LG G2 tema

poruka: 4.960
|
čitano: 1.010.693
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
LG G2 tema

Istina.I ak moš birat boju,doaberi bijelu.10 puta je ljepši i izgleda elegntnije i veće.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: LG G2 tema
jozagloza123 kaže...

Istina.I ak moš birat boju,doaberi bijelu.10 puta je ljepši i izgleda elegntnije i veće.

 Već smo raspravljali o tome, najljepši G2 je crni.

EUNE: RayzCRO
13 godina
odjavljen
offline
Re: LG G2 tema
Rayz00 kaže...

 Već smo raspravljali o tome, najljepši G2 je crni.

Kome? Meni je bijeli.. i što ćemo sad? Valjda je to stvar ukusa nemoš objektivno reći koji je ljepši čovječe

13 godina
offline
LG G2 tema

Reći da je bijeli ljepši je stvar ukusa, a reći da je crni lijepši je stvar neukusa.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 2 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: LG G2 tema
MARKOZD15 kaže...
Rayz00 kaže...

 Već smo raspravljali o tome, najljepši G2 je crni.

Kome? Meni je bijeli.. i što ćemo sad? Valjda je to stvar ukusa nemoš objektivno reći koji je ljepši čovječe

 Dobro, sorry, kako ko uzme moju izjavu. Meni je ljepši crni jer se ne vide krajevi ekrana, izgleda kao jedna skladna cjelina. Uz to više maski paše na crnog, al to opet ovisi.

EDIT: Zaboravih napomenut da imam i crni i bijeli u kući 

Hexfire kaže...

Reći da je bijeli ljepši je stvar ukusa, a reći da je crni lijepši je stvar neukusa.

 Hex, osim što tvoje beskorisne izjave trpim u Realovoj temi, sad si počeo i ovdje? Uživaš u životu, je l' da?

EUNE: RayzCRO
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.3.2015 19:19 (Rayz00).
11 godina
offline
LG G2 tema

evo utjesnih vijesti i za nas koji koristimo lg g2... vezano uz lollipop  http://www.smartphonehrvatska.com/2015/03/22/lollipop-za-lg-g2-ipak-u-2-kvartalu/ 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
LG G2 tema

Zna li netko ima li šanse i za službene nadogradnje kasnije? Barem 5.1 koja bi trebala ispraviti hrpu problema. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: LG G2 tema

Mislim da bi svi flagship mob trebali dobijati nadogradnje prve dvije godine, od trenutka stupanja u prodaju. 

Lg G2 u rujnu puni dvije godine, stoga nema sumnje u 5.1 ...upitno ce biti jedino ono kasnije ;) 

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.3.2015 0:54 (PiXeLsss).
13 godina
neaktivan
offline
Re: LG G2 tema

O ukusima ne raspravlja.

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.3.2015 21:30 (FrEaK94).
15 godina
offline
Re: LG G2 tema
Zasto mi ne svira audio u pozadini, kad spustim crome ili youtube audio prestane ?
16 godina
neaktivan
offline
Re: LG G2 tema
bik kaže...
Zasto mi ne svira audio u pozadini, kad spustim crome ili youtube audio prestane ?

 Mana Android sustava. Skini pvstar+ za te stvari pa ti youtube radi u pozadini (svira).

ANTI_Fejzbukovac
13 godina
neaktivan
offline
Re: LG G2 tema

Nisam siguran u potpunosti da li je mana androida jer vidim aplikacija soundcloud radi mi u pozadini kao običan player vjerovatno zato jer ostane u procesima i vidiš ga pod notifikacijama, prije bi onda moga reći da zavisi kako je aplikacija skriptirana

16 godina
neaktivan
offline
Re: LG G2 tema
jigsaw5063 kaže...

Nisam siguran u potpunosti da li je mana androida jer vidim aplikacija soundcloud radi mi u pozadini kao običan player vjerovatno zato jer ostane u procesima i vidiš ga pod notifikacijama, prije bi onda moga reći da zavisi kako je aplikacija skriptirana

 Upravo to. Jer android sam po sebi je namjenjen da je pokrenuta jedna aplikacija. Glupo je sta nisu rijesili da youtube radi u pozadini dok surfam. Zato i predlazem PVSTAR+ koji pusta youtube videa u pozadini.

ANTI_Fejzbukovac
12 godina
neaktivan
offline
LG G2 tema

Pitanje. 

 

Skinuo sam drugu tipkovinicu, i sad kad god pišem s tom drugom tipkovnicom u obavijestima mi se pojavi "Odaberi način unosa". Nije da to sad smeta da ne mogu pisat, al zna li itko kak se to isključi da nebude više mi se javljala obavijest i da mi prepozna ko jedinu tipkovnicu tu skinutu. 

 

 

Inače kad je samo LG tipkovnica i kad se njome piše onda ne pita i ne javlja obavijesti gore.

 

Zna li netko? Hvala..

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
LG G2 tema

Jezik i unos - tipkovnica i način unosa - makneš kvačicu sa svega osim instalirane tipkovnice.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: LG G2 tema

Na LG tipkovnici se neda maknut kvačica.

13 godina
offline
LG G2 tema

Neda ti se maknuti zato jer nemaš instaliranu drugu tipkovnicu.

Zanemari nisam pročitao prijašnje postove...

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.3.2015 14:26 (sale03).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: LG G2 tema
Hm. Probaj otići u aplikacije i disableati lg tipkovnicu, tako da ti ostane samo ta koju si instalirao.
13 godina
neaktivan
offline
LG G2 tema

Prilikom snimanja videa zvuk prekida na trenutak, da bi se sankcionisalo moram li nešto posebno podesiti u opcijama ili..? 

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.3.2015 16:48 (jigsaw5063).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
LG G2 tema

ev koristio sam ovaj LG 1 mjesec i mogu samo reci da imam jako mixed feelings sto se tice ovog telefona

kamera je uzas i tu ga nemate sta branit,usporedjivajuci ga sa S4 pa cak i sa mojim starim s3 jednostavno mi se povraca kad upalim kameru od G2 u prostorijama gdje nije extra osvjetljeno steka katastrofalno a i slike su cesto sa jako losim detaljima.

 

a druga stavka je displey jednostavno nasrpam bilo kojeg samsunga je smece i to me razocaralo sto je steta,telefon je inace prelijep i navikao sam se i na tipke sa zadnje strane al et sve bi to trpio al onaj najveci dealbreaker je 16GB odnosno 10.62GB interne memorije.

znaci ko kupuje G2 obavezno 32GB verziju kupit ovo sa 10GB nema smisla

 

pozdravljam se i odlazim opet u samsung camp

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
Moj PC  
0 12 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: LG G2 tema
mersimh kaže...

ev koristio sam ovaj LG 1 mjesec i mogu samo reci da imam jako mixed feelings sto se tice ovog telefona

kamera je uzas i tu ga nemate sta branit,usporedjivajuci ga sa S4 pa cak i sa mojim starim s3 jednostavno mi se povraca kad upalim kameru od G2 u prostorijama gdje nije extra osvjetljeno steka katastrofalno a i slike su cesto sa jako losim detaljima.

 

a druga stavka je displey jednostavno nasrpam bilo kojeg samsunga je smece i to me razocaralo sto je steta,telefon je inace prelijep i navikao sam se i na tipke sa zadnje strane al et sve bi to trpio al onaj najveci dealbreaker je 16GB odnosno 10.62GB interne memorije.

znaci ko kupuje G2 obavezno 32GB verziju kupit ovo sa 10GB nema smisla

 

pozdravljam se i odlazim opet u samsung camp

 Najbolje je i za tebe i za Ge Duju da je ostaviš jer ne zaslužuješ koristit najbolji mob na svijetu. S3 i S4 mu se mogu samo klanjat i smiješno je uopće te mobitele stavljat u isti koš, lg g2 je svemir za njih 

EUNE: RayzCRO
13 godina
odjavljen
offline
Re: LG G2 tema
mersimh kaže...

ev koristio sam ovaj LG 1 mjesec i mogu samo reci da imam jako mixed feelings sto se tice ovog telefona

kamera je uzas i tu ga nemate sta branit,usporedjivajuci ga sa S4 pa cak i sa mojim starim s3 jednostavno mi se povraca kad upalim kameru od G2 u prostorijama gdje nije extra osvjetljeno steka katastrofalno a i slike su cesto sa jako losim detaljima.

 

a druga stavka je displey jednostavno nasrpam bilo kojeg samsunga je smece i to me razocaralo sto je steta,telefon je inace prelijep i navikao sam se i na tipke sa zadnje strane al et sve bi to trpio al onaj najveci dealbreaker je 16GB odnosno 10.62GB interne memorije.

znaci ko kupuje G2 obavezno 32GB verziju kupit ovo sa 10GB nema smisla

 

pozdravljam se i odlazim opet u samsung camp

Osim što G2 pojede skupa i S3 i S4, da.. smeće je pored njih. Kameru na S3 i G2 je uopće glupo uspoređivati. G2 ga šije i što se tiče dinamičkog raspona, boja a pogotovo detalja..dok je S4 ipak malo bolji

13 godina
neaktivan
offline
Re: LG G2 tema
mersimh kaže...

ev koristio sam ovaj LG 1 mjesec i mogu samo reci da imam jako mixed feelings sto se tice ovog telefona

kamera je uzas i tu ga nemate sta branit,usporedjivajuci ga sa S4 pa cak i sa mojim starim s3 jednostavno mi se povraca kad upalim kameru od G2 u prostorijama gdje nije extra osvjetljeno steka katastrofalno a i slike su cesto sa jako losim detaljima.

 

a druga stavka je displey jednostavno nasrpam bilo kojeg samsunga je smece i to me razocaralo sto je steta,telefon je inace prelijep i navikao sam se i na tipke sa zadnje strane al et sve bi to trpio al onaj najveci dealbreaker je 16GB odnosno 10.62GB interne memorije.

znaci ko kupuje G2 obavezno 32GB verziju kupit ovo sa 10GB nema smisla

 

pozdravljam se i odlazim opet u samsung camp

Od prvog mog mobitela pa sve do danas (sada trenutno imam G2) ostao sam vjeran Nokia mobitelima.
Vi isto vjerovatno imate povjerenja u samsung pa kad naiđete na neku grešku tada pomislite ma nije to ništa to će se popravit updateom ili ako je hardverske prirode tada se pomirite sa tim jer ipak je to samsung jer vam daje veće povjerenje, ipak je to ime.


Ne znam po čemu ste shvatili da je u G2 displej smeće (vjerovatno ste mislili na IPS tehnologiju), displey ili monitori sa IPS tehnologijom imaju dosta vjernije i jasnije boje u svakom pogledu.

Kameru od S4 i G2 ne mogu porediti jer nisam imao S4 ali svakako se slažem sa tobom da G2 u slabom svijetlu ima lošiju kameru 'trenutno' zbog pada FPS itd.

Imamo predrasude a to se događa jer LG nije ime nije dovoljno ulagao u marketing itd.
Zamisli odeš kod prijatelja i vidi da imaš LG, kaže on šta će ti LG nevalja to gdje ti je onaj stari samsung itd. i naravno za mjesec dana prodaš G2 samo zato jer si već ranije sebe ubijedio da je samsung bolji.

Žao mi je zbog dužeg teksta i nije ništa bilo lično protiv vas.

12 godina
offline
Re: LG G2 tema
jigsaw5063 kaže...

Od prvog mog mobitela pa sve do danas (sada trenutno imam G2) ostao sam vjeran Nokia mobitelima.
Vi isto vjerovatno imate povjerenja u samsung pa kad naiđete na neku grešku tada pomislite ma nije to ništa to će se popravit updateom ili ako je hardverske prirode tada se pomirite sa tim jer ipak je to samsung jer vam daje veće povjerenje, ipak je to ime.


Ne znam po čemu ste shvatili da je u G2 displej smeće (vjerovatno ste mislili na IPS tehnologiju), displey ili monitori sa IPS tehnologijom imaju dosta vjernije i jasnije boje u svakom pogledu.

Kameru od S4 i G2 ne mogu porediti jer nisam imao S4 ali svakako se slažem sa tobom da G2 u slabom svijetlu ima lošiju kameru 'trenutno' zbog pada FPS itd.

Imamo predrasude a to se događa jer LG nije ime nije dovoljno ulagao u marketing itd.
Zamisli odeš kod prijatelja i vidi da imaš LG, kaže on šta će ti LG nevalja to gdje ti je onaj stari samsung itd. i naravno za mjesec dana prodaš G2 samo zato jer si već ranije sebe ubijedio da je samsung bolji.

Žao mi je zbog dužeg teksta i nije ništa bilo lično protiv vas.

 taj pad FPSa mi je smetao ali jos vise sama kvaliteta indor slika,probao i sve modove moguce ali opet jednostavno slika mi nije dobra samo vani je extra,a za ove ostale sto brane svoj G2..ljudi razumijem vas,G2 ima jaci chipset i to sve,znam to i ja i iskreno te tipke sa zada su takodje extra ali navikao sam se previse na Amoled ekrane i samsungove daleko jace boje,zamjenuo danas za S4 i ne kajem se ni sekundu.ne bih zamjeno G2 da je 32 GB verzija bila al posto mi je 10GB malo to je to :)

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
10 godina
offline
Re: LG G2 tema
mersimh kaže...

ev koristio sam ovaj LG 1 mjesec i mogu samo reci da imam jako mixed feelings sto se tice ovog telefona

kamera je uzas i tu ga nemate sta branit,usporedjivajuci ga sa S4 pa cak i sa mojim starim s3 jednostavno mi se povraca kad upalim kameru od G2 u prostorijama gdje nije extra osvjetljeno steka katastrofalno a i slike su cesto sa jako losim detaljima.

 

a druga stavka je displey jednostavno nasrpam bilo kojeg samsunga je smece i to me razocaralo sto je steta,telefon je inace prelijep i navikao sam se i na tipke sa zadnje strane al et sve bi to trpio al onaj najveci dealbreaker je 16GB odnosno 10.62GB interne memorije.

znaci ko kupuje G2 obavezno 32GB verziju kupit ovo sa 10GB nema smisla

 

pozdravljam se i odlazim opet u samsung camp

 Ti nerazumiješ da ima jači procesor i grafičku. Kupi si onda sony xperia z1,2,3 jer ak oces kameru ovaj je definitivno prvi.

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.3.2015 9:35 (jozagloza123).
12 godina
offline
Re: LG G2 tema
jozagloza123 kaže...

 Ti nerazumiješ da ima jači procesor i grafičku. Kupi si onda sony xperia z1,2,3 jer ak oces kameru ovaj je definitivno prvi.

 procitaj moj zadnji post i vidjet ces napisao sam da znam da je po specifikacijama jaci,ko si ti da mi kazes da se ja ne razumijem u takve gluposti...

jednostavno je nema memorijske G2 ekran mu je losiji i kamera je losija pogotovo indor,to je to smeta mi i S4 mi je dovoljan aj sad cao

 

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
12 godina
offline
LG G2 tema

Ekran lošiji wot?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
LG G2 tema

znam ja o cem prica jer mi koji smo presli sa samsunga na lg je ogromna razlika i privikavanje, pogotovo na ovaj ekran i kameru... tako ti je to kad naviknes na amoled zaslon 

 

ali da se mi vratimo na lg temu i costom romove... koristim cloudyG2 2.2, sad me zanima jel ima neki custom rom koji je izgledom kao stock ali naravno bolji od stock-a?

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.3.2015 12:49 (SIII Deny).
 
1 0 hvala 1
13 godina
odjavljen
offline
LG G2 tema

Razmazili se ljudi AMOLED-om, hladnim bojama i užasnom vidljivosti na suncu

 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: LG G2 tema
MARKOZD15 kaže...

Razmazili se ljudi AMOLED-om, hladnim bojama i užasnom vidljivosti na suncu

 jel ti trolas il sta,u samsunga su toplije boje i vidljivost na suncu je bas ono sto je najbolje na amoledu

 

http://prntscr.com/6mddhn

 

ali ajde dosta o tome,ne hejtam LG jer je G2 inace odlican telefon,ima tih par sitnica sto su me nervirale i to je to,sretno vam svima

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice