Snimanje klikova i ponovni playback

poruka: 1
|
čitano: 1.440
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Snimanje klikova i ponovni playback

Pozdrav.

Trebam pomoć. Treba mi program koji će snimiti određeni niz klikova po ekranu, i zatim taj niz automatski ponoviti. Dakle, ja otvorim neki prozor (recimo, u browseru), stisnem rec u tom programu, poklikam sto treba, taj program to snimi i onda ja kada hocu mogu to ponovno pokrenuti i taj program odradi te klikove umjesto mene. Našao sam na internetu nekoliko programa, ali svi uključuje nekakve skripte, a ja baš nisam vičan ničemu sličnom. Znači, treba mi program sa GUI gdje ja kliknem snimi, on snimi i to je to... Onda ja da mogu pokrenuti niz kada kliknem na play. Isto tako, vrlo mi je bitna opcija da se taj niz može sam pokrenuti svakih xx minuta, tako da ja ne moram biti kraj kompa i kliknuti na play, nego da program to sam odradi.

Upravo program koji mi treba je ReMouse (http://www.remouse.com/), ali on, na žalost, nije besplatan. Jako je jednostavan za upotrebu, nema nikakvih skripti i ima opciju da ponavlja niz svakih xx minuta.Pošto nisam u mogućnosti platiti taj program, ima li tko kakvih ideja?

Hvala

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice