Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)

poruka: 175
|
čitano: 62.536
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)

Ljudi dajte napiste ako itko ima tog samsunga galaxy fit!!! Ja se isto dvoumin između huaweia i samsunga!!!

O huaweiu znam sve, osim toga da li ce ga biti u trgovinama. A o Samsungu neznam nista, pa ako netko moze napisati nesto i o njemu (ali iz prve ruke, ne s gsmarene)

tnks!!!!

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)
Pranja kaže...
moTo kaže...

 

kaj smo mi zajedno čuvali ovce da se tako ponasas? Sonica nema u slobodnoj prodaji u Tele2 provjeri pa javi jel ima. i ne nema niti jedan primjerak u RH Sonica da je "slobodan" jedino mozes nabavit preko Tele2 i svi su zakljucani. (Izvor: HUAWEI Croatia)

LP

 Kako se ja ponašam? Ja nisam pastir kao ti, pa ne čuvam ovce. 

 

Kad se informiraš,onda se javi.

Informiran jesam i opet ponavljam drugima odgovor (tebe ignoriram) da U8650 nema u slobodnoj ponudi vec iskljucivo u tele2 "paketima" tj svi su "kodirani" (informacije od Tele2 i Huawei Croatia)

LP

My box said, Requires Windows 98 or better. So I installed Linux.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)
Ner0 kaže...

Pozdrav, cito sam malo po stranim forumima ovaj mobitel ima jako dobre specifikacija ima Android 2.3 , 3.5' enkran, TFT kapacitivni touch, 600mhz CPU, 256 ram-a, i sve to za samo 745kn u tele 2 ponudi. mana mu je to što ima 3.2mpx kameru i nema Bljeskalicu (flash). mobitel je za ovaj novac jedan od boljih, ako ne i najbolji android za kupiti.

 

Huawei u8650 specifikacije.

 

tele2 ponuda

 

ako netko ima ovaj mobitel neka napiše malo više iz osobnog iskustva, planiram ga kupit kroz 10-ak dana =)

 

+1

 

Proizvođač je malo meni barem nepoznat ali gingerbread na toliko jeftinom androidu je super,da sam znao pričekao bih s kupovinom optimusa na kojem sam stavio custom rom(2.2.Froyo-Utopia)

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)
thomas moore kaže...

Proizvođač je malo meni barem nepoznat ali gingerbread na toliko jeftinom androidu je super,da sam znao pričekao bih s kupovinom optimusa na kojem sam stavio custom rom(2.2.Froyo-Utopia)

 

Pa "utopi" optimusa sa utopiom i kupi Huaweia sa stock gingerbreadom.{#}

Prodaš jednog - kupiš drugog. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)

Pa nije loša ideja samo ne znam kak dotični model ima podršku cyanogenmod foruma,iako više od stock gingerbreada mi ne treba ;) Al dok jednom napraviš flash custom roma nekako te uvuče u svijet modanja ;)

14 godina
neaktivan
offline
Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)

Hm gle...

Ionako na uređajima sa 600 mhz nemaš baš "prostora" za manevriranje sa ICS-om. Budu neke romove portali, a uz overclock se da postići brzina ali obzirom na GPU jednostavno imam osjećaj da je ginger plafon za takve mobitele.

Modanje - pa rootaš sonica i personaliziraš ga. Ionako su custom romovi napravljeni po guštu svojih tvoraca, a ti se onda prilagođavaš njima.

Neznam kojeg optimusa imaš, ali ako je gt540 - njemu zamjeram rezistivni ekran, ako je P350 on je premali.... daleko od toga da su to loši telefoni, ali ih Huawei sa Sonicom nažalost šiša.

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)

ja mu isto zamjeram rezistivni touch screen,gt540 nije loš za početak ali performanse dosta slabe.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)

Sve je počelo rootom, pa custom ROM-om, pa overclockom...

Sad telefončić radi pod Dronixom 0.54, overclockan je na 729Mhz. Nadalje, stavio sam mu Class5 SD karticu od 16Gb, podjelio je na 2 particije (14+2Gb). Sve aplikacije (njih 140) su sa link2SD prebačene na drugu particiju SD kartice tako da je (skromna) memorija telefona ostavljena na raspolaganje uređaju (cache, data i sl.). Sa SD-Boosterom je kartici dodjeljeno 2MB cacha radi dodatnog ubrzanja. Umjesto generičkog 2.2 launchera, stavljen je zajedno sa ROM-om LauncherPro. Uglavnom, telefon je sada toliko brz i fluidan da ne možeš vjerovati da je to igračka od 450kn?!

 

pozdrav

a jel se moze tak sredit i sonic. i kolko je to komplicirano i koliko vremena treba izgubit za podešavanje.

unaprijed hvala na pomoci

lp

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)
mrimproper kaže...

Sve je počelo rootom, pa custom ROM-om, pa overclockom...

Sad telefončić radi pod Dronixom 0.54, overclockan je na 729Mhz. Nadalje, stavio sam mu Class5 SD karticu od 16Gb, podjelio je na 2 particije (14+2Gb). Sve aplikacije (njih 140) su sa link2SD prebačene na drugu particiju SD kartice tako da je (skromna) memorija telefona ostavljena na raspolaganje uređaju (cache, data i sl.). Sa SD-Boosterom je kartici dodjeljeno 2MB cacha radi dodatnog ubrzanja. Umjesto generičkog 2.2 launchera, stavljen je zajedno sa ROM-om LauncherPro. Uglavnom, telefon je sada toliko brz i fluidan da ne možeš vjerovati da je to igračka od 450kn?!

 

pozdrav

a jel se moze tak sredit i sonic. i kolko je to komplicirano i koliko vremena treba izgubit za podešavanje.

unaprijed hvala na pomoci

lp

 

sve sta si naveo napravis sa 2 aplikacije i suctom rom-om, ja imam u8650 clockan na 760mhz, povecan prostor rama 80-90(slobodnih) kako-kad, skines s marketa aplikaciju i podjelis karticu u particije, a na 2.3 ti se aplikacije same prebacuju i spremaju na karticu netrebas app za to i leti nebi vjerovo da kosta 700kn

Vrane nebom šestare
16 godina
neaktivan
offline
Re: Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)
ni na 2.3 ae sve app ne prebaxuju na sd nego neke idu kedino pomocu nekog app2sd app.a
My box said, Requires Windows 98 or better. So I installed Linux.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)
moTo kaže...
ni na 2.3 ae sve app ne prebaxuju na sd nego neke idu kedino pomocu nekog app2sd app.a

ma sta pricas ti xO, imam mobitel vec 4 mjeseca i mjenjo sam mu valjda 10 rom-ova i instaliro preko 200 aplikjacija, sve i jedna ide preko 2.3 softwarea na sd karticu :)

Vrane nebom šestare
13 godina
offline
Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)

Evo još jednog ponosnog vlasnika :)))

xf: recod8600
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)

pozdrav svima! imam mob nekih 2 tjedna i jedini problem koji se javlja jest kada odem iz wifi dometa ne ukljući mi se automatski 3g, već nemam internet sve dok ga ja ponovno ručno ne uključim i tek onda mogu koristiti razne aplikacije. bila sam kod ovih u tele nisu imali pojma, poslali ga na servis i danas se vratio. promijenili su mi software ali opet ista stvar. postoji li nešto u opcijama što bih trebala uključiti?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)

bok.nisam baš iskusan sa android mobitelima..pa jel mi možete reć dali ovaj mobitel podržava malo bolje igre,i jel se mogu gledati filmovi na njemu?

hvala :)

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)

 

bok.nisam baš iskusan sa android mobitelima..pa jel mi možete reć dali ovaj mobitel podržava malo bolje igre,i jel se mogu gledati filmovi na njemu?

hvala.

 

12 godina
neaktivan
offline
Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)

kad ga rootam i stavim custom rom,jel trebam jos sta da mi mob. radi dobro?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)
herc1 kaže...

kad ga rootam i stavim custom rom,jel trebam jos sta da mi mob. radi dobro?

flasu rakije

13 godina
offline
Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)

Zanima me što je taj cloud + te ovaj model sonic je isti ko u8650 ili je to samo drugačiji naziv? Vidim razliku jedino u stražnjoj maski.

xf: recod8600
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)

jel ima tko da prodaje navedeni mob? :) jos ako je otkljucan,,, super

12 godina
neaktivan
offline
Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)

U uputstvima ovog mobitela piše da se može uhvatiti WLAN mreža bez SIM kartice, ali ja ne uspijevam. Jel mi može netko pomoći? Hvala. 

luka
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)

Pitanje za vlasnike ovog mobitela. Jako mi je bitno.

Dobivate li skype poruke i pozive dok je mobitel u standby-u?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)
Plača li se poštarina kod kupnje mobitela preko tele2 webshopa?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)
NE
Sad je vrijeme velikih odluka! Bolje živjeti 100 godina kao milijunaš nego 7 dana u bijedi! - Bob Rock
13 godina
offline
Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)

Jel zna tko gdje se ima za uzet?
I ako ima kod nasih tu, VIP, T-MOBILE,TELE2 molim link :)

Nisam našao na TELE2

...Svakin novim danom..pred kockastim ekranom...
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.1.2012 22:11 (mario1990).
 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)

A hebemu kad sam ja gledao stajao je ležeći Gregor i nije dao da uđem!{#}

Hvala puno{#}

...Svakin novim danom..pred kockastim ekranom...
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)

Pozdrav! Ja imam lg gt540 (naravno modan,rootan i sve to),sve je bilo lijepo dok nisam zeznuo ekran,pa sad mi se bas i ne isplati popravljati..pa sam u nedoumici koji da novi mob uzmem,prvo su mi govorili da uzmem xperiu x8..al kad malo pogledam,i slicni su mi x8 i gt540 (samo sto x8 ima kapacitativni i bolji ekran,nesto vise RAM-a,navodno bolju bateriju od LG-a...oboje su na 2.1,al to nije ni bitno jer se ionako custom rom uvijek stavlja..)...onda je tu galaxy fit,koji ima manju rezoluciju...ali ima vise RAM-a koliko vidim,bolju kameru..i na kraju huawei,o kojem vrlo malo znam,vidim da se zale na kameru,ali po specifikacijama je jak..samo neznam kako stoji sa custom ROM-ovima...pa ako bi mi mogli neki savjet dati ili podijeliti neka iskustva o tim navedenim mobitelima jer koliko vidim svi su bolji od gt540 pa nemogu previse fulati....

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.1.2012 19:56 (Nickleman00).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)
Nickleman00 kaže...

Pozdrav! Ja imam lg gt540 (naravno modan,rootan i sve to),sve je bilo lijepo dok nisam zeznuo ekran,pa sad mi se bas i ne isplati popravljati..pa sam u nedoumici koji da novi mob uzmem,prvo su mi govorili da uzmem xperiu x8..al kad malo pogledam,i slicni su mi x8 i gt540 (samo sto x8 ima kapacitativni i bolji ekran,nesto vise RAM-a,navodno bolju bateriju od LG-a...oboje su na 2.1,al to nije ni bitno jer se ionako custom rom uvijek stavlja..)...onda je tu galaxy fit,koji ima manju rezoluciju...ali ima vise RAM-a koliko vidim,bolju kameru..i na kraju huawei,o kojem vrlo malo znam,vidim da se zale na kameru,ali po specifikacijama je jak..samo neznam kako stoji sa custom ROM-ovima...pa ako bi mi mogli neki savjet dati ili podijeliti neka iskustva o tim navedenim mobitelima jer koliko vidim svi su bolji od gt540 pa nemogu previse fulati....

 

Daj rađe, ako možeš naravno, još malo "prišparaj" pa kupi SE Xperiu Mini, 1ghz proc., 512MB RAM-a, ICS, 5MP...

Mislim da je u Tele2 oko 1200kn.

 

A između ovih ponuđenih bih uzeo X8. Malo ću prosurfati.

Sad je vrijeme velikih odluka! Bolje živjeti 100 godina kao milijunaš nego 7 dana u bijedi! - Bob Rock
12 godina
offline
Re: Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)
Da, od ponuđenih ti je definitivno X8 najbolji.
Inače, za ovakva pitanja imamo temu Pomoć pri odabiru mobitela.
Sad je vrijeme velikih odluka! Bolje živjeti 100 godina kao milijunaš nego 7 dana u bijedi! - Bob Rock
14 godina
neaktivan
offline
Re: Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)
speedy56 kaže...

 

Daj rađe, ako možeš naravno, još malo "prišparaj" pa kupi SE Xperiu Mini, 1ghz proc., 512MB RAM-a, ICS, 5MP...

Mislim da je u Tele2 oko 1200kn.

 

A između ovih ponuđenih bih uzeo X8. Malo ću prosurfati.

  ma u8650 je bolji od x8

Doli doturi, doli medičina! Doli ignjoranstvo, živila filozofija!!
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.1.2012 20:18 (Cevi).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice