Iphone promjena jezika

poruka: 7
|
čitano: 23.633
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Iphone promjena jezika

imam iphone 32gb, i na njemackom je jeziku,pa me sad zanima moze li se promijeniti jezik na engleski,ili na hrvatski?

hvala

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Iphone promjena jezika

Klikni na Einstellungen > Allgemein > Tastatur > Internationale Tastaturen tu si promjeni jezik

Do you fear... death? Do you fear that dark abyss? All your deeds laid bare, all your sins punished? Let them taste the triple guns...
Moj PC  
0 0 hvala 2
14 godina
offline
Iphone promjena jezika

Imaš tipku hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone promjena jezika

hvala vam puno,a znate li mozda prijasnji vlasnik je ostavio neki kod,koji se treba otkljucat inace nemogu uc u mob (on je upaljen ali nemogu nista zbog tog koda) kao ono zakljucavanje fileova,pa jeli to moguce ikako srediti?

15 godina
odjavljen
offline
RE: Iphone promjena jezika
GeRRarD!? kaže...

hvala vam puno,a znate li mozda prijasnji vlasnik je ostavio neki kod,koji se treba otkljucat inace nemogu uc u mob (on je upaljen ali nemogu nista zbog tog koda) kao ono zakljucavanje fileova,pa jeli to moguce ikako srediti?

 Restoraj ga (iPhone, ne prijašnjeg vlasnika).

UKUSI SU KAO ŠUPCI-SVATKO IMA SVOG.
9 godina
neaktivan
offline
Iphone promjena jezika
Meni je na iphonu sve na hrvatskom ali neke aplikacije su na njemackom, npr: viber, facebook, meet me, snapchat... Kako da ja to promjenim?
Jeza
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone promjena jezika

Imam problem,kupila sam ipphone 4s i naravno ima hr.jezik,a fb mi je na njemackom,bila bi vam zahvalna ako neko zna da  mi pomognete.

Hvala.

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.10.2014 23:00 (jasama).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice