Sony Xperia S

poruka: 2.039
|
čitano: 718.014
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia S
mar123 kaže...

pa htc nemora cekat, on je vec izdao svoje one uređaje, koji su bolji od xperi-e bar ovaj najjaci s 4-jezgrenim procom ali zato i znatno skuplji.

Kako će ih kupit ako ih u nas nema? I koja je to cijena u nas? U GB je manje od 3300kn, tako da ni u nas neće vjerojatno bit preko 4500-5000kn. 

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia S

Xperia S je jedino bolja po rezoluciji ekrana.


U svemu ostalome je SGS2 dakleko bolji uredaj.

Moj PC  
1 12 hvala 0
15 godina
offline
Sony Xperia S

tebi je 4500-5000 malo? pa ova xperia s se da nac za 3300 bez ugovora u ducanu otkljucana. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia S

Nema, sve je to previše... Iznad 2200, 2500kn neću platit za mobitel nikada...

Hvala ti Bože što sam RIJEČANIN!
Moj PC  
4 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia S
mar123 kaže...

tebi je 4500-5000 malo? pa ova xperia s se da nac za 3300 bez ugovora u ducanu otkljucana. 

Pa za dobar uređaj nije puno, ali kada pogledaš svi više manje sada uzimaju pretplate (među ostalima i ja) i svako 2 godine imam pravo na novi uređaj za bagatelu (platim maltene 10% cijene). 

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
offline
Sony Xperia S

BMK a u cemu je galaxy bolji?

 

tir onda kupis model p i eto.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia S
Mitsuoka kaže...
mar123 kaže...

tebi je 4500-5000 malo? pa ova xperia s se da nac za 3300 bez ugovora u ducanu otkljucana.

Pa za dobar uređaj nije puno, ali kada pogledaš svi više manje sada uzimaju pretplate (među ostalima i ja) i svako 2 godine imam pravo na novi uređaj za bagatelu (platim maltene 10% cijene).

 

To me isto malo nervira - za one relativno normalne pretplate (VIP npr 100kn mjesečno ili 50kn kao što ja imam) cijena je 5% jeftinija nego u slobodnoj prodaji. Ne platim 3500kn nego 3300. Neš' ti popusta, a bit ću vam vjeran 2 godine...

 

@mar123

Nema P ili U, samo S dolazi u obzir. Ako ću već kupiti takav mobitel, kupit ću ili TOP model ili ništa, dobar je i sadašnji X10.

Hvala ti Bože što sam RIJEČANIN!
15 godina
offline
Sony Xperia S

razlika između p i s modela je u ekranu kolko ja znam, s ima 4.3" a p 4".

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia S

Hmm je da idemo u offtopic, ali ja imam u VIP-a pretplatu od 125kn i Desire sam uzeo za 600kn, on je bio 4500-5000 u slobodnoj prodaji. Tako da ne govori dezinformacije, a to o vjernosti, u 12 godina sam promjenio 1 put mrežu - sa T-Mobilea na VIP, prije par godina. I sasvim sam zadovoljan. Virtualne mreže su katastrofa, pogotovo u roamingu.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia S

Ne znam, ja sam govorio za produljenje pretplate, ne novi ugovor. Ali lako se to riješi nakon što istekne trenutni - na nečije ime napravit pretplatu i deri. Za produljenje ugovora nema posebnog sniženja, ne znam točno kako je za novi ugovor.

 

Mada, pretjerao sam, da, za 4000kn je na pretplatu cca 2500kn, mislio sam da je manji popust. I nije mi cilj bilo dezinformirat, na VIPu su mi svi iz obitelji već dugi niz godina i imam samo pohvale za njih...

Hvala ti Bože što sam RIJEČANIN!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia S
TIR669 kaže...

Ne znam, ja sam govorio za produljenje pretplate, ne novi ugovor. Ali lako se to riješi nakon što istekne trenutni - na nečije ime napravit pretplatu i deri. Za produljenje ugovora nema posebnog sniženja, ne znam točno kako je za novi ugovor.

 

Mada, pretjerao sam, da, za 4000kn je na pretplatu cca 2500kn, mislio sam da je manji popust. I nije mi cilj bilo dezinformirat, na VIPu su mi svi iz obitelji već dugi niz godina i imam samo pohvale za njih...

hmmm, iste su cijene za nove pretplate i produživanje. Recimo Note mi je duplo jeftiniji, 3000 umjesto 6000. 

 

Nego kad smo se uvatili toga, ima li je u T-Mobilea? Mogao bih majci reć da ga kupi, jer joj pretplata ističe, a njoj bi se vjerojatno izgled svidio. 

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
offline
Sony Xperia S

A cuj ja sam oduvjek bio sonijev covjek sada imam satio koji je smjesan naspram xperie ali i dalje radi jako fino. Nisam mislio uzimat takvu pilu ali danas sam odneso 14 kila sitnih novaca u finu i ocekivao sam 1200- 1500kn kad ono veli zena 3500 ja skoro pao u nesvjest.  samo sta me zeza ne zelim ici na neku pretplatu uzeo bi tomato brutalnu tarifu i slobodan uredaj, koliko cujem da su u tele 2 otkljucani ali mi prodavac veli da ih nema jos da ce morati naruciti. mozda jos i uvalim ovo staro kino nekom. 

Dirty dosen
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony Xperia S

koliko se otprilike ceka kada naruce u tele 2 xperiu s? jesi mozda pitao prodavaca???

MuWu
13 godina
offline
Sony Xperia S
@MujagaWudaghi, ako dođeš u Karlovac u dva dućana ih ima za kupiti odmah, jedan dućan TELE2u centru kod rotora, drugi "Svijeta Medija" u komplexu na tržnici, zračne udaljenosti međusobno niti 500 metara!
ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony Xperia S

ma da...jel to po cijeni od 3495kn?? ili po nekoj skupljoj? 

MuWu
13 godina
offline
Sony Xperia S
Samo mob 4599.95 bez ikakvih obveza, uz pretplatu vjerojatno uz nižu cijenu, ovino o tarifi!
ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony Xperia S

u tele 2 je mob 3495kn na bonove ... ;) 

MuWu
15 godina
offline
Re: Sony Xperia S

Da li če se ovo pojaviti u VIP-u i kada? Zna tko?

 

Za par dana obnavljam pretplatu pa ako neće doći u neko skorije vrijeme da odaberem nešto drugo.

 

 

15 godina
offline
Re: Sony Xperia S

ja sam pitao u vipu i rekli su da ne znaju nista kada ce im koji mobitel doci i da pogledam ponudu koju imaju... tako da eto...isto bi volio da dodje u vip sto prije... al Hebiga... :(

MuWu
13 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia S

Kada ga ima kod drugih operatora, onda bi trebao biti i u vip-u...

Ipak je rijec o top modelu, mislim da ce brzo da ga stave u ponudu.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia S
JackIsBack kaže...

Da li če se ovo pojaviti u VIP-u i kada? Zna tko?

 

Za par dana obnavljam pretplatu pa ako neće doći u neko skorije vrijeme da odaberem nešto drugo.

 

 

Trebao bi se pojaviti u ponedjeljak 02.04.
 https://www.facebook.com/vipnet/posts/10150652827718004

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.4.2012 1:54 (ssz).
15 godina
offline
Re: Sony Xperia S
ssz kaže...
JackIsBack kaže...

Da li če se ovo pojaviti u VIP-u i kada? Zna tko?

 

Za par dana obnavljam pretplatu pa ako neće doći u neko skorije vrijeme da odaberem nešto drugo.

 

 

Trebao bi se pojaviti u ponedjeljak 02.04.
 https://www.facebook.com/vipnet/posts/10150652827718004

aaaaaaaaaaa da bar... :D da ga mogu ubost konačno :D

MuWu
16 godina
offline
Re: Sony Xperia S

Mogli su ga stavit i prije, al cu cekali da prodje ova ponuda sa svim Sony Ericssonima za 9kn, te ponuda u kojoj placas pretplatu u pola cijene.

Sve je to mafija :)

15 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia S





 ovaj covjek ne zasluzuje pravi mobitel, vidi samo kako baci SII >.< ..al ga sere ovdje o xperiji S lol

 
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia S

 

Cijena uređaja:
1.295,00 kn
+ 100 kn mjesečno sljedeća 24 mjeseca = 3700kn i uz sve to imaš mjesečnu potrošnju od 150kn... Čitati mala slova.{#}

Hvala ti Bože što sam RIJEČANIN!
15 godina
offline
Re: Sony Xperia S
TIR669 kaže...

 

Cijena uređaja:
1.295,00 kn
+ 100 kn mjesečno sljedeća 24 mjeseca = 3700kn i uz sve to imaš mjesečnu potrošnju od 150kn... Čitati mala slova.{#}

hhh ma sve sam ja to vidio...nego sam stvio link cisto radi toga jer su stavili tu novu ponudu pa ako nekoga zanima jelda... :D

MuWu
13 godina
offline
Sony Xperia S

Dali je kupio tko ovaj mob?malo da cujemo o njemu

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony Xperia S
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony Xperia S
@MujagaWadakhi, jeli ona cijena 3999.00 kuna za sami čisti nezaključan mob ili????
ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice