Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)

poruka: 175
|
čitano: 62.646
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)

Ljudi pomozite mi HITNO!! Imam ovo kinesko sranje oko 2 tjedna i malo mi nedostaje da ga umotam u 100€ i bacim na ulicu jer mislim da je to jedini način da ga netko uzme! 

Imam problema s WiFi-om. Naime, kad uključim WiFi on mi bez problema pronađe mreže, bilo slobodne ili zaključane. Kada odaberem otključanu mrežu on mi 5-10 sekundi ispisuje "spajanje..." ili "skeniranje...". Onda mi iz 3475684. puta kaže "Niste spojeni". Bio sam u vezi ovog problema u Tele2 centru ali oni mi kažu da trebam poslati za internet PaketS poruku kako bi za 10kn surfao 30MB ali njima moram nacrtati da se radi o bežičnom WLAN internetu a ne o GSM internetu. Zanima me moram li urediti svoje postavke kako bi mi radio WiFi ili šta već. Molim vas da mi što prije odgovorite vi koji već imate ovaj smartphone ili se razumijete u androide, kako su vam uređene postavke? OČAJAN SAM!!! Hvala! 

luka
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)
lux7519 kaže...

Ljudi pomozite mi HITNO!! Imam ovo kinesko sranje oko 2 tjedna i malo mi nedostaje da ga umotam u 100€ i bacim na ulicu jer mislim da je to jedini način da ga netko uzme! 

Imam problema s WiFi-om. Naime, kad uključim WiFi on mi bez problema pronađe mreže,  bilo slobodne ili zaključane. Kada odaberem  otključanu mrežu on  mi 5-10 sekundi ispisuje  "spajanje..." ili "skeniranje...". Onda mi iz 3475684. puta kaže "Niste spojeni". Bio sam u vezi ovog problema u Tele2 centru ali oni mi kažu da trebam poslati za internet PaketS poruku  kako bi za 10kn surfao 30MB ali njima moram nacrtati da se radi o bežičnom WLAN internetu a ne o  GSM  internetu. Zanima me moram li urediti svoje postavke kako bi mi radio WiFi ili šta već.  Molim vas da mi što prije odgovorite vi koji već imate ovaj smartphone ili se razumijete u androide, kako su vam uređene postavke? OČAJAN SAM!!! Hvala!

  meni radi wifi normalno. Ne znam, možda ti neka aplikacija hebe wifi. Sačekaj još  druge, možda pomognu.

Doli doturi, doli medičina! Doli ignjoranstvo, živila filozofija!!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)
Cevi kaže...
lux7519 kaže...

Ljudi pomozite mi HITNO!! Imam ovo kinesko sranje oko 2 tjedna i malo mi nedostaje da ga umotam u 100€ i bacim na ulicu jer mislim da je to jedini način da ga netko uzme! 

Imam problema s WiFi-om. Naime, kad uključim WiFi on mi bez problema pronađe mreže,  bilo slobodne ili zaključane. Kada odaberem  otključanu mrežu on  mi 5-10 sekundi ispisuje  "spajanje..." ili "skeniranje...". Onda mi iz 3475684. puta kaže "Niste spojeni". Bio sam u vezi ovog problema u Tele2 centru ali oni mi kažu da trebam poslati za internet PaketS poruku  kako bi za 10kn surfao 30MB ali njima moram nacrtati da se radi o bežičnom WLAN internetu a ne o  GSM  internetu. Zanima me moram li urediti svoje postavke kako bi mi radio WiFi ili šta već.  Molim vas da mi što prije odgovorite vi koji već imate ovaj smartphone ili se razumijete u androide, kako su vam uređene postavke? OČAJAN SAM!!! Hvala!

  meni radi wifi normalno. Ne znam, možda ti neka aplikacija hebe wifi. Sačekaj još  druge, možda pomognu.

 Znam da glupo zvuči, ali jel mi potrebna microSD mem. kartica. Možda je memorija telefona preopterećena iako nemam bogzna šta na njemu. Dvije pjesme i par slika.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)
lux7519 kaže...
Cevi kaže...
lux7519 kaže...

 

  Znam da glupo zvuči, ali jel mi potrebna microSD mem. kartica. Možda je memorija telefona preopterećena iako nemam bogzna šta na njemu. Dvije pjesme i par slika.

  Mislim da to nema veze. Evo našao sam nešto što bi moglo pomoći:

http://themsk.blogspot.com/2011/12/fix-obtaining-ip-address-android-wifi.html

Doli doturi, doli medičina! Doli ignjoranstvo, živila filozofija!!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)
lux7519 kaže...

Ljudi pomozite mi HITNO!! Imam ovo kinesko sranje oko 2 tjedna i malo mi nedostaje da ga umotam u 100€ i bacim na ulicu jer mislim da je to jedini način da ga netko uzme! 

Imam problema s WiFi-om. Naime, kad uključim WiFi on mi bez problema pronađe mreže, bilo slobodne ili zaključane. Kada odaberem otključanu mrežu on mi 5-10 sekundi ispisuje "spajanje..." ili "skeniranje...". Onda mi iz 3475684. puta kaže "Niste spojeni". Bio sam u vezi ovog problema u Tele2 centru ali oni mi kažu da trebam poslati za internet PaketS poruku kako bi za 10kn surfao 30MB ali njima moram nacrtati da se radi o bežičnom WLAN internetu a ne o GSM internetu. Zanima me moram li urediti svoje postavke kako bi mi radio WiFi ili šta već. Molim vas da mi što prije odgovorite vi koji već imate ovaj smartphone ili se razumijete u androide, kako su vam uređene postavke? OČAJAN SAM!!! Hvala! 

Evo sam htio ovo poslati sa gore navedenog telefona ali malo mi ne šljaka pisanje.Treba imat prste ko olovka, pa evo sa laptopa, brže je. S obzirom da je prošlo tri dana nadam se da si sve naštelio a ako ne lako je to, samo u postavkama odeš na bežično povezivanje i mreže, zatim Wi-Fi postavke-dodaj Wi-Fi mrežu i traži ti da upišeš lozinku tvoje bežične mreže (ako ima wpa/wpa2psk ili wep zaštitu).Uglavnom sve ti je u Wi-Fi postavkama pa malo istraži.U protivnom ako je do uređaja vrati ga pa nek ti daju drugog. Ako se misliš spajat tako na otključane ne znam... domet mu je slab. Ni laptop nije svemoguć. Ja po kući s njime, pa povremeno prekida. Sića je to.

14 godina
neaktivan
offline
Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)

Dali sam zakinut za neke aplikacije s android marketa s ovim mobom u odnosu na neki jači i sa većom rezolucijom?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)

Znam da si zakinut za aplikaciju Raifasen nbanke, ona traži 480X800. Ovdje se je reklamirala.

dont tač prekidač, bi koz struja going tu kil!
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)

Znači generalno sve aplikacije rade na svim androidima, osim rijetkih izuzetaka?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)
Tako je!
dont tač prekidač, bi koz struja going tu kil!
15 godina
offline
Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)

evo danas dosao i do mene

nego zanima me jedna stvar, kako i kada i da li se moze namjestiti paljenje soft keys-a na njemu (4 tipke ispod ekrana)?

vidim da se tu i tamo upale pa ugase pa mi nije jasno do cega je to i kako postavit da se npr uvik upale?

CARPE DIEM
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)

Molim savjet koji mob kupiti.

Huawei u8650 za 545 kuna ili Samsung S5670 Galaxy Fit za 295 kuna??

Kinez ima Android 2.3 a za Samsung piše 2.2. Jel se može samsung upgreadati na 2.3?

 

Razlika je 250 kuna, Huawei je bolji za 250 kuna? A osim veceg i kvalitetnijeg ekrana ne vidim nesto drugo sto je bolje od Samsunga.

Savjeti??

14 godina
neaktivan
offline
Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)

ovako.. "troumim" se između huawei u8650 (iako mi se on čini ipak kao najgori izbor xD), Alcatel OT-990 i Samsun Galaxy Fit :-)

 

pa ako neko moze rec vlastita iskustva sa ovim mobitelima, bilo bi super ;D

 

i btw usporedjivao sam vec na GSM areni ali nazalost nije puno pomoglo :/

 

thx unaprijed!

Pici
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)
darioklc kaže...

Molim savjet koji mob kupiti.

Huawei u8650 za 545 kuna ili Samsung S5670 Galaxy Fit za 295 kuna??

Kinez ima Android 2.3 a za Samsung piše 2.2. Jel se može samsung upgreadati na 2.3?

 

Razlika je 250 kuna, Huawei je bolji za 250 kuna? A osim veceg i kvalitetnijeg ekrana ne vidim nesto drugo sto je bolje od Samsunga.

Savjeti??

osim ekrana nije bolji huawei od samsunga i možeš samsunga na 2.3 upgrejdat {#}

14 godina
offline
Re: Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)
Pici kaže...

ovako.. "troumim" se između huawei u8650 (iako mi se on čini ipak kao najgori izbor xD), Alcatel OT-990 i Samsun Galaxy Fit :-)

 

pa ako neko moze rec vlastita iskustva sa ovim mobitelima, bilo bi super ;D

 

i btw usporedjivao sam vec na GSM areni ali nazalost nije puno pomoglo :/

 

thx unaprijed!

Galaxy 3 ili Xperia x8

BBC2 nick: reader562
14 godina
neaktivan
offline
Re: Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)
mitchell kaže...
Pici kaže...

ovako.. "troumim" se između huawei u8650 (iako mi se on čini ipak kao najgori izbor xD), Alcatel OT-990 i Samsun Galaxy Fit :-)

 

pa ako neko moze rec vlastita iskustva sa ovim mobitelima, bilo bi super ;D

 

i btw usporedjivao sam vec na GSM areni ali nazalost nije puno pomoglo :/

 

thx unaprijed!

Galaxy 3 ili Xperia x8

 

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3403&idPhone2=3726

 

fit puno bolji od xperie x8

 

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3726&idPhone2=3395

 

također fit bolji i od sg3

 

uostalom pitao sam koji da uzmem: fit, alcatel ot-990 ili ovaj huawei.. čini mi se da nisam spominjao nikakvu experiu ni sg3 xD ali thx na odgovoru ..

 

itko drugi? :S

Pici
14 godina
offline
Re: Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)
Pici kaže...
mitchell kaže...
Pici kaže...

ovako.. "troumim" se između huawei u8650 (iako mi se on čini ipak kao najgori izbor xD), Alcatel OT-990 i Samsun Galaxy Fit :-)

 

pa ako neko moze rec vlastita iskustva sa ovim mobitelima, bilo bi super ;D

 

i btw usporedjivao sam vec na GSM areni ali nazalost nije puno pomoglo :/

 

thx unaprijed!

Galaxy 3 ili Xperia x8

 

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3403&idPhone2=3726

 

fit puno bolji od xperie x8

 

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3726&idPhone2=3395

 

također fit bolji i od sg3

 

uostalom pitao sam koji da uzmem: fit, alcatel ot-990 ili ovaj huawei.. čini mi se da nisam spominjao nikakvu experiu ni sg3 xD ali thx na odgovoru ..

 

itko drugi? :S

Po cemu je bolji?
Ja sam u 11. mjesecu imao isto problem s odabirom mobitela u tom cjenovnom rangu i tu sam po forumu pitao, citao po internetu i isplao je da je galaxy 3 najbolji izbor.

BBC2 nick: reader562
14 godina
neaktivan
offline
Re: Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)
mitchell kaže...
Pici kaže...
mitchell kaže...
Pici kaže...

ovako.. "troumim" se između huawei u8650 (iako mi se on čini ipak kao najgori izbor xD), Alcatel OT-990 i Samsun Galaxy Fit :-)

 

pa ako neko moze rec vlastita iskustva sa ovim mobitelima, bilo bi super ;D

 

i btw usporedjivao sam vec na GSM areni ali nazalost nije puno pomoglo :/

 

thx unaprijed!

Galaxy 3 ili Xperia x8

 

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3403&idPhone2=3726

 

fit puno bolji od xperie x8

 

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3726&idPhone2=3395

 

također fit bolji i od sg3

 

uostalom pitao sam koji da uzmem: fit, alcatel ot-990 ili ovaj huawei.. čini mi se da nisam spominjao nikakvu experiu ni sg3 xD ali thx na odgovoru ..

 

itko drugi? :S

Po cemu je bolji?
Ja sam u 11. mjesecu imao isto problem s odabirom mobitela u tom cjenovnom rangu i tu sam po forumu pitao, citao po internetu i isplao je da je galaxy 3 najbolji izbor.

 

po cemu je bolji?

 

po kameri (fit ima 5 MP, 2560х1920 pixela), ima malo veci ekran, brzi internet, ima vise rama, ima android v2.2 i nadogradit se moze na v2.3 (a sg3 ima v2.1 i moze se na v2.2), lipsi je (xDD)

mislim da je ovo dovoljno {#}

Pici
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.4.2012 13:57 (Pici).
14 godina
offline
Re: Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)
Pici kaže...
mitchell kaže...
Pici kaže...
mitchell kaže...
Pici kaže...

ovako.. "troumim" se između huawei u8650 (iako mi se on čini ipak kao najgori izbor xD), Alcatel OT-990 i Samsun Galaxy Fit :-)

 

pa ako neko moze rec vlastita iskustva sa ovim mobitelima, bilo bi super ;D

 

i btw usporedjivao sam vec na GSM areni ali nazalost nije puno pomoglo :/

 

thx unaprijed!

Galaxy 3 ili Xperia x8

 

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3403&idPhone2=3726

 

fit puno bolji od xperie x8

 

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3726&idPhone2=3395

 

također fit bolji i od sg3

 

uostalom pitao sam koji da uzmem: fit, alcatel ot-990 ili ovaj huawei.. čini mi se da nisam spominjao nikakvu experiu ni sg3 xD ali thx na odgovoru ..

 

itko drugi? :S

Po cemu je bolji?
Ja sam u 11. mjesecu imao isto problem s odabirom mobitela u tom cjenovnom rangu i tu sam po forumu pitao, citao po internetu i isplao je da je galaxy 3 najbolji izbor.

 

po cemu je bolji?

 

po kameri (fit ima 5 MP, 2560х1920 pixela), ima malo veci ekran, brzi internet, ima vise rama, ima android v2.2 i nadogradit se moze na v2.3 (a sg3 ima v2.1 i moze se na v2.2), lipsi je (xDD)

mislim da je ovo dovoljno {#}

Kamera i android su mu jedine prednosti. Veci ekran mu je ogromna mana jer je rezolucija ocajna, slika je 10x ocajnija nego na galaxy 3. Galaxy 3 je dosta brzi mob zbog jaceg procesora, a ovih 20mb rama vise kod fita kao da ni nema. Brzinu interneta neces ni primjetit jer je u Hrvatskoj internet opcenito spor.

BBC2 nick: reader562
14 godina
neaktivan
offline
Re: Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)
mitchell kaže...

Kamera i android su mu jedine prednosti. Veci ekran mu je ogromna mana jer je rezolucija ocajna, slika je 10x ocajnija nego na galaxy 3. Galaxy 3 je dosta brzi mob zbog jaceg procesora, a ovih 20mb rama vise kod fita kao da ni nema. Brzinu interneta neces ni primjetit jer je u Hrvatskoj internet opcenito spor.

 

veci ekran mu je ogromna mana jer mu je rezolucija ocajna? pa nema ni g3 puno veću rezoluciju... galaxy 3 je dosta brzi zato sta ima 660MHz, a fit 600MHz ? lol pa tih 60MHz više mu ništa ne znaće, uostalom i fit ima više rama tako da... xD a ovo za brzinu interneta omfg pa imam interent od 10mbps,  fit može HSDPA do 7.2mbps, a sg3 HSDPA do 3.6mpbs ? i to se uopce nece primjetit, a-a {#} i još ovo za sliku... slika mu je mozda malo bolja ali sigurno ne 10x xD

 

EDIT: izgleda da vrlo vjerojatno uzimam sgf, ali ima li još ko kakvog iskustva?:)) i moram ga prvo malo istestirati, da vidim kakav je ustvari uzivo, samo neznam nikog da ima sgf ;S

Pici
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.4.2012 16:30 (Pici).
14 godina
offline
Re: Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)
Pici kaže...
mitchell kaže...

Kamera i android su mu jedine prednosti. Veci ekran mu je ogromna mana jer je rezolucija ocajna, slika je 10x ocajnija nego na galaxy 3. Galaxy 3 je dosta brzi mob zbog jaceg procesora, a ovih 20mb rama vise kod fita kao da ni nema. Brzinu interneta neces ni primjetit jer je u Hrvatskoj internet opcenito spor.

 

veci ekran mu je ogromna mana jer mu je rezolucija ocajna? pa nema ni g3 puno veću rezoluciju... galaxy 3 je dosta brzi zato sta ima 660MHz, a fit 600MHz ? lol pa tih 60MHz više mu ništa ne znaće, uostalom i fit ima više rama tako da... xD a ovo za brzinu interneta omfg pa imam interent od 10mbps,  fit može HSDPA do 7.2mbps, a sg3 HSDPA do 3.6mpbs ? i to se uopce nece primjetit, a-a {#} i još ovo za sliku... slika mu je mozda malo bolja ali sigurno ne 10x xD

 

EDIT: izgleda da vrlo vjerojatno uzimam sgf, ali ima li još ko kakvog iskustva?:)) i moram ga prvo malo istestirati, da vidim kakav je ustvari uzivo, samo neznam nikog da ima sgf ;S

Veliki problem ekrana je i 65k boja dok galaxy 3 ima 16M. Je sam li ja tebe dobro shvatio da brzina od 7.2mbps ima veze sa spajanjem na kucni ruter? To ti je brzina mobilne mreze, znaci kad se spajas na Tele 2, T-mobile. U Hrvatskoj neces naci nigdje brze od 3.6mbps.
Moj savjet ti je da kupis ili Galaxy 3 ili Huawei U8650.

BBC2 nick: reader562
14 godina
neaktivan
offline
Re: Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)
mitchell kaže...

Veliki problem ekrana je i 65k boja dok galaxy 3 ima 16M. Je sam li ja tebe dobro shvatio da brzina od 7.2mbps ima veze sa spajanjem na kucni ruter? To ti je brzina mobilne mreze, znaci kad se spajas na Tele 2, T-mobile. U Hrvatskoj neces naci nigdje brze od 3.6mbps.
Moj savjet ti je da kupis ili Galaxy 3 ili Huawei U8650.

 

ma fit ima 16M boja, na GSM areni je krivo napisano, vidio sam na samsungovoj stranici... a ovo za internet, ma pusti zbunio sam se malo xDD ugl neću uzet ni jedan od navedenih mobitela, nego Alcatel OT-990 nakon dugo razmišljanja :D

 

mobitel stvarno rula, usporedi sa bilo kojim navedenim (na gsm ili usporedi.hr), nema mu ravnog u njegovoj klasi do 1000kn jedina mala mana mu je samo 265k boja, ostalo rula :D

Pici
13 godina
neaktivan
offline
Re: Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)
Ja imam mobitel vec dulje vrijeme i stvarno je odlican za te novce. Ne moze se na njemu igrat Temple Run, Sea stars, Mega Jump i neke druge bolje igrice... Tu i tamo bloka, nis strasno.
monikicaa
14 godina
neaktivan
offline
Re: Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)
CutiePie kaže...
Ja imam mobitel vec dulje vrijeme i stvarno je odlican za te novce. Ne moze se na njemu igrat Temple Run, Sea stars, Mega Jump i neke druge bolje igrice... Tu i tamo bloka, nis strasno.

 

lul a meni nije nešto vaj mobitel po specifikacijama :S

 

btw malo sam jos gledao mibitele i ugledao sam samsung galaxy ace... odlican mob, sve ima :D 16m boja, 800mhz proc itd :D vidicu jos malo ima li koji bolji :P

Pici
16 godina
offline
Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)

Meni evo danas stigao u8650 (naručio prije 3 dana Revoluciju i njega), dekodirao ga za 10€ preko neta bez problema. Mogu reći da sam od tog mobitela očekivao puno MANJE za te novce. Osim kamere kojoj fali AF i blic sve ostalo je odlično. Radio sam direktnu usporednu sa x8 koji je po svim specifikacijama direktna konkurencija i mogu reći da je mali kinez zvijer. Nisam još stavio custom rom (to je na redu za sutra) niti radio OC procesora ali namučit ću ga ovih dana. Sa wi-fi je sve ok, bez problema se spojio na sve mreže u okolici a i signal je odličan. Progutao i Patriotovu MicroSDHC class 10 16GB (na nju su se bunili i neki "razvikaniji" brendovi) bez problema. Aplikacija sam instalirao 20-ak i sve rade savršeno. Jedino što sam navikao na sense pa mi je ovo sučelje malo čudno, ali lako je za korištenje. Ukupna ocjena je zasad 9/10 samo zbog kamere

Basically any Mac is now an overrated/overpriced PC...
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)

Imam nekoliko pitanja u vezi s Wi-Fi hotspotom:
1. Kada se povežem na računalo ili na neki drugi smartphone, preglednik mi ne želi otvoriti niti jednu stranicu (imam Google Chrome). Kaže mi kako moram postaviti mrežnu konfiguraciju i još mi spominje neki DNS. Zna li itko kao bih trebao urediti postavke da mogu surfati preko hotspota neometano na računalu?

2.Troši li hotspot novac s mog mobilnog računa ili impulse mog internet računa (davatelj usluge mi je T-com)?

Hvala! 

luka
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice