Počelo ispitivanje Appleovih televizora?

poruka: 7
|
čitano: 2.136
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Počelo ispitivanje Appleovih televizora?".
12 godina
neaktivan
offline
Počelo ispitivanje Appleovih televizora?
Na svaki spomen apple-a sjetim se ovog vica, nenadj***v je :))

Sine, je li ti to digitron ?
- Nije, baba. To je iPad.
- Molim?
- Kao tablet računalo, praktična stvar.
- Molim?
- Kompjuter, baba! To su smislili Bil Ge...
- Ma nema veze sine, samo sam ti htjela reći da izgledaš ko peder s tim.
 
6 1 hvala 0
14 godina
online
Re: Počelo ispitivanje Appleovih televizora?
kristian_bm kaže...
Na svaki spomen apple-a sjetim se ovog vica, nenadj***v je :))

Dok sa druge strane samsungovi uređaji podižu nivo testosterona.

Swedish latin super funk.
12 godina
neaktivan
offline
Počelo ispitivanje Appleovih televizora?

ovo bi moglo biti jako jako dobro...samo se bojim cijene...kamoli sreće ako će pratit cijene sadašnjih appleovih monitora :D. Savršeni mi jesu ali bubreg ne dajem :D

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Počelo ispitivanje Appleovih televizora?
Svedno dobarvic. Bas mi je zal zast iTV nije jos zazivio jer sam eto narucio novu plazmu...jedva cekam da se pojave. Ovi TVi na trzistu nisu sposobni playat HD video s u2ba.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Počelo ispitivanje Appleovih televizora?
diablo2211 kaže...
Svedno dobarvic. Bas mi je zal zast iTV nije jos zazivio jer sam eto narucio novu plazmu...jedva cekam da se pojave. Ovi TVi na trzistu nisu sposobni playat HD video s u2ba.

Vic je zakon a moj tv vrti sve zivo sa svega zivoga. Tv je neki jeftiniji Samsung a na moru kad sam bil u sobi sam imal LG koji je radil isto to bez beda i zericu brze od mojeg Samsunga.

Tv mi ima Wifi, normalni LAN, tri usb utora i kad spojim normalni Logitech keyboard mouse set, sve radi ko vurica. 

Mogu skidat stupidne aplikacije, surfat, skypat, youtubat, fejsat i sva ostala stupidna sranja na koja se danas djecica loze.

 

On topic.

Apple bude vjerojatno izbacil minimalno 4k Tv koji je Sharp neki dan pokazal.

Tv bude sigurno postavil nove standarde minijaturizacije, UI kontrole istog i kostal bude nekih 30% do 50% vise od konkurencije.

Pola godine kasnije bude Samsung iskopiral Apple i izbacil isti ili bolji uredaj koji bude isto kostal 30 do 50% vise od konkurencije.

Hateri budu hejtali a ovce budu svrsavale.

Ako danasnji dan prezivimo, zelim Vam sretan Bozic i novu godinu. Ne mislim visit na forumu prek praznika pa reko da se pozdravimo jos dok sam tu.

 

Cheers

16 godina
offline
Počelo ispitivanje Appleovih televizora?

Ma mogu misliti pravit će djeca u kini za šaku rižeod najjeftinijih dijelova i prodavat će se 30 puta skuplje od proizvodne. Ma mislim da je tako kao što su bili svi prethodni modeli od Aplee

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Počelo ispitivanje Appleovih televizora?
4K nece izbacit sigurno jer i aktualni modeli kostaju par desetaka tisuca kuna a kamoli da je precijenjena naljepnica od trule jabuke gore..
Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice