Upozorenja za 100.000 „pirata“

poruka: 126
|
čitano: 18.115
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Upozorenja za 100.000 „pirata“".
13 godina
neaktivan
offline
Upozorenja za 100.000 „pirata“

don't care. I just pirate the crap out of everything

 
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Upozorenja za 100.000 „pirata“

.

Tko visoko leti, štedi gorivo.
 
33 0 hvala 3
16 godina
neaktivan
offline
RE: Upozorenja za 100.000 „pirata“
Shamrock kaže...

.

Ista, ista stvar se meni desila jučer/prekjučer. (samo nije film u pitanju nego OS)

Stara japanska: ako pas laje, nije dovoljno kuhan.
14 godina
offline
RE: Upozorenja za 100.000 „pirata“
Shamrock kaže...

.

ovo je živa istina kad stavim dvd-e pogotovo one iz videoteke koje sam platio 15 kuna treba mi 15 min da dođem do filma,platiš film pošteno i onda te maltretiraju sa debilnim reklamama

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
16 godina
neaktivan
offline
RE: Upozorenja za 100.000 „pirata“
Elles D. kaže...

Torrenti su svojevremeno najnormalnije radili na carnetu. Radili su normalno i kad sam počeo koristiti nestandardne portove i enkripciju, koje je uključena od kad sam prešao na utorrent :)

 

I carnet je slao mailove, o da :)

 

---------------------------------

Postovani,

CARNet Abuse sluzba zaprimila je prijavu zbog neovlastene distribucije
materijala koji podlijezu zastiti autorskog prava.

Molimo Vas da poduzmete odgovarajuce akcije kako se incident ne bi
ponovio te nas e-mailom obavijestite o statusu rjesavanja problema.

U to je vrijeme na zatvorCARNet bio spojen korisnik kriv@zatvor.hr.

Ovom incidentu pridijeljena je oznaka CN-Abuse#0072345 te vas molimo da
je navedete u slucaju daljnje komunikacije vezane uz ovaj incident.

Slijede podaci o incidentu:

Vrsta incidenta: povreda autorskih prava
Izvor incidenta: 293.398.137.138
Datum incidenta: 06 Mar 2009
Vrijeme incidenta: 19:14:52
Vremenska zona: UTC

Izvod iz log datoteke:

Recent Infringement Timestamp: 6 Mar 2009 19:14:52 GMT
Infringed Work: Stargate Atlantis
Infringing FileName: Stargate Atlantis Season 2
Infringing FileSize: 7338725376
Protocol: BitTorrent
Infringing URL: http://tv.tracker.prq.to:80/announce.php
Infringers IP Address: 293.398.137.138
Infringer's DNS Name: zatvor138.zg.zatvor.DUO.carnet.hr
Infringer's User Name:
Initial Infringement Timestamp: 6 Mar 2009 19:14:52 GMT
Port ID: 57179


S postovanjem,
--
CARNet Abuse
email: abuse@carnet.hr
http://www.carnet.hr/abuse

----------------------------------------

 

Ja svoju ne mogu više naći, ali tako to izgleda :)

Nadzor nema granica. :( Mogu li, odnosno je li im praksa bila praćenje prometa s raznih file host servisa? Čini mi se da je ovo slanje opomena u Francuskoj isključivo zbog torrenta.

16 godina
offline
Upozorenja za 100.000 „pirata“

evo da se i ja uključim..potajno molim boga (A TOTALNI SAM ATEIST :) da se uvedu najdrastičnije mjere glede skidanja  filmova i igri prek torenta i ostalih kanala kud idu ti ilegalni materijali jer nam tak budu (ili vlastita država ili europa) napravili uslugu da bolje ne mogu... konačno budemo digli lijene guzice ispred računala i tv prijemnika i izašli u RL  igrat nogomet ili trčati maratone i prestali biti jedna od najdebljih nacija na svijetu... znam hrpu klinaca koji su postali zombiji jer su po cijele dane pred tv-om ili pred kompom ... starcima je tak lakše, linijom manjeg otpora...dijete je doma, ne skiće se uokolo itd, a i starci imaju svoj mir- dijete ih ne gnjavi...tatek uz karlovačko (jer tak vele drele i rene) gleda hrvatsku super ligu, a mama na drugom tv-u gleda brkatog turčina u sapunici koji je upravo skužil da se oženil babinom sestrom koja je unuka njegovog strica, a on nećak njegove tete koja je sestra samoj sebi i tak najlakše zaboravljaju minuse na računima, neisplaćene plaće, pokradenu državu, susjeda koji mu svaku večer, kad se vraća iz gostionice pijan, zapiša ulazna vrata, al mu ne smije ništ jer ga se boji ...kit je  za vrijeme rata bil švercer oružjem kojega ima još pun tavan a za to je uspio izvući ptsp i braniteljsku mirovinu ... i sad je šerif u naselju

hehe i onda nek netko očekuje da bu u hrvatskoj narodu prodal nekaj legalno, a nacija je vriti da nemre bolje...i dugo se na ovim prostorima ništ ne bu kupovalo...motike i lopate u ruke i svi na naša zelena polja uzgajat mrkvu i zelje jer ne da ne budemo imali za softver, nek nebumo imali ni kaj jesti (trenutno smo debeli i napuhnuti od ovog smeća od hrane kaj uvozimo iz europe, nadam  se da nam i to budu uskratili)....bute vidli....

kasni je sat al me tema zapalila..

i ne nisam sve do sad bil za kompom...došel sam s tuluma sa starom ekipom u kleti ...klet je legalna, nije došla prek torenta i zato dolje torenti, rapidi, megauploadovi i ostala sr.nja!!!!!!!!!!!!!!!!!

ili na zelena polja ili u kleti!!!!!

znam kak ovo, kaj sam napisal, zvuči, al zbilja nisam pijan jer uopće ne konzumiram alkohol...

laku noć (hrvatska) gospodo {#}

Poruka je uređivana zadnji put pet 31.12.2010 2:09 (hogar strašni).
Moj PC  
17 1 hvala 5
16 godina
offline
RE: Upozorenja za 100.000 „pirata“
hogar strašni kaže...

evo da se i ja uključim..potajno molim boga (A TOTALNI SAM ATEIST :) da se uvedu najdrastičnije mjere glede skidanja  filmova i igri prek torenta i ostalih kanala kud idu ti ilegalni materijali jer nam tak budu (ili vlastita država ili europa) napravili uslugu da bolje ne mogu... konačno budemo digli lijene guzice ispred računala i tv prijemnika i izašli u RL  igrat nogomet ili trčati maratone i prestali biti jedna od najdebljih nacija na svijetu... znam hrpu klinaca koji su postali zombiji jer su po cijele dane pred tv-om ili pred kompom ... starcima je tak lakše, linijom manjeg otpora...dijete je doma, ne skiće se uokolo itd, a i starci imaju svoj mir- dijete ih ne gnjavi...tatek uz karlovačko (jer tak vele drele i rene) gleda hrvatsku super ligu, a mama na drugom tv-u gleda brkatog turčina u sapunici koji je upravo skužil da se oženil babinom sestrom koja je unuka njegovog strica, a on nećak njegove tete koja je sestra samoj sebi i tak najlakše zaboravljaju minuse na računima, neisplaćene plaće, pokradenu državu, susjeda koji mu svaku večer, kad se vraća iz gostionice pijan, zapiša ulazna vrata, al mu ne smije ništ jer ga se boji ...kit je  za vrijeme rata bil švercer oružjem kojega ima još pun tavan a za to je uspio izvući ptsp i braniteljsku mirovinu ... i sad je šerif u naselju

hehe i onda nek netko očekuje da bu u hrvatskoj narodu prodal nekaj legalno, a nacija je vriti da nemre bolje...i dugo se na ovim prostorima ništ ne bu kupovalo...motike i lopate u ruke i svi na naša zelena polja uzgajat mrkvu i zelje jer ne da ne budemo imali za softver, nek nebumo imali ni kaj jesti (trenutno smo debeli i napuhnuti od ovog smeća od hrane kaj uvozimo iz europe, nadam  se da nam i to budu uskratili)....bute vidli....

kasni je sat al me tema zapalila..

i ne nisam sve do sad bil za kompom...došel sam s tuluma sa starom ekipom u kleti ...klet je legalna, nije došla prek torenta i zato dolje torenti, rapidi, megauploadovi i ostala sr.nja!!!!!!!!!!!!!!!!!

ili na zelena polja ili u kleti!!!!!

znam kak ovo, kaj sam napisal, zvuči, al zbilja nisam pijan jer uopće ne konzumiram alkohol...

laku noć (hrvatska) gospodo {#}

Dobro zvuci bez greske nisi nista fulal zapravo, samo se ja pitam i to mi je najbitnije imaš li lokacijsku dozvolu za Klet uopce da te po toj liniji ipak ne oplendruše na kraju.{#}{#}

16 godina
neaktivan
offline
RE: Upozorenja za 100.000 „pirata“
hogar strašni kaže...
.....

Ja bi jos uveo zabranu spominjanja posvudusa, modnih dizajnera i umjetnika na forumima (osim ako nije njihov sluzben forum).

Naime dan danas proklinjem hrvatskafarkesevca i ostalih par forumasa jer da nije bilo njih ne bih na ovom forumu (mislim da je podforum bio humor) saznao tko je onaj mali Justin Bieber. Posto su ova doticna gospoda (:P) stavljali njegove slike ovdje (nema veze sto je bilo iz sprdacine) i svi se smijali tome, ja se nebih nikad potrudio saznati tko je taj lik zapravo (radio ne slusam, na TV-u pratim ugl samo vijesti)....long story short: osjecam se manje vrijednim kao ljudsko bice samo zato jer sam svjestan tko je Justin Bieber.

 

P.S. Oni koji ne znaju tko je taj J.B....molim vas nemojte biti znatizeljni kao ja, sami sebi ce te biti zahvalni.

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
16 godina
neaktivan
offline
Upozorenja za 100.000 „pirata“

ebi ga sad moram pogledat...

 

EDIT: pa to je dijete taj bieber

Comodo
Poruka je uređivana zadnji put pet 31.12.2010 2:34 ((s)izgoreo).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Upozorenja za 100.000 „pirata“
(s)izgoreo kaže...

ebi ga sad moram pogledat...

Nemoj!

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
15 godina
protjeran
offline
RE: Upozorenja za 100.000 „pirata“
AA-d00d kaže...
hogar strašni kaže...
.....

Ja bi jos uveo zabranu spominjanja posvudusa, modnih dizajnera i umjetnika na forumima (osim ako nije njihov sluzben forum).

Naime dan danas proklinjem hrvatskafarkesevca i ostalih par forumasa jer da nije bilo njih ne bih na ovom forumu (mislim da je podforum bio humor) saznao tko je onaj mali Justin Bieber. Posto su ova doticna gospoda (:P) stavljali njegove slike ovdje (nema veze sto je bilo iz sprdacine) i svi se smijali tome, ja se nebih nikad potrudio saznati tko je taj lik zapravo (radio ne slusam, na TV-u pratim ugl samo vijesti)....long story short: osjecam se manje vrijednim kao ljudsko bice samo zato jer sam svjestan tko je Justin Bieber.

 

P.S. Oni koji ne znaju tko je taj J.B....molim vas nemojte biti znatizeljni kao ja, sami sebi ce te biti zahvalni.

ispricavam se zbog toga i nadam se da ces naci snage i oprostiti mi 

znam da su to duboke psiholoske rane kojih se tesko rijesiti

CyberPunk
Poruka je uređivana zadnji put pet 31.12.2010 2:57 (hrvatskafarkasevec).
16 godina
neaktivan
offline
Upozorenja za 100.000 „pirata“

i sad ja vas pitam koja je razlika izmedju hollywoodske i europske filmske produkcije?nema razlike jer oba dvije imaju 10-ak filmova vrijednih preporuke na godisnjem nivou a ostalih stotinjak filmova iz USofA nije vrijedno ni 10% ulozenih novaca.ja se najezim svaki put kad vidim multi milijunske budzete tih class A filmova koji su samo gubljenje vremena u kinu ili doma.

dasHHa
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Upozorenja za 100.000 „pirata“
Dragon23288 kaže...

Sta da kupim, dvd filmove originale je tesko naci, iznajmljivati ne zelim. I ako nadjem bude kvaliteta kao oni za 10 kuna iz Vecernjeg. Kupis s Amazona nema HR titlove. Nije ni to bed ali zasto ih nema, imaju Albanski naprimjer.

 

Kupis glazbeni cd. Izvalis 200 kuna za njega.  Ajd da se na Amazonu naci za 80. Ali onda ga ne mozes presnimiti i ne svira u autu.

 

Kupujem knjige jedino. A i to im je poklon s neba, s obzirom kakvu ponudu imamo, pola knjiga koje sam citao je na engleskom jer kod nas nisu prevedene.

 

Gade mi se ZAMP i slicni nametnici koji su protiv piratstva a nisu ucinili nista za poboljsanje kvantitete i kvalitete sadrzaja koji imamo priliku kupiti na domacem trzistu. Ma, **bes Hrvatsku, viva la TPB.

 

Ali nisu mi jasni ovi vani, u G8 I G20 zemljama koji imaju sve to najkvalitetnije za sitnu paru i jos skidaju. Zasluzili su ovakav zakon, koliko god bio imbecilan.

Teško je naći orginal filmove? Digni guzicu i prošeći po gradu, pa ćeš vidjeti da nije nikakav problem..crknut ćeš za tim kompjuterom doma..

 

Glazbeni cd nije 200kn tako da ne pričaj gluparije..

 

Slaba ponuda knjiga? Sereš opet gluposti...idi u profil ili algoritam, pa pogledaj...nisi pročitao ni 1% šta tamo imaju (na hrvatskom jeziku)..

 

Gade ti se jer nisu poboljšali kvalitetu? Pričaš o stvarima koje uopće ne razumiješ i nisi informiran nikako..

 

Samo se opravdavaš kako bi nastavio skidati...

15 godina
neaktivan
offline
RE: Upozorenja za 100.000 „pirata“

Kao što sam i prije davno davno ...ovdje na forumu (ima tema mali milion o piratstvu za i protiv)  rekao,da tek represivnim mjerama mogu postići rezultate a to ne pridonosi demokraciji već "fašizmu " i zato neće postići ništa sa kojekakvim upozorenjima a jedva čekam da me moj provider  upozori ,odmah prelazim na drugi provider koji je manje represivan, a vjerujem dok je demokracije da će biti i izbora ..ako niti toga ne bude onda se pretvaramo u fašizam ili ortodoksne zemlje koje i nisu u nekoj demokraciji.Stvarno ,bez obzira na moje mišljenje o priratstvu ,ono nikada nikada neće biti ukinuto ,mislim da je to jasno svim normalnim ljudima ,ali očito nije "fašistima".Ne kažem da je piratstvo dobro ali je "zdravo "za demokarciju {#}.

Private
13 godina
protjeran
offline
Upozorenja za 100.000 „pirata“

prvi put kad i ako od tcoma dobijem mail upozorenja odlazim isljucit telefon,maxtv,4mbit flat,i 4 mobitela na tmobile.kad samo iz moje kuće bude bilo 1000kn manje svaki mjesec vidjet cemo hoce li opet slati mailove.

 

sta kog boli qurac sta ja radim na netu kojeg placam?kad se vec brinu za svoje masne quzice nek zastite bolje taj softver ili smanje cijene na norlmalno a ne biti prokleto pohlepni

 

btw da nemislite da sam neki škot ili ljakse cijenim taj softver al cijena je prevlika.za nesto sto je dobro nije mi problem platiti,kao npr danas donacija wikipediji od 25eura

 
10 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Upozorenja za 100.000 „pirata“
Elles D. kaže...

Torrenti su svojevremeno najnormalnije radili na carnetu. Radili su normalno i kad sam počeo koristiti nestandardne portove i enkripciju, koje je uključena od kad sam prešao na utorrent :)

 

I carnet je slao mailove, o da :)

 

---------------------------------

Postovani,

CARNet Abuse...

----------------------------------------

 

Ja svoju ne mogu više naći, ali tako to izgleda :)

Ma CarNET je katastofa. On i njegova legala... Na poslu imamo CarNET, toliko je limitiran da nemozes ni Proxy koristiti. Pokusao sam i s cryptiranom VPN konekcijom. Ma kakvi i to blokiraju. Dobro da i google nisu blokirali s obzirom na to kako su zapoceli.

Forum: http://www.elite7hackers.byethost16.com/
13 godina
neaktivan
offline
Upozorenja za 100.000 „pirata“

support your fellow pirate !!!!!

 
2 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Upozorenja za 100.000 „pirata“
Elles D. kaže...
EnlightenedPhoenix kaže...

 Zato je naš zakon drugačiji...

 

A ja nikako ne kuzim te druge zemlje... Zar one nisu u demokraciji???

 

A svi ti zakoni više manje totalitarni...

Vidi, Francuzi protjerali Rome i pirate, Švicarska zabranila gradnju đamija, a i Njemačka se sprema na nešto slično. Sve manje tolerancije...

 

microman kaže...

Baš me zanima kako pružatelji internet usluge kane preživjeti ako će masovno kidati ljude sa neta.

To je manje od 0.2% stanovništva Francuske. Mislim da mogu priuštiti isključenje tako "velikog" broja :)

Ovi zakoni o protjerivanju Roma, gradnji đamija i ovo što se događa u njemačkoj su ti primjer čiste demokracije. Nisu demokracija i tolerancija uvijek isto.

A ovo što je microman napisao se više odnosi što će se dogoditi ako budu stvarno isključili sve pirate s neta, a to je malo više od 0,2%

http://www.youtube.com/watch?v=IM9ezwvBOjo
16 godina
offline
RE: Upozorenja za 100.000 „pirata“
bugonja kaže...

 

sta kog boli qurac sta ja radim na netu kojeg placam?

 

Ne možeš tako, neke stvari su zakonom zabranjene zato što su etički i moralno loše kao npr. pedofilija.

 

Već sada postoje trackeri koji koriste enkripciju (http://blacklogic.com/) bilo u vidu VPN ili nekakve SSL/TLS itd. , ali to se trenutno dobro naplaćuje te ih koriste većinom kako da kažem veliki igraći za distribuciju ilegalnog sadržaja.

 

16 godina
offline
RE: Upozorenja za 100.000 „pirata“
Ovi zakoni o protjerivanju Roma, gradnji đamija i ovo što se događa u njemačkoj su ti primjer čiste demokracije. Nisu demokracija i tolerancija uvijek isto.

A ovo što je microman napisao se više odnosi što će se dogoditi ako budu stvarno isključili sve pirate s neta, a to je malo više od 0,2%

Mislim da će ACTA ako i zaživi kod nas što hoće svakako ako uđemo u uniju a možda i prije biti samo uvod u ono što će slijediti a to je nakon pravila 3 upozorenja stižu kaznene prijave, uglavnom novčane da se pokrije proračun kako državni tako i copyright law od eventualne "krađe" filmova, muzike, igara itd.

Misim recimo da skineš winse, prvo te kazni policija, pa ti onda dođe BSA a onda i Microsoft na naplatu kao što je trenutno slučaj za firme koje imaju ilegalce

13 godina
protjeran
offline
RE: Upozorenja za 100.000 „pirata“
Exploder kaže...
bugonja kaže...

 

sta kog boli qurac sta ja radim na netu kojeg placam?

 

Ne možeš tako, neke stvari su zakonom zabranjene zato što su etički i moralno loše kao npr. pedofilija.

 

Već sada postoje trackeri koji koriste enkripciju (http://blacklogic.com/) bilo u vidu VPN ili nekakve SSL/TLS itd. , ali to se trenutno dobro naplaćuje te ih koriste većinom kako da kažem veliki igraći za distribuciju ilegalnog sadržaja.

 

  neka hvataju i bacaju u zatvor one bolesnike koji to distribuiraju...nije kriv neki protokol vec onaj tko ga zloupotrebljava

 

ako nesto ne postoji onaj tko i zeli nece moci doci do toga jer toga nema!zar ne?

15 godina
offline
RE: Upozorenja za 100.000 „pirata“

cekaj malo znaci po tebi je kriv samo onaj ko to uploda?a ti koji skines nisi?

Life will kill you, even if you're in a rock and roll band
16 godina
offline
RE: Upozorenja za 100.000 „pirata“
AA-d00d kaže...
(s)izgoreo kaže...

ebi ga sad moram pogledat...

Nemoj!

kasno.... {#}

16 godina
offline
RE: Upozorenja za 100.000 „pirata“
rambox kaže...
hogar strašni kaže...

evo da se i ja uključim..potajno molim boga (A TOTALNI SAM ATEIST :) da se uvedu najdrastičnije mjere glede skidanja  filmova i igri prek torenta i ostalih kanala kud idu ti ilegalni materijali jer nam tak budu (ili vlastita država ili europa) napravili uslugu da bolje ne mogu... konačno budemo digli lijene guzice ispred računala i tv prijemnika i izašli u RL  igrat nogomet ili trčati maratone i prestali biti jedna od najdebljih nacija na svijetu... znam hrpu klinaca koji su postali zombiji jer su po cijele dane pred tv-om ili pred kompom ... starcima je tak lakše, linijom manjeg otpora...dijete je doma, ne skiće se uokolo itd, a i starci imaju svoj mir- dijete ih ne gnjavi...tatek uz karlovačko (jer tak vele drele i rene) gleda hrvatsku super ligu, a mama na drugom tv-u gleda brkatog turčina u sapunici koji je upravo skužil da se oženil babinom sestrom koja je unuka njegovog strica, a on nećak njegove tete koja je sestra samoj sebi i tak najlakše zaboravljaju minuse na računima, neisplaćene plaće, pokradenu državu, susjeda koji mu svaku večer, kad se vraća iz gostionice pijan, zapiša ulazna vrata, al mu ne smije ništ jer ga se boji ...kit je  za vrijeme rata bil švercer oružjem kojega ima još pun tavan a za to je uspio izvući ptsp i braniteljsku mirovinu ... i sad je šerif u naselju

hehe i onda nek netko očekuje da bu u hrvatskoj narodu prodal nekaj legalno, a nacija je vriti da nemre bolje...i dugo se na ovim prostorima ništ ne bu kupovalo...motike i lopate u ruke i svi na naša zelena polja uzgajat mrkvu i zelje jer ne da ne budemo imali za softver, nek nebumo imali ni kaj jesti (trenutno smo debeli i napuhnuti od ovog smeća od hrane kaj uvozimo iz europe, nadam  se da nam i to budu uskratili)....bute vidli....

kasni je sat al me tema zapalila..

i ne nisam sve do sad bil za kompom...došel sam s tuluma sa starom ekipom u kleti ...klet je legalna, nije došla prek torenta i zato dolje torenti, rapidi, megauploadovi i ostala sr.nja!!!!!!!!!!!!!!!!!

ili na zelena polja ili u kleti!!!!!

znam kak ovo, kaj sam napisal, zvuči, al zbilja nisam pijan jer uopće ne konzumiram alkohol...

laku noć (hrvatska) gospodo {#}

Dobro zvuci bez greske nisi nista fulal zapravo, samo se ja pitam i to mi je najbitnije imaš li lokacijsku dozvolu za Klet uopce da te po toj liniji ipak ne oplendruše na kraju.{#}{#}

hehe za klet je sve legalno jer inače ne bi mogao dobit  priključak ni  struje a ni vode... jedino da se nekak prek nekakvih rašlja s dvije žice na vrhovima spojim direktno na HEP Mravku i ekipi, samo nažalost nisu gole žice neg kabel jer su obnovili mrežu, tak da ništ od torrent struje... :) ...a nije da nisam videl i takvih rješenja po zagorskim bregima...i dolima...nema di se naš čovek ne bu snašel {#}

Poruka je uređivana zadnji put pet 31.12.2010 13:59 (hogar strašni).
13 godina
neaktivan
offline
Upozorenja za 100.000 „pirata“

Za piratstvo su krivi proizvodjaci igara jer naprave dobru igru;da je igra losa niko je nebi skidao sa torrenta.Ne ozbiljno trebali bi svi napraviti kao Activision preko nekog servisa:npr oni su MW2 preko steama i god dana niko nije igrao online sa piratuljom,isto za Black ops.

Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Upozorenja za 100.000 „pirata“
Me$$y kaže...

Za piratstvo su krivi proizvodjaci igara jer naprave dobru igru;da je igra losa niko je nebi skidao sa torrenta.Ne ozbiljno trebali bi svi napraviti kao Activision preko nekog servisa:npr oni su MW2 preko steama i god dana niko nije igrao online sa piratuljom,isto za Black ops.

pa ovo nema niti previse veze sa igrama 

tj najvise se Filmska i glazbena industrija bori protiv pirata 

 

ovi za igre se bore tak da stave jacu zasitu

CyberPunk
13 godina
protjeran
offline
RE: Upozorenja za 100.000 „pirata“
R4zOR229 kaže...

cekaj malo znaci po tebi je kriv samo onaj ko to uploda?a ti koji skines nisi?

  si ti malo glup na staru godinu?kako mozes do necega doci ako necega nema?da pohvataju te koji stavljaju pedofilski sadrzaj pedofili bi mogli sami sebe hebat

15 godina
offline
RE: Upozorenja za 100.000 „pirata“

Ti si isto kriv kao onaj tko je to uplodao,da nitko ne skida/gleda takav sadrzaj nebi nitko ni uplodo

Life will kill you, even if you're in a rock and roll band
13 godina
protjeran
offline
Upozorenja za 100.000 „pirata“

pa naravno da je kriv jednako i onaj koji daje i onaj koji gleda...

 

ali jel lakse firmama zatvoriti onoga koji nesto dijeli ili nadgledat apsolutno sav web promet da se nađe onga tko bi to gledao?-mozda im je to krinka da nadgledaju sve ljude,bas kao u francuskoj;;nadgledaju apsolutno sve,di je tu onda privtanost!

 

nek uklone uzrok a ne posljedicu

 

sto bi netko morao biti nadgledan a nikad nije skinio piratski sadržaj u životu?

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Upozorenja za 100.000 „pirata“
R4zOR229 kaže...

Ti si isto kriv kao onaj tko je to uplodao,da nitko ne skida/gleda takav sadrzaj nebi nitko ni uplodo

Zakonski, nisi. Ukoliko ne uploadaš nisi kriv..a kao što znamo download bez uploada kod torrenta nejde..tako da - kriv si.

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice