Novi monitor

poruka: 7
|
čitano: 2.229
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Novi monitor

Htio bih kupiti novi monitor, da ima bar 21,5" i da je full hd rezolucija. E sad koristio bi ga za gaming i gledanje filmova i tako (bitnije za igre).

Budžet oko 1000kn. Sad na šta bih trebao paziti jer pretjerano se i ne razumijem u monitore? 

E da ako je moguće da bude u Osijeku, Vinkovcima ili tako nešta bliže, al ni dostava iz Zg nije isključena

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Novi monitor

Ništa spektakularno za 1000kn, na pamet mi pada monitor kao moj, Samsung SyncMaster SA300. 21,5", fullHD 1920x1080, jedini nedostatak je što ima samo VGA ulaz. Kvalitetu slike ne mogu baš komentirati, meni je super, možda zato što sam prešao na njega sa starog SyncMaster 720N 17" {#}

Toni
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.4.2013 0:49 (rapture686).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Novi monitor

A ne mora bit spektakularno, nego čisto da ima onak sve šta treba, 1000kn nije fiksno. Ako imaš kakvu ideju za više slobodno reci

11 godina
neaktivan
offline
Novi monitor
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Novi monitor

Takav identičan ima moj kolega, nisam ga se sjetio {#}

Njega uzmi radije ako ti ne smeta bijela boja, moram priznat da je bolji.

Toni
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Novi monitor
ja sam ga bas uzeo zbog bijele ... da bude drugaciji nego ostali ... sivi, crni, crveni sa crnima ... a ovako je super ... 3 ducana sam obiso ... za tu cijenu kolko ja znam nema boljeg a i nek ima ja svog nedam :D

On topic: rastegni se tih 100-njak kuna vrijedi svake lipe ... i da monitor drzi isti cijenu god dana .. tolko sam ja svoeg platio i vidim cijena je jos uvijek ista :D
14 godina
neaktivan
offline
Re: Novi monitor

Odličan prijedlog, i ja ću bijeli uzet hehe :D

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice