Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.456
|
čitano: 2.516.867
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
6 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
volegradele kaže...

New update!

 

Mogli su naznačit uz to da nemaju proizvode koje su ljudi naručili nego će te iste ljude njihova logistika zvat i pogađat kao na pijaci prodaju posve drugih proizvoda za koje misle da im mogu ponudit umjesto onih koje im ne mogu omogućit po cijeni kojoj su prvotno prodali. 

Ne znam zašto ih stalno bumpate i dajete im reklamu kad to nisu zaslužili.

Ovakva obmana putem tv kuće u Hrvata nije zabilježeno, a to sve na račun europskog prvenstva u rukometu koje gleda čitava europa i svijet.

Apsurdistan !!!

12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Pa ko ih bumpa i reklamira??Samo obavjestavam ekipu sto se događa.

Pa*ra sam ih vec par puta sa nedostupnosti proizvoda na web shopu.neimanja niceg vrijednog u ducanu...

AUDIOFIL
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.1.2018 0:16 (volegradele).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Kod mene sasvim fer i korektni Megastore. Umjesto 1700kn RX 470 4Gb imam GTX 1060 6Gb za 1972kn

 

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Mene zvali, naravno nema rx 570 narucene u 00:04, jedino sto imaju od grafa je gtx 1030 i jos neke gtx 7xx serije  

Kada ste vi kojima su ponudili 1060 narucili?

To je moralo biti minutu nakon ponoci :)

Sir! We are surrounded! - Great! Now we can attack in every direction!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Marsel007 kaže...

Mene zvali, naravno nema rx 570 narucene u 00:04, jedino sto imaju od grafa je gtx 1030 i jos neke gtx 7xx serije  

Kada ste vi kojima su ponudili 1060 narucili?

To je moralo biti minutu nakon ponoci :)

 isto i kod mene, valjda su imali dvije 1060 kao "puno skladiste"

12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
dustY kaže...
Marsel007 kaže...

Mene zvali, naravno nema rx 570 narucene u 00:04, jedino sto imaju od grafa je gtx 1030 i jos neke gtx 7xx serije  

Kada ste vi kojima su ponudili 1060 narucili?

To je moralo biti minutu nakon ponoci :)

 isto i kod mene, valjda su imali dvije 1060 kao "puno skladiste"

 ja sam otisao odnah ujutro u ducan i tamo kupio.govorim o modelu 1060 od 3gb

15 godina
odjavljen
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Samo znam da me nikada u zivotu vise nece vidjeti niti cu ih ikome preporuciti.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Mrgud Veliki kaže...

Samo znam da me nikada u zivotu vise nece vidjeti niti cu ih ikome preporuciti.

 

 Sto su te izvozali, kako?

12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Sto se mene tice sve proslo uredu!Samo steta sto su USB i sto mi uopce ne trebaju tad!

AUDIOFIL
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.1.2018 13:47 (volegradele).
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
toxic kaže...
Mrgud Veliki kaže...

Samo znam da me nikada u zivotu vise nece vidjeti niti cu ih ikome preporuciti.

 

 Sto su te izvozali, kako?

 Ne bih rekao da su me izvozali. Ponudili mi nesto sto je gotovo 3x jeftinije od narucenog, a da sam to htio kupiti vec bi to i imao.

Nije da mi je na kraju grafa neophodna, ali kada je vec bila takva prilika, zasto ne.

Sve u svemu aludiram na njihovu cijelu akciju. Kao i zatvaranje cijelog webshopa gdje je na kraju ispalo da na prostoru recimo Slavonije postoji samo jedna dostupna poslovnica (ako se ne varam).

Ne zelim nikome da mu se nesto pokvari i to mora preko njih sredjivati, jer kakvim su se pokazali...

12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
volegradele kaže...

Sto se mene tice sve proslo uredu!Samo steta sto su USB i sto mi uopce ne trebaju tad!

 ja cu ih uzeti od tebe ako ti ne trebaju :)

15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
I ja imam usb port slobodan 😀
Motorola G5 Plus 3/32
6 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Ag008 kaže...

Kod mene sasvim fer i korektni Megastore. Umjesto 1700kn RX 470 4Gb imam GTX 1060 6Gb za 1972kn

 

 

Umjesto 6 RX 470 kartica po 1700kn si dobio jednu GTX 1060 6gb za 1972kn ?

Šta je tu super i korektno ?

 

12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
C3c1l kaže...
volegradele kaže...

Sto se mene tice sve proslo uredu!Samo steta sto su USB i sto mi uopce ne trebaju tad!

 ja cu ih uzeti od tebe ako ti ne trebaju :)

 

Bass kaže...
I ja imam usb port slobodan 😀

 The highest bidder wins!

Bas sam se radova isprobat  7.1 surroundu,ili cu kupit neku novu zvucnu koja ima usb izlaz!

AUDIOFIL
12 godina
online
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

GIGABYTE GeForce GTX 1070 za 3400 kn, osjetno jeftinije nego u nas. Jeli dobra ponuda?

Zanima me zna li itko kolika je cijena 1070 bila po europi kad je tek izasla? prije rudarenja, puno me zanima, hvala.

https://www.amazon.de/GIGABYTE-GeForce-Gaming-GDDR5-256bit/dp/B01GXZ7Q3Y/ref=pd_cart_vw_2_1?_encoding=UTF8&pd_rd_i=B01GXZ7Q3Y&pd_rd_r=370TEG8SN3RNAMG5HRXN&pd_rd_w=Efkrr&pd_rd_wg=QKeka&psc=1&refRID=370TEG8SN3RNAMG5HRXN

Ubi bene, ibi patria.
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.1.2018 19:35 (Et_Tu_Brute?).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
volegradele kaže...

Bas sam se radova isprobat  7.1 surroundu,ili cu kupit neku novu zvucnu koja ima usb izlaz!

 Ne znam dal je ovo šala ili nije  ali ova sluške se priključuju na običan USB i u sebi imaju zvučnu.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.1.2018 19:42 (CyberDemonVZ).
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

mogao bi sutra biti keben popust u h18

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
lange kaže...

mogao bi sutra biti keben popust u h18

 Popust koji neces moc na nista iskoristit :)

12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
CyberDemonVZ kaže...
volegradele kaže...

Bas sam se radova isprobat  7.1 surroundu,ili cu kupit neku novu zvucnu koja ima usb izlaz!

 Ne znam dal je ovo šala ili nije  ali ova sluške se priključuju na običan USB i u sebi imaju zvučnu.

 U sebi imaju zvucnu,eto koji sam telac,nisam ni zanao za tako nesto,ali sad kad bolje razmislim vjerovatno imaju Dolby dekoder unutra,ja imam eksternu zvucnu koja ima XLR i 6.5mm ulaz za mikrofon ,sluše i gitaru naprimjer!I da znam da se prikljucuju na obican USB,mogu mislit kakva je kvaliteta audia!!

AUDIOFIL
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
volegradele kaže...

 U sebi imaju zvucnu,eto koji sam telac,nisam ni zanao za tako nesto,ali sad kad bolje razmislim vjerovatno imaju Dolby dekoder unutra,ja imam eksternu zvucnu koja ima XLR i 6.5mm ulaz za mikrofon ,sluše i gitaru naprimjer!I da znam da se prikljucuju na obican USB,mogu mislit kakva je kvaliteta audia!!

 Nisam iskusan u tome, al koliko vidim, kvaliteta ide ovako on board zvučna (na matičnoj) < USB zvučna < dedicated zvučna

 

Znači ove USB čak znaju biti i bolje od onih na matičnoj. Al naravno ni blizu onoj na posebnim zvučnim karticama. Tak da onaj tko ima neku poštenu zvučnu ni ne razmišlja o headsetovima s integriranom zvučnom.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Et_Tu_Brute? kaže...

GIGABYTE GeForce GTX 1070 za 3400 kn, osjetno jeftinije nego u nas. Jeli dobra ponuda?

Zanima me zna li itko kolika je cijena 1070 bila po europi kad je tek izasla? prije rudarenja, puno me zanima, hvala.

https://www.amazon.de/GIGABYTE-GeForce-Gaming-GDDR5-256bit/dp/B01GXZ7Q3Y/ref=pd_cart_vw_2_1?_encoding=UTF8&pd_rd_i=B01GXZ7Q3Y&pd_rd_r=370TEG8SN3RNAMG5HRXN&pd_rd_w=Efkrr&pd_rd_wg=QKeka&psc=1&refRID=370TEG8SN3RNAMG5HRXN

 U trenutacnoj klimi je odlicna ponuda... sto se tice nekadasnjih cijena, najniza koju sam vidio (5/2017) je 2850 kn. 

6 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Upravo su me zvali iz h18 i očekivano otkazali narudžbu (SSD 250GB) nikakva ponuda nekog zamjenskog proizvoda nije ponuđena. Inače naručeno u web shopu prvi dan 10 minuta nakon što je počela akcija.... ako su i imali 5-6 tih diskova na lageru ne znam ko je onda to dobio. Tu se vjrovatno frendovima i rodbini podjelilo ono što su imali na lageru.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ima jedna rx580 u city centru west h18, idem u arena centar isto vidit kaj ima. (idem s razlogom) 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Kolacic kaže...

Ima jedna rx580 u city centru west h18, idem u arena centar isto vidit kaj ima. (idem s razlogom) 

 Ajde javi ako šta ima. Stolica koja npr.

9 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Iskreno usao sam u ducan i odmah izasao. Mislim da u fenixu i mikronisu imaju neke stolice na popoustu. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Vidim da ste neki dobili ovakve mailove od Hangara. Za koliko mogu očekivati paket kod sebe?

Inače, radi se o Logitech Z333 zvučnicima. Naručio u 1:13 nakon utakmice odmah. Plaćeno Maestrom, odmah skinuti novci.

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Tomek.Klc kaže...

Vidim da ste neki dobili ovakve mailove od Hangara. Za koliko mogu očekivati paket kod sebe?

Inače, radi se o Logitech Z333 zvučnicima. Naručio u 1:13 nakon utakmice odmah. Plaćeno Maestrom, odmah skinuti novci.

 To najbolje da pitas njih, ako ti ne obrisu i taj komentar. Sada imaju fazu da stavljaju slike 'zadovoljnih' korisnika, a u isto vrijeme naveliko brisu komentare

10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Poz, zna li netko ima li kakvih kvalitetnih bluetooth zvucnika na popustu? Do 500 kn. 

LoL
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Meni evo jučer prijepodne došao usb disk, bez ikakve obavijesti da je poslano, gls samo banuo na vrata isto bez najave.
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

gls poznat po tome :D, posalju sms isto u 7 ujutro u 9 ipo mi zvone ja gledam kojik...

everyday i&amp;#39;m shuffling...
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice