Cubot GT99 Smartphone Android 4.2

poruka: 2.779
|
čitano: 807.326
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Cubot GT99 Smartphone Android 4.2
turista kaže...

koji kupiti: haier w910 ili cubot gt99?

cubot, 2x jači od navesenog

LoL: CRORenato NFSW: Remzi1996
13 godina
neaktivan
offline
Cubot GT99 Smartphone Android 4.2

Imam par pitanja ako se nekome da odgovoriti.

 

Vidim po par videa da se dobije prozirna maskica, je li istina?

 

I jeste li dobili zastitnu foliju na njemu?

 

I koliko stvarno traje baterija?normalno koristenje

 

EDIT: jos jedno pitanje, ima li notification led?

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.8.2013 18:20 (brane47).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Cubot GT99 Smartphone Android 4.2
Nije baš cubot 2 puta jači već samo 1000-2000 bodova u Antutu
robimarko@gmail.com
16 godina
offline
Re: Cubot GT99 Smartphone Android 4.2
robimarko kaže...
Nije baš cubot 2 puta jači već samo 1000-2000 bodova u Antutu

Pa bas 6800 bodova naspram 13600 i nije 1000-2000 bodova ak si mislil na Haier w910 vs. cubot gt99.

Dok sam se "hladil" od crvenog kartona dal sam se malo u istrazivanje i jako sam zapel za taj cubot, medjutim, iocean x7 mi je takodjer primamljiv. FHD ekran 5 incha i ostatak istog hw-a kao u cubota za 1200kn je odlicno, ali bojim se tog poreza kojeg bi mi mogli spicit na granici jer, kolko god se trudil naci nekakvu relevantnu informaciju koja se tice poreza i carine, nije bas lako zbog toga sto svatko ima neku svoju teoriju.

Kolko sam ja shvatil (najvjerojatnije krivo) ako kupujemo iz EU nema carine ni pdv-a, a ako kupujemo izvan EU onda smijemo samo do 150 eura ako zelimo izbjeci porez ili carinu. Treba ih bas nazvati i pitati.

 

Cure su lude kad se zaljubljuju u nas muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
14 godina
neaktivan
offline
Cubot GT99 Smartphone Android 4.2

pa naruci si sa banggooda oni ti posalju preko svedske pa na carini izgleda kao da je dosa iz EU (nije moje iskustvo nego iskustvo ljudi sa drugih foruma)

Come to the dark side.... we have cookies :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Cubot GT99 Smartphone Android 4.2

Vrlo primamljiva prilika za odlican mob {#}.

Jedno pitanje - kakva je podrska od XDA i oce li pratiti daljnje update od Androida ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cubot GT99 Smartphone Android 4.2
alias_noname kaže...

pa naruci si sa banggooda oni ti posalju preko svedske pa na carini izgleda kao da je dosa iz EU (nije moje iskustvo nego iskustvo ljudi sa drugih foruma)

Upravo to cu i napraviti. E sada, iocean ili cubot? Razbijam glavu ko ava karabatic dok treba nabrojat do 6 :)

Cure su lude kad se zaljubljuju u nas muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
13 godina
offline
Re: Cubot GT99 Smartphone Android 4.2
Ma kakvih 6800 bodova,forumas koji ga ima sa jelly beanom ima oko 10500-11000 bodova.
Preporucam iOceana X7 Turbo svima koji su za mob oko 200 dolara
robimarko@gmail.com
10 godina
protjeran
offline
Cubot GT99 Smartphone Android 4.2

cjena iocenax7 je 183 eura,a cubota 115eura.500kn vise i jos mogucnost za pdv...neisplati se ako se mene pita

NJR11
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Cubot GT99 Smartphone Android 4.2

Jel može netko ko je vlasnik CUBOT GT99 uređaja napisat točnu informaciju koliko boja ima ekran i koji je pixel density?

 

Na Banggood piše kako ima 16 mil. boja, ali ne piše ništa za pixel density.

 
0 1 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Cubot GT99 Smartphone Android 4.2
mjaneci3 kaže...

Jel može netko ko je vlasnik CUBOT GT99 uređaja napisat točnu informaciju koliko boja ima ekran i koji je pixel density?

 

Na Banggood piše kako ima 16 mil. boja, ali ne piše ništa za pixel density.

326.4 
http://pdadb.net/index.php?m=specs&id=4668&view=1&c=cubot_gt99 

NJR11
16 godina
offline
Re: Cubot GT99 Smartphone Android 4.2
ukay1000 kaže...
alias_noname kaže...

pa naruci si sa banggooda oni ti posalju preko svedske pa na carini izgleda kao da je dosa iz EU (nije moje iskustvo nego iskustvo ljudi sa drugih foruma)

Upravo to cu i napraviti. E sada, iocean ili cubot? Razbijam glavu ko ava karabatic dok treba nabrojat do 6 :)

E da, pitanje u vezi toga, pošto pratim temu, pa da rasčistimo jednu stvar.

Kod svakog artikla ima s desne strane warehouse option. Kod ovoga se može odabrati samo china. Po meni, to onda znači da šalju iz kine, ne? Molio bih nekoga tko je kupio i poslali su mu iz švedske da se javi i kaže da li je odabrao da mu šalju iz EU (valjda se pod tom opcijom krije švedska), ako je imao tu mogučnost, ili to oni automatski prema lokaciji kupca naprave?

Npr. ovaj artikal ima više opcija pod warehouse option

12 godina
offline
Re: Cubot GT99 Smartphone Android 4.2
Fabregas4 kaže...
mjaneci3 kaže...

Jel može netko ko je vlasnik CUBOT GT99 uređaja napisat točnu informaciju koliko boja ima ekran i koji je pixel density?

 

Na Banggood piše kako ima 16 mil. boja, ali ne piše ništa za pixel density.

326.4 
http://pdadb.net/index.php?m=specs&id=4668&view=1&c=cubot_gt99 

Samo da još pitam, zaboravio sam gore napisati... Gledam po screenshotovima i ne piše da ima hrv. jezik. Ili ima pa nije prikazan?

12 godina
offline
Re: Cubot GT99 Smartphone Android 4.2
sluzbeni rom nema, ali zato neki custom romovi imaju
Ukoliko zelite podici ratia/upload na trackerima, javite mi se na pp,VEOMA JEFTINO
13 godina
neaktivan
offline
Re: Cubot GT99 Smartphone Android 4.2

Nemoj se mučiti s Warehouse. To ne diraj. Kod narudžbe odabereš najgornju opciju koja je besplatna ali i najduži rok isporuke. Oni to tada šalju u Švedsku i tamo omotaju i naljepe švedsku oznaku i izgleda kao da paket u HR ide iz Švedske

poklanjam 10$ kupone za banggood na pp
12 godina
offline
Cubot GT99 Smartphone Android 4.2
Mene zanima kakva je kvaliteta ekrana Kakve su boje u usporedbi sa ekranima na HTC one, SGS4, i5, xperia z
[URL=http://www.neobux.com/?r=Kelster][IMG]http://images.neobux.com/imagens/banner9.gif[/IMG][/URL]
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Cubot GT99 Smartphone Android 4.2
IvanN kaže...

Koliko znam, trenutno su u prodaji MT6589 i MT6589T koji se razlikuju jedino po taktu.

 

Uostalom, piše da je tip jezgri Cortex A9, što je također netočno.

Sposral bum ti se na gelender i vkral kobasice. Gotovo je konju zmuzgani. // Silujem ljude koj kažu da je nekaj gamersko
12 godina
offline
Cubot GT99 Smartphone Android 4.2

Jel nekome došao dotični Cubot GT99? Kolika je bila konačna cijena?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Cubot GT99 Smartphone Android 4.2
Naručio sam jedan sinoć (hvala turisti na kuponu :), stavio sam australske dolare tako da me je izašao malo jeftinije tj. 826 kuna. Naravno javim da li me je klapio pdv kad stigne...
15 godina
offline
Cubot GT99 Smartphone Android 4.2

Ako netko zreba kupon od 10 $ nek se javi na pp

 

Cubot gt 99 ima 4 cortex a7 jezgre. ako i gdje pise drugacije onda je to netočno.

[M|C] jokaCRO ingame
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Cubot GT99 Smartphone Android 4.2
Kelam kaže...
Mene zanima kakva je kvaliteta ekrana Kakve su boje u usporedbi sa ekranima na HTC one, SGS4, i5, xperia z

Tesko budeš to ovdje mogao saznati, ja recimo imam desire i mogu usporediti sa njime, ali ove skupe mobitele nema nitko ni od ukucana ni poznanika.

Kad stigne javim ti svoje dojmove(i svima) sa malom recenzijom.Tracking pokazuje da je 5 km od mene i mogao bi stici ili danas ili sutra..

[M|C] jokaCRO ingame
16 godina
offline
Re: Cubot GT99 Smartphone Android 4.2
mjaneci3 kaže...

Jel može netko ko je vlasnik CUBOT GT99 uređaja napisat točnu informaciju koliko boja ima ekran i koji je pixel density?

 

Na Banggood piše kako ima 16 mil. boja, ali ne piše ništa za pixel density.

Ovdje sam sve naveo

http://anton008.com/cubot-gt99-recenzija/

 

-Super potpis.Mora da je nov! -Ma ne,opran je s Perwollom.
12 godina
offline
Re: Cubot GT99 Smartphone Android 4.2
Ag008 kaže...
mjaneci3 kaže...

Jel može netko ko je vlasnik CUBOT GT99 uređaja napisat točnu informaciju koliko boja ima ekran i koji je pixel density?

 

Na Banggood piše kako ima 16 mil. boja, ali ne piše ništa za pixel density.

Ovdje sam sve naveo

http://anton008.com/cubot-gt99-recenzija/

 

Baš sam jutros gledao recenziju. Našao sam uglavnom sve informacije... Jel treba kontaktirati da šalju preko Švedske ili se to automatski podrazumijeva?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Cubot GT99 Smartphone Android 4.2

Po 123 put - automatski ide u Šwedsku :)

poklanjam 10$ kupone za banggood na pp
16 godina
offline
Cubot GT99 Smartphone Android 4.2

Ja upravo naručio, čini mi se da će moj dobri stari LG Optimus 2X na prodaju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Cubot GT99 Smartphone Android 4.2

Haipai I9389 ima li netkoiskustva?????

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Cubot GT99 Smartphone Android 4.2
brane47 kaže...

Imam par pitanja ako se nekome da odgovoriti.

 

Vidim po par videa da se dobije prozirna maskica, je li istina?

 

I jeste li dobili zastitnu foliju na njemu?

 

I koliko stvarno traje baterija?normalno koristenje

 

EDIT: jos jedno pitanje, ima li notification led?

Netko?

 

Moze bar ovo, ima li notification led?za one koji imaju ovaj mobitel..vidim po videu da neki led ima, a je li svijetli kad stigne sms, propusten poziv?

15 godina
offline
Cubot GT99 Smartphone Android 4.2

evo stigao mi je cubot gt99 sa banggood stranice

Došao je nakon 20 dana i nisam platio carinu.

Prvi dojmovi i problemi(da imam problem)

Ekran je odličan, živih boja pikseli se ne vide, dobar odaziv toucha.

Baterija : za sad nezam.

Kučište: vrlo dobro, ne škripi i ne uvija se(screen protector je dosao izgreban, ali telefon nije..)

U paketu: slušalice , stražnja zaštita kučišta, data kabel eu punjač, papirić neki..

Wi-fi: radi solidno i bez problema

Dolazimo do problema:

Nakon umetanja kartice(t-mobile) mobitel je jedva našao mrežu, a kad ju je našao imao sam full signal(4bar-a) ali nakon 20 sekundi signal se gubi i ostaje bez signala cca minutu. Nakon kaj nađe signal opet isto. Full signal pa na "out off service "

Kontaktirao sam kineze i snimio im video pa me zanima kaj budu rekli.

Dali netko ima isti problem, da nije slab kontakt na anteni( da sam popravim) ili bum ga morao slati u čajnu.

 

[M|C] jokaCRO ingame
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Cubot GT99 Smartphone Android 4.2
red_bull kaže...

evo stigao mi je cubot gt99 sa banggood stranice

Došao je nakon 20 dana i nisam platio carinu.

Prvi dojmovi i problemi(da imam problem)

Ekran je odličan, živih boja pikseli se ne vide, dobar odaziv toucha.

Baterija : za sad nezam.

Kučište: vrlo dobro, ne škripi i ne uvija se(screen protector je dosao izgreban, ali telefon nije..)

U paketu: slušalice , stražnja zaštita kučišta, data kabel eu punjač, papirić neki..

Wi-fi: radi solidno i bez problema

Dolazimo do problema:

Nakon umetanja kartice(t-mobile) mobitel je jedva našao mrežu, a kad ju je našao imao sam full signal(4bar-a) ali nakon 20 sekundi signal se gubi i ostaje bez signala cca minutu. Nakon kaj nađe signal opet isto. Full signal pa na "out off service "

Kontaktirao sam kineze i snimio im video pa me zanima kaj budu rekli.

Dali netko ima isti problem, da nije slab kontakt na anteni( da sam popravim) ili bum ga morao slati u čajnu.

 

Ima li notification led?

15 godina
offline
Cubot GT99 Smartphone Android 4.2

ima. i radi

 

[M|C] jokaCRO ingame
Moj PC  
2 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice