WP7 bez copy-pastea

poruka: 77
|
čitano: 14.305
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "WP7 bez copy-pastea".
16 godina
neaktivan
offline
WP7 bez copy-pastea

hocemo li sad horski predvidjeti krah takve politike i pobjedu androida nad zatvorenim sistemima?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: WP7 bez copy-pastea

ne vjerujem da će to biti krah takve politike, ali zahtjevniji korisnici će sigurno prijeći na android

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.3.2010 7:04 (dejo6).
16 godina
neaktivan
offline
RE: WP7 bez copy-pastea

Ili ostati na  symbianu tj. nadolazecem maemu ili meegou. Ono sto sigurno znam da mobiteli u kojem se izbacuju funkcije umjesto da se uvode nove nece u moj dzep.

Eto nam revolucije koju je uveo iphone. Bravo MS.

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.3.2010 7:28 (logic).
15 godina
neaktivan
offline
WP7 bez copy-pastea

Iskreno, ne znam šta bi točno rekao, osim:

omg omg
 

Sad još nek pošalju znanstvenike u prašume da nađu novo voće koje će nazvati Microsoft i koje će koristiti za logo -_-

Pa barem su se trebali informirati o reakciji svijeta na takve gluposti. A uz to, više će ih popljuvat nego Apple, jer Apple to ni nije imao, ali oni su imali i tek sad izbacili...

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.3.2010 7:40 (DragonSoul).
 
5 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: WP7 bez copy-pastea

Ni meni nije jasna ova odluka... koliki trebaš biti idiot da iz svog telefona izbaciš postojeću i vrlo kritičnu funkcionalnost koja je najljućem protivniku bila trn u peti. Strašno koliko ljudska glupost izvire iz svih kutaka.

Sve što sam napisao nije mišljenje BUG d.o.o., nego je isključivo moje mišljenje na koje imam pravo po članku 38. Ustava Republike Hrvatske koji jamči slobodu mišljenja i izražavanja misli.
14 godina
neaktivan
offline
RE: WP7 bez copy-pastea
nesto se u zadnje vrijeme strasno furaju na apple a nikome ne treba jos jedan iphone...
www.val.hr
16 godina
offline
WP7 bez copy-pastea

Definitivno loš potez, i neobjašnjiv nekome tko je imalo normalan.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: WP7 bez copy-pastea

Ne b me izenandilo da odu korak dalje pa kazu da je copy paste funkcija doplata par dolara.

16 godina
neaktivan
offline
RE: WP7 bez copy-pastea

To me podsjeća na Visual studio...

U VB6 se moglo mjenjat kod za vrijeme izvršavanja aplikacije (dok je pauzirana)

U VS 2003 i VS 2005 su to izbacili.

Bio sam na Launch eventu za VS 2008. Bila je ogromna prezentacija i zvona, light show i ostale hvale na novi feature!!! Edit and continue! To nitko nema! weeeeeeeeeeee! I svi developeri sretni i zadovoljni!

 

Tako i ovo. Maknut će funkcionalnost, a sljedeće godine će vratiti tu funkcionalnost, nazvat ju novim featurom i hvalit se kako to do sada nije bilo moguće.

 

Apsolutno se slažem da je to nepotreban feature za većinu common korisnika, ali isto tako ti korisnici vrlo vjerojatno neće kupiti takav telefon.

Do sada sam mislio zamjeniti svoj android za ovo (kad iziđe), ali sve više mi se sviđa Nokia N900 i princip potpuno otvorenog os-a prema modifikacijama...

Dolje Matija Gubc
15 godina
online
WP7 bez copy-pastea

zanimljiva je politika tih velikih kompanija iz informatičkog sektora: prilagođavaju svoje uređaje po principu "vi uopće ne morate razmišljati, mi ćemo napraviti uređaj koji će razmišljati umjesto vas", dakle orijentiraju se korisnicima koji su glupi i koje u biti ne zanima moć onoga što posjeduju

i što je najbolje, to sakaćenje funkcionalnosti bahato trljaju pametnim korisnicima koji od njihovih proizvoda rade čuda od funkcionalnosti

 

samo, onda se nameće pitanje: čemu se hasaju sa specifikacijama takvih uređaja kad oni određuju mogućnosti. đabe ti imat proc/auto koji ima XX THz / >300km/h kad to nemreš nigdje iskoristit

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: WP7 bez copy-pastea
franjo tahy kaže...

To me podsjeća na Visual studio...

U VB6 se moglo mjenjat kod za vrijeme izvršavanja aplikacije (dok je pauzirana)

U VS 2003 i VS 2005 su to izbacili.

Bio sam na Launch eventu za VS 2008. Bila je ogromna prezentacija i zvona, light show i ostale hvale na novi feature!!! Edit and continue! To nitko nema! weeeeeeeeeeee! I svi developeri sretni i zadovoljni!

 

Tako i ovo. Maknut će funkcionalnost, a sljedeće godine će vratiti tu funkcionalnost, nazvat ju novim featurom i hvalit se kako to do sada nije bilo moguće.

 

Apsolutno se slažem da je to nepotreban feature za većinu common korisnika, ali isto tako ti korisnici vrlo vjerojatno neće kupiti takav telefon.

Do sada sam mislio zamjeniti svoj android za ovo (kad iziđe), ali sve više mi se sviđa Nokia N900 i princip potpuno otvorenog os-a prema modifikacijama...

 

ne možeš uspoređivati VB6 s .NET jezikom, jedan je interpreter (ako se ne varam, vrši liniju po liniju) a drugi vrši kompilaciju u MSIL.

A i njihovi programeri samo su ljudi ... naposljetku, ne sjećam se da je izašao bilo kakav addon  od treće strane koja vrši dinamičko debugiranje.

 

Uvijek se na kraju svi obruše na informatičare iz MS a, što nije pošteno !

:-)
16 godina
offline
RE: WP7 bez copy-pastea
logic kaže...

Ili ostati na  symbianu tj. nadolazecem maemu ili meegou. Ono sto sigurno znam da mobiteli u kojem se izbacuju funkcije umjesto da se uvode nove nece u moj dzep.

Eto nam revolucije koju je uveo iphone. Bravo MS.

Tocno tako...

Ja ne vjerujem da je ovo MS...

Sramota, kakvi debili.

iPhone OS jos mogu shvatiti. Prvi Apple-ov mobilni OS a i inace poznata Apple-ova zatvorena politika.

Ali MS...zasto to rade? Rade NAMJERNO iste greske kao Apple, samo sto ih je Apple sad skoro sve vec popravio, a ovi ih tek idu radit...

- Psiho246
15 godina
neaktivan
offline
WP7 bez copy-pastea

Pa i moja N73 ima C/P!

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
WP7 bez copy-pastea

najkorisniji dio oni izbacuju

Society leans ever heavily on computers, if you have the power to take out computers you can take out society.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
WP7 bez copy-pastea

Imala je i moja Nokia 9100 prije 10-15 godina...

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
WP7 bez copy-pastea

copy-pastea je zakon

bas me zanima kako ce ga zamijeniti

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
WP7 bez copy-pastea

mobitel koji sam kupio prije 2 godine u tele2 za 399 kn:

SE w200i

-128*160, 65 k boja

-nema bluetooth, ima infrared

-vga kamera upitne kvalitete

-COPY/PASTE!!! 

epic win ^^

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: WP7 bez copy-pastea
DigiMagic kaže...

Imala je i moja Nokia 9100 prije 10-15 godina...

 

 Upravo tako... copy/paste je relikt iz doba dinosaura i vec je vrijeme da se izbaci i zamjeni s necim boljim. Smijeh

Think locally, act globally...
16 godina
offline
WP7 bez copy-pastea

ne, oni su to izjavili samo da dignu medijsku prašnu i da ljudi više pričaju o wp7, što su i uspijeli. to je sve marketing!

I'm silicon-based life-form
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: WP7 bez copy-pastea
zoran123456 kaže...

 

ne možeš uspoređivati VB6 s .NET jezikom, jedan je interpreter (ako se ne varam, vrši liniju po liniju) a drugi vrši kompilaciju u MSIL.

A i njihovi programeri samo su ljudi ... naposljetku, ne sjećam se da je izašao bilo kakav addon od treće strane koja vrši dinamičko debugiranje.

 

Uvijek se na kraju svi obruše na informatičare iz MS a, što nije pošteno !

Nitko ne uspoređuje jezik, već feature koji je bio ovdje, a sad ga najednom nema, pa je opet tu.

Dolje Matija Gubc
16 godina
neaktivan
offline
RE: WP7 bez copy-pastea
SupremeCommander kaže...
DigiMagic kaže...

Imala je i moja Nokia 9100 prije 10-15 godina...

 

 Upravo tako... copy/paste je relikt iz doba dinosaura i vec je vrijeme da se izbaci i zamjeni s necim boljim. Smijeh

Kao na pr? Ne mijenjaju oni funciju vec korisnike ;)

Mijenjau pametne za gluplje ;)

15 godina
offline
WP7 bez copy-pastea

Ne mogu vjerovat da Microsoft radi ovakve gluposti - naravno, imao ih je M$ jako puno, ali ovo je van svake pameti! - Prvo multitasking pa sad C/P! WTF -- stvari koje se faktički direktno povezuje sa Windowsima --- nemam rječi... osim, ako stvarno nije marketinški trik za stvaranje hypea, kako je netko gore naveo. - Bad M$ - BAD!!

...And then You will die, when Your ideals You deny...
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.3.2010 11:35 (Lt Dalius).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
WP7 bez copy-pastea

Lol, kakva glupost. Pomazu Androidu da brze i lakse skupi veci broj korisnika. Smijeh

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
WP7 bez copy-pastea

hmm... nekako se nadam da je ovo sve skupa neki marketinški trik... jer ako nije...... :(

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: WP7 bez copy-pastea
9500 kaže...

hmm... nekako se nadam da je ovo sve skupa neki marketinški trik... jer ako nije...... :(

Nisam studirao marketing, ali ako je to markentinški trik, vrlo zanimljivo.

 

 

Mislim da bi se još veći hype postigao time da objave da sa WiMo7 nećete uopće moći telefonirati, jer kome to treba!!

 

Ustvari, WiMo7 mobiteli će biti bez ikakvog OS-a!! Kasnije, ćete, uz nadogradnje koje će se posebno naplaćivati sa Bing Store-a, moći dobivati određene funkcionalnosti tipa pozivanje brojeva, spremanje kontakata, slanje sms-a (mms dolazi u WiMo7.5 UltiMultiMegaHyper verziji). Verzija 8 donosi nove funkcionalnosti, dosad neviđene: C/P, multitasking, mms, multitouch, ovaj kak-se-zove pardon, podrška za touchscreen

 

 

Iskreno, mobitel sa WiMo ne bih nikad ni kupio, tako da me zaboli što sve od fičura neće imati...

14 godina
neaktivan
offline
WP7 bez copy-pastea

ovo je jako loš potez bio

Neznam di se ide za to .
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: WP7 bez copy-pastea
dejo6 kaže...

ne vjerujem da će to biti krah takve politike, ali zahtjevniji korisnici će sigurno prijeći na android

 

logic kaže...

Ili ostati na  symbianu tj. nadolazecem maemu ili meegou. Ono sto sigurno znam da mobiteli u kojem se izbacuju funkcije umjesto da se uvode nove nece u moj dzep.

Eto nam revolucije koju je uveo iphone. Bravo MS.

Ili kupiti Windows Phone 7 Starter koji će biti rebrandirani WM6.5 (ja se nadam i s nekim dodatnim poboljšanjima, a ne samo promjeni imena).

 

Sada ispada da Starter verzija ima multitasking i c/p dok puna verzija nema. Koja ironija...

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
14 godina
offline
WP7 bez copy-pastea
Kako sada stvari stoje, WinMo7 je epic fail.
Sučelje priliči multimedijalnom playeru, a ne jednom smartphone-u, multitasking je izbačen, a sada i copy/paste...
Sramota za M$!
Osim ako copy/paste uspiju zamjenit nečim novim i orginalnijim (iako ne vidim kako bi to izveli). Ali ako ja nemogu link, ili tekst sa ovog foruma poslat frendu na wlm-u ili sms-om onda mi ne pada na pamet kupit takav uređaj...

I onda se pitamo zašto je hardware toliko ispred software-a...
Ako double postam znači da pišem s moba...// Ako ne kužiš na kog se post odnosi stisni nadporuka!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: WP7 bez copy-pastea
Paolo2612 kaže...

Sada ispada da Starter verzija ima multitasking i c/p dok puna verzija nema. Koja ironija...

Hah!

Pa ti u MS-u ne znaju gdje im je glava a gdje shu - pack!

- Psiho246
15 godina
offline
WP7 bez copy-pastea

Izgleda da više nije u modi izbaciti potpuno funcionalan OS za mobitele. Barem što se M$ i Applea tiče.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice