Napajanje crklo

poruka: 36
|
čitano: 12.174
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Napajanje crklo

pozz evo maloprije napajanje pocelo da bruji iskljucio odmah iz stuje otvorio centralnu malo procistio kad sam ponovo pokusao da ukljucim kabal u napojnu bio je spoj i varnice su bile... znam da je napojna otisla sigurno al kolike su sanse da je i neka druga komponenta otisla??? zaboravio sam reci da je sklopka za struju odmah iskocila kad sam pokusao da ukljucim kabal u napojnu

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.4.2013 19:46 (DangerousB).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Napajanje crklo

a vjerojatno je napajanje a mozda je povuklo koju komponentu sa sobom...

koje napajanje imas?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Napajanje crklo
Perceto kaže...

a vjerojatno je napajanje a mozda je povuklo koju komponentu sa sobom...

koje napajanje imas?

codegen 450w nadam se da nije otislo nista drugo

11 godina
odjavljen
offline
Napajanje crklo

kolko ga cesto u danu palis ?

 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Napajanje crklo
Bruno321 kaže...

kolko ga cesto u danu palis ?

ujutru upalim i tako citav dan upaljen jedino ako ga nekad u toku dana  restartujem!

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.4.2013 20:13 (DangerousB).
15 godina
offline
Napajanje crklo

samo se nadam da nista drugo nije crklo! :( jesul inace velike sanse da napajanje povuce i neku drugu komponentu u smrt?!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Napajanje crklo
DangerousB kaže...

samo se nadam da nista drugo nije crklo! :( jesul inace velike sanse da napajanje povuce i neku drugu komponentu u smrt?!

U slučaju Codegena i sličnih kineskih jeftinjaka šanse da ti nije povuko nijednu drugu komponentu su zanemarivo male.

Twitter: @191x7
12 godina
offline
Napajanje crklo

meni je MS škart riknuo 2 puta,nikad nije povukao nijednu komponentu!!

AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Napajanje crklo

to samo mogu provjeriti sa drugim napajanje jel tako? da probam ponovo ukljuciti jel to dobra ideja??

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.4.2013 21:05 (DangerousB).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Napajanje crklo

ahha ja sam znao i do 3-4 puta palit na dan pa i vise pa evo jos sve radi :P

 

 
0 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Napajanje crklo
Bruno321 kaže...

ahha ja sam znao i do 3-4 puta palit na dan pa i vise pa evo jos sve radi :P

 

sta ti pricas? kakve veze to ima s paljenjem kompa?

12 godina
offline
Napajanje crklo

Pa dobro i nije baš preporučljivo pali više put komp dnevno,bolje da radi cili dan!Isto kao i s žaruljom,upaljena non-stop će ima duži vjek trajanja od one koju stalno pališ gasiš!!

AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Napajanje crklo

ma dobro nije meni sad to problem dal ga palim gasim! nego djavo mi neda mira i pokusao bih ponovo al me strah da ne napravim jos vecu stetu! :(

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Napajanje crklo

Pa izvadi ga vanka i probaj upalit bez matične!!

AUDIOFIL
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Napajanje crklo

Codegen napajanja spadaju u najnižu klasu... Prodavao sam ih i neka su radila bez problema i po nekoliko godina... čak i 7-8....

Ponekad, kada rikne napajanje - znaju stradati i druge komponente - matična, cpu, ram, vga, hdd.... kvalitetnija - čitaj -skuplja

napajanja imaju razne zaštite koje štite "ostale" komponente.

 

Moj savet - uzmi bre od komšije drugo napajanje i probaj - ako nema varnica - super!

loš
12 godina
protjeran
online
Re: Napajanje crklo

izvadi ga van i spoji samo s spajalicom zelenu i crnu zicu,spoji neki vent na njega tek onda spoji kabal i vidi jel radi ili ne...Sto se tice ostalih komponenti ne vjerujem da je povukao...{#}

TL-za zahvalu klikni hvala
15 godina
offline
Napajanje crklo

nista od prijatelja dobio napajanje od 500w :D i na srecu moju nista drugo nije crklo! :D

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Napajanje crklo

Poz maloprije igrao BF4 i odjednom mi se ugasi PC i pokusam da upalim i nista nikakvog avaza i rastavim ga prvo krenem od napajanja zamjenim ga i upalim sve radi normalno!U pitanju je CoolerMaster G750M vrhunsko napajanje ali dosao mu kraj a radio je 1 godinu i 2 mjeseca a imam 5 godina garancije!Sada me intersuje dali ce priznati garanciju i smijem li pokusati da ga odnesem nekom lokalnom serviseru da ga otvori pa da vidim mozda je neka sitnica jer mi iz servisa nece doci za 20 dana

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Napajanje crklo
mirkossam kaže...

Poz maloprije igrao BF4 i odjednom mi se ugasi PC i pokusam da upalim i nista nikakvog avaza i rastavim ga prvo krenem od napajanja zamjenim ga i upalim sve radi normalno!U pitanju je CoolerMaster G750M vrhunsko napajanje ali dosao mu kraj a radio je 1 godinu i 2 mjeseca a imam 5 godina garancije!Sada me intersuje dali ce priznati garanciju i smijem li pokusati da ga odnesem nekom lokalnom serviseru da ga otvori pa da vidim mozda je neka sitnica jer mi iz servisa nece doci za 20 dana

 smiješ ti odnjet nekom lokalcu, ali otvaranjem napajanja gubiš garanciju....

13 godina
neaktivan
offline
Re: Napajanje crklo

mislio sam da pokusa da vidi samo ima li napona na njemu da nije mozda neka sitnica da ga ne saljem dzaba?

12 godina
offline
Re: Napajanje crklo
mirkossam kaže...

mislio sam da pokusa da vidi samo ima li napona na njemu da nije mozda neka sitnica da ga ne saljem dzaba?

 ja se osobno ne bih igrao sa garancijom, da nebi bio neki veći problem a popušiš garanciju zbog otvaranja....

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.1.2015 16:30 (Checola).
15 godina
neaktivan
offline
Napajanje crklo

meni je prije par dana crklo ocz gamexstream 600w staro cca 7 god jer sam ga samo izvadio van i propuhao da izbijem prasinu, trenutno je kod "lokalca" da vidi dal moze sta popravit, a zamijeno sam ga sa corsair rm850

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Napajanje crklo

Dogadalo mi se prije kada sam imao grafu koja je zahtjevala malo bolje napajanje, sad ne znam da li je kod tebe isti problem ali meni se samo ugasio komp nisam ga mogao upalit par minuta dok se ohladi il tak nes ..

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Napajanje crklo

Evo nemoze mi se upaliti racunalo, nikakve znakove nema, ali kada ukljucim napajanjem , znaci spajalicu spojim u zeleni i crni utor tada se napajanje pokrene, cd rom, hard radi, ali ostali ventilatori u kucistu i na procesoru se ne vrte, sad ako netko zna jeli to bas napajanje crklo? Znaci napajanje ovako slabije radi kada sam spojio preko spajalice.

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Napajanje crklo

Jednom

7 godina
neaktivan
offline
Napajanje crklo

Zašto je moje napajanje XFX 500W crklo nakon nepuna 3 mjeseca?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Napajanje crklo
zr79 kaže...

Zašto je moje napajanje XFX 500W crklo nakon nepuna 3 mjeseca?

Događa se. Tvornička greška. Što je sve napajalo?

15 godina
offline
Re: Napajanje crklo
zr79 kaže...

Zašto je moje napajanje XFX 500W crklo nakon nepuna 3 mjeseca?

 zato jer je "xfx" pseudonim tvrtke "šugotron" (scabies technologies inc.). 

 

p.s.: pokoj duši umrlim napajanjima. sljedeći put nabavite corsair ilki seasonic, ne žaleći novca, i svakako dobar UPS (cyberpower ili emerson) koji će ga opskrbiti stalnom i kvalitetnom strujom iz mreže. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.11.2016 17:09 (Ajar).
9 godina
offline
Napajanje crklo

Ne radi li XFX kvalitetna napajanja?

 

Mene čudi kako ovo moje šrot napajanje još nije pustilo dušu iz sebe.

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.11.2016 17:19 (pqweasdyxc).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Napajanje crklo

Kaj ti trabunjaš, XFX je dobra firma i imaju super napajanja, OEM im je Seasonic za bolje modele, tako da ne pricaj gluposti. Niti Corsair radi sam svoja napajanja, njima je OEM CWT, ranije je bio Seasonic.

 

Decko je jednostavno dobio neispravno napajanje, događa se, ili je uzeo preslabo napajanje za svoj sistem pa ga je nenormalno opterecivao.

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.11.2016 17:20 (Lucidius).
Moj PC  
3 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice