Nestalo struje, a BOL preživio!

poruka: 13
|
čitano: 2.125
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
moderator
offline
Nestalo struje, a BOL preživio!

Danas je dobar dio zapadnog dijela Zagreba (između 10 i 11h) ostao bez struje, pa tako i naša redakcija (Trešnjevka).

 

Prekid je trajao 20-30 minuta, ali kako vidim nema primjedbi (na forumu), znači da su UPS-ovi dobro odradili posao i svi serveri su bili dostupni?

 

Super ako je bilo tako! Osmijeh

...
Moj PC  
24 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nestalo struje, a BOL preživio!

Meni je sve radilo Šutim

The ONE and ONLY!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nestalo struje, a BOL preživio!

bol je ipak bol Osmijeh

 

također je sve radilo i kod mene.

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.9.2010 11:35 (robisierra92).
14 godina
neaktivan
offline
Nestalo struje, a BOL preživio!

Sve je šljakalo kao i uvjek..............

The quieter you become, the more you are able to hear | where there is a shell , there is a way (◣_◢)...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Nestalo struje, a BOL preživio!

Znači vi servere imate u hrtvatskoj!? Mislim bas je u redakciji? Mislio sam da ste zakupili server negdje u švedskoj ili slično...

Pinky je zakon... I ♥ π
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nestalo struje, a BOL preživio!

Meni je firma isto na Trešnjevci... I taman sam bio otišao na WC i dok sam ulazio sve je radilo. Kad sam izašao mrkli mrak u hodniku i čujem u daljini UPS-ove kako cvile k'o da ih netko kolje. S obzirom da se nisam nešto naspavao jučer i uz ovo sivilo vani, imao sam dojam kao da je došla nuklearna zima. Smijeh "A ništ'", rek'o i otišao do frižidera po pivu (s obzirom da nisam znao koliko dugo neće biti struje, trebalo je reagirati brzo dok je još hladna). Baš je dobro sjela. Šteta samo što nije potrajalo duže... Cool

Retry. Reboot. Reinstall. Reformat.
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.9.2010 11:41 (vlad0).
Moj PC  
33 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nestalo struje, a BOL preživio!
vlad0 kaže...

Meni je firma isto na Trešnjevci... I taman sam bio otišao na WC i dok sam ulazio sve je radilo. Kad sam izašao mrkli mrak u hodniku i čujem u daljini UPS-ove kako cvile k'o da ih netko kolje. S obzirom da se nisam nešto naspavao jučer i uz ovo sivilo vani, imao sam dojam kao da je došla nuklearna zima. Smijeh "A ništ'", rek'o i otišao do frižidera po pivu (s obzirom da nisam znao koliko dugo neće biti struje, trebalo je reagirati brzo dok je još hladna). Baš je dobro sjela. Šteta samo što nije potrajalo duže... Cool

hahahahhaha koji kralj! :DDDD

Stara japanska: ako pas laje, nije dovoljno kuhan.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nestalo struje, a BOL preživio!
vlad0 kaže...

Dobro si brajo, tvoji barem pivaju... Moji neće ništa...

 

Pive nema, kave se pije.

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nestalo struje, a BOL preživio!
Meni na Trešnjevki je bilo struje... cijelo jutro...
In Control
14 godina
neaktivan
offline
Nestalo struje, a BOL preživio!

Ja sam bio u školi skroz na istoku,tako i da nije bilo struje doma,nema veze.Baš sam čitao o tome na internetu,kao bila je neka eksplozija u onoj toplani i policija istražuje slučaj.

alrighty then
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Nestalo struje, a BOL preživio!
Miro kaže...

Danas je dobar dio zapadnog dijela Zagreba (između 10 i 11h) ostao bez struje, pa tako i naša redakcija (Trešnjevka).

 

Prekid je trajao 20-30 minuta, ali kako vidim nema primjedbi (na forumu), znači da su UPS-ovi dobro odradili posao i svi serveri su bili dostupni?

 

Super ako je bilo tako! Osmijeh

 Ako nije tajna možete li nam reći koliko očekujete da će ups-ovi raditi nakon što netsane struje?

Nikad nisam igrao nijedan cod multiplayer.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nestalo struje, a BOL preživio!
captain_soap_McTawish kaže...
Miro kaže...

Danas je dobar dio zapadnog dijela Zagreba (između 10 i 11h) ostao bez struje, pa tako i naša redakcija (Trešnjevka).

 

Prekid je trajao 20-30 minuta, ali kako vidim nema primjedbi (na forumu), znači da su UPS-ovi dobro odradili posao i svi serveri su bili dostupni?

 

Super ako je bilo tako! Osmijeh

 Ako nije tajna možete li nam reći koliko očekujete da će ups-ovi raditi nakon što netsane struje?

 nemoj mu reći - sigurno ima neki zli plan Belji se

16 godina
offline
RE: Nestalo struje, a BOL preživio!
bobica257 kaže...

Znači vi servere imate u hrtvatskoj!? Mislim bas je u redakciji? Mislio sam da ste zakupili server negdje u švedskoj ili slično...

Da bome da su u hrvatskoj kaj drugo, svoj na svome kad smo vec kod toga ko oce pogledat di se nalazi zapravo neka stranica tu je za Firefox odlican dodatak Flagfox.Cool

 

http://geotool.flagfox.net/?ip=213.202.123.24&host=www.bug.hr

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice