TuneUp vs Ccleaner vs Glary

poruka: 42
|
čitano: 23.009
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
TuneUp vs Ccleaner vs Glary

Evo zanima me konkretno koji od ovih cleanera preporučujete, koje savjete za njihovu uporabu imate i zašto bi izabrali upravo taj?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: TuneUp vs Ccleaner vs Glary

Evo ovako, Sve sam to koristio i da rečem svoje mišljenje,

 

Ccleaner = alat koji *treba* imat svaki PC , jednostavno je predobar čistač... a usto možeš i registry čistit, brzo skenira i očisti.

 

Glary = jedan od najboljih FREE alata za optimizaciju računala, preporuka {#}

 

TuneUp = po meni je najbolji, ali nije FREE, tako da nemožemo ga uspoređivat s Glaryem. Kupi ga ako ti novci nisu problem

 

 

 

Zaključak : Najbolji Free programi za optimizaciju su po meni : Ccleaner + Glary.

 

Još svojom bodriš me lepotom za druge slep sam o tom potom jer znam, zauvek blizu si =)
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.4.2011 21:15 (jukiii).
13 godina
neaktivan
offline
TuneUp vs Ccleaner vs Glary

CCleaner je odlican alat + besplatan je a znas kako se kaze nema dzabe ni kod stare babe.

 

Tune-Up je naravno vrhunski alat za ciscenje i optimizaciju tako da njega preporucujem.

Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
TuneUp vs Ccleaner vs Glary

Samo da kazem da vise nemam windows bez tuneUp-a..obavezan je..

Moj PC  
0 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
TuneUp vs Ccleaner vs Glary

Ja nisam koristio ni jedan dok mi decki tamo na av temi nisu savjetovali ccleaner. Sad sam malo trazio po netu i nasao da se ova 3 najvise spominju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: TuneUp vs Ccleaner vs Glary
KickAss00 kaže...

Ja nisam koristio ni jedan dok mi decki tamo na av temi nisu savjetovali ccleaner. Sad sam malo trazio po netu i nasao da se ova 3 najvise spominju.

 

  Da najvise se spominju jer su najbolji. Tuneup nije free a piratske verzije obicno imaju problema sa serial keyem.

 

Koristio sam i tuneup i ccleaner i naravno tuneup je puno bolji. (Imao sam original)

I'm rapper. Screamer. Singer. I'm the dopest.
14 godina
neaktivan
offline
Re: TuneUp vs Ccleaner vs Glary
KickAss00 kaže...

Evo zanima me konkretno koji od ovih cleanera preporučujete

Ja licno koristim sva 3.

- kao besplatna rjesenja glary i ccleaner su odlicni, svakome ih preporucam i instaliram.

-TuneUp je dobar program sa puno mogucnosti, al nije besplatan.

14 godina
protjeran
offline
Re: TuneUp vs Ccleaner vs Glary

CrapC

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
13 godina
neaktivan
offline
TuneUp vs Ccleaner vs Glary

Znači ukoliko "cijena" nije problem da stavim TuneUp? Pričo sam s frendom i reko je da je tuneup malo težak za sustav i da stalno vrti u pozadini neke procese.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: TuneUp vs Ccleaner vs Glary

Ako cijena nije problem, kupi ga , nećeš požalit. Tuneup nije težak za system... jedino ako imaš 512 mb Ram-a {#}, Ne vrti on ništa skoro i neuzima puno memorije.

Još svojom bodriš me lepotom za druge slep sam o tom potom jer znam, zauvek blizu si =)
14 godina
neaktivan
offline
Re: TuneUp vs Ccleaner vs Glary
KickAss00 kaže...

Znači ukoliko "cijena" nije problem da stavim TuneUp? Pričo sam s frendom i reko je da je tuneup malo težak za sustav i da stalno vrti u pozadini neke procese.

Istina radi u pozadini, a to da je tezak ne znam, ja ga i ne primjetim.

 

mislim tj. siguran sam da ce tebi biti dovoljni CCleaner i glary, tak da instaliraj njih i nemas problema.

13 godina
neaktivan
offline
Re: TuneUp vs Ccleaner vs Glary
KickAss00 kaže...

Znači ukoliko "cijena" nije problem da stavim TuneUp? Pričo sam s frendom i reko je da je tuneup malo težak za sustav i da stalno vrti u pozadini neke procese.

  Da, vrti stalno u pozadini neke procese, jer ima u sebi tzv. Live Optimization, i stalno prati promjene u radu kompa, ubrzava ga dinamički, mijenja prioritete procesima i programima da se drugi prije pokrenu, itd, itd, ali nije uopce tezak za komp, nego ti i pomogne..

 

Ja ga koristim vec koju godinu, sad sam na najnovijem i niti neprimjetim da je upaljen, lak je za sustav..Ima jaaako puno opcija, korisna je i   1-click maintenance..Svakako preporuke..

 

Meni TuneUp proces zauzima 3 MB..

 

 

15 godina
protjeran
offline
Re: TuneUp vs Ccleaner vs Glary

Tuneup nije besplatan, ali je dobar i ima puno više od CCleanera i drugih. Pogotovo windows enhacements nešto kao Windows blinds za uređivanje ikona i stiliziranje desktopa i log-in screena, boot screena, itd.

Registry cleaner je pouzdan zato jer je manje agresivan od drugih "čistača smeća" kod Windowsa, disk defrag solidan i brz, registry defrag funkcionira dobro i bez grešaka u registryju

i know i know a dirty word hello how low?
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.4.2011 0:59 (stoncin3).
14 godina
neaktivan
offline
TuneUp vs Ccleaner vs Glary

Najbolje da sebi skines probnu verziju TuneUp-a 15 dana, pa vidis da li ti odgovara ili ne:

http://www.tune-up.com/products/tuneup-utilities/

 
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
TuneUp vs Ccleaner vs Glary

Ak stavim njega jel mogu pobrisat ova 2 tj za sad mi je instaliran samo ccleaner?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
TuneUp vs Ccleaner vs Glary

Stavi TU2011 nećeš požaliti ni kune ili probaj 15 dana pa vidi..{#}

i know i know a dirty word hello how low?
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: TuneUp vs Ccleaner vs Glary
KickAss00 kaže...

Ak stavim njega jel mogu pobrisat ova 2 tj za sad mi je instaliran samo ccleaner?

Ne moras nista brisati, ja imam sve 3 instalirana.

13 godina
neaktivan
offline
Re: TuneUp vs Ccleaner vs Glary

Ne volim pretrpavat, 

14 godina
offline
TuneUp vs Ccleaner vs Glary

Svakako prije kupovine TuneUp-a, isprobaj program kako je kolega iznad rekao, jer nikad ne kupuj nešto prije nego što probaš.

 

Još u kombinaciji s Ccleanerom ga koristi i nemaš frke {#}

 

Ništa drugo ti netriba osim to dvoje.

Još svojom bodriš me lepotom za druge slep sam o tom potom jer znam, zauvek blizu si =)
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.4.2011 1:06 (jukiii).
Moj PC  
2 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: TuneUp vs Ccleaner vs Glary
Definitivno CCleaner
13 godina
neaktivan
offline
TuneUp vs Ccleaner vs Glary

Stavio sam TuneUp. Ima tu dosta naprednih opcija koje meni ni ne trebaju, ali eto čito da se nađe. Ima nekolko procesa, ne uzimaju baš previše memorije. Primjenio sam neke postavke za brži internet u Firefoxu i Internet Exploreru ali ne znam koliko se ubrzanje uopće osjeti jer meni je to sve isto.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
TuneUp vs Ccleaner vs Glary

Ja imam samo crap cleaner i revo. Kad se računalo redovito održava više i ne treba. Svaki program uninstaliram revom i ručno obrišem zaostatke. Naravno,pazim da ne instaliram svašta. Svaki večer prije gašenja računala počistim s ccleanerom. Windowsi stari skoro dvije godine i potpuno u formi. Ovi programi tipa TuneUp ili Glary znaju napraviti više štete nego koristi pogotovo kad prčkaju po registry-ju....

www.hrphotocontest.com
Moj PC  
0 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: TuneUp vs Ccleaner vs Glary
BlackMoon kaže...

Ja imam samo crap cleaner i revo. Kad se računalo redovito održava više i ne treba. Svaki program uninstaliram revom i ručno obrišem zaostatke. Naravno,pazim da ne instaliram svašta. Svaki večer prije gašenja računala počistim s ccleanerom. Windowsi stari skoro dvije godine i potpuno u formi. Ovi programi tipa TuneUp ili Glary znaju napraviti više štete nego koristi pogotovo kad prčkaju po registry-ju....

  Vjerojatno onim ne neprednim korisnicima..

15 godina
offline
TuneUp vs Ccleaner vs Glary

Baš takvi će prvo posegnuti za "one click fix" i napraviti štetu...

www.hrphotocontest.com
Moj PC  
1 2 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: TuneUp vs Ccleaner vs Glary

TU One-Click Maintenance je potpuno bezopasan i učinkovit. Pokrenite ga iz schedule mode svakih 14 dana i da vidiš kako su Windowsi fixirani na brzinu. Btw radi sam u pozadini i ne usporava dok je pokrenut. Ovisno o postupku traje izmedju jedne i dvije minute jedino ako se uključi i Disk defragmenter traje naravno po potrebi i duže, ali kažem vam bez ikakvog lagganja!{#}

i know i know a dirty word hello how low?
13 godina
neaktivan
offline
Re: TuneUp vs Ccleaner vs Glary
stoncin3 kaže...

TU One-Click Maintenance je potpuno bezopasan i učinkovit. Pokrenite ga iz schedule mode svakih 14 dana i da vidiš kako su Windowsi fixirani na brzinu. Btw radi sam u pozadini i ne usporava dok je pokrenut. Ovisno o postupku traje izmedju jedne i dvije minute jedino ako se uključi i Disk defragmenter traje naravno po potrebi i duže, ali kažem vam bez ikakvog lagganja!{#}

 

Samo sto to zna usporiti rad kompjutera

I'm rapper. Screamer. Singer. I'm the dopest.
15 godina
protjeran
offline
Re: TuneUp vs Ccleaner vs Glary
Aliser kaže...
stoncin3 kaže...

TU One-Click Maintenance je potpuno bezopasan i učinkovit. Pokrenite ga iz schedule mode svakih 14 dana i da vidiš kako su Windowsi fixirani na brzinu. Btw radi sam u pozadini i ne usporava dok je pokrenut. Ovisno o postupku traje izmedju jedne i dvije minute jedino ako se uključi i Disk defragmenter traje naravno po potrebi i duže, ali kažem vam bez ikakvog lagganja!{#}

 

Samo sto to zna usporiti rad kompjutera

Lol pa moraš defragmentirati disk(ove) sa vremena na vrijeme? Što to sada pa to zna usporiti rad kompjutera? Isključiš defrag u opcijama one-click maintenance, staviš schedule svakih 14 dana bez njega i pokreneš defragmenter kada trebaš zasebno preko noći. That's it!!!

i know i know a dirty word hello how low?
13 godina
neaktivan
offline
Re: TuneUp vs Ccleaner vs Glary
stoncin3 kaže...
Aliser kaže...
stoncin3 kaže...

TU One-Click Maintenance je potpuno bezopasan i učinkovit. Pokrenite ga iz schedule mode svakih 14 dana i da vidiš kako su Windowsi fixirani na brzinu. Btw radi sam u pozadini i ne usporava dok je pokrenut. Ovisno o postupku traje izmedju jedne i dvije minute jedino ako se uključi i Disk defragmenter traje naravno po potrebi i duže, ali kažem vam bez ikakvog lagganja!{#}

 

Samo sto to zna usporiti rad kompjutera

Lol pa moraš defragmentirati disk(ove) sa vremena na vrijeme? Što to sada pa to zna usporiti rad kompjutera? Isključiš defrag u opcijama one-click maintenance, staviš schedule svakih 14 dana bez njega i pokreneš defragmenter kada trebaš zasebno preko noći. That's it!!!

 

Ma ne to, dok taj one-click maintenance radi u pozadini uspori rad kompjutera na to sam mislio.

I'm rapper. Screamer. Singer. I'm the dopest.
14 godina
offline
TuneUp vs Ccleaner vs Glary

Ja koristim AVG PC Tuneup, on je meni najbolji ali evo dati kažem o ovim programima:

 

Glary: Izvrstan alat, a jedini problem je zakopanost opcija, jer je program lijepa sučelja koje prikriva njegove stvarne mogućosti.

TuneUp: Malo više funkcija od glary-a sa još lijepšim sučeljem, ali je spor(ne prespor). Sučelje mu se zna dugo učitavat što mi nikako ne sjeda, usto neke nove opcije nisu ispolirane kao ni neke stare, uglavnom ima mjesta napretku

CCleaner: Ovo ni nije komplet čistač kao glary ili TuneUp, pa ga jednostavno nemožeš uspoređivat, ipak kad ga se upari sa ccenhancerom ccleaner dobiva svrhu pokraj tuneup-a ili glary-a.

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
TuneUp vs Ccleaner vs Glary

Pojma nemam za Glary.

Ali TuneUp ne obriše sve što CCleaner obriše a vrijedi i obrnuto. Zato koristim oboje-!

Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice