Sony Xperia S

poruka: 2.039
|
čitano: 718.040
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia S

Ljudi, kako je najbolje napravit backup na ovom mobu?

Steam ID: BOSS-FaiL. xFire ID: josipcod
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Sony Xperia S

Spoji na računalo preko Sony PC companiona, imaš karticu Backup and Restore, klikneš start i odaberes sto sve zelis backupirat i onda vise manje slijedi upute i stisci next.

 

Btw update za tipkonicu je zakon, testirao sam ga tako da sam sve tipke jednu za drugom stiskao i sve je prihvatilo kako sam stisnuo, za razliku od stare koja mi je ponekad znala dignut tlak i uhvatit sve sta ne treba uhvatit pa bi pisao sms pola sata.

Fullmoon Sorcery...Fullmoon Blasphemy!
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.11.2013 7:39 (D.N.R.).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia S
D.N.R. kaže...

 

Btw update za tipkonicu je zakon, testirao sam ga tako da sam sve tipke jednu za drugom stiskao i sve je prihvatilo kako sam stisnuo, za razliku od stare koja mi je ponekad znala dignut tlak i uhvatit sve sta ne treba uhvatit pa bi pisao sms pola sata.

Autocorret zakon hahahah

Steam ID: BOSS-FaiL. xFire ID: josipcod
14 godina
odjavljen
offline
Sony Xperia S

Ma ugasio sam to jos na pocetku, nego nemam tanke prste pa bi znalo ulovit umjesto slova koje stiscem slovo do njega.

Fullmoon Sorcery...Fullmoon Blasphemy!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia S

Pozdrav. Novi sam na forumu pa svima lijep pozdrav. {#} Dakle, imam jedan ogroman problem u vezi svoje Xperie S pa sam odlučio potražiti ovdje pomoć. Problem je taj da neće upaliti. Točnije, upali se, pojavi se logo Sony-a, zatim logo Xperia te T-mobile-ov logo...i to je sve {#} ekran kao da "umre". Vide se na kratko neke žuto-zelene crtice i ponavlja se postupak isponova (pojavljuju se logotipovi) dok baterija ne bude prazna ili ako ga sam ne isključim držeći tipku za gašenje i volume up dok mi tri puta ne zavibrira. Prije mi se to znalo desiti da u redu se jednostavno resetira ali nakon T-mobile-ovog logotipa opet uredno radi. Pokušao sam ga updejtat preko PC Companiona, čak sam i uspio ali ništa novo se ne dešava. Jednom ili dva put, dok sam iz očaja držao obje tipke za volume, mi se na sekundu pojavio glavni ekran sa satom i svime no onda opet sve po starom. Mobitel je star godinu i 3 mjeseca otprilike, nikad pao, uvijek u zaštitnoj masci... Ako itko zna kako da riješim problem SAM, a ne da ga nosim s garancijom u T-mobile ili da plaćam brdo para u servisu, nek mi pomogne. Očajan sam. S mobitelom sam iznimno zadovoljan dok je radio, al sad me eto rasp***. Cheers

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony Xperia S

Probaj kad palis mobitel: stisni gumb za paljenje + tipku za glasnocu (za jaci zvuk )zajedno ,i tak drzi dok se ne upali.

They have descended from heavens in fire chariots, and made humans on their own image.
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.11.2013 13:22 (lmutak).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia S

Držao tako 2-3 min, samo je vibrirao jednom pa tri put i tako stalno {#}

13 godina
offline
Re: Sony Xperia S

Cini mi se kao mehanicki kvar,al pricekaj malo mozda ce netko jos imat kakvu ideju......

They have descended from heavens in fire chariots, and made humans on their own image.
10 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia S

http://talk.sonymobile.com/t5/Xperia-S-SL-acro-S/Xperia-S-stuck-in-infinite-reboot-loop-after-update-to-ICS-help/td-p/209234/page/2

 

ovo sam uradio, pojavio mi se početni ekran na 2 sec i opet kreće beskonačna petlja...koji bi mehanički kvar mogao biti?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony Xperia S

Stigo mi neki mali update. Izgleda da nas sony još nije zaboravio.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony Xperia S

Nakon 7+ mjeseci P.A.C. v22,jučer sasvim slučajno gledao i flashao najnoviji službeni ROM

i jednostavno ostao zadivljen.Prelijep,brži od P.A.C-a po svemu,jedino baterija je problem

no beć sam navikao na to.
Baš sam mislio naći neki ROM da se prebacim s P.A.C.-a no definitivno ostajem na ovome,

dovoljno dobar i čak prelijep,u usporedbi s Sense 5 na HOX-u.  

EuNE:AnakinSW,WoT: BlackRainCRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Sony Xperia S
Moze li netko linkat tutorial za rootanje Xperie S na zadnjem sluzbenom ROM-u? I moze li link najboljeg AOSP ROM-a? Dakle sto fluidniji, brzi i stabilniji.. Te link za instalaciju recovery-a

Hitno je, molim vas ako netko moze da odgovori

Hvala :)
13 godina
odjavljen
offline
Re: Sony Xperia S
Moze li mi netko odg na pitanje iznad, hitno mi je

Hvala
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia S

Tu ćeš pronaći sve što ti treba. Savjetujem da otključaš bootloader ako možeš, jedino što čineći to gubiš garanciju.

 

http://forum.xda-developers.com/xperia-s

13 godina
offline
Sony Xperia S

Djud,garanciju gubiš samo rootanjem kako sam ja upućen,a i bootloader se može relockat,ima

tema na xDa

EuNE:AnakinSW,WoT: BlackRainCRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony Xperia S

Dobro vi djelite dezinformacije samo tako. Stock softver ako je gore priznaju garanciju makar bio rootan n puta...

prodajem/mjenjam galaxy note vrlo povoljno!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony Xperia S

Zato sam i flashao orginalni softver,jer imam par mrtvih pikselića i ekran požuti,

pa ću ga slati na garanciju.

EuNE:AnakinSW,WoT: BlackRainCRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Sony Xperia S
Jucer sam stavio Slimrom 4.22 na Xperiu S, frend me zamolio. Mobitel se preporodio, al u svakom smislu, brz je i odlicno reagira. Sony-ev ROM je jako los, tako da preporucam da si probate instalirati neki drugi ROM koji nije temeljen na Sony-evoj nadogradnji sucelja. CM10/Slimrom i sl.
13 godina
odjavljen
offline
Re: Sony Xperia S
Ako nekog zanima Xperia S, sa dvije zastitne maskice, kutijom i opremom, vidljivi tragovi koristenja al nista strasno... neka se javi u PP
11 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia S

Ima neko da je voljan prodat ekran ili zna nekoga ko prodaje?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia S

Pozdrav zanima me kako cu sms poruke prebaciti sa ovoga mobitela na sljedeci, ili kako ih uopce naci ili saveati u neki file.Hvala

LoL-scarface797(EU-West)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Sony Xperia S
Ako nekog zanima Xperia S, dvije maskice, kutija, sva oprema, vidljivi tragovi koristenja ali nista strasno, neka se javi u PP

Rijesavam je se jako povoljno, visak mi je
12 godina
offline
Re: Sony Xperia S
imam Xperiu S sa puknutim staklom(lcd normalno radi) kad bi išao popravljati trebam li mjenjati sve u kompletu ili može pojedinačno?
13 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia S

Imam pitanje: sa xperiom s došao je novi 3.5 mm za slušalice koji se zove ctia i navodno ga koristi i apple. Vidio sam da piše da zbog toga se neki headseti ne podrzavaju. Zanima me dal to znaci samo za headaete tj. One slušalice koje imaju mic ili i one bez mica. Imam sennheiser cx 200 i muzika mi je bitna pa me zanima. U biti, to mi je dealbreaker.

...
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.12.2013 17:55 (CRT).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Sony Xperia S
CRT kaže...

Imam pitanje: sa xperiom s došao je novi 3.5 mm za slušalice koji se zove ctia i navodno ga koristi i apple. Vidio sam da piše da zbog toga se neki headseti ne podrzavaju. Zanima me dal to znaci samo za headaete tj. One slušalice koje imaju mic ili i one bez mica. Imam sennheiser cx 200 i muzika mi je bitna pa me zanima. U biti, to mi je dealbreaker.

Isto kao sto ima iPhone, Lumie, tako i prvi Sonyevi mobiteli imaju obrnuto postavljene konektore, tako da ti slusalice za glazbu budu radile, ali ukoliko zelis moci koristiti mikrofon na njima, slusalice koje nisu od Sonya, nece upotrebljavati taj mikrofon nego ce koristiti dalje onaj na uredjaju.

SonyEricssonT200-SiemensC45-Nokia3200-LGU8180-LGU880-Nokia6120c-Nokia3120c-NokiaC3-01-SamsungGalaxyFit-SonyXperiaU-SonyXperiaSL-SamsungGalaxyS3LTE-SonyXperiaZ-HTCOne-iPhone5-NokiaE72-NokiaLumia925
12 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia S

E, upravo čitam ovaj članak http://www.xda-developers.com/android/locked-bootloader-xperia-s-and-want-cm10-no-problem/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+xda-developers%2FShsH+%28xda-developers%29 pa me zanima tko od vas ima CM10 i kakav je, i što je to uopće CM10? Znam da je to neka brža i stabilnija verzija (custom rom) bazirana na JB.

Steam ID: BOSS-FaiL. xFire ID: josipcod
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony Xperia S

Pozz... Koji je po vama bolji Samsung Galaxy S3 MINI ili Sony Xperia S... ? 

 

i kako to da je samo 2.3 android  ? na S 

Finger Up
Poruka je uređivana zadnji put pet 31.1.2014 0:03 (razermario).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony Xperia S
razermario kaže...

Pozz... Koji je po vama bolji Samsung Galaxy S3 MINI ili Sony Xperia S... ? 

 

i kako to da je samo 2.3 android  ? na S 

Pozdrav kolega, kao prvo o vama ovisi što volite, veći ili manji mob i ekran, LCD ili AMOLED ekran itd... Galaxy S3 mini je manji, noviji i ima noviju arhitekturu.. s3 mini ima manju rezoluciju te manji ekran od xperie s. Mana za neke ljude kod xperie može biti to što nema utor za memorijsku karticu i nema izmjenjivu bateriju... Oba telefona imaju 1 gb memorije, xperia ima jaču kameru (bar na papiru - 5 mpx vs 12 mpx).
Što se tiče verzije androida, xperia se može nadograditi na noviju službenu verziju, 4.1.2.

13 godina
odjavljen
offline
Re: Sony Xperia S
razermario kaže...

Pozz... Koji je po vama bolji Samsung Galaxy S3 MINI ili Sony Xperia S... ? 

 

i kako to da je samo 2.3 android  ? na S 

Kupi si S3 Mini bit ćeš zadovoljniji

XS je gadno softverski složen mob, ako baš oćeš njega nemaš si što tražiti bez custom ROM-a (CM10 je najbolji što sam probao). 

Galaxy S5570-Nokia X2-Nokia Asha 302-Galaxy S6500-HTC Desire Z-iPhone 4s-GSmart Rio R1-GSmart GS202-Prestigio 4500-Xperia S-Galaxy S2-Note I-GSmart Maya M1 v2-Galaxy S3-Xperia Z
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia S

Ovisi za što treba čovjeku. Ako samo fejs, muzika i surfanje, onda S3mini, al za ostalo je XS dobar (kojeg imam na stocku)

Steam ID: BOSS-FaiL. xFire ID: josipcod
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice