Android OS stabilniji od iOS-a

poruka: 40
|
čitano: 5.400
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Android OS stabilniji od iOS-a".
12 godina
offline
Android OS stabilniji od iOS-a

iOS 7.1 - 1,6% rusenja

Gingerbread - 1,7% rusenja

 

onaj ko danas kupi iOS imat ce sluzbene nadogradnje minimalno 3 godine dok onaj ko kupi android moze racunati na godinu, flagship godinu i po

 

Da se razumijemo, meni je iOS zadnji OS kojeg bi izabrao.

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.3.2014 17:27 (BlueMax).
 
0 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Android OS stabilniji od iOS-a
Moj tata je jaci od tvog!
 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Android OS stabilniji od iOS-a

WP8 je sistem koji nema ni pola mogucnosti KitKat-a. Znam iz iskustva (Lumia 925), browser je uzas i rusi se stalno. Video player je bezveze i on se rusi. Nekad se zbuni sa WiFi mrezom pa mora da se restartira. 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Android OS stabilniji od iOS-a
BlueMax kaže...

iOS 7.1 - 1,6% rusenja

Gingerbread - 1,7% rusenja

 

 

..da, i? 

Gingerbread ima manje od 20%, ICS+JB+KK imaju 75% zastupljenosti. 

 

Tako da ponavljam, ogromna većina korisnika Androida ima uređaj koji je stabilniji od najnovijeg iPhonea i iPada.

10 godina
protjeran
offline
Android OS stabilniji od iOS-a

darko sam ne obracaj paznju na blu max-a

 

taj klinjo je dobijo nadimak u skoli (plavi max) jer je dobivao svki dan po tamburi pa je plav dolazio upravo sto je bedastoce pricao tipa pametovanja he he he he

 

vidis da mali od zavisti je poplavio sto je ios nestabilniji od androida he he he he i kao on je strucnjak a ne istrazivacke kuce hebote da ga nema trebalo bi ga izmislit he he he he

 
0 5 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Android OS stabilniji od iOS-a
Nadam se daće Apple nešto napraviti jer se meni Safari na mini iPadu i iOS sedmici (7.0 i sad 7.1) ruši svakih par dana. Na starom iPadu i starim verzijama iOSa se rušio valjda jednom u tri mjeseca.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
suspendiran
offline
Android OS stabilniji od iOS-a

Ja osobno ne znam što sve imaju prethodni postani kolege forumaši, ali ja imam i android gadget i iOS gadget, i koliko god se ekipa prepucavala, čini mi se da se je nenamjerno izostavio jedan detalj, a to je; koliko aplikacija korisnik ima na svom gadgetu, ili bolje rečeno gadgetima!

 

Na androidu kojeg imam punih 16 mjeseci, imam što stock Samsungovih, što sa Google Play store-a što sa XDA foruma brojkom i slovima 140, i mjesečno mi se gadget zbricka jedno dvadesetak puta minimalno, od čega desetak puta zbog ScoreMobile FC, sedam puta zbog Opera preglednika, ostatak neke treće aplikacije!

Istina, kada sam sada provjeravao koliko aplikacija u stvari imam na mobu, skužio sam da imam nekoliko duplih ( što ću, kada su dobre u onom što rade ), a nekoliko ću možda i ipak obrisati. Moram nadodati da imam i 4 {#} launchera; Apex Launcher, plaćen, EverythingMe betu, TouchWizz početni i TouchWizz početni zaslon, koji sam dobio nakon što sam instalirao 4.3 verziju.

 

Što se tiče iOS gadgeta kojeg imam skorom oko dva mjeseca, imam preko 120, bez 6 aplikacija smještenih u docku, s tom činjenicom kako još niti jednu nisam kupio, ali sam preko Flipboarda u temi Apps pokupio jako puno onih koje su bile taj dan free! Na iOS gadgetu trenutno imam verziju iOS-a 7.1, i mogu reći, do instalacije verzije 7.1 mi se je gadget srušio jedno četri pet puta, čisto isključio sam od sebe, ali nije niti zbog jedne aplikacije. Po instalaciji 7.1 verzije, da danas mi se nije srušio niti jednom.

 

Ma tko što kazao PRO ET CONTRA operativnih sustava, smatram da je dotični bilo tko on bio poprilično neobjektivan dok nema barem jedan od oba dva ili tri operativna sustava u posjedu, i da ih koristi u poptpuno hard type modu, da bi mogao nešto suvislo komentirati i/ili kritizrati!

 

 

 

ATJ Lučko
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Android OS stabilniji od iOS-a

Sad i opet postoci, ucas u svemiru magla i vogoni uglas:
Unfriendly Ther'graks in sploon,
Dip the nerbinger. Har. Har. Snurg.
Defeat of the bloomthrog inevitable to dangle,
Har. Har. Do not jurgle, it does nothing.

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.3.2014 20:46 (kunof00).
 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Android OS stabilniji od iOS-a
mirdaVG kaže...
Kelam kaže...

In your face jabucari!

S obzirom na tvoju izjavu pitam se da li je riječ o jednom sedamnaestogodišnjaku ili sedmogodišnjem balavcu....

Ja se ispricavam ako sam te uvrijedio

Moja izjava se odnosi na to sto u svakoj android temi se nade neki hater i govori kako android nevalja da je nestabilan i da je iOS puno stabilniji tj. da se nikad nikom nije srusio..

 

[URL=http://www.neobux.com/?r=Kelster][IMG]http://images.neobux.com/imagens/banner9.gif[/IMG][/URL]
16 godina
neaktivan
offline
Android OS stabilniji od iOS-a

e, ali nitko još nije komentirao ovo "and" koje je zaostalo u tekstu?

 

prvi april? nije vam jupiter u veneri? da se niste razbolili?

Silence! I Kill You...
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice