Preporuka screen recordera za android

poruka: 5
|
čitano: 982
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Preporuka screen recordera za android

Tražim odgovarajući screen recorder za android jer built in na honor magic 5 je zaista loš, nemogućnost podešavanja kvalitete videa...

Dakle, dvoumim se između X recordera i AZ rekordera. U oba slučaja bi platio za pro verziju, međutim potreban mi je floating bar ili timer tijekom snimanja no da se on naravno ne vidi na snimljenom videu. Da li je to moguće, meni se uvijek vidi kada pogledam snimljeni video iz galerije.

AZ recorder ima magic button, što mi se sviđa, mogu pauzirati ili prekinuti snimanje pritiskom na određeni dio ekrana no nemam timera, s druge strane AZ rekorder nije moguće postaviti u quick panel bar (barem ja nisam uspio, ne pronalazi ga nakon što želim editirati postojeće) dok X recorder mi nudi opciju postavljanja u quick panel. 

 

Što znači konkretno removing watermarks u pro verziji jer ni na besplatnoj verziji nema watermarksa, da li bi to uklonilo floating bar/timer na snimljenom videu? AZ mi se više sviđa radi magic buttona no ne mogu ga postaviti u quick panel, nema ga na listi. Zna li netko rješenje?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Preporuka screen recordera za android

Ovisno o tvojoj točnoj potrebi i use caseu, možda bi bilo bolje da snimaš preko kabela sa scrcpy.

9 godina
offline
Re: Preporuka screen recordera za android
Nuclear_Phoenix kaže...

Ovisno o tvojoj točnoj potrebi i use caseu, možda bi bilo bolje da snimaš preko kabela sa scrcpy.

 Ne, to nije opcija 

8 godina
offline
Re: Preporuka screen recordera za android

Eh, onda nema druge nego da uzmeš trial tih aplikacija i vidiš kako rade (ako imaju trial). Ili pitaj support. Dosta specifična stvar, teško da će ti ovdje biti neki power user toga, većina ovih koje ja znam da snimaju su uglavnom developeri i snimamo preko ADBa kad treba nešto, bilo za tutorial ili neki demo.

9 godina
offline
Re: Preporuka screen recordera za android
Nuclear_Phoenix kaže...

Eh, onda nema druge nego da uzmeš trial tih aplikacija i vidiš kako rade (ako imaju trial). Ili pitaj support. Dosta specifična stvar, teško da će ti ovdje biti neki power user toga, većina ovih koje ja znam da snimaju su uglavnom developeri i snimamo preko ADBa kad treba nešto, bilo za tutorial ili neki demo.

 Samsungov in built recording app je top recimo, ima sve što treba, no nemam iskustva sa alternativnim popularnim aplikacijama preko play store-a. X recorder i AZ recorder su najpopularniji, mislim da ih dovoljno ljudi koristi. Meni treba za snimanje gameplaya.

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.1.2024 11:21 (matrix777).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice