Sony Xperia S

poruka: 2.039
|
čitano: 718.056
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Sony Xperia S

jedino sto me odbija od kupovine tog moba su te priče o bateriji...da li ce ICS to popraviti ili neće i kada će uopće ICS za njega... glasine su do kraja mjeseca ili pocetkom 4. .... al inace mob mi je strava... uffff... :D

MuWu
15 godina
offline
Re: Sony Xperia S

Kakve priče o bateriji?

15 godina
offline
Re: Sony Xperia S
dejo6 kaže...

Kakve priče o bateriji?

pa da se brzo troši baterija...čisto me zanima ako ga netko ima kolikoo mu traje ako ga koristi sa push mailovima i notifikacijama i ostalim kerefekama....sutra bih ga trebao ici pogledat u tele 2 pa cu vidjet... mozda ga ubodem... tko ce ga znat... :D

MuWu
14 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia S

ja cu izgleda cekat nove huawai telefone prije nego sto cu kupit S, po cijeni ce bit vjerojatno i jeftiniji.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Sony Xperia S

Eno ih...osvanuli i na njuski ...za 4199,00 kn......ma ne dam toliko ni da ima ugradjen bankomat u sebe {#}

resistance is futile
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia S

Dakle 4000kn na dan dolaska u HR. Baš me zanima koliko će koštati krajem 1. mjeseca 2013. kad mi ističe pretplata pa produljim ugovor...

Hvala ti Bože što sam RIJEČANIN!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Sony Xperia S
Galaxy 3-I5800: Kyrillos' ROM v9.3 JPU-HYBRID G3MOD v2.2.2
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony Xperia S
@MacChristian, jeli to na pretplatu ili online cijena, obzirom je kod mene viđena cijena 4599.00 kuna.
ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony Xperia S

Zanma me jeli baterija fiksna ili se moze mjenjati??

 

Izuzev toga mob je zvijer.

 

Edit:baterija je fiksna (ceka se lumia 800)

 

Edit 2: I lumia 800 ima fiksnu bateriju (ostaje se na dumbphonu)

They have descended from heavens in fire chariots, and made humans on their own image.
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.3.2012 14:55 (lmutak).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia S

ceka se huawei ascend frende {#}

13 godina
offline
Sony Xperia S
Ovaj mob je strahovito genijalnog dizajna generalno, osim po meni jednog pomalo nelogičnog detalja, da li sam u pravu, procijenite sami.
Naime, kao što je uočeno, bakterija je integrirana u tijelo i nije olako zamijenjiva, a cijeli poklopac na stražnjoj strani moba služi samo za stavljanje SIM kartice, wtf, koliko mi se čini, nema utora za SD kartice.
Sada se ja pitam, pa zar nisu onda mogli nekako drukčije osmisliti način ulaganja SIM kartice u mob, jer ovako izvedeno, to mi je koliko sam za sada imao prilike raditi sa aparatom, jedan uočen fail, a jedan manji, kako se skida poklopac, mogao bi se nakon nekog vremena korištenja možda razlohati?!

Makar su ovo po meni neke nelogičnosti, malecke, ovaj mob od mene dobiva čisti 5 po jako puno drugih detalja, još kada sretnici koji ga kupe nabace koji rewiew, slikicu ili video, a ionako je već pohvaljen da ima najbolji display, ouhhmrgh!!
ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony Xperia S

Na pretplatu, mislim da cijena na start paketa na bonove 3495

Galaxy 3-I5800: Kyrillos' ROM v9.3 JPU-HYBRID G3MOD v2.2.2
15 godina
offline
Re: Sony Xperia S
ATJLučko kaže...
Ovaj mob je strahovito genijalnog dizajna generalno, osim po meni jednog pomalo nelogičnog detalja, da li sam u pravu, procijenite sami.
Naime, kao što je uočeno, bakterija je integrirana u tijelo i nije olako zamijenjiva, a cijeli poklopac na stražnjoj strani moba služi samo za stavljanje SIM kartice, wtf, koliko mi se čini, nema utora za SD kartice.
Sada se ja pitam, pa zar nisu onda mogli nekako drukčije osmisliti način ulaganja SIM kartice u mob, jer ovako izvedeno, to mi je koliko sam za sada imao prilike raditi sa aparatom, jedan uočen fail, a jedan manji, kako se skida poklopac, mogao bi se nakon nekog vremena korištenja možda razlohati?!

Makar su ovo po meni neke nelogičnosti, malecke, ovaj mob od mene dobiva čisti 5 po jako puno drugih detalja, još kada sretnici koji ga kupe nabace koji rewiew, slikicu ili video, a ionako je već pohvaljen da ima najbolji display, ouhhmrgh!!

Neće se poklopac rasklimati kad ćeš ga vjerovatno samo jednom otvoriti, da staviš sim karticu.

13 godina
offline
Sony Xperia S
@dejo6, slažem se, ali ipak, čemu onako velik poklopac, a stavljaš samo SIM karticu?
Pa zar nebi bilo bolje da po nultom uključenju potražiš svoju mrežu, prijaviš i on the air dobivaš sve postavke, zar se ne slažeš, koliko manje peripetija?
A da ne spominjem koliko bi mob bio kompaktniji?!
ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony Xperia S

Ovaj mobitel mi se cini kao pun pogodak. Odlican hardware zapakiran u prekrasno dizajnirano kuciste :D

 

Jel kupio ko ovaj mob ? Kakva su iskustva ? Bacite koji pikčr :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony Xperia S

da li je moguce da xperia s  koja se prodaje u tele2 ponudi bude otkljucana na sve mreze?

MuWu
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony Xperia S
Ne da može, već je otključana!
ATJ Lučko
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony Xperia S
ATJLučko kaže...
Ne da može, već je otključana!

jesi ju ti mozda probao ili nesto, iskustva?? jesi mozda vlasnik?? da napises ponesto ovako, da znamo iz prve ruke...

MuWu
13 godina
offline
Sony Xperia S
Na moju veliku žalost nisam vlasnik nečega ovakvog, ALI, djelatnik koji radi u prodajnom centru mi je poznanik i čim sam prvi puta upitao za "nju" i cijenu, odgovor je bio; i još otključana za sve mreže, bez obzira pod kojom je opcijom kupljena!
Uvjeravam te da bih vrlo rado bio ponosan vlasnik ovako nečeg samo tako, kada bih ju recimo osvojio kao nagradu u BUG-ovoj nagflradnoj igri!?
ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony Xperia S

Imam para i htio sam kupit xperiu s (da bude moj 1 smartphone)

ali ova fiksna baterija je prevlika uvreda mene kao kupca

They have descended from heavens in fire chariots, and made humans on their own image.
13 godina
offline
Sony Xperia S
@Imutak, a zašto molim te lijepo????

Uvijek sam za manje dijelova a kvalitetnije kao cjelina, primjerice rezervoar na automobilu, zar bi volio da ti je "zamjenjiv", tim više što već sa 2.3.5 Gingerbread-om i 3.0 Sense-om, baterija mi bez pol frke traje cijeli dan u pokretu, a još kada dođe ICS!!

Bez uvrede, ali sam mišljenja da nisi nikako u pravu.
ATJ Lučko
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia S
ATJLučko kaže...
@Imutak, a zašto molim te lijepo????

Uvijek sam za manje dijelova a kvalitetnije kao cjelina, primjerice rezervoar na automobilu, zar bi volio da ti je "zamjenjiv", tim više što već sa 2.3.5 Gingerbread-om i 3.0 Sense-om, baterija mi bez pol frke traje cijeli dan u pokretu, a još kada dođe ICS!!

Bez uvrede, ali sam mišljenja da nisi nikako u pravu.

Neka on izdrži cijeli dan, ali što ako par dana kampiram i GPSom bilježim biciklističke rute kojima idem. Glupost su te nezamjenjive baterije i još su stavili poklopac... To je kao da auto ima haubu, a ispod nje je lim i ne vidiš motor.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
offline
Re: Sony Xperia S
ATJLučko kaže...
@Imutak, a zašto molim te lijepo????

Uvijek sam za manje dijelova a kvalitetnije kao cjelina, primjerice rezervoar na automobilu, zar bi volio da ti je "zamjenjiv", tim više što već sa 2.3.5 Gingerbread-om i 3.0 Sense-om, baterija mi bez pol frke traje cijeli dan u pokretu, a još kada dođe ICS!!

Bez uvrede, ali sam mišljenja da nisi nikako u pravu.

Gledao sam dokumentarac The lightbulb conspiracy gdje su pokazali kako su tuzili apple jer su na ipodu (neznam kojemu) narihtali da baterija traje tocno do izlaska novog modela (cca 18mj),i onda da pljunem gro para za nesto sto mogu bacit u smece nakon sto baterija vrisne!

They have descended from heavens in fire chariots, and made humans on their own image.
14 godina
online
Re: Sony Xperia S
Mitsuoka kaže...
ATJLučko kaže...
@Imutak, a zašto molim te lijepo????

Uvijek sam za manje dijelova a kvalitetnije kao cjelina, primjerice rezervoar na automobilu, zar bi volio da ti je "zamjenjiv", tim više što već sa 2.3.5 Gingerbread-om i 3.0 Sense-om, baterija mi bez pol frke traje cijeli dan u pokretu, a još kada dođe ICS!!

Bez uvrede, ali sam mišljenja da nisi nikako u pravu.

Neka on izdrži cijeli dan, ali što ako par dana kampiram i GPSom bilježim biciklističke rute kojima idem. Glupost su te nezamjenjive baterije i još su stavili poklopac... To je kao da auto ima haubu, a ispod nje je lim i ne vidiš motor.

Kojim programom i na kojim kartama bilježiš rutu? 

Sorry na off topic.

16 godina
offline
Re: Sony Xperia S

Ko je rekao da je vidio ovaj telefon u VIPu?

Ispo sam kreten kad sam ga htio kupit tamo :)

14 godina
offline
Sony Xperia S

jao sta kupit ovog sonija ili s2 samsunga

Dirty dosen
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony Xperia S

po meni je ovo bolje od s2, tj. ne vidim u cemu bi ga s2 pobijedio, a dizajn sony-a je predobar.

Moj PC  
10 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony Xperia S

Pa ovo je bolje od SII. Prakticki u svemu. Ne kuzim zasto se neckas?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia S
Pislje kaže...

jao sta kupit ovog sonija ili s2 samsunga

Pa novije naravno. Samsung je generaciju stariji uređaj, ovo je novi, ali ako želiš top model, onda bolje pričekaj ostalu ekipu (Samsung, HTC, Huawei...)

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
offline
Sony Xperia S

pa htc nemora cekat, on je vec izdao svoje one uređaje, koji su bolji od xperi-e bar ovaj najjaci s 4-jezgrenim procom ali zato i znatno skuplji.

Moj PC  
0 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice