Upozorenja za 100.000 „pirata“

poruka: 126
|
čitano: 18.158
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Upozorenja za 100.000 „pirata“".
14 godina
neaktivan
offline
RE: Upozorenja za 100.000 „pirata“
Aldo kaže...

Nekak mi se čini da si pak sad ti taj koji je došel na veliki kup srat!

 

1. Ako nisi iz grada ZG, možeš se da ne velim šta u dupe jer nemaš gdje osim na usranom kiosku film kupit, i to u totalno shitty kvaliteti,

i nemoj da mi tu slučajno pametuješ i obmanjuješ javnost jer dobro znam razliku između sterea i 5.1 zvuka, između interlace i progressive kodiranja. 

 

2. dobro... mozda nije bas svaki 200kn, no http://www.croart.com/cdinfo.php?kataloski_broj=15021 14 pjesama 130kn... o čemu mi ovdje pričamo? O kvaliteti? PRESKUPO! PRECIJENJENO! 

 

3. Informatička literatura? SRAMOTA! Niti imamo naših autora, niti imamo prijevoda! 

 

4. Sorry, ali ZAMP je izmislio još jedan porez na budale! Zašto pobogu plaćam porez na potencijalni piratluk kod kupovine SD kartice standardnog formata za fotoaparat? Pa zar ću emitirati muziku s fotoaparata? Ako i slučajno to izvedem, bit ću kažnjen? Pa dobro, koji K onda plaćam namet u startu?????

1. Vidim da koristiš internet, pa ako nisi cuo postoji online shopping..ako ne radis uzmi od mame/tate karticu..

 

2.Probaj koristiti google..i ne zaboravi da taj croart sam odreduje cijene i mogao je lagano staviti 300kn sto ne znaci da je to cijena cd-a u HR..http://www.tisakmedia.hr/bozicni_katalog_2010/glazba/domaci/najljepse_bozicne_pjesme_cd   http://shop.crorec.hr/crorec.hr/ws_o_izdanju.php?IZVODJAC_ID=101115&IZDANJE_ID=106887

 

3. Kako je ionako sve skoro na engleskom probaj prvo nauciti to, pa ti nece biti problem i knjige nabavit.

 

4. Zapeo si za ZAMP, a to uopce nema veze sa kvalitetom muzike...proizvode se u EU i napravljeni su u jako dobro opremljenim studijima...serete gluposti..

16 godina
neaktivan
offline
RE: Upozorenja za 100.000 „pirata“
Ige kaže...

Glupost, ne možeš ti kršit zakon kako želiš, postoje određena pravila koja bi trebao poštovati.

  Nije glupost vec ogranicavanje sto smijem a sto ne raditi na netu. Krsim zakone kad sam doma, kada to sto skinem postane opipljivo (mediji, tiskovina) onda krsim zakone.

 

Moja kucica moja slobodica. Ne moze me nitko prisiliti na nesto sto ne volim. Ne zelim kupovat Bibera, Madonu ... na silu. Zelim ih prvo poslusati ili vidjeti.

 

Ne moze drzava upadati u moja prava i banati me sa neta zbog toga sto sam skinuo prokleti xvid. ISP je duzan isporuciti mi uslugu a na mene je sto cu raditi sa tim prometom.

 

Zamislite domino efekt...."Aha! Ti imas dreambox+Satelitski tanjur+PC na kojem vrtis pirate! Tebi kidamo struju na 2 mjeseca zbog krsenje pravila"

 

Eh, sto nismo Svedska sa ovdasnjom klimom ROFL :))

 

Bruce Willis and explosions have a long history of friendly cooperation
16 godina
neaktivan
offline
RE: Upozorenja za 100.000 „pirata“
Lazarus Long kaže...
Ige kaže...

Glupost, ne možeš ti kršit zakon kako želiš, postoje određena pravila koja bi trebao poštovati.

  Nije glupost vec ogranicavanje sto smijem a sto ne raditi na netu. Krsim zakone kad sam doma, kada to sto skinem postane opipljivo (mediji, tiskovina) onda krsim zakone.

 

Moja kucica moja slobodica. Ne moze me nitko prisiliti na nesto sto ne volim. Ne zelim kupovat Bibera, Madonu ... na silu. Zelim ih prvo poslusati ili vidjeti.

 

Ne moze drzava upadati u moja prava i banati me sa neta zbog toga sto sam skinuo prokleti xvid. ISP je duzan isporuciti mi uslugu a na mene je sto cu raditi sa tim prometom.

 

Zamislite domino efekt...."Aha! Ti imas dreambox+Satelitski tanjur+PC na kojem vrtis pirate! Tebi kidamo struju na 2 mjeseca zbog krsenje pravila"

 

Eh, sto nismo Svedska sa ovdasnjom klimom ROFL :))

 

Nitko te ne sili da kupuješ bilo što, a ako koristiš internet za nelegalne radnje ne vidim zašto ti ga se ne bi moglo oduzeti...

Da se razumijemo, ja sam za piratizaciju, ali ovo što ti govoriš je jednostavno glupo.

http://www.youtube.com/watch?v=IM9ezwvBOjo
16 godina
neaktivan
offline
RE: Upozorenja za 100.000 „pirata“
Ige kaže...

Nitko te ne sili da kupuješ bilo što, a ako koristiš internet za nelegalne radnje ne vidim zašto ti ga se ne bi moglo oduzeti...

Da se razumijemo, ja sam za piratizaciju, ali ovo što ti govoriš je jednostavno glupo.

  Je, uistinu je glupo zbog glupih usporedbi ali ISP si uzima za pravo da ti kida internet sbog skidanja sadrzaja koji smeta  drzavi

Ovdje ISP-ovi su primorani na ovakve postupke

Bruce Willis and explosions have a long history of friendly cooperation
13 godina
protjeran
offline
RE: Upozorenja za 100.000 „pirata“
Lazarus Long kaže...

Zar nije krsenje ljudskih prava ovo sto rade francuzi?

 

Zar duznost ISP-a nije da nam daje internet a mi imamo duznost da ga trosimo kako zelimo. Druga prica ce biti ako pokusavam(o) da taj piratski materijal unovcimo na bilo kakav nacin...

 

Cemu onda 2 TB diskovi? Sto cemo cuvati na njih?

 

Uostalom 100.000 je premalo za veliku zemlju kao sto je Francuska. Ja sam siguran da se piratska scena reorganizuje oko svega ovoga...ima brdo tutorijala kako ostati anoniman prilikom skidanja torrenta

ne možeš trošiti kako hoćeš

13 godina
neaktivan
offline
Upozorenja za 100.000 „pirata“

Kad bi ja reko svom djedu, koji još radi stvari kao što se radilo u njihovo doba, da je moj kompjuter meni kao {#}

on bi mene  ( doslovno ) ''ubio'' L0L

 

Pirate sam nekada skidao, skinem i danas koji, tu i tamo, neki -.- al opet malo sam se više bacio na steam, više igram igrice sa steama ;) a prije nisam...budala -.-

harry
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice