WP7 Marketplace i aplikacije

poruka: 2
|
čitano: 1.125
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
WP7 Marketplace i aplikacije

Konkretno htio bi kupiti WP7 telefon i zanima me mogu li se kupovati aplikacije kao Angry birds, Doodle jump, temple run i tako jer sam neki dan bio u t-centru i na marketplaceu nisam mogao naci nista takvog tipa. hvala

 

ps

korisnici wp7 mogu li dati kakav komentar vrijedi li kupovati , kakav je softver, lagovi i tako

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: WP7 Marketplace i aplikacije

koristim prvu generaciju wp7, omniu 7 i prezadovoljan sam telefonom, kao i softverom, nema lagova, sve je fluidno, imam u isto vrijeme otvoreno nekoliko aplikacija i ne lagga nista. e sad kupovanje aplikacija vjerujem da je moguce jer ima marketplace za hrvatsku(nisam kupio ni jednu jer je jailbreakan i imam private marketplace pa je all free :) , al ne razumijem na kojem si ti to telefonu trazio da nisi nasao angry birdse i doodle jump jer ja oba dvije mogu naci, a ovaj temple run je mislim za iphone. aplikacije ima po meni sve potrebne iako kazu da ih je manje od ios-a i androida,  a opet sve koje su potrebne su tu neznam sto ti jos reci, ja sam softverom prezadovoljan jer je drugaciji u pozitivnom smislu :) i ja nisam pozalio sto sam uzeo omniu a ti vidi sta ces :) pozz

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice