D-Link DHP-P307AV

poruka: 16
|
čitano: 7.297
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
D-Link DHP-P307AV

Korisnik sam ovih konektora za LAN preko strujne mreže. Stvar jednostavno radi i mislim da ću ovime zamijeniti cijeli WiFi za sva fiksna računala. Brzina je odlična, ping nepostojeći i stvar radi na vrlo kompleksnoj kućnoj strujnoj mreži. Preporuka!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
D-Link DHP-P307AV

Možda je dobro ali mene zanima cijena?

Super Secret Secret Squirrel
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: D-Link DHP-P307AV
Exploder kaže...

Možda je dobro ali mene zanima cijena?

Pa ovisi gdje kupiš. Ja nisam platio, pa je meni besplatno.

16 godina
offline
D-Link DHP-P307AV

Super, ništa javi kako radi i testiraj da vidimo brzine prijenosa.

 

Super Secret Secret Squirrel
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: D-Link DHP-P307AV

Kako imam problema sa wirelsom ja isto rzmišljam da si uzme poweline adapter.

Pošto su mi d linkovi malo pre skupi jel netko možda zna kakvi su ovi od TP link

http://www.diskont24.com/product.php?productid=96351&cat=220&page=4

12 godina
protjeran
offline
D-Link DHP-P307AV

Sorry što bumpam temu, ali me nešto zanima. Imam u planu uzeti taj model, no paket uključuje 2 adaptera (cirka 380kn).

Kako se kasnije mreža može proširiti? Moram kupiti još jedan par ili što? Vidim da nema za kupiti samo jedan adapter.

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: D-Link DHP-P307AV
naxeem kaže...

Korisnik sam ovih konektora za LAN preko strujne mreže. Stvar jednostavno radi i mislim da ću ovime zamijeniti cijeli WiFi za sva fiksna računala. Brzina je odlična, ping nepostojeći i stvar radi na vrlo kompleksnoj kućnoj strujnoj mreži. Preporuka!

Koje su brzine u praksi (ide li 720p i 1080p video) i proizvode li adapteri ikakvu buku pri radu?

12 godina
neaktivan
offline
D-Link DHP-P307AV

Da li bi mogao preko toga spojiti max tv uređaj? Bilo bi odlično, mogao bi prebaciti onda klincima u sobu zez razvlačenja novih kabela po kući

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Powerline problem

Kupio sam nedavno AV500 3-port Mini Powerline Adapter Starter Kit
TL-PA4030KIT (http://uk.tp-link.com/products/details/?model=TL-PA4030KIT#down) da bih spojio max-tv i ps4 preko postojeće strujne mreže jer je ruter za max-tv na drugom mjestu, a wifi signal za ps4 dosta slab te mi se to činilo kao idealno rješenje, ali je problem u tome što ne može oboje raditi u isto vrijeme, tj. jedno mora biti iskopčano da bi drugo radilo, pitam da li je netko imao slična iskustva i da li zna kako bi se problem mogao riješiti, unaprijed se zahvaljujem.

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.10.2014 17:45 (np42).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Powerline problem
Pomoglo bi da stavis skicu kako si i na koje portove spojia sve od adsl linije preko routera do stb za tv i lan za ps2.
O kojim je sve uredjajima rijec... modeli...
9 godina
neaktivan
offline
Re: Powerline problem

Na prvoj slici su kablovi za ps4(bijeli), printer (žuti), plavi (maxtv). Za printer nije bitan jer se nalazi do rutera; na drugoj je utičnica do rutera, tj. prvi adapter, treca slika adapter koji se nalazi u drugoj prostoriji, te ostale prikazuju koji su kablovi spojeni u uređaje. Po stvari logike mi se čini da bi to trebalo tako funkcionirati je piše plug & play, ali ne funkcionira.

1. 1.
2. 2.
3. 3.
4. 4.
5. 5.
11 godina
offline
D-Link DHP-P307AV
mora to raditi ja imam sest komada tp link pa211 vise od godinu dana sve radi super. vise laptopa u isto vrijeme.samo adapteri moraju biti upareni.
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: D-Link DHP-P307AV

Neznam, da li imas samo za internet ili i za max-tv?

11 godina
offline
D-Link DHP-P307AV
imam i za internet i max tv samo za max tv moras imati jedan par adaptera upareno posebno
 
1 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Re: D-Link DHP-P307AV

Hvala, očito je to bio problem, izgleda da signal za maxtv i internet ne mogu ici preko istog adaptera makar je ovaj imao ulaze za 3 lan kabela, vjerojatno je samo za 3 uređaja kojima je potreban internet signal

15 godina
offline
Re: D-Link DHP-P307AV
np42 kaže...

Hvala, očito je to bio problem, izgleda da signal za maxtv i internet ne mogu ici preko istog adaptera makar je ovaj imao ulaze za 3 lan kabela, vjerojatno je samo za 3 uređaja kojima je potreban internet signal

 -to ovisi o ISPu, tj načinu kako je napravljen IPTV. Za MaxTV/Tcom mora biti odvojena mreža (od routera s portovima 1-2 za LAN i 3-4 za TV), za ostale (npr AMIS) je obična LAN, može se miješati. To se lako prepozna po samom routeru-protovima tj dali je poseban firmware u routeru.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice