Kako nastaje formula 1?

poruka: 9
|
čitano: 3.470
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kako nastaje formula 1?".
15 godina
offline
Kako nastaje formula 1?

Trebalo im malo više od 3min i RedBull za 2013 je spreman.{#}

سمندری ڈاکو
Moj PC  
10 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Kako nastaje formula 1?

Jako zanimljiv video{#}

Moj PC  
8 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kako nastaje formula 1?

Ovu sezonu osvaja Ferrari

12 godina
protjeran
offline
Re: Kako nastaje formula 1?
Memphis kaže...

Ovu sezonu osvaja Ferrari

 

 

Iako navijam za njih, cisto sumnjam da ce osvojiti naslov ove sezone. Bolid im je opet "agresivan" kao i onaj prosle godine, iako vjerujem da nece imati toliko problema kao prosle godine, ne mislim da su napravili najbolji posao. Ako McLaren uspije rjesiti problem sa pouzdanoscu, bojim se da ce oni biti prvaci, osim ako Red Bull ili Mercedes(iznimno malo vjerovatno) ne naprave neko cudo. 

 

P.s. a Lotus Renault i Sauber bi im mogli opako pomrsiti racune. Za te dvije momcadi vjerujem da su Darkhoses of the season. Bolidi im izgledaju fantasticno, a nasljedili su solidnu bazu od prosle godine.

15 godina
offline
Re: Kako nastaje formula 1?
Memphis kaže...

Ovu sezonu osvaja Ferrari

Iz tvojih usta u... ma nema Bog veze sa tim.. ali nadam se da si u pravu :)))

14 godina
offline
Re: Kako nastaje formula 1?
AtOmIc031 kaže...
Memphis kaže...

Ovu sezonu osvaja Ferrari

 

 

Iako navijam za njih, cisto sumnjam da ce osvojiti naslov ove sezone. Bolid im je opet "agresivan" kao i onaj prosle godine, iako vjerujem da nece imati toliko problema kao prosle godine, ne mislim da su napravili najbolji posao. Ako McLaren uspije rjesiti problem sa pouzdanoscu, bojim se da ce oni biti prvaci, osim ako Red Bull ili Mercedes(iznimno malo vjerovatno) ne naprave neko cudo. 

 

P.s. a Lotus Renault i Sauber bi im mogli opako pomrsiti racune. Za te dvije momcadi vjerujem da su Darkhoses of the season. Bolidi im izgledaju fantasticno, a nasljedili su solidnu bazu od prosle godine.

{#}

12 godina
neaktivan
offline
Kako nastaje formula 1?

Mislim da je ova tema: "Kutak za ljubitelje Formule 1" trebala biti u vidu podforuma sa zasebnim temama. Ovako kad sam vidio sve u jednoj temi odmah sam izasao.

Da je podforum, pa da se mogu otvoriti teme za pojedine timove, bolide, pravila F1 i sl. e to bi bilo puno bolje i preglednije :)

 
1 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kako nastaje formula 1?

Ovo je informatički forum, nije auto-forum. Vjerovatno ima i auto-foruma.

这是我的个性签名
Moj PC  
0 3 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kako nastaje formula 1?
Dženan kaže...

Ovo je informatički forum, nije auto-forum. Vjerovatno ima i auto-foruma.

 al u formuli ima puno informatike i elektronike

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice