Amazon o prodaji Kindlea

poruka: 39
|
čitano: 10.548
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Amazon o prodaji Kindlea".
14 godina
neaktivan
offline
Amazon o prodaji Kindlea

ma da, kako da ne.

:)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Amazon o prodaji Kindlea
Pa s time sto ga imam vjerujem im...

Uostalom... amazon nikome doli svojim dionicarima nije duzan polagati racune...
In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
15 godina
offline
Amazon o prodaji Kindlea

I ja bih jednog, ali nikako da dođem do svog primjerka.

Ne kupuje mi se preko službene stranice, jer ću ga dobiti minimalno 32% skuplje.

Da mi je naći nekog izvana da mi to kupi, pa dao bi mu i 10% za prijevozNevinašce

Inaće već dugo razmišljam o kupovini e-readera a kod nas ih baš i nema kupiti, osim onog u algoritmu, samo koliko je taj dobar....

 

btw ako netko bude prodavao nek me se sjeti xĐ

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Amazon o prodaji Kindlea

 

2 identicna Kindle-a narucena gotovo isti dan, frenica u HR ja u SLO.

u SLO su zaracunali 30 EUR carine u HR 420ak kn, carinska stopa nam je ista, pdv nam je 3% veci no ostale HR izmisljotine i takse znatno vece..

 

Kindle 3rd gen vrijedi svakog dolara, znatno brzi refresh i kvalitetniji prikaz od par book readera koje sam imao prilike do sada probati. od no-name kineskih brandova, do sony-a prs600.

mozda je vizualno prema Sony-u "jadniji" jer je plastican dok je potonji od alumijija.. no nakon nekog vremena se primjeti prednost plastike i same manje mase uredjaja. straznja strana je gumirana, tako da ne klizi iz ruke.

baterija je l00d-a, prvo punjenje prije mjesec dana, i jos je "ima"... istina da ga ne koristim svaki dan, ali na Sony-u je znatno krace drzala sa mojim "ritmom".

 

sony je bio na dodir glada, znatno tezi te ga je bilo teze drzat u ruci dok Kindle se moze primiti samo za donje rubove - a da ga vlastita tezina ne "okrene"... brijem da ga amazon prodaje ili sa min marzom, te kompenzira kroz dodatne etui-e i opremu, i ono na sto ciljaju dugorocno - sadrzaj, kupnju knjiga preko njigovo servisa.

 

konverter pdf-a u njihov format im radi na principu da se posalje email sa attachmentom i u nekoliko minuta vrate konvertiran file natrag. servis je besplatan, a njima znatno koristan gdje vjerojatno gledaju sto ljudi citaju, rade mikro segmentaciju korisnika, polako i sigurno :)

 

amazonu svaka cast, napravili su super uredjaj po vise nego pristupacnoj cijeni i mislim da im trenutno nema ravna, gledajuci omjer cijene i kvalitete. uredjaj cak ima ugradjen wifi, no nisam ga imao prilike probati. kolega kaze da se da i surfati, nije idealno ali u nuzdi moze posluziti...

 

 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Amazon o prodaji Kindlea

sony prs 600, acer lumi read vs kindle 3

 

 

sony prs600 sony prs600
acer vs kindle acer vs kindle
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.10.2010 19:52 (hrc_smb).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Amazon o prodaji Kindlea

Neznam samo koliko se da usporedjivat ovaj Sony s Kindlom s obzirom da ovaj prs 600 cini mi se ima touch screen, a i osjetno je skuplji u odnosu na Kindle 3 wifi.

 

Kindle 3 je po mom misljenju best buy, dosta unaprijedjen uredjaj u odnosu na Kindle 2 po super cijeni ( ukoliko ne trebas 3G ). Ako se cilja na cisti e-book reader Kindle je definitivno odlican odabir...

16 godina
neaktivan
offline
RE: Amazon o prodaji Kindlea
civicar kaže...

Sam citac je povoljan ali troskovi transporta + troskovi speditera + carina + pdv i mozes kupit jos jedan Kindle. Uzas.

Carina? Špediter? Ma jesi ti siguran. Ovo spada u računalnu opremu, dakle nema carine, samo PDV (i na poštarinu se obračunava) i 'carinska taksa', odnsono naknada što ti otvore i onda selotejpom zalijepe paket...

Nemoj me plašiti, moj dolazi sljedeći tjedan... B-(

Čvarci su bomboni od svinje
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Amazon o prodaji Kindlea
0kn platio špediteraj (lol mala masa pa to nije potrebno), platio pdv istog dana kad mi je došla obavijest... (htjeli su da platim oko 400 kn, međutim ja sam pokazao račun koji sam platio nesto iznad 200 kn)

I to je to... nista vise...

In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
15 godina
offline
RE: Amazon o prodaji Kindlea
bocic kaže...
civicar kaže...

Sam citac je povoljan ali troskovi transporta + troskovi speditera + carina + pdv i mozes kupit jos jedan Kindle. Uzas.

Carina? Špediter? Ma jesi ti siguran. Ovo spada u računalnu opremu, dakle nema carine, samo PDV (i na poštarinu se obračunava) i 'carinska taksa', odnsono naknada što ti otvore i onda selotejpom zalijepe paket...

Nemoj me plašiti, moj dolazi sljedeći tjedan... B-(

Mislim da će ti naplatiti 22% (ili 23 Neodlučan) pdv-a i još 10% carine.

Tako sam ja bar računao, što ti znači da teoretski za takva dva kupljena, u inozemstvu možeš dobiti 3.

Ja bih se isto naručio ovaj od 130ak dolara ali strah me da to ne ode daleko više od mog predviđenog buđeta za to...

16 godina
neaktivan
offline
RE: Amazon o prodaji Kindlea
rooswelt1991 kaže...

Mislim da će ti naplatiti 22% (ili 23 Neodlučan) pdv-a i još 10% carine.

Tako sam ja bar računao, što ti znači da teoretski za takva dva kupljena, u inozemstvu možeš dobiti 3.

Ja bih se isto naručio ovaj od 130ak dolara ali strah me da to ne ode daleko više od mog predviđenog buđeta za to...

Carina na ovu vrstu robe se ne naplaćuje, samo PDV. Vidi na carina.hr

Čvarci su bomboni od svinje
16 godina
neaktivan
offline
RE: Amazon o prodaji Kindlea
EnlightenedPhoenix kaže...
0kn platio špediteraj (lol mala masa pa to nije potrebno), platio pdv istog dana kad mi je došla obavijest... (htjeli su da platim oko 400 kn, međutim ja sam pokazao račun koji sam platio nesto iznad 200 kn)

I to je to... nista vise...

Mene frka da me ne bi hebali jer mi kožni cover dolazi u jednom paketu, a Kindle, lampica i europski punjač u drugom. Ne znam kog vraga nisu mogli sve strpati u jedan paket... Već sam unaprijed nervozan... Viče

Čvarci su bomboni od svinje
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.10.2010 20:53 (bocic).
15 godina
neaktivan
offline
Amazon o prodaji Kindlea

Na EEVblogu možete naći recenziju Kindlea 3 (EEVblog #108) i zaviriti "ispod haube" e-readera (EEVblog #109), sve u osebujnom stilu Davea Jonesa. Osim opisa mogućnosti readera, zanimljivo je pogledati kako se mijenjaju performanse E-Ink ekrana ovisno o temperaturi okruženja u kojem reader radi.

 

The laws of nature are constructed in such a way as to make the universe as interesting as possible. - Freeman Dyson, Imagined Worlds
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Amazon o prodaji Kindlea
hrc_smb kaže...

 

2 identicna Kindle-a narucena gotovo isti dan, frenica u HR ja u SLO.

u SLO su zaracunali 30 EUR carine u HR 420ak kn, carinska stopa nam je ista, pdv nam je 3% veci no ostale HR izmisljotine i takse znatno vece..

 

Kindle 3rd gen vrijedi svakog dolara, znatno brzi refresh i kvalitetniji prikaz od par book readera koje sam imao prilike do sada probati. od no-name kineskih brandova, do sony-a prs600.

mozda je vizualno prema Sony-u "jadniji" jer je plastican dok je potonji od alumijija.. no nakon nekog vremena se primjeti prednost plastike i same manje mase uredjaja. straznja strana je gumirana, tako da ne klizi iz ruke.

baterija je l00d-a, prvo punjenje prije mjesec dana, i jos je "ima"... istina da ga ne koristim svaki dan, ali na Sony-u je znatno krace drzala sa mojim "ritmom".

 

sony je bio na dodir glada, znatno tezi te ga je bilo teze drzat u ruci dok Kindle se moze primiti samo za donje rubove - a da ga vlastita tezina ne "okrene"... brijem da ga amazon prodaje ili sa min marzom, te kompenzira kroz dodatne etui-e i opremu, i ono na sto ciljaju dugorocno - sadrzaj, kupnju knjiga preko njigovo servisa.

 

konverter pdf-a u njihov format im radi na principu da se posalje email sa attachmentom i u nekoliko minuta vrate konvertiran file natrag. servis je besplatan, a njima znatno koristan gdje vjerojatno gledaju sto ljudi citaju, rade mikro segmentaciju korisnika, polako i sigurno :)

 

amazonu svaka cast, napravili su super uredjaj po vise nego pristupacnoj cijeni i mislim da im trenutno nema ravna, gledajuci omjer cijene i kvalitete. uredjaj cak ima ugradjen wifi, no nisam ga imao prilike probati. kolega kaze da se da i surfati, nije idealno ali u nuzdi moze posluziti...

 

Ne mozes usporedjivati Kindle 3 i stari Sony PRS600. Aktualni Sonyjev model je PRS650 koji ima isti Perl ekran kao i Kindle 3, samo sto ima bolju podrsku za pdf-ove i zahvaljujuci podrsci za ePub format nisi vezan za jednu trgovinu kao kod Amazona.

 

Osobno preferiram Pocketbook-ove modele, imaju daleko najbolji software od svih eBook readera i podrzavaju najveci broj formata bez potrebe za prethodnom konverzijom (ePub, pdf, chm, txt, doc, html, fb, rtf...).

 

13 godina
neaktivan
offline
RE: Amazon o prodaji Kindlea
bocic kaže...
civicar kaže...

Sam citac je povoljan ali troskovi transporta + troskovi speditera + carina + pdv i mozes kupit jos jedan Kindle. Uzas.

Carina? Špediter? Ma jesi ti siguran. Ovo spada u računalnu opremu, dakle nema carine, samo PDV (i na poštarinu se obračunava) i 'carinska taksa', odnsono naknada što ti otvore i onda selotejpom zalijepe paket...

Nemoj me plašiti, moj dolazi sljedeći tjedan... B-(

 

Ovo s carinom sam zeznuo, nema carine ( bar kod mene nije bilo ) moj je stigao preko DHLa... PDV + carinsko posredovanje (DHLu) sam platio. Ni troskovi dostave nisu za zanemarit...

 

( znaci preslobodno sam se izrazio u prvom postu, nema carine, troskove dostave + pdv + carinsko posredovanje sam platio )

 

A sto se tice ovog da si posebno narucio cover u odnosu na Kindle, mozda je tako i bolje. :) Mozda se uspijes provuc bez davanja s coverom...

 

Ciram razna iskustva s carinjenjem i obracunom poreza, pa me vise nikakva kombinacija ne cudi...

 

A inace, kad porez obracunavaju, ne uzimaju samo cijenu uredjaja vec  troskove dostave + cijenu uredjaja kao osnovu za obracun pdva, koma...

 

A sto se tice samog Kindla, skroz sam zadovoljan. Meni treba samo e-book reader i nista vise ne ocekujem od njega - a to radi odlicno.

 

Na Kindle storeu ima stvarno ogroman izbor knjiga a cijene su povoljnije, u odnosu na npr. knjige u algoritmu.

 

Pogotovo strucna literatura...

 

 

 

 

16 godina
neaktivan
offline
RE: Amazon o prodaji Kindlea
civicar kaže...

A sto se tice ovog da si posebno narucio cover u odnosu na Kindle, mozda je tako i bolje. :) Mozda se uspijes provuc bez davanja s coverom...

 

 

A inace, kad porez obracunavaju, ne uzimaju samo cijenu uredjaja vec  troskove dostave + cijenu uredjaja kao osnovu za obracun pdva, koma...

Nisam ga tako naručio, a problem je što na drugom paketu neće biti navedena poštarina (majstori), pa me unaprijed frka da im ne postane 'sumnjivo'. Inače, s obzirom da po rebalansu proračuna moraju više uprihoditi, postali su malo čvršći u traženju onih koji dogovaraju da bude istaknuta niža cijena. Uostalom, pročitaj malo o tome OVDJE...

Što se tiče oporezivanja poštarine, to ti stoji u pravilniku o carinjenju, a to sam saznao već puno ranije. Doduše, kada sam telefonski upitao čovjeka moram li, sukladno tome, plaćati PDV na sve inozemne usluge, kao kad npr. odeš u Amsterdam i mazneš kurabu, ostao je bez teksta... Namigiva

Čvarci su bomboni od svinje
13 godina
neaktivan
offline
RE: Amazon o prodaji Kindlea

Reko da napomenem za ovo oko troskova dostave i pdva, al vidim da si se dobro informirao...

 

Uf, da, taj drugi paket bi mogao biti problem ako nema neku vrijednost na sebi. Pokazi im jednostavno PayPal racun kad te budu trazili i rijesena stvar.

 

Vidim na ovom linku  da su postali rigorozni, od 35.600 paketa, trojicu prijavili za "laziranje" vrijednosti robe. :)

 

Dosada kad sam narucivao robu, prodavaci su pisali manju vrijednost, ili slali kao gift i nikad nije bilo problema, niti je tko sta pitao.

 

Mislim uvijek te mogu globit, al sumnjam da to rade za iznose od parsto kuna. Prije bih rekao da to rade kad ih probas zavaljat za vece iznose.

 

 

 

 

 

16 godina
neaktivan
offline
Amazon o prodaji Kindlea

Moram se ovom prilikom osvrnuti na brzinu dostave s Amazona. Naime, Kindle sam naručio u ponedjeljak oko 14 sati, a prije kojih sat vremena stigla je poruka od carine da je već tu i da ih kontaktiram glede izračuna davanja.

Svaka čast i Amazonu i carini na brzini...

 

EDIT: Sorry, stigao je mail od agentice za carinjenje Overseasa...

Čvarci su bomboni od svinje
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.10.2010 17:09 (bocic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Amazon o prodaji Kindlea

javi kako je proslo, mislim s obzirom na komplikaciju oko 2 paketa. :)

15 godina
offline
RE: Amazon o prodaji Kindlea
bocic kaže...

Moram se ovom prilikom osvrnuti na brzinu dostave s Amazona. Naime, Kindle sam naručio u ponedjeljak oko 14 sati, a prije kojih sat vremena stigla je poruka od carine da je već tu i da ih kontaktiram glede izračuna davanja.

Svaka čast i Amazonu i carini na brzini...

 

EDIT: Sorry, stigao je mail od agentice za carinjenje Overseasa...

Znači ti si kupio ovaj što je na akciji za 139$ aj onda javi koliko te točno sve izašlo pa da si i ja kupim ako bude u okviru mojih mogućnosti.

Do sad sam si gledao one kineske, ali ovo mi se čini malo više "profi"...

Uglavnom, još jedno pitanje, čuo sam da moraš slati amazonu knjige da ti ih on prevede u format koji možeš ćitati, pa me zanima jel to istina?

Imam dosta "khm khm" literature, ako me razumijete, pa me zanima hoće li zbog toga biti kakvih problema.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Amazon o prodaji Kindlea
rooswelt1991 kaže...

Znači ti si kupio ovaj što je na akciji za 139$ aj onda javi koliko te točno sve izašlo pa da si i ja kupim ako bude u okviru mojih mogućnosti.

 

Uglavnom, još jedno pitanje, čuo sam da moraš slati amazonu knjige da ti ih on prevede u format koji možeš ćitati, pa me zanima jel to istina?

Imam dosta "khm khm" literature, ako me razumijete, pa me zanima hoće li zbog toga biti kakvih problema.

248 dolara s kožnim etuijem, svjetiljkom, euro-punjačem i dostavom. Ova domaća davanja ću znati za dan-dva.

 

Ovo drugo nisam baš skužio. Misliš, ako imaš knjige u pdf-u? Ne moraš ih slati, čita pdf-ove... ;)

Čvarci su bomboni od svinje
15 godina
offline
RE: Amazon o prodaji Kindlea
bocic kaže...
rooswelt1991 kaže...

Znači ti si kupio ovaj što je na akciji za 139$ aj onda javi koliko te točno sve izašlo pa da si i ja kupim ako bude u okviru mojih mogućnosti.

 

Uglavnom, još jedno pitanje, čuo sam da moraš slati amazonu knjige da ti ih on prevede u format koji možeš ćitati, pa me zanima jel to istina?

Imam dosta "khm khm" literature, ako me razumijete, pa me zanima hoće li zbog toga biti kakvih problema.

248 dolara s kožnim etuijem, svjetiljkom, euro-punjačem i dostavom. Ova domaća davanja ću znati za dan-dva.

 

Ovo drugo nisam baš skužio. Misliš, ako imaš knjige u pdf-u? Ne moraš ih slati, čita pdf-ove... ;)

A ne budem ja naručivao sa tim perverzijama 8-) štedimSramim se

Uglavnom imam dosta knjiga u pdf-u i doc-fileovim pa me zanima dali će oni to pregledavati, ipak ne mislim kupovati knjige preko amazaona, nisam u mogučnsti...

16 godina
neaktivan
offline
RE: Amazon o prodaji Kindlea
rooswelt1991 kaže...

A ne budem ja naručivao sa tim perverzijama 8-) štedimSramim se

Uglavnom imam dosta knjiga u pdf-u i doc-fileovim pa me zanima dali će oni to pregledavati, ipak ne mislim kupovati knjige preko amazaona, nisam u mogučnsti...

Nemaju ti oni što pregledavati, budi bez brige. doc format ne čita, ali ga uvijek možeš konvertirati u pdf koji može čitati...

 

EDIT: Svjetlo je 15, a kožni cover 35 dolara, dok je dodatna poštarina 8 dolara...pa sad računaj uštedu...

Čvarci su bomboni od svinje
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.10.2010 22:05 (bocic).
15 godina
offline
Amazon o prodaji Kindlea

A javi mi kako je prešlo sa carinom ja sebi mislim kupiti osnovno, dakle samo kindle, i ako budem trebao taj konvertor za struju.

A ove dodatke budem naručivao kad budem neš naručivao iz kine, tamo je bar jeftino, a od tamo uglavnom često naručujem...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Amazon o prodaji Kindlea

Zna li netko kakva je ponuda knjiga za hrvatske kupce. Naime, našao sam slijedeći tekst na Amazonovim stranicama pa ne znam što mogu očekivati.

 

"Because publishers give us eBook rights on a country by country basis, available titles for your country will vary from our current U.S selection. We are actively working with publishers to get the rights to all titles for every country and adding this selection every day."

 

Također, zanima me i koliko je ugodno/neugodno čitanje pdf fajlova na običnom Kindleu ili je ipak ekran premalen za to. Pogotovo me zanima stručna literatura. Mislio sam možda uzeti DX ali je puno skuplji.

Hvala. Pozdrav

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Amazon o prodaji Kindlea
rooswelt1991 kaže...

A javi mi kako je prešlo sa carinom ja sebi mislim kupiti osnovno, dakle samo kindle, i ako budem trebao taj konvertor za struju.

A ove dodatke budem naručivao kad budem neš naručivao iz kine, tamo je bar jeftino, a od tamo uglavnom često naručujem...

Malo me oznojilo... Overseas ti uzme preko 200 kuna za usluge carinjenja i manipulativne troškove. Od ostalog, platio sam 35 kuna carine (po vrijednosti mi se čini da je to na tri dodatka) i 300 kuna PDV-a. Ukupan račun je bio 248 dolara, a davanja 550 kuna. Sve zajedno 1850 kuna... Šutim

Čvarci su bomboni od svinje
15 godina
offline
RE: Amazon o prodaji Kindlea
bocic kaže...
rooswelt1991 kaže...

A javi mi kako je prešlo sa carinom ja sebi mislim kupiti osnovno, dakle samo kindle, i ako budem trebao taj konvertor za struju.

A ove dodatke budem naručivao kad budem neš naručivao iz kine, tamo je bar jeftino, a od tamo uglavnom često naručujem...

Malo me oznojilo... Overseas ti uzme preko 200 kuna za usluge carinjenja i manipulativne troškove. Od ostalog, platio sam 35 kuna carine (po vrijednosti mi se čini da je to na tri dodatka) i 300 kuna PDV-a. Ukupan račun je bio 248 dolara, a davanja 550 kuna. Sve zajedno 1850 kuna... Šutim

Sam ti reko da bu te dotukli s tim davanjima.

Uglavnom sad sam opet u nedoumici Viče

Za nekih 800kn (kad sa na cijenu doda pdv) i tih 200kn što si platio Overseas opet mi se isplati uzet, jer kod nas najjeftiniji dođe oko 1200kn.

A kindle je ipak dosta napredniji od njih.

U biti sam mislio potrošiti oko 1k kn na čitač, nadam se da ću smoći hrabrosti i para i naručiti ga prije BožićaSramim se

 

edit: kad će neka rezenzija? xĐ

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.10.2010 12:54 (rooswelt1991).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Amazon o prodaji Kindlea
rooswelt1991 kaže...

Sam ti reko da bu te dotukli s tim davanjima.

Uglavnom sad sam opet u nedoumici Viče

Za nekih 800kn (kad sa na cijenu doda pdv) i tih 200kn što si platio Overseas opet mi se isplati uzet, jer kod nas najjeftiniji dođe oko 1200kn.

A kindle je ipak dosta napredniji od njih.

U biti sam mislio potrošiti oko 1k kn na čitač, nadam se da ću smoći hrabrosti i para i naručiti ga prije BožićaSramim se

 

edit: kad će neka rezenzija? xĐ

Sve bi bilo u očekivanim okvirima da je pošiljka stigla u Osijek na carinsku poštu i da sam pdv i ostao sam rješavao, onda bi bilo 208 kuna manje. Veći je problem što sam ja danas platio, a dostava je u utorak ili srijedu, nakon što je od Kentuckya do Zagreba trebalo manje od dva dana... Iznenađen

Čvarci su bomboni od svinje
16 godina
neaktivan
offline
RE: Amazon o prodaji Kindlea
bocic kaže...

248 dolara s kožnim etuijem, svjetiljkom, euro-punjačem i dostavom. Ova domaća davanja ću znati za dan-dva.

 

Svjetlo je 15, a kožni cover 35 dolara, dok je dodatna poštarina 8 dolara...pa sad računaj uštedu...

Koliko je onda osnovna poštarina samo na kindle?

 

139 kindle

  15 svjetlo

  35 kožni cover

    8 dodatna poštarina

  10 euro-punjač ???

 

To je ukupno 207.

 

Poštarina za kindle je 41 dolar? (248 - 207)

 

16 godina
neaktivan
offline
RE: Amazon o prodaji Kindlea
Andrija Bajzek kaže...

Koliko je onda osnovna poštarina samo na kindle?

Poštarina ti se plaća po paketu i po komadu za dostavu.

Svaki od dodataka je 3,99, ali su, ne znam zašto, složili u dva paketa. Za etui je tako bila poštarina 9,74, a za Kindle, punjač i svjetlo 29,21. Dakle za sam Kindle bi bilo 21,23.

 

Tako da to sve ukupno je ispalo ovako:

 

Item(s) Subtotal: $208.97 Shipping & Handling: $38.95   ----- Total Before Tax: $247.92 Estimated Tax To Be Collected: $0.00   ----- Grand Total:

$247.92

 


Čvarci su bomboni od svinje
13 godina
neaktivan
offline
RE: Amazon o prodaji Kindlea

@bocic - lijepo te cepnulo. :(

 

Neznam jel bi ustedio stogod da je islo u dva paketa u par dana razlike...

 

Napravio sam neku recenziju i napisao neke info oko Kindla, pa bacite pogled na temu ->

 

http://www.bug.hr/forum/topic/ostale-hardverske-teme/kindle-recenzijainfo/74514.aspx

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice