Na pomolu prva prijenosna Xbox konzola?

poruka: 6
|
čitano: 2.799
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Na pomolu prva prijenosna Xbox konzola?".
5 godina
offline
Na pomolu prva prijenosna Xbox konzola?

Jel netko koristi Steam Deck? Jel valja to cemu?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Na pomolu prva prijenosna Xbox konzola?
Koristim već neko vrijeme. Za mene savršen uređaj ali nije za svakoga. Meni je predobrar jer ga koristim za više stvari. PC igre stare par godina i više vrti sve bez problema. A za nove igre koje i ne rade baš najbolje nativno, opet imaš izbora za streamanje sa laptopa/PS5/Xboxa na Steam Deck i igraš komforno u krevetu ili na kauču bez input laga. Da ne govorim da možeš emulirati starije konzole sve do PS3/Xbox 360 generacije. Ako imaš volje i voliš se zafrkavati sa malo namještanja i iskorištavati uređaj do maksimuma, onda je sigurno za tebe.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
6 godina
offline
Re: Na pomolu prva prijenosna Xbox konzola?
S obzirom da su debelo popušili od PS5...najbolje da krenu stopama od Nintendo...prenosiva konzola koja ima svoje postolje koje je spojeno na veći ekran...u postolju je AI GPU...koji radi upscaling...otvoreno kažu da se ograničavaju na full HD rezoluciju ali sve na max...a tko želi najbolje ima PC

Nije Nintendo lud...zarađuju kako na igrama tako i na konzoli

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Na pomolu prva prijenosna Xbox konzola?

to! dosadašnje su, jednom postavljene, ostale učvršćene za podlogu i ne bi ih vrag viljuškarom prenosio. kako je krenulo, još će izmisliti i prijenosne telefone. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.6.2024 11:45 (Ajar).
Moj PC  
3 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: Na pomolu prva prijenosna Xbox konzola?
HCMAA kaže...
S obzirom da su debelo popušili od PS5...najbolje da krenu stopama od Nintendo...prenosiva konzola koja ima svoje postolje koje je spojeno na veći ekran...u postolju je AI GPU...koji radi upscaling...otvoreno kažu da se ograničavaju na full HD rezoluciju ali sve na max...a tko želi najbolje ima PC

Nije Nintendo lud...zarađuju kako na igrama tako i na konzoli

 ps je prevelik brend da bi ga se tek tako srusilo
mislim da u ovoj fazi širenja na trzistu microsfot gleda samo usporedbu trenutna generacija/prosla generacija.

gledajuci tako MS moze bit zadovoljan jer xbox kao brend raste.


po meni je zanimljiv i dobar potez bio lansiranje series S, prema nekim procjenama 50% svih korisnika series S su novi korisnici Xboxa. Super taktika

6 godina
offline
Re: Na pomolu prva prijenosna Xbox konzola?
Čekao sam da najave pro verziju konzole....kad ono ništa...tako vjerojatno back to master race:)...za 1200€ valjda se da ugurati rtx4070
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice