Davor Šuštić: U 2015. sam temeljito obnovio kućni

poruka: 172
|
čitano: 30.964
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Davor Šuštić: U 2015. sam temeljito obnovio kućni ".
16 godina
odjavljen
offline
Davor Šuštić: U 2015. sam temeljito obnovio kućni

Meni jedna od boljih tema u zadnje vrijeme...volim pogledati kad netko ovak sve sastavi iz ljubavi prem tom hobiju. Baš se vidi da je guštao u svemu 

Moj PC  
6 0 hvala 1
12 godina
odjavljen
offline
Re: Davor Šuštić: U 2015. sam temeljito obnovio ku
Davor kaže...
dankodr kaže...

Iz svega avedenog i priloženog  ( jako lijepo) vidljivo je da autor NIJE OŽENJEN !

 

PS. ne bi ti ni pola toga kupio da imaš ženu

 

:))))))) 

 

WRONG! Imam totalno super curu koja to sve isto voli i podržava 

 

 

Mislim da bi bilo vrijeme da više ne bude cura  32 su ti, iako izgledaš kao da su 25-26

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.12.2015 17:41 (Dex.pwn).
12 godina
protjeran
offline
Re: Davor Šuštić: U 2015. sam temeljito obnovio ku
XXX kaže...

Meni jedna od boljih tema u zadnje vrijeme...volim pogledati kad netko ovak sve sastavi iz ljubavi prem tom hobiju. Baš se vidi da je guštao u svemu 

 slazem se, i meni se vecina dopada! inace tko je sljedeci za pokazivanje?

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
16 godina
odjavljen
offline
Re: Davor Šuštić: U 2015. sam temeljito obnovio ku
Stjepanj kaže...

inace tko je sljedeci za pokazivanje?

 

Ja neću, već sam dobivao kartone zbog toga...

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Re: Davor Šuštić: U 2015. sam temeljito obnovio ku
Davor kaže...

Za godine se ne pita, ali svejedno ću ti reći da imam 32 :) Prvi PC mi je tata kupio 1996. godine (Pentium 120, a dotad sam imao Commodore 64, hvala na pitanju :D). Svoj prvi hi-fi sustav, koji sam spojio na kompjuter, kupio sam od prvog honorara (nije bio od Buga :P), 1999. godine. Znači zapravo sam i fulao, PC koristim kao primarni izvor glazbe 16 godina 

Eiii pa mi smo generacija, mada sam mislio da si osjetno stariji od mene.. (sorry ja moram lagati da nisam 83. godište nego 93. a nekada i mlađe). Ja PC imam od kada znam za sebe, comodore, spectruem, atarije, 286, 386, 486 sjćeam se koštao tadašnji 6.000 DEM (ili oko 22.000 kuna), Pentium niti jedan nikada nisam imao ali sam napravio huge skok sa 486 na Pentium 2 Deshutshes, bila je to revolucija... sa 66 MHz FSB-a na ravnih 100 MHz.

 

Uglavnom pohvale na urednost na stolu, nekako smo jako slični, samo ja ne koristim podlogu za miša. Reče 5.000 kuna za jedan zvučnik ne za par?

16 godina
moderator
offline
Re: Davor Šuštić: U 2015. sam temeljito obnovio ku
Dex.pwn kaže...

 

Mislim da bi bilo vrijeme da više ne bude cura  32 su ti, iako izgledaš kao da su 25-26

 

Pazi što pišeš, čita i ona ovo 

Selling doors, door to door.
16 godina
moderator
offline
Re: Davor Šuštić: U 2015. sam temeljito obnovio ku
Envy kaže...

Eiii pa mi smo generacija, mada sam mislio da si osjetno stariji od mene.. (sorry ja moram lagati da nisam 83. godište nego 93. a nekada i mlađe). Ja PC imam od kada znam za sebe, comodore, spectruem, atarije, 286, 386, 486 sjćeam se koštao tadašnji 6.000 DEM (ili oko 22.000 kuna), Pentium niti jedan nikada nisam imao ali sam napravio huge skok sa 486 na Pentium 2 Deshutshes, bila je to revolucija... sa 66 MHz FSB-a na ravnih 100 MHz.

 

Uglavnom pohvale na urednost na stolu, nekako smo jako slični, samo ja ne koristim podlogu za miša. Reče 5.000 kuna za jedan zvučnik ne za par?

 

Ne treba se sramiti, u najboljim smo godinama 

 

Zvučnici... jeste, prodaju se po komadu, ne dolaze u kompletu. Studijima je tako draže, rekoše mi u dućanu :) Evo, baš gledam, pojeftinili su na 4.900/komad, to jest svega 4.150 ako se uzimaju na keš! 

Selling doors, door to door.
16 godina
offline
Re: Davor Šuštić: U 2015. sam temeljito obnovio ku

...moze to i jeftinije (3830kn) - KLIK  

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
12 godina
odjavljen
offline
Re: Davor Šuštić: U 2015. sam temeljito obnovio ku
Davor kaže...
Dex.pwn kaže...

 

Mislim da bi bilo vrijeme da više ne bude cura  32 su ti, iako izgledaš kao da su 25-26

 

Pazi što pišeš, čita i ona ovo 

 

Jelena, ako ti njemu kupiš mobitel(ne znam koji si naveo u BTSu) a on tebe ne zaprosi, ostavljaj to hahaha(ne zaboravi uzet mobitel nazad) !

Imaš račun tu il preko tvog ide ?

15 godina
offline
Re: Davor Šuštić: U 2015. sam temeljito obnovio ku
Davor kaže...
dankodr kaže...

Iz svega avedenog i priloženog  ( jako lijepo) vidljivo je da autor NIJE OŽENJEN !

 

PS. ne bi ti ni pola toga kupio da imaš ženu

 

:))))))) 

 

WRONG! Imam totalno super curu koja to sve isto voli i podržava 

 

ma sve je OK dok je ona SAMO CURA....  vidjet ćeš ti kad ju OŽENIŠ :D

12 godina
offline
Re: Davor Šuštić: U 2015. sam temeljito obnovio ku
Davor kaže...
volegradele kaže...

 Koristiš on board zvučnu kao Transport,ne znam koliko si zašao u audiofiliju (a vidim da jesi malo) vjerujem da bih kvalitetnijim Spid/f izlazom dignuo kvalitetu reprodukcije!Šteta za neloš DAC i dobre monitore imat takav izbor transporta!!

Ali u glavno za ostalo sve 5,i molim prašinu pobrisat unutar kučišta!!

 

Iskreno, nisam uspio čuti nikakvu razliku u odnosu na S/PDIF izlaz na mojoj integriranoj zvučnoj kartici i Asusovom Xonaru DG i Xonaru Essence STX. Napominjem da se radi o ALC1150 čipu s oklopljenom elektornikom i SNR-om od 125 dB, dakle najboljem što se od integriranog zvuka trenutno može dobiti. Možda zato nema razlike u odnosu na Xonare? Možda mi uši nisu dovoljno osjetljive? Međutim, najskloniji sam tome da praktična razlika zbilja ne postoji, kad uzmemo u obzir što točno S/PDIF u ovom slučaju radi (transport, kako i sam veliš). Volim dobar zvuk i u tom smislu se mogu nazvati audiofilom, ali zgražam se nad kabelima za 1000+ kuna, specijalnim "audiofilskim" strujnim letvama i sličnim stvarima koje se obično vežu uz pojam audiofila. Na tu gomilu bih stavio i ovu "čujnost" razlike između dva S/PDIF izlaza 

 

Opaska za prašinu stoji, skužio sam ju tek nakon fotkanja, a tad mi se više nije dalo ponavljati slikanje. Bit će bolje drugi put, obećajem 

 A slušaj čuja ne čuja tribaš reda radi to napravit!Ili nabavit USB DAC u skoroj budučnosti,naravno nekog koji bude osjetno bolji od CA!!

Ja sam čuo dosta dobru razliku između Sabertooth p67/77 onbord vs D2X Spidi/f spojeno na coax od recivera,vjerujem da bih i tebi fino sjelo!!Na kraju krajeva nebitno,ako si zadovoljan ne diraj ništa,ovo samo audio worm u meni kvoca!!

I da napomenem iako sam audiofil več više od 15 godina i ja se zgražam nad audio kabelima i audio  mitovima tako da sam poznat u audio krugovima kao netko tko ne mijenja i ne  probaje često IC i zvučničke kablove,a o strujnim da i ne govorim!!A zbog nedostatka prostora na radnom stolu nemam monitore,uskoro će se i to promijenit,mada preferiram slušanje u dnevnoj sobi zavaljen u sweet spotu na trosjedu!!

Tumbs up za desk!!

AUDIOFIL
15 godina
offline
Re: Davor Šuštić: U 2015. sam temeljito obnovio ku
Davor kaže...
Envy kaže...

Eiii pa mi smo generacija, mada sam mislio da si osjetno stariji od mene.. (sorry ja moram lagati da nisam 83. godište nego 93. a nekada i mlađe). Ja PC imam od kada znam za sebe, comodore, spectruem, atarije, 286, 386, 486 sjćeam se koštao tadašnji 6.000 DEM (ili oko 22.000 kuna), Pentium niti jedan nikada nisam imao ali sam napravio huge skok sa 486 na Pentium 2 Deshutshes, bila je to revolucija... sa 66 MHz FSB-a na ravnih 100 MHz.

 

Uglavnom pohvale na urednost na stolu, nekako smo jako slični, samo ja ne koristim podlogu za miša. Reče 5.000 kuna za jedan zvučnik ne za par?

 

Ne treba se sramiti, u najboljim smo godinama 

 

Zvučnici... jeste, prodaju se po komadu, ne dolaze u kompletu. Studijima je tako draže, rekoše mi u dućanu :) Evo, baš gledam, pojeftinili su na 4.900/komad, to jest svega 4.150 ako se uzimaju na keš! 

Ma kako sramit, meni iskreno kada pogledam kolege i generaciju koja već djecu vode u vrtić i u osnovnu školu (neki i po dvoje) jeza uhvati, pa se tješim svojom bejby bauty pa sam si stoga mogao zbariti curu (sada već zaručnicu) 12 godina mlađu od mene.

 

Ahhhh 4900 kn/kom mi je nekako.. ne znam šta da kažem.... puno para. Ja imam Logitech Z-5500 (bili su to a mislim da su i ostali najkvalitetniji zvučnici za PC od 500 RMS snge do dana današnjeg), i volim nekada na 9/10 odvrnuti, ali tada pati lamperija od komšijine kuće.

 

Zaletio sam se na Tehcnics R1 sistem ali cijena od $60.000,00 debelu ručnu povukla mi je u glavi...

I... kada je ženidba?

16 godina
odjavljen
offline
Re: Davor Šuštić: U 2015. sam temeljito obnovio ku
Envy kaže...
 

 Ja imam Logitech Z-5500 (bili su to a mislim da su i ostali najkvalitetniji zvučnici za PC od 500 RMS snge do dana današnjeg), i volim nekada na 9/10 odvrnuti, ali tada pati lamperija od komšijine kuće.

 

Moji su ostali kod kuće... Htio sam ih nekome pokloniti prije odlaska u irsku ali žena je rekla "pokloni ili prodaj šta god te volja ali zvučnici ostaju!"

Freak Show Inc.
16 godina
offline
Re: Davor Šuštić: U 2015. sam temeljito obnovio ku
Davor kaže...
zeba kaže...

 

A ove ledice su mi mrak i dao si mi ideju! Hvala!

Sad ih i ja idem stavit iza monitora! :)

 

E, to mi je baš jako drago! To je nekako i bila ideja ove cijele priče, da se netko inspirira tako nekim detaljem 

 I mene si inspirirao, čim bude prilika, piknut ću i ja te ledice. 

http://wotlabs.net/sig_min/eu/unimatrix_2411/signature.png
12 godina
offline
Davor Šuštić: U 2015. sam temeljito obnovio kućni

Sva čast Logitechu (i sam ih imam) ali svaka sličnost njih i Adam A7X prestaje kad se priča o hifi reprodukciji!!

AUDIOFIL
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Davor Šuštić: U 2015. sam temeljito obnovio ku
Friday kaže...
Envy kaže...
 

 Ja imam Logitech Z-5500 (bili su to a mislim da su i ostali najkvalitetniji zvučnici za PC od 500 RMS snge do dana današnjeg), i volim nekada na 9/10 odvrnuti, ali tada pati lamperija od komšijine kuće.

 

Moji su ostali kod kuće... Htio sam ih nekome pokloniti prije odlaska u irsku ali žena je rekla "pokloni ili prodaj šta god te volja ali zvučnici ostaju!"

Znam to sam vidio prvo i jedino zapamtio kod tebe kada sam ti pogledao MOJ PC. Inače, akustika u pokrovlju mi je predobobra pa su ljudi čudom se čudili a sa nekim sam se za vratovima morao uhvatiti da zvučnici daju skoro studijski kvalitet zvuka, a imao sam i ja svašta prije toga (Denone, Onkyo, i sl). ali neću stati dok se ne nakanim na nešto što će mi biti do čavla u ljes :D

 

Inače da se vratimo malo na Davorov trenutak.Još jednom pohvala za uredan stol, slično i ja radim tkao ga sredim da kada nešto treba da zapišem nigdje papirića osim naravno Patent olovke koju sam dobio na poklon 'njemački' Staedtler (brušeni aluminij, nehrđajući čelik, rotirajuće oznake od 2B do 2H) od 300 kuna na kojoj piše sitnim slovima Made in Japan.

Because anything Korea does, Japan does it better.
16 godina
odjavljen
offline
Re: Davor Šuštić: U 2015. sam temeljito obnovio ku
volegradele kaže...

Sva čast Logitechu (i sam ih imam) ali svaka sličnost njih i Adam A7X prestaje kad se priča o hifi reprodukciji!!

 

Ma to je bespredmetno i jasno (nadam se) svima. Logiji samo dobro tresu i to je to

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Re: Davor Šuštić: U 2015. sam temeljito obnovio ku
volegradele kaže...

Sva čast Logitechu (i sam ih imam) ali svaka sličnost njih i Adam A7X prestaje kad se priča o hifi reprodukciji!!

Eh baš iz ovakvih rečenica ja sam odavno prestao da se argumentujem (dakle neću ni sa tobom) o hifi produkciji. I ja se smatram audiofilem sa pravom, ali mi nekada smješno bilo kada ovkao starci od 55+ godina redom padnu na blind testu kada mu kažu da je pojačalo tipa 100.000 kuna a ono 'obično' Sony ES dakle za čitavu nulu jeftinije... Pa priča o HDMI kablovima i pozatama na njima pa kada su ljudi MD5 i ostalim HASH funkcijam dkazali da nema razlike u bitu jednom od kable od lupam 500 USD i kabla od 15 KM (i to od 10 metara).

 

Tako da ponta svega je: da treba biti zadovoljan onime što se ima, a ako mu je cilj nešto bolje ili kvalitetnije, clij mora biti opravdan. Davor je to, opet ponavljam, na lijep način dokazao.

8 godina
odjavljen
offline
Re: Davor Šuštić: U 2015. sam temeljito obnovio ku

Samo da se ija prijavim kao vlasnik Z5500 ;) Meni za filmove bolji ne trebaju a i najezio sam se na ovo pojacavanje 9/10 ;) To sam uradio jednom ali ne u kuci ;)

16 godina
odjavljen
offline
Re: Davor Šuštić: U 2015. sam temeljito obnovio ku
Torent kaže...

Samo da se ija prijavim kao vlasnik Z5500 ;) Meni za filmove bolji ne trebaju a i najezio sam se na ovo pojacavanje 9/10 ;) To sam uradio jednom ali ne u kuci ;)

 

Samo jednom si pojačao na 9/10? U italiji bi te ubili i za manje od toga!

Mi smo znali itekako partijati kod kuće s njima. Često su bili navijani i preko "desetke" odnosno u boost "zonu" i to do kraja. Tresli su se stolovi i brodski podovi, suđe je padalo sa sudopera... I unatoč tome zvuče isto kao i kad sam ih kupio. U međuvremenu su radili 15-20 sati dnevno spojeni na TV. Neuništivo, nepoderivo...

Freak Show Inc.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Davor Šuštić: U 2015. sam temeljito obnovio ku
Svaka čast na ovome tako jednostavno a tako efektno :)

O necem slicnome razmisljam i ja samo moram jos neke stvari razraditi.
Budi ponosan!
 
1 0 hvala 1
16 godina
odjavljen
offline
Re: Davor Šuštić: U 2015. sam temeljito obnovio ku
FrankMartin kaže...
Svaka čast na ovome tako jednostavno a tako efektno :)

 

Redovna stolica? Uzmeš Donat Mg i da vidiš kako klizi...

Freak Show Inc.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Davor Šuštić: U 2015. sam temeljito obnovio ku
Odgovor je bio na tekst ne na tvoj upis ;)
Budi ponosan!
16 godina
odjavljen
offline
Re: Davor Šuštić: U 2015. sam temeljito obnovio ku
FrankMartin kaže...
Odgovor je bio na tekst ne na tvoj upis ;)

 

A moj upis nije tekst? Saš vidit kad ti dođe arendelka i dovede te u red...

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Re: Davor Šuštić: U 2015. sam temeljito obnovio ku
Torent kaže...

Samo da se ija prijavim kao vlasnik Z5500 ;) Meni za filmove bolji ne trebaju a i najezio sam se na ovo pojacavanje 9/10 ;) To sam uradio jednom ali ne u kuci ;)

 

Friday kaže...
Torent kaže...

Samo da se ija prijavim kao vlasnik Z5500 ;) Meni za filmove bolji ne trebaju a i najezio sam se na ovo pojacavanje 9/10 ;) To sam uradio jednom ali ne u kuci ;)

 

Samo jednom si pojačao na 9/10? U italiji bi te ubili i za manje od toga!

Mi smo znali itekako partijati kod kuće s njima. Često su bili navijani i preko "desetke" odnosno u boost "zonu" i to do kraja. Tresli su se stolovi i brodski podovi, suđe je padalo sa sudopera... I unatoč tome zvuče isto kao i kad sam ih kupio. U međuvremenu su radili 15-20 sati dnevno spojeni na TV. Neuništivo, nepoderivo...

 

Tako je, okreneš onaj krug za 180°C i dobiješ Boost od 1 do 11. Brat jednom odvrnuo u potkrovlju kroz tri levela kuće na suprotnoj kraju u garaži ispod 9x5 m^2 prozori su se tresli.  F*ck yeah ali isplativija kupnja od ovog seta zvučnika ja mislim da još nije izmišljena. Najinpresivnije od svega što i kada pojačavač i do 10/10 zvuk samo kao da čišći postaje.

 

 

Nego pitanje za vas (budući da sam ih i kupio po uzoru na recenziju u Bugu, jeste li vi dobili satelite koje se spajaju sa RCA (činč) ili onim klemama (ja sam sa klemama dobio).

 

Uređivano: I mojima će mislim sada nekako 10-ta godina a zvuče isto kao i na dan kada sam ih kupio, za razliko od rođaka koji je kupio Jamo set, iskeširao 20.000 kuna i nakon godinu dana krče kao u mog djeda radio 

 

Uređivano2: Četiri tajne za koje nisam ni ja znao:

1: Second Skin:Close the Panel And press input+effect+setings+mute together for 6 seconds....!!!!
2: Boost +22: press mute and turn volume up...!!!
3: System FirmWare: Close the Panel And press input+settings together for 6 seconds...!!
4: Diagnostic Mode on : Press input+effect together for 6 seconds...!!!

 

 

Pitanje za Friday Inc: Koliko sam te razumio žena nije zavoljela zvučnike od silnog zvuka kojeg proizvodi, nego sve uradi ali to više ne ide sa nama u drugu državu? LOL

 

Joj Davore hvala ti od srca za lagano skretanje sa teme.

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.12.2015 21:13 (Envy).
16 godina
odjavljen
offline
Re: Davor Šuštić: U 2015. sam temeljito obnovio ku
Envy kaže...

 

Nego pitanje za vas (budući da sam ih i kupio po uzoru na recenziju u Bugu, jeste li vi dobili satelite koje se spajaju sa RCA (činč) ili onim klemama (ja sam sa klemama dobio).

 

Sa klemama su moji. To je navodno (ako sam dobro shvatio) neka "novija" verzija.

Freak Show Inc.
8 godina
odjavljen
offline
Re: Davor Šuštić: U 2015. sam temeljito obnovio ku

Kleme kod mene. Upravo tako nepoderivo neunistivo... NIsam audiofill i ne patim na to al kad gledam film uzivam... Poslije njih i par susreta sa logijevom podrskom za mene samo logi od periferije ;) Prije par dana stigao mx master da zamijeni mx perfomance ;)

Kod mene se gase samo kad struje nestane. Non stop na tv prikljuceni..

Nisam pratio da li je ikad logi napravio dostojnog nasljednika?

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.12.2015 21:09 (Torent).
15 godina
offline
Re: Davor Šuštić: U 2015. sam temeljito obnovio ku
Torent kaže...

* * *

Nisam pratio da li je ikad logi napravio dostojnog nasljednika?

 

Nasljednik postoji, zvuk je ostao isti ali izgleda da su rezali na troškovima, dovoljno je vidjeti kontroler i da  ti se muči. Nema LCD ekrana nego neke tačkice + daljinski je očajan:

http://www.logitech.com/en-us/product/speaker-system-z906?crid=1588

16 godina
moderator
offline
Re: Davor Šuštić: U 2015. sam temeljito obnovio ku
Envy kaže...


I... kada je ženidba?

 

U subotu 

Selling doors, door to door.
16 godina
offline
Re: Davor Šuštić: U 2015. sam temeljito obnovio ku
Davor kaže...

 

Na moj 27-inčni..

 velis, zenska voli tvoj hardver ili hardver opcenito? :D

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice