komentiranja definira onaj koji postavlja oglas. Tako da je izbor na autoru... Mislim da je to svakako plus i najbitnija značajka "novih" malih oglasa.

Patrick_cro kaže...

Ma najbolje što ste izbrisili i pun klinac procjena koje su bile aktivne jer je tako lakše. Mislim ako je već zabranjena prodaja ne vidim razlog brisanja starih procjena a i isto tako ne vidim razlog brisanja starih prodaja, moglo se zaključati i doviđenja. Imalo bi se barem mali uvid s kim ubuduće poslavati 

Morali smo napraviti rez. Stare procjene bi imalo smisla ostaviti, ali na žalost to je tehnički bilo neizvedivo.

gamer34 kaže...

Sta se nije moglo jednostavno stavit da ako hoces stavit oglas moras prvo unjest sve trazene podatke i to je to. Meni se osobno oglasnik prije puno vise svidio.

To bi bilo podosta komplicirano za izvesti, a s druge strane imamo male oglase koji omogućavajo ono što nismo imali riješeno na forumu - razvrstavanje po tipu i sortiranje po dva kriterija. Daleko ih je lakše pregledavati tako.

 

Dodao bih još jednu sitnicu (koja je tek od jučer dodana), male oglase sad je moguće editirati, tako da više tekst nije nepregledan. To ih čini sada puno ugodnijim za čitanje...

 

Na sve se mora navikavati, pa i na ovu promjenu. Rez je bio grub, ali morali samo ga napraviti (sve je objašnjeno ovdje), a vjerujemo da će vremenom svima skupa biti ovako daleko ugodnije koristiti se malim oglasima na nov način.

 

Podsjetio bih da smo ukidanjem anonimnosti ukinuli i niz drugih ograničenja, od potrebnog staža na forumu, do zabranje trgovanja accountima.

...
12 godina
odjavljen
offline
Zašto ne vidim bug tržnicu na forumu

Pa meni se ovo sviđa-ovo je ionako forum,a ne plac.

 

Puno bolje (i promišljenije) izvedeno od TU/TD.

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win, Enermax
Moj PC  
6 9 hvala 2
14 godina
protjeran
offline
Re: Zašto ne vidim bug tržnicu na forumu
Davor kaže...

 

Što je zbrda zdola i nepregledno?

pa recimo to ak ja tražim neki proc, pa trebam prelistavati 400k oglasa svakojakih gluposti da bi možda našao neki proc...

sve u svemu veeeliki korak unatrag za forum...

Roosvelt1991 - veliki muljator u trgovinama HWa
12 godina
protjeran
offline
Re: Zašto ne vidim bug tržnicu na forumu
Miro kaže...

Mogućnost komentiranja definira onaj koji postavlja oglas. Tako da je izbor na autoru... Mislim da je to svakako plus i najbitnija značajka "novih" malih oglasa.

No dobro. To se i ranije moglo riješiti zaključavanjem svog oglasa.

Pranja kaže...

Pa meni se ovo sviđa-ovo je ionako forum,a ne plac.

 

Puno bolje (i promišljenije) izvedeno od TU/TD.

Meni će jedino nedostajati malo spamma, znao sam se dobro nasmijati na pojedinim oglasima. {#}

Volim sve moderatorice i administratorice !
12 godina
protjeran
offline
Re: Zašto ne vidim bug tržnicu na forumu
cassini kaže...
pa recimo to ak ja tražim neki proc, pa trebam prelistavati 400k oglasa svakojakih gluposti da bi možda našao neki proc...

Da, točno, no to se još da urediti.

Prosesori, matične ploče, grafičke kartice, monitori, trebali bi imati zasebne odjeljke.

Volim sve moderatorice i administratorice !
12 godina
neaktivan
offline
Zašto ne vidim bug tržnicu na forumu

Ovo mi je najlosiji potez koji su mogli napraviti....sramota....

 
10 6 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Zašto ne vidim bug tržnicu na forumu

Odlican stvar, pogotovo vezano uz osobne podatke. U slucaju ostavljanja krivog oib-a kazneno odgovaraš za lažno predstavljanje, cak i ako cifra jeispod 2000kn (po novom zakonu), a prevarant je ostavio krive podatke može nagrabusiti! Barem nekakva satisfakcija da ostaje.

14 godina
offline
Zašto ne vidim bug tržnicu na forumu

Hmm dramaticna promjena. Mozda se na prvi mah cini katastrofalna odluka, ali mislim da ce uskoro doci na svoje. Ljudi imajte srpljenja i oglasnik se uskoro postati in {#}. Svi se ionako bunimo na promjene(novi porezi ovo ono) pa opet ko da nista nije nakon nekog vremena. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Zašto ne vidim bug tržnicu na forumu
Miro kaže...
.....
gamer34 kaže...

Sta se nije moglo jednostavno stavit da ako hoces stavit oglas moras prvo unjest sve trazene podatke i to je to. Meni se osobno oglasnik prije puno vise svidio.

To bi bilo podosta komplicirano za izvesti, a s druge strane imamo male oglase koji omogućavajo ono što nismo imali riješeno na forumu - razvrstavanje po tipu i sortiranje po dva kriterija. Daleko ih je lakše pregledavati tako.

 

Dodao bih još jednu sitnicu (koja je tek od jučer dodana), male oglase sad je moguće editirati, tako da više tekst nije nepregledan. To ih čini sada puno ugodnijim za čitanje...

 

Na sve se mora navikavati, pa i na ovu promjenu. Rez je bio grub, ali morali samo ga napraviti (sve je objašnjeno ovdje), a vjerujemo da će vremenom svima skupa biti ovako daleko ugodnije koristiti se malim oglasima na nov način.

 

Podsjetio bih da smo ukidanjem anonimnosti ukinuli i niz drugih ograničenja, od potrebnog staža na forumu, do zabranje trgovanja accountima.

Ovo boldano, to je šteta što se nije moglo izvesti. Iako mi je prva reakcija bila izrazito negativna (kao i od mnogih drugih kolega tu), treba pričekati. Samo se nadam da kad se prilagodimo bude sve to funkcioniralo kako treba i da budete dodali više opcija sortiranja (kao što netko spomene da se može i od najviše prema najmanjoj cijeni sortirati npr.). Recite da li bi se dalo izvesti da imamo službeni feedback (implementiran s vaše strane, s vremenom naravno) kao npr. ebay, odnosno da vidimo koliko je netko (ne)pouzdan? Sad kad su oglasi isključivo vanjski da ne moramo po forumu onda tražiti iskustva, bilo bi pregledno i jako korisno (tamo već postoji dovoljno velika baza koju možete iskoristiti za početak).

Mašta je puno važnija od znanja. Znanje je ograničeno. Mašta okružuje svijet.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Zašto ne vidim bug tržnicu na forumu
Kad ste vec tolko ueabli oglase preporucam da s eistaknut na bug.hr kao posebna kategorija MALI OGLASI, a ne da covjek mora kopati ko ja sad 20min dok nisam skuzio di se nalaze

thumbs down za ovo, pricate neke zakonske regulative a to nema veze s vezom, od kad je vijeka i foruma uvjek su bili oblici trgovine na isitma s komentiranjem trgovaca i listamap ouzdanih članova, ovo je uzasni thumbs down za ovaj forum
12 godina
neaktivan
offline
Zašto ne vidim bug tržnicu na forumu

Ova nova tržnica je dobra za one koji se bave kupnjim i prodajom, meni osobno nedostaje malo diskusije i recenzija gdje bi se doznala prava vrijednost ponuđenog predmeta a usput bi se nešto i naučilo. Sad ovo izgleda tipa njuškala, samo da se ne ubace dodatne rubrike tipa bijela tehnika, namiještaj i sl. Ali uvijek ostaje na forumu rubrika procijena jer će vijerojatno netko tko želi istinski prodati nešto najprije se informirati o vrijednosti, pa ko zna možda mu i stigne koji pp sa određenom ponudom.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Zašto ne vidim bug tržnicu na forumu

Zakon? Zar zakon ne govori da se ne smije oglašavati servis itd ako se nema registriran obrt ili frima? Kakve veze zakon ima sa bug oglasnikom di se prodaju/kupuju/mijenjaju dijelovi koji su moji,koje ja ne trebam vise?

 

Jednostavno ste mogli poštivati zakon i ostaviti tržnicu a ne ovako

 

Glupost, mali oglas imam u plavom i na njuški...ovo je sada isti vrag drugo ime sa manje posjetitelja i jos manje mogucnosti da kupim nesto ili prodam nesto. I naravno manje zanimanja opcenito da uopce nesto i postam u taj oglas

 

Jos jedan razlog više da mi se Bug manje svidja i da jos manje ga posjecujem...

 

Two Thumbs Down

Moj PC  
20 3 hvala 6
14 godina
protjeran
offline
Re: Zašto ne vidim bug tržnicu na forumu
Miro kaže...

Mogućnost komentiranja definira onaj koji postavlja oglas. Tako da je izbor na autoru... Mislim da je to svakako plus i najbitnija značajka "novih" malih oglasa.

 

 

Onda TU/TD treba definirati sam autor. Boli me ćošak šta neki balonja misli o mojoj cjeni.

Uređaj je moj, meni vrijedi toliko. Ne sviđa ti se? Crta, traži jeftinije. 

 

Od sad na svoje oglase stavljam cjenu od 1kn iz razloga što cjena mora biti postavljena,

a poštarina po dogovoru.

 

Dakle recimo cjena je 1kn, poštarina 599kn. Ne varam, samo koristim zakon foruma u svoju korist.

 

A ako stavite da cjena ne može biti 1kn, to se krši sa slobodom trgovine, jer ako VIP može prodavati uređaje za 1kn, i pretplatu od 222kn,

 onda ja mogu prodavati uređaje za 1kn, sa poštarinom po dogovoru. 

From all the things I lost, I miss my mind the most...
14 godina
neaktivan
offline
Zašto ne vidim bug tržnicu na forumu

Kakve su to gluposti da se moras dodatno registrirati ako oces stavit oglas na bug? Taman sam mislio sad napravit jedan,a vidim da nebude nis bilo od toga. Glupa ideja bug,maknite ovo dodatno registrianje jer nema smisla. Neda mi se dodtano registrirati da stavim oglas,radije neka stoji na njuskalu nego da moram jos dodatno tu ispunjavati podatke. 

 
2 1 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Zašto ne vidim bug tržnicu na forumu
kach kaže...

Kakve su to gluposti da se moras dodatno registrirati ako oces stavit oglas na bug? Taman sam mislio sad napravit jedan,a vidim da nebude nis bilo od toga. Glupa ideja bug,maknite ovo dodatno registrianje jer nema smisla. Neda mi se dodtano registrirati da stavim oglas,radije neka stoji na njuskalu nego da moram jos dodatno tu ispunjavati podatke. 

 Šta je-nema prijevare više? Jel cima,a? {#}

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win, Enermax
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice