MEIZU M2 Note

poruka: 1.882
|
čitano: 339.387
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
MEIZU M2 Note

Evo i meni jutros stigao. Trenutno imam muku s google play-om. Nikako da proradi. Đabe google instalera itd... Čini mi se da sam dobio A verziju. Da li se može rom promijeniti u neki drugi i kako ako netko zna? Hvala

 

Play rješen... :D

Pucaaaajjjj :)
Poruka je uređivana zadnji put pet 31.7.2015 11:07 (bNeo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: MEIZU M2 Note

gdje si kupio i posto te koliko ja trajala dostava/carina i to?

 

poz

12 godina
offline
Re: MEIZU M2 Note

Gearbest... Kina. Oko 3 tjedna. Koštao nešto malo manje od 1400,00. Ako nekom treba brat razmišlja da proda svoj poslije vikenda. I njemu je danas došao. Ne može se izgleda naviknuti na samo jednu tipku. :( Ako bude prodavao ide za 1400,00kn... 

Pucaaaajjjj :)
15 godina
neaktivan
offline
Re: MEIZU M2 Note

Zašto većina kada ima neki problem i sama ga riješi to ne podijeli na forumu!?
Da li Meizu m2 koristi utor za memorijsku karticu na način da ukoliko se ista umetne gubi se korištenje drugog utora za SIM karticu?

13 godina
neaktivan
offline
Re: MEIZU M2 Note

Da, ili SIM2 ili mSD.

15 godina
offline
Re: MEIZU M2 Note
bNeo kaže...

Gearbest... Kina. Oko 3 tjedna. Koštao nešto malo manje od 1400,00. Ako nekom treba brat razmišlja da proda svoj poslije vikenda. I njemu je danas došao. Ne može se izgleda naviknuti na samo jednu tipku. :( Ako bude prodavao ide za 1400,00kn... 

na aliexpressu za 1272 kn (s postarinom) i dode mi na kucnu adresu, da netko ide kupiti od tebe jos mora i postarinu platiti i ima "koristen" mobitel.

15 godina
offline
MEIZU M2 Note

Link or it doesent exist

(G)jokaCRO ingame
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
MEIZU M2 Note

LINK  $165.99 + $15.79 postarina s EU skladišta = $181.78 = 1257,01 kn (cak manje nego što sam rekao) prema današnjem tečaju

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.8.2015 0:17 (SHELBY_09).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: MEIZU M2 Note

E sada primijetio da na tom linku niko ne spominje garanciju ni dali ju ima ni koliko ju ima ili sa corav

13 godina
neaktivan
offline
MEIZU M2 Note

Većina proizvođača daje garanciju od godine dana koju ostvaruješ tako da vratiš telefon selleru te ga on proslijeđuje u tvornički servis.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
MEIZU M2 Note

Istina. Nažalost tog linka nije bilo kad sam narucivao mobitele i 3-4 dana korištenja neznaci da je odmah u neznam kakvom stanju u odnosu na novi pa da treba biti u pola cijene ili slično. Ne možeš kriviti nekoga što hoće bar eventualno vratiti ulozeno, a da li će za to uopće imati potrebu ili u tom uspjeti to ćemo još vidjeti. Samo sam prenio njegovo razmišljanje... Ugl... Pozzz svima i sorry što sam to uopće spomenuo ovdje.

Pucaaaajjjj :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
MEIZU M2 Note

Pozdrav...moj telefon došso i jako sam zadovoljan...e sad ima jednn problemčić... ne dobijem obavijesz kad mi stigne gmail pošta...probao u postavkama ali neznam naći u čemu je fora pa ako netko zna?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: MEIZU M2 Note
frulex kaže...

Većina proizvođača daje garanciju od godine dana koju ostvaruješ tako da vratiš telefon selleru te ga on proslijeđuje u tvornički servis.

 

Vidim da imaš iskustva sa online shoppingom, pa da pitma još nešto: dali si već nešto slao nazad, koliko to košta ( mislim poštarina i/ili carine) i kako brzo to sve ide ili neide?

 

Hvala unaprijed

13 godina
neaktivan
offline
Re: MEIZU M2 Note
babobabo kaže...

dali si već nešto slao nazad, koliko to košta ( mislim poštarina i/ili carine) i kako brzo to sve ide ili neide?

 

 

A davno sam slao, tijekom 2014., poštarina do Kine cca 63 kn, ali bitno je bilo ovjeriti formular (izvoznicu) na ZGB pošti carinjenja da ti ne bi opet po povratku naplatili PDV na uređaj. Sad čujem da su se neke stvari promijenile oko toga tako da ne znam detalje. A cijeli proces barem 2 mjeseca traje (mjesec dana na putovanja tamo-vamo i ovisi koliko je na servisu tamo)...

13 godina
neaktivan
offline
MEIZU M2 Note

Hvala na informacijama, pogotovo za izvoznicu.

Ali preko koga si slao da je samo 63 kune do Kine?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: MEIZU M2 Note

Hrvatska pošta, koliko se sjećam opcija preporučeno pismo s tracking brojem tako da možeš i pratiti kada ga ovi tamo preuzmu. A tolika je bila cijena do 500 g, iznad je nešto više, preko 100 kn mislim, ali ionako vraćaš samo mob s baterijom bez kutije i kakvih dodataka koji su možda došli...

13 godina
neaktivan
offline
MEIZU M2 Note

Još jednom hvala na infoima

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
MEIZU M2 Note

Evo moguće je kupiti i international verziju na aliexpressu!

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
MEIZU M2 Note

Ima li gdje kupiti ovaj mobitel a da prodavac podrzava paypall. Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
MEIZU M2 Note

Ekipa koliko Vama recimo preko noći u standby modu mobitel potroši? Čini mi se da meni dosta ode u odnosu na Lg G2 i Z1 compact, pa me to malo pati...

Pucaaaajjjj :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: MEIZU M2 Note
franciskod kaže...

Ima li gdje kupiti ovaj mobitel a da prodavac podrzava paypall. Hvala

 Honorbuy 

9 godina
offline
Re: MEIZU M2 Note

mislim da mi ode 0.5% u sat vremena

12 godina
offline
MEIZU M2 Note

Uz iste postavke na ova 2 gore navedena sam gubio maksimalno 1-2%, a ovdje još ni blizini toga. I sa 6% BiH bio zadovoljan. A treba još izgleda malo njuškati...

Pucaaaajjjj :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
MEIZU M2 Note

Kako telefon stoji sa pokrivanjem naših frekvencija za 2G, 3G i 4G?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
MEIZU M2 Note

prvenstveno misli na ljude koji ga imaju, sta im pise u uputama ako ih ima posto na internetu specifikacije variraju ili su nepotpune kao i u nasim trgovinama a na meizu stranici nepise nista.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: MEIZU M2 Note

Pa na Vipu sve radi tip-top (H+). A Wikipedia kaže da ima:

GSM, UMTS, GPRS, HSPA+, HSUPA, TD-SCDMA, CDMA2000 1x/EVDO Rev. A, Cat 4 FDD and TD-LTE.

I tu vrlo slično: http://www.devicespecifications.com/en/model/b11d3461

15 godina
offline
Re: MEIZU M2 Note
Narucio i ja. Sad me seller trazi da provjerim dhl remote area? Sta je to?
13 godina
neaktivan
offline
Re: MEIZU M2 Note

Pa ako živiš u nekoj "zabiti", onda ti DHL naplati još cca 20$ dodatno. Provjeriš tu: http://raslist.dhl.com/jsp/first.jsp

15 godina
offline
Re: MEIZU M2 Note
Iz sibenika sam. Upisao tu, i javlja da je nepoznato, probao sam i split i zagreb, uvik isto pise...
13 godina
neaktivan
offline
Re: MEIZU M2 Note

Da, ako javi da je nepoznato, onda NISI u zabiti. Npr. Trpanj na Pelješcu je na popisu (imaš i PDF sa cijelim popisom link tamo)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice