Cubot GT99 Smartphone Android 4.2

poruka: 2.779
|
čitano: 807.298
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Cubot GT99 Smartphone Android 4.2

Moras probat uć u recovery i stavit onaj update sa cubotove stranice.

13 godina
offline
Cubot GT99 Smartphone Android 4.2

stigao i meni Cubot nazad u ruke, popravljen i zasada izgleda ok, nego koji je ROM trenutno najbolji za njega?

Respect the Raise...!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Cubot GT99 Smartphone Android 4.2

Meni je najbolji od Samsunga Link.

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Cubot GT99 Smartphone Android 4.2

Znac i odovojilo mi se ovo na cubotu (kabel za gsm antennu ili kak se vec zove)
http://www.ebay.com/itm/ANTENNA-SAMSUNG-GALAXY-S-I9000-/221440452230?pt=Smartphone&hash=item338ee12686

 

Edit:
Sad posto imam vazecu garanciju kako bih moga se nagoditi sa njim ada mi poslaju dijelove.

Mobitel mi je ispao 100 puta i otvarao sam ga tako da ga saljem nema smisla jer ce mi ga vratiti.

Gdje da se javi njima i sto da im napisem?Jel itko dobio rezerne dijelove od njih?

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.5.2014 19:50 (Boixus Nois PS).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Cubot GT99 Smartphone Android 4.2

ja sam se javio na banggoodov support, oni su kontaktirali cubot i poslali mi zamjenski dio, koji sam na svoj trosak morao nositi u servis!

Respect the Raise...!
 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Cubot GT99 Smartphone Android 4.2

Nisam te razumio...jesi li platio taj dio ili si samo postarinu?

EDIT:jel moze email od banggod supporta

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.5.2014 20:54 (Boixus Nois PS).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Cubot GT99 Smartphone Android 4.2

ne, dio su poslali besplatno, takoder ni postarinu nisam platio. ja sam osobno platio servis, zamjenski i postarinu oni. ako njima saljes, sam placas postarinu kada njima saljes, za nazad placaju oni.

Respect the Raise...!
 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Cubot GT99 Smartphone Android 4.2

aha,a koliko si cekao?bice mjesec dana?sto si im sve morao dostaviti kao potvrdu da si kod njih kupio mobitel?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Cubot GT99 Smartphone Android 4.2

nista, vide oni po username-u/mailu da si kupovao od njih, moras im broj narudzbe poslat jos, cekao sam dugo, previse, mjesec i vise dana, prvo dok su kontaktirali cubot pa im on odgovorio pa tek onda meni, ugl velika zajebancija...

Respect the Raise...!
 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Cubot GT99 Smartphone Android 4.2

aha...idem sutra u chipoteku ali nevjerujem da ce imati...Pogledat cu na ebay-u a u medjuvremenu se dogovoriti sa banggood-om...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Cubot GT99 Smartphone Android 4.2

zanima me, ima li opcija negdje da mi se pojavi gumb clear all, tj da ugasi sve aplikacije u pozadini, ovako moram jednu po jednu?

Respect the Raise...!
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Cubot GT99 Smartphone Android 4.2
Probaj pronac ovdje na forumu I slozit "Gravity Box''
10 godina
protjeran
offline
Cubot GT99 Smartphone Android 4.2

Jel ima negdje kitkat 4.4 ili koji j evec po redu za cubota gt99.Trazim ali za sada bez uspjeha.

Btw moze li netko reci sto je to cynogenmod 11?Skuzio sam da je to za androide kao neki OS ili neso u tom smislu.

Moj PC  
0 2 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Cubot GT99 Smartphone Android 4.2

Pozdrav moj Cubot je radio ok do danas, i evo sada problemi pao mi mob sa neki pola metra i sada sve radi ok samo sto mi signal od wi fi los ( ima samo kada stavim mob skroz uz ruter i to jedva 1 crtica) imali neko ideju u cemu bi bio problem.

Hvala

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cubot GT99 Smartphone Android 4.2
eldin007 kaže...

Pozdrav moj Cubot je radio ok do danas, i evo sada problemi pao mi mob sa neki pola metra i sada sve radi ok samo sto mi signal od wi fi los ( ima samo kada stavim mob skroz uz ruter i to jedva 1 crtica) imali neko ideju u cemu bi bio problem.

Hvala

Problem je u tome što ti je mobitel pao i vjerovatno oštetio neki dio pri padu. 

LOL EUNE: slinA
10 godina
offline
Cubot GT99 Smartphone Android 4.2

Stigli novi romovi na Needrom

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Cubot GT99 Smartphone Android 4.2

Ajde molim vas pogledajte kako je kod vas jer ovo mi je važno. Ako postoji neki rom na kojem videokamera radi s većim kutom gledanja, instalirao bih ga.

Kod mene na stock romu kad idem snimati videokamera umjesto da sreže samo na 16:9 (do žute crte), zumira na sredinu senzora i snima ono što prikazuje crveni okvir. Ako imate neki drugi rom ili updateani stock, molim vas da probate kakva je situacija kod vas pa mi kažete. Dakle kad stisnete gumb za snimanje videa, slika ne bi trebala biti odrezana sa strane, nego samo dio gore i dio dolje, do 16:9 omjera.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cubot GT99 Smartphone Android 4.2

Ne. Ovako kako je tebi priakzano snima ovaj mobitel i to je normalno. Ne znam zašto ti smeta, slika je detaljna i dobra. Može snimati i FullHD.

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com ,Banggood kuponi za -10$ na PP
16 godina
offline
Re: Cubot GT99 Smartphone Android 4.2

Da, slika je dosta dobra i snima u full HD, ali dva su problema s ovim što snima samo sredinom senzora. Prvi je efekt zumiranja koji je prednost kad se snima na otvorenom prostoru, ali mana u zatvorenom. Npr kod snimanja u kući uvijek izgleda kao da je kamera nekome u faci i ne vidi se puno stvari oko te osobe, zbog toga je 'zumirano'. Drugi problem je što je slika manje stabilna što je isto izravna posljedica tog 'zumiranja'. Ako ste kad probali na digitalnom fotoaparatu ili kameri zumirati i pokušati stabilno snimati, mogli ste primijetiti taj efekt. Ne kažem da je loše sve skupa, ali za mene bi bilo bolje da snima cijelim senzorom. Budući da sam par puta to slučajno uspio postići, vjerujem da je izvedivo, samo treba skužit kako.

13 godina
offline
Cubot GT99 Smartphone Android 4.2

koji ROM trenutno imate, sto preporucujete?

Respect the Raise...!
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Cubot GT99 Smartphone Android 4.2

stock+smart luncher+gravitiy box updejtan na zadnju verziju je  sve što mi treba..mada nisam nikad ni probavao neki rom, nemam potrebu

Ako trebate poklon kupon za Ganggood od 10$: http://www.banggood.com/?zf=265258
 
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Cubot GT99 Smartphone Android 4.2
Danas spojio slusalice senheiser hd 201 u cubota i zvuk je užasan, na ostalim uređajima je sve ok. Moguci fix ?
9 godina
neaktivan
offline
Cubot GT99 Smartphone Android 4.2

Poz, ovako imam mob ali takoder imam 2 problema:

 

1. neki dan sam skužio da mi se počne totalno ugasit mobitel kad nekoga nazovem, ono crn ekran i ne mogu uopće vratit u onaj ekran poziva, već moram čekat da ovaj sa druge linije prekine poziv i onda radi sve normalno o.O

 

2. kamera mi neće fokusirat, već kad fokusira onako kao da nešto škljocne unutra, također previše bijele boje mi hvata, onako svjetline i to, bude mutna slika. Jel bi se možda mogao ob otvoriti i očistiti kamera nekako?

 

Hvala puno svima na pomoći! 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Cubot GT99 Smartphone Android 4.2
LittleM kaže...
Danas spojio slusalice senheiser hd 201 u cubota i zvuk je užasan, na ostalim uređajima je sve ok. Moguci fix ?

 

to ti je do cubota tj njegovo ulaza za slušalice..

ako ništa mogu ti reći slušalice koje sigurno normalno rade, a to su od nokie 5310, možeš ih naći na ebaju za oko 30kn iz engleske, dođu za par dana..

sastoje se od dva dijela, adptera, i slušalica, tako da možeš naručiti samo adapter pa u njega spoji te slušalice koje već želiš..

 

Cunga lunga kaže...

Poz, ovako imam mob ali takoder imam 2 problema:

 

1. neki dan sam skužio da mi se počne totalno ugasit mobitel kad nekoga nazovem, ono crn ekran i ne mogu uopće vratit u onaj ekran poziva, već moram čekat da ovaj sa druge linije prekine poziv i onda radi sve normalno o.O

 

2. kamera mi neće fokusirat, već kad fokusira onako kao da nešto škljocne unutra, također previše bijele boje mi hvata, onako svjetline i to, bude mutna slika. Jel bi se možda mogao ob otvoriti i očistiti kamera nekako?

 

Hvala puno svima na pomoći! 

 

1. vjerojatno ti je do senzora koji se nalazi u prednjoj kameri, koji služi za ono kada makneš telefon od uha, da se ekran upali i obrnuto..

napunio se prašine zajedno s kamerom, vidio sam još neke komentare ljudi koji su imali taj problem.

jedno od rješenja koje sam vidio je da su čistili kroz prednji zvučnik puhanjem i četkicama..

 

Ako trebate poklon kupon za Ganggood od 10$: http://www.banggood.com/?zf=265258
9 godina
neaktivan
offline
Cubot GT99 Smartphone Android 4.2

Popravio sam zvučnik tao da sam na back cover iznutra zaljepio komad plastelina koji valjda drži lijevi gornji dio ekrana i onda mi se to nedogađa.

 

Ugl zna li netko ovaj problem s kamerom, mogu vam tu stavit koju sliku da usporedite sa svojim, jer ovo moje stvarno ne djeluje kao 13mp.{#}

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cubot GT99 Smartphone Android 4.2

Pa normalno da nije 13Mp kamera {#}

LOL EUNE: slinA
16 godina
offline
Re: Cubot GT99 Smartphone Android 4.2

Ni jedan kinez nema kameru kakva je deklarirana.

Ovdje 13mpx interpolirano zapravo označava kameru 8mpx koja je u stvarnosti jedna od boljih. Od većina kineza koje sam imao GT99 mi i dlaje ima jednu od najboljih kamera.

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com ,Banggood kuponi za -10$ na PP
13 godina
offline
Cubot GT99 Smartphone Android 4.2

jel netko probao skinuti foliju koja je dosla na ekranu uz Cubota? Kakva je osjetljivost ekrana nakon toga, posto sam kupio nove folije, ne bi se nista trebalo promijeniti? znam da je netko pricao kad je skinuo kao losa osjetljivost blabla?

Respect the Raise...!
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Cubot GT99 Smartphone Android 4.2
definho kaže...

jel netko probao skinuti foliju koja je dosla na ekranu uz Cubota? Kakva je osjetljivost ekrana nakon toga, posto sam kupio nove folije, ne bi se nista trebalo promijeniti? znam da je netko pricao kad je skinuo kao losa osjetljivost blabla?

ja sam skinul i mrvicu je bolja osjetljivost,

bolji je osjećaj prelazit prstom prek stakla(ekrana) nego kad je folija barem meni i stavil sam novu već par puta tak da slobodno, mislim to bi bilo stvarno glupo da se neš zezne skidajući tu foliju...

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.6.2014 23:58 (batizg).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Cubot GT99 Smartphone Android 4.2
154$ eh? pa izgleda moćno...Mene zanima plaća li se carina? Ako ne naručujem odmah!
http://comprarbaratosmoviles.com/
http://movilesbaratoschinos.com/
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice